Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençler kocaelide klimacı tanıdığı olan varmı? sıcaklardan bayılmadan klima almamız lazım.
    İzmit merkezde postanenin alt sokağında BEKO var abi. Orada cemal amca yada berna abla vardır beni berkay gönderdi dersen yardımcı olurlar (heralde )
    Yani inşallah o kim be deme ihtimalleri var :D:D...

---------- Post added at 19:27 ---------- Previous post was at 19:24 ----------

Alıntı bpk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amin kardeşim amin bende söyleyeceğim zaten al bunu verdiğin fiyata çünkü iyidir dayanıklıdır falan dedi kappa ver bana diyeceğim bakalım yarın Mevlüt abiyle gidip konuşucaz
    ben kappanın performansından suanlık memnunum max 3kg yazıyor üstünde ama ben eşşek ölüsü gibi yüklüyorum daha bana mısın demedi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Gençler kocaelide klimacı tanıdığı olan varmı? sıcaklardan bayılmadan klima almamız lazım.
    kankaleyta ; ben üflesem olmaz mı ?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Bugün Karamürsel/İzmit yolunda gri renk eski kasa ybr gördüm... Plakanın altında motosiklet.net sticer i vardı. Selektör falan yaptım ama görmedi heralde.. Sonra İzmit sahil yolundan devam etti.. Bende düz devam ettim.. O kimdi çıksın

Motosikleti
    CBF 250 (Hornet) :)
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Karamürsel/İzmit yolunda gri renk eski kasa ybr gördüm... Plakanın altında motosiklet.net sticer i vardı. Selektör falan yaptım ama görmedi heralde.. Sonra İzmit sahil yolundan devam etti.. Bende düz devam ettim.. O kimdi çıksın
    O benım patronum burak bey sitedeki nicki MBHoro ....

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    evet o benim, ofise geç kalmıştım baya.. 95-100 gidiyordum.. önde gördüm siyah ybr 'yi yaklaştıkça baktım full korumalı aha dedim adam gibi biri, -artık çok fazla herkese selam vermiyorum mal herifler cevap vermiyor- yanından geçerken hafif yavaşlayıp korna çaldım. sende çaldın ( ya da ben öyle sandım ).. sonra direk devam ettim. Sellektörü görmedim kusura bakma.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet o benim, ofise geç kalmıştım baya.. 95-100 gidiyordum.. önde gördüm siyah ybr 'yi yaklaştıkça baktım full korumalı aha dedim adam gibi biri, -artık çok fazla herkese selam vermiyorum mal herifler cevap vermiyor- yanından geçerken hafif yavaşlayıp korna çaldım. sende çaldın ( ya da ben öyle sandım ).. sonra direk devam ettim. Sellektörü görmedim kusura bakma.
    normalde 80 km yi hiç geçmem, sticeri görünce bastım gaza 100 le peşinden geldim ama tam yaklaştım sen sahile girdin.. memnun oldum.. kornanı aynı şekilde cevapladım... görüşmek dileği ile

Motosikleti
    Honda CBF 500
    izmit ve sakarya genelindeki motor selamını almamak kalıtsal heralde babadan oğula falan geçiyor.. bugüne kadar 2 kere bana selam verdiler. 1 kerede 34 plaka vstormlu bi abinin yannda durdum kırmızı ışıkta o verdi selam. onun dışında kime korna çalsam (ki sadece full korumalılar çalıyorum) ya iplemiyorlar yada mal mal bön bön bakıyolar. Bu konuda Ankarayı tek geçerim motora binmene bile gerek yok, motorun yanında dur adam selam veriyor süper 1 alışkanlık...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ooooo tüm araziler yine burada... bu ay ramazan ayı.. bi iftar toplaşması yapmayında o zaman ben size sorarım.. teker teker motorla ava çıkacam haberiniz olsun
    v max bunu beğendi.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ooooo tüm araziler yine burada... bu ay ramazan ayı.. bi iftar toplaşması yapmayında o zaman ben size sorarım.. teker teker motorla ava çıkacam haberiniz olsun
    ayarlayın bigün çıkıp gelelim

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    moruk bugün gölcükten geçtinmi iskele yolunda sana bağırdım ıslık çaldım duymadın ön cam uzun siyah mont pantolon tabi ya dedim bizim Koray
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    yalann olurrrr yalannn burası kocaeli mt yeğen.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayarlayın bigün çıkıp gelelim
    aynen mezit abi, yapalım bi organizasyon..

---------- Post added at 16:07 ---------- Previous post was at 16:05 ----------

Alıntı v max adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moruk bugün gölcükten geçtinmi iskele yolunda sana bağırdım ıslık çaldım duymadın ön cam uzun siyah mont pantolon tabi ya dedim bizim Koray
    Geçtim kanka, keşke farketseydim seni.. biraz muhabbet ederdik... senin motor ne alemde yahu

---------- Post added at 16:09 ---------- Previous post was at 16:07 ----------

yalann olurrrr yalannn burası kocaeli mt yeğen.
    lolipop, bu son şanşları ... iyi kullanacaklarından adım gibi eminim..

Motosikleti
    CBF 250 (Hornet) :)
    Kocaeli MT Hadi daa yapalım artık bi gezi mezi sole serın bı derekenarına falan yanıyor ızmıt yaaa

KomutanLogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 750 C4
    dostlar motorumu satıyorum bıktım artık motorculuktan. Dersem inanmayın pazartesi müşteri gelecek alırsa salı veya cuma gv 250 yeni sevgilim olacak.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı KomutanLogar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar motorumu satıyorum bıktım artık motorculuktan. Dersem inanmayın pazartesi müşteri gelecek alırsa salı veya cuma gv 250 yeni sevgilim olacak.
    yeni yengemiz baya hoş hayırlı olsun
    KomutanLogar bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar ben Gölcükten yazıyorum chooper motorsiklet arıyorum bütçe kısıtlı 3-5 binliralık iyi birşey varsa bildiğiniz özelden yazarsanız sevinirim.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Hayırlı olsun abi şimdiden iyi satışlar yeni motorunda hayırlı olsun..

---------- Post added at 10:30 ---------- Previous post was at 10:27 ----------

Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben Gölcükten yazıyorum chooper motorsiklet arıyorum bütçe kısıtlı 3-5 binliralık iyi birşey varsa bildiğiniz özelden yazarsanız sevinirim.
    Merhaba hocam Günay abi satıyormuş motorunu

Bu da ilanı bakın buyrun http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...89730137/detay
    KomutanLogar bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Öncelikle hayırlı olsun diyelim Günay abi...

Attan inip, neden eşeğe biniyorsun anlamadım.. Senin motor koleksiyonluk bi makina...
    Gv 250 de neymiş

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    çok doğru seçim günay abi,GV güzel makina,hayırısı olsun inşallah
    Karadeniz - Giresun.

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    şimdiden hayırlı olsun ama 535 de üzüldüm nadideydi resmen
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler