Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep kendiniz gidin haa
    Abi gelicem dedli d.dereye gelmedin tanışamadıkta gel buyur yada biz gelelim müsait 1 zamanında

---------- Post added at 20:41 ---------- Previous post was at 20:37 ----------

[QUOTE=Uğur Ak;2740670]Bence sen yeni bir motosiklet bak kardeşim,yenge ybr'ye el koyabilir
    Dediğin mekan uygun olursa bir aksam yapalım,maksat muhabbet olsun [COLOR="Silver"]
    Yoooooooook vermem motorumu :D :D :D...
    Mekan her zaman uygun abi yalnız pazartesi salı uygun değil pardon pazartesi beton atılcak salı kulube koyucaz su da açılacak pazartesi günü su falanda olunca çok kolay olur işimiz. ondan sonra takılırız. zaten yolda yakın yani emrah abiler bisikletle falan gelir hemen d.dere kalıcı konutlarının üst tarafı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    S.a gençlik nasılsınız? bu hafta action varmı? hafta içi full burdayım kısmetse görüşelim.

Panpiş koray nerelerdesin len pis yebere ci
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    CBF 250 (Hornet) :)
    Ne zman yapioruz su mangal olayini yaw mangal dendimi kendimi dizginleyemiyorum.... Bole gaz cewiresim gelio...

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Arkadaşlar ilan sahibi arkadaşı tanıyan var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3029922/detay/

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Selamun Aleyküm Abilerim yarın ilk defa motoru yükleyip yola çıkıcam
    TOP Case doldu. küçük bir bavul file ile artçı koltuğuna bağlıycam, bide leptopı mı almak zorundayım onu o bavula koyup file ile bağlasam mı yoksa sırt çantası ile mi alsam. daha önce hiç sırt çantası ile kullanmadım motor yolum çok uzak değil bursaya gidicem ama genede 2 saati bulur çok yorar mı yada kullanışı çok etkiler mi??

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi gelicem dedli d.dereye gelmedin tanışamadıkta gel buyur yada biz gelelim müsait 1 zamanında[COLOR="Silver"]
    ben size ayarlayın dedim, ev sahibi sizsiniz dedim.. 2 gün önceden topik açarım isimleri yazarız dedim..bi türlü müsait olamadınız..
    isterseniz yarın akşam bi çay partisi yapalım.. benim lolipopumda hazır burada.. ayarlayın hemen organize olalım bakalım ne kadar adam çıkaracağız....

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gölcük yağmurdan sonra göl olmuş,çok sayıda da kaza var,Sefa Sirmen Bulvarı'nda.
    Motosikletle yola çıkmak isteyenler, aman dikkat !
    hayırdır uğurum, ne yağmuru yahu.. burası gayet iyi aman dikkat ikitekerlililer... uyarı için sağol kardeşim

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a gençlik nasılsınız? bu hafta action varmı? hafta içi full burdayım kısmetse görüşelim.

Panpiş koray nerelerdesin len pis yebere ci
    ben buradayım topitop.. ulem bi arada buradayım falan de.. pis yağcı...

Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilan sahibi arkadaşı tanıyan var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3029922/detay/
    malesf ben tanımıyorum..

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

Selamun Aleyküm Abilerim yarın ilk defa motoru yükleyip yola çıkıcam
    TOP Case doldu. küçük bir bavul file ile artçı koltuğuna bağlıycam, bide leptopı mı almak zorundayım onu o bavula koyup file ile bağlasam mı yoksa sırt çantası ile mi alsam. daha önce hiç sırt çantası ile kullanmadım motor yolum çok uzak değil bursaya gidicem ama genede 2 saati bulur çok yorar mı yada kullanışı çok etkiler mi??
    hiç bişey olmaz.. ben sırt çantası ile Antalyadan İzmite geldim.. Ama motor şimdiki değildi

Motosikleti
    Honda CBF 500
    ben size ayarlayın dedim, ev sahibi sizsiniz dedim.. 2 gün önceden topik açarım isimleri yazarız dedim..bi türlü müsait olamadınız..
    isterseniz yarın akşam bi çay partisi yapalım.. benim lolipopumda hazır burada.. ayarlayın hemen organize olalım bakalım ne kadar adam çıkaracağız....

hayırdır uğurum, ne yağmuru yahu.. burası gayet iyi aman dikkat ikitekerlililer... uyarı için sağol kardeşim

ben buradayım topitop.. ulem bi arada buradayım falan de.. pis yağcı...

malesf ben tanımıyorum..

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

hiç bişey olmaz.. ben sırt çantası ile Antalyadan İzmite geldim.. Ama motor şimdiki değildi
    Sağol abi tamamdır o zaman.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Sağol abi tamamdır o zaman.
    eee yarın sen bursaya gidiyorsan nasıl toplaşma olacak ki... yahu şu işi bi ayarlayalım ...

gün verin yer verin hemen liste yapalım burada... hatta 2-3 gün sonra olsunda herkes okusun.. zaten millet işten çıkınca gelir.. hadi bakalım.. ev sahibi, yer mekan gün saat..
    soa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 500
    o zaman tamam pazar günü bizim arsada (d.dere migrosa 3 km yukarıda) mangal yapalım migrosta buluşur çıkarız. orada mangal, semaver, kilim vb gibi kap kacak malzemesi var. sadece yiyecekleri alır çıkarız. benim bursada netim olmayacak cuma gibi 1girerim siz o zamana kadar toplayın pazar günü istediğiniz saatte yapalım

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

15 Temmuz Pazar günü saat 11 de ( diyelim saat ayarlanır) Değirmendere migrosta buluşulup alınacaklar alınıp. Değirmendere Kalıcı konutlarının üst tarafında (migrosa 2 - 3 km yukarıda) "mangal toplaşması"

1. Soa- Berkay
    2.
    3.
    4.
    buyrun listeye

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Abilerim ben çıkıyorum yola. Size iyi günler hayırlı işler. liste oluşturun Pazar günü listeyi tamamlayın buluşalım ben cuma gibi girebilirim nete o zman haber alırım. Kendinize iyi bakın..

Motosikleti
    [QUOTE=soa;2742913]o zaman tamam pazar günü bizim arsada (d.dere migrosa 3 km yukarıda) mangal yapalım migrosta buluşur çıkarız. orada mangal, semaver, kilim vb gibi kap kacak malzemesi var. sadece yiyecekleri alır çıkarız. benim bursada netim olmayacak cuma gibi 1girerim siz o zamana kadar toplayın pazar günü istediğiniz saatte yapalım

---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:14 ----------

15 Temmuz Pazar günü saat 11 de ( diyelim saat ayarlanır) Değirmendere migrosta buluşulup alınacaklar alınıp. Değirmendere Kalıcı konutlarının üst tarafında (migrosa 2 - 3 km yukarıda) "mangal toplaşması"

1. Soa- Berkay
    2. ApacheRTR- Ömer K.
    3.
    4.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Pazar günü Ethem abi ve ben gececiyiz gençler..ayrıca nihatta akşam istanbula dönüyor.. Bana kalırsa cumartesi akşam görüşebiliriz..ama yinede siz bilirsiniz

Motosikleti
    walla benım ıcın problem yok cumartesı aksamı dahada ıyı olur....

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    evet aramızda çoluğu çocuğu olup pazar günleri bal kabağı olanlar var.

Motosikleti
    berkaya ulasalım o zaman onada uyarsa cumartesı aksamı yapalım toplantımızı bide kim ne alcak nası gelicek...onlarıda kararlastırmak lasım....

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    alacak bişey yok, bi cafede oturup çay içebiliriz.. yada başka bi fikri olan... o zaman bu akşam liste oluşsun gençlik

Motosikleti
    alacak bişey yok, bi cafede oturup çay içebiliriz.. yada başka bi fikri olan... o zaman bu akşam liste oluşsun gençlik
    Mangal yapmıosak ole tabi... bu yenı golcuk yolunun sonundakı cay bahcesı gusel bıyer orası olur mu?

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Merhaba arkadaşlar sahibinden de dolanırken şu motora denk geldim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...93240319/detay

bu bizim ismailin motoru değilmi? Hayırdır niye satıyor bayadır kendisinide göremedim.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Aynen bende uzun zamandır görmüyorum ama neden satsın ki.. Daha sıfır motoru..
    Yarın çay toplaşmasına geliyon mu kanka

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Sen kaç kaçsın? evdeyim yeni girdim daha, yarın olabilir tabiki gölcük olmazsa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler