Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    vay benssiz gezii..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar...
    Aleyküm selam...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay benssiz gezii..
    Abi hiç planlamadık biz aslında Berkay'la buluşup tanışacaktık,müsait olanları bekleriz yazdık,tamamen spontane gelişti
    Hadi sende gel artık bu taraflara

Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar...
    Selamlar size de

Motosikleti
    mondial 150 mc
    güzel bi tanışma oldu çok sıcak sohbet ettik herkeze teşekkürler.

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper bir geceydi yeni tanıştığım herkese selamlarımı sunuyorum teşekkür ediyorum devamını diliyorum. Uğur Abinin dediği gibi bidahaki etkinliğimiz ramazanda olmasın . Katılan herkesin gaz koluna sağlık. Ve benm için ilk çevirmemle milli olduğum çok anlamlı bir gece :D.. gider ayak Polise hayırlı işler demeyeydim eyiydi yalnız
    Keşke gelebilseydim, baya bi ilk yaşamış olurdum bende daha milli değilim, arabayla çevirmelere girdim de hiç birinde ehliyete bakmadılar arama yapıp devam et..

Bende gelirdim ailevi bi program vardı..

Motosikleti
    sym gts 250
    arkadaşlar merhaba sıcak samimi bir ortam olmuş. nasip değilmiş tanışamadık. gezi planı yapalım değerli arkadaşlar. yuvacık gezisine katıldım ilk kez çok güzeldi.
    en kısa zamanda görüşmek dileğiyle

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Arkadaşlar değirmendere veya karamürsel taraflarında bi çay toplaşması yapalım.. Tüm kocaeli motorseverler olarak buluşalım.. bakalım kim varmış kim yokmuş.. sohbet eder çay içeriz.. aynı zamanda telefon numaralarımızı alır gezilerde topluca takılırız.. tanışırız.. zaman ve mekan olarak yer belirlemiyorum ama ufaktan konuşulmaya başlansın..herkesin müsait olduğu bi akşam üstü buluşabiliriz.. sanıyorum böyle bir buluşma için 2 saat herkes ayırabilir.. yanlız yanlış anlaşılmasın MT olarak değil, kocaeli motorseverler olarak buluşalım

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı -CBX250- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke gelebilseydim, baya bi ilk yaşamış olurdum bende daha milli değilim, arabayla çevirmelere girdim de hiç birinde ehliyete bakmadılar arama yapıp devam et..

Bende gelirdim ailevi bi program vardı..
    Ben 2008 den beri arabda hiç çevrilmedim ilk defa polis durdurdu ama tüm evraklar tam olunca heyecanlı olmadı :D:D:D:D....

---------- Post added at 13:27 ---------- Previous post was at 13:24 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar değirmendere veya karamürsel taraflarında bi çay toplaşması yapalım.. Tüm kocaeli motorseverler olarak buluşalım.. bakalım kim varmış kim yokmuş.. sohbet eder çay içeriz.. aynı zamanda telefon numaralarımızı alır gezilerde topluca takılırız.. tanışırız.. zaman ve mekan olarak yer belirlemiyorum ama ufaktan konuşulmaya başlansın..herkesin müsait olduğu bi akşam üstü buluşabiliriz.. sanıyorum böyle bir buluşma için 2 saat herkes ayırabilir.. yanlız yanlış anlaşılmasın MT olarak değil, kocaeli motorseverler olarak buluşalım
    Walla süper olur Koray abi. ben cumaya kadar kocaelinde değilim bursadayım bi aksilik olmazsa hafta sonu boşum bu hafta sonu yapılabilir. Burada internetim yok cumaya kadar giremeyebilirim nete. pazartesi salı yaz okulum var onun dısında bi ekstra olmazsa her akşam boşum bana her tarih uyar...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Abi çok güzel olur,çok güzel düşünmüşsün.
    Bana her gün,her saat uyar..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    gençlik pazar günü sanıyorum akşam üstü herkes müsait olur. ona göre programı yapın bizde dostlarımıza haber uçuralım.. ev sahibi sizsiniz..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

gençlik pazar günü sanıyorum akşam üstü herkes müsait olur. ona göre programı yapın bizde dostlarımıza haber uçuralım.. ev sahibi sizsiniz..
    Abi benim için farketmez nereye gidelim denirse,o tarafa gideriz.
    Organizasyonlarda sen daha tecrübelisin bizden.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Arkadaşlar çoluk çocuk sahibi olan ve benim gibi 7 gün çalışanları da düşünerek akşam saati yaparsak sevinirim biraz yakın bir yere yol da yapabiliriz ya... azıcık rüzgar yiyelim.. şöyle kerpe falan olabilir veya düzgün güzel bir yol 1-2 saatlik.

isg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan xplore 200 CROS
    Arkadaşlar merhaba kocaelide hafta sonları kiralayabileceğim bir motor kiralayıcısı varmıdır acaba. baktım motor alamıyorum sizlerle gezmek için bari kiralayayım bilgilendirirseniz
    sevinirim şimdiden teşekkür ederim.
    DÖRT TEKER BEDENİMİ İKİ TEKER RUHUMU TAŞIR...!!!

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Benim bildigim yok,istanbul'a gidiyor genelde kiralama isteyen onlardada buyuk makineler var

Motosikleti
    Lifan xplore 200 CROS
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bildigim yok,istanbul'a gidiyor genelde kiralama isteyen onlardada buyuk makineler var
    teşekkür ederim evet bende baktım netten de genelde büyük makineler var onlarıda küçük geziler için kiralamak olmaz.

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burak hocam yine egitim arası kaçamak yapıyorsunuz galiba

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Pazar aksami nisan var bizim o yuzden katilamam ancak c.tesi yada cuma aksami olursa araniza katilabilirim
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    V-Strom DL 650
    bugun aksam dersim yok o yuzden cmt 18:30 da bitiyor sonradinda turlayabiliriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Alıntı isg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim evet bende baktım netten de genelde büyük makineler var onlarıda küçük geziler için kiralamak olmaz.
    600 luk makineye 3 gunluk 1000 lira istiyorlar

Motosikleti
    Lifan xplore 200 CROS
    bugun aksam dersim yok o yuzden cmt 18:30 da bitiyor sonradinda turlayabiliriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

600 luk makineye 3 gunluk 1000 lira istiyorlar
    Tabi fiyatlarda ayrı bir dert 1000 tl gider kandime motor alırım tepe tepede kullanırım çok iyi olmasada işimşi görür. neyse bu yazıda çıkaracağız anlaşılan.

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Yer mekan konusunda ortak bi karara varılması lazım..? Herkes bi yer önerse..
    Ben derim ki yukarı taraflar serin yerlere gidelim.. şehir gürültüsünden uzaklaşmak?
    Yuvacık olur bahçecik olur, hatta yol olsun gidelim diyen varsa :D KARTEPE'ye bile gidilir..

Öneriler >>

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler