Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka pazar günü şenol abi ile durmuşta gelecek.. buradanda bizim tatlı su motorcularına söyleriz.. iznik yaparız .. cumartesi akşam net bilgi oluşur..

---------- Post added at 01:45 ---------- Previous post was at 01:43 ----------

abi wallahi benim için bu iş çok güzel oldu çok mutluyum.. sen beni boşver asıl sen nasıl oldun.. motorun ne durumda bedenin ne durumda.. pazar iznik e gelebilirmisin bakam
    Sen mutluysan,senin mutluluğunla ben ibreyi tavana vururum beaaa koçum,aslanım benim bende çok keyifliyim,çok mutluyum ama çaktırmıyorum motorun durum iyi ezilen bükülenler düzeltildi,sadece lanet kafadan cızırtı geliyor pazar gelmek isterim izniğe ama benim ön lastik sökülüp balans ayarı yapılması lazım,kafayı çok savurup salso yapıyor,dahaönce lastik patlamıştı tamirci takamamış..virajlarda hele allaha emanet gidiyorum,nasıl tepki vereceği pek belli olmuyor.
    zaten kazayıda büyük ihtimal o yüzden yaptım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Kocaeli nerdsnz havalar on numara millet gezyor siz yoksuunuz nerdesiiz? ,B-)

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    aykut nerdesin ben çarşıdayım uğrayım sana. özelden telimi gönderiyorum ulaş bana
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen mutluysan,senin mutluluğunla ben ibreyi tavana vururum beaaa koçum,aslanım benim bende çok keyifliyim,çok mutluyum ama çaktırmıyorum motorun durum iyi ezilen bükülenler düzeltildi,sadece lanet kafadan cızırtı geliyor pazar gelmek isterim izniğe ama benim ön lastik sökülüp balans ayarı yapılması lazım,kafayı çok savurup salso yapıyor,dahaönce lastik patlamıştı tamirci takamamış..virajlarda hele allaha emanet gidiyorum,nasıl tepki vereceği pek belli olmuyor.
    zaten kazayıda büyük ihtimal o yüzden yaptım.
    iyi tamam abi senin mutlu olman bana yeter.. motorunu biran önce düzelttir haftaya başlarız artık.. biliyorsun sen benim için önemlisin

Motosikleti
    Honda CBR 250
    pazar günü kandıra sapağı shellde, simbo sponsorlu reflektörlü yeleği ile bekleyen arkadaşı görünce... Minibüste ne işim var... pazar günü işe mi gidilir falan diye kendimi sorgulamaya başladım

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ciplakayak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü kandıra sapağı shellde, simbo sponsorlu reflektörlü yeleği ile bekleyen arkadaşı görünce... Minibüste ne işim var... pazar günü işe mi gidilir falan diye kendimi sorgulamaya başladım
    sende gelseydin rıdvan.. ben senide beklerdim shell de

Motosikleti
    Honda CBR 250
    dediğim gibi iş maalesef ama bende yarın acısını çıkartacağım galiba...

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    benmiydim yoksa
    pazar öğlen civarı shell den benzin alıp hereke tarafından şile istikametine köylere çıktım...keşke minübüsten inip yanıma gelseydin ya,

Motosikleti
    Honda CBR 250
    sabaj 9 gibiydi... ve motor yanilmoyorsam ybr 125 ti...siyah... ve en belirleyici sinbolu yelek... arkadas benzin almiyordu, belli ki birilerini bekliyordu... aa bu arada dizlikte vardi... kask ise elcige asiliydi... bu kafar detaydan sonra, sanirim koray kendi oldugunu anlamistir, daha tanismamiza ragmen : )

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    sabaj 9 gibiydi... ve motor yanilmoyorsam ybr 125 ti...siyah... ve en belirleyici sinbolu yelek... arkadas benzin almiyordu, belli ki birilerini bekliyordu... aa bu arada dizlikte vardi... kask ise elcige asiliydi... bu kafar detaydan sonra, sanirim koray kendi oldugunu anlamistir, daha tanismamiza ragmen : )
    aynen rıdvan bendim.. dediğin tarife uyuyorum, o halde varım
    sende katıl bize gezilerde.. bizde mesafe yol aytımı yok.. kafalar bir olsun yeter ki

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    o saatte ben yatakta koyunları sayıyordum
    Ama saat 13:00 gibi shellde sinbo yelekli,kask elciğe asılı birilerini bekler vaziyette bende orada bulundum
    demekki öğlenleyinde shell e gelsen dejavu olacakmış zaten korayla fiziklerimiz birebir uyuyor

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    uyan kocaeli ... bi toplu organizasyon yapalım.. sitede yine yankı uyandıralım...

KomutanLogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 750 C4
    günaydın dostlarım

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KomutanLogar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın dostlarım
    günaydın logar

---------- Post added at 10:14 ---------- Previous post was at 10:11 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uyan kocaeli ... bi toplu organizasyon yapalım.. sitede yine yankı uyandıralım...
    patlat bir organizasyon korayım ben yokum ama geçen hafta sonu yaptığım kaza sonucu motoru servise bıraktım masraf çok fazla pertlik durum var dediler şok oldum şuan haber bekliyorum bakalım ne olacak herşeyin hayırlısı

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı rq7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın logar

patlat bir organizasyon korayım ben yokum ama geçen hafta sonu yaptığım kaza sonucu motoru servise bıraktım masraf çok fazla pertlik durum var dediler şok oldum şuan haber bekliyorum bakalım ne olacak herşeyin hayırlısı
    kanka dua et perte çıksın paranı alırsın.. yoksa hasarlı bir motora sahip olacaksın ....

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bu hafta cumartesi günü armutluya teker döner..

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    ismail geçmiş olsun ne kazası hacı
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

Motosikleti
    gecici bi sureligine yok
    gözden uzak gönülden de uzak kaldık valla :D ama durun bakalım geldiğimde toplıcam hepinizi gezi yapıcaz
    [B]İmza burda değil yollardaki lastik izlerinde[/B]

furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    şöyle 75 km civarı bi yere ben varım ilk önce çınarcık düşündüm ama poyrazlara cumartesi sabahtan niyetlendim... varmı birileri korayım sen armutlu yazmışsın ama ben bu karamürsel yolunu hiç sevmedim ya e-5 i...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı rq7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın logar

ismai kanka inşallah perte ayırırlar motoru hatta sen ısrarcı ol bu konuda sigorta şirketi seninle anlaşma durumuna geçiçek en kötü ihtimal 7-8binlira sigortadan alıp motoruda al trafikten düşürücekler onuda parçalar satarsın yada hurdaya gönderirsin

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:46 ----------

Alıntı furkanmg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöyle 75 km civarı bi yere ben varım ilk önce çınarcık düşündüm ama poyrazlara cumartesi sabahtan niyetlendim... varmı birileri korayım sen armutlu yazmışsın ama ben bu karamürsel yolunu hiç sevmedim ya e-5 i...
    koray beni aradı bu akşam furkan benim durumum tam belli değil. Büyük ihtimal korayla çıkarız işte rota farklıda olabilir ya geçen haftada o tarafa gittik zaten konuşur anlaşırız. Tabiki hava iyi olursa.
    furkanmg bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler