Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gv250
    kocaeli mt.. de yaprak kımıldamıyor, biz motoru alınca sahilde çekirdek çitleyeceğiz sanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ustunh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kocaeli mt.. de yaprak kımıldamıyor, biz motoru alınca sahilde çekirdek çitleyeceğiz sanırım
    şuan benim yaptığım gibi.. tek tabanca takılıyorum..

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    valla bende kimseye denk gelmiyorum genelde hafta sonları turluyorum tek başıma

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    jinlunun distribütörü var karadeniz ereğlide,her parçasını bulabiliyorsun daha geçenlerde komple arka çamurluk,sinyal ve yan krom sehpa aldım.sıkıntısız yani.bu arada eski jinlun bayiisi refik şahbazoğluna yan sehpa sordum sana 60 lira olur dedi ben ereğliden 25 tl ye aldım.aman ha dikkat edin oralarda kazık yemeyin. bu arada ben araba aldım jinlunu satmayı düşünüyorum ilgilenirsen gel bak gör.yada arkadaşlarımda da satılık motorlar var keeway land cruiser,yuki 250 vs
    Karadeniz - Giresun.

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Son günlerde bol bol motorlu görüyorum.selamlasiyoruz plakam 031 ara gelsin tikla gelsin eyvallah ;-)

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    s.a Kocaeli Mt.

Benim mekan belli,Koray kardeşim haftada 2-3 kere uğrar...Açık adresimi vereyim bir gün benim mekanda toplaşalım ne dersiniz..Tanışmış oluruz...
    Yeni Cuma camii'nin orada Sabancı kültür merkezine giden köprünün kenarında Peynirci Baba var.Onun kenarında Egepen var Egepenin üst katında Topdemir sigorta onunda üzerinde bizim firma var İKLİM TURİZM,tabelamız yeşil...Buyrun bir çayımı kahvemi için,tanışalım,kaynaşalım...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ooo kocaeli mt uyanmış

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Dünde benzin alırken Gölcük Mobil Bpden bi motosikletli arkadaşımız selam verdi hakkaten cok mutlu oldum. Çünkü ben selam verdiğimde cogunda almıyorlar Kocaeli genelinde.. Pek bi sevindim

Motosikleti
    Gv250
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jinlunun distribütörü var karadeniz ereğlide,her parçasını bulabiliyorsun daha geçenlerde komple arka çamurluk,sinyal ve yan krom sehpa aldım.sıkıntısız yani.bu arada eski jinlun bayiisi refik şahbazoğluna yan sehpa sordum sana 60 lira olur dedi ben ereğliden 25 tl ye aldım.aman ha dikkat edin oralarda kazık yemeyin. bu arada ben araba aldım jinlunu satmayı düşünüyorum ilgilenirsen gel bak gör.yada arkadaşlarımda da satılık motorlar var keeway land cruiser,yuki 250 vs
    keaway, mondial mct, raptor olabilir,
    jinlun ileriye doğru baktığında sorun yaşatabilir gibi geliyor, hiç girmeyi düşünmüyorum..

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    bugün gölcük hastane yolunda siyah cbf250 gördüm kaskıda siyahtı buradanmı o arkadaş.yarın motorla dolanıcam cumadan sonra :D

Motosikleti
    Kısmetse
    Ustam o bendim Aykut can

---------- Post added at 02:54 ---------- Previous post was at 02:52 ----------

Alıntı u.ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünde benzin alırken Gölcük Mobil Bpden bi motosikletli arkadaşımız selam verdi hakkaten cok mutlu oldum. Çünkü ben selam verdiğimde cogunda almıyorlar Kocaeli genelinde.. Pek bi sevindim
    Dostum o bendim Aykut can siyah LS2 kaskım vardı gösünde o pırıltıyı gördüm böle baktın dedim aha bu MT den kesin akşam yazar dedim MT sayfasına yazarsa odur dedim sen çıktın

---------- Post added at 02:58 ---------- Previous post was at 02:54 ----------

Dostum o bizim deli KADİR dir böle iri yarı duruyosa motorun üstündn kesin kadirdir çünkü hastane yolundaki Ataşehir konutlarında oturuyo
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün gölcük hastane yolunda siyah cbf250 gördüm kaskıda siyahtı buradanmı o arkadaş.yarın motorla dolanıcam cumadan sonra :D
    Asla pes etme !

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    valla hoca benım motor gri cbf150 montum siyah kaskımda gri-siyah denk gelen durdursun sellektör yapsın ben denk geldiğime slm veriyorum.

Motosikleti
    Kısmetse
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hoca benım motor gri cbf150 montum siyah kaskımda gri-siyah denk gelen durdursun sellektör yapsın ben denk geldiğime slm veriyorum.
    Benimde Kaskım siyah LS2 aynı bu avatarımdakinden ayrıca üzerim full siyah siyah CBF 250 ye biniyorum hafta içi ise beyaz honda spacy üstümde tıkla gelsin yazısı yine aynı kask servisteyim denk gelen selektör yapsın hatta ben abarttım artık yoldan geçen motorlulara el sallıyorum :D:D
    Asla pes etme !

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    deli kadiri tanıyorum

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Artık bu kadar sohbet üzerine bi buluşma yapılmıyorsa pes ediyorum... ortam sanal alemde mükemmel duruyor..bunu gerçek hayata yansıtabiliriz gençlik

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Aga bugün havada rüzgar var ama çok soğuk değil müsait olan varsa görüşelim ben hafta içi istanbulda oluyorum malesef :(

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

@ayktcnknyr

Daha önce siz Burger'da çalışıyorum deyince siz misiniz acaba diye içimden düşündüm,ve öyle de oldu

İns tanışmak da nasip olur en kısa zamanda

Alıntı ayktcnknyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde Kaskım siyah LS2 aynı bu avatarımdakinden ayrıca üzerim full siyah siyah CBF 250 ye biniyorum hafta içi ise beyaz honda spacy üstümde tıkla gelsin yazısı yine aynı kask servisteyim denk gelen selektör yapsın hatta ben abarttım artık yoldan geçen motorlulara el sallıyorum :D:D
    la sen benden habersiz kimlere el sallıyorsun ) Aykut bende gördüğüm motorlu arkadaşlara korna çalıyorum işin şakası. Bir ara toplaşalım konuşup

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık bu kadar sohbet üzerine bi buluşma yapılmıyorsa pes ediyorum... ortam sanal alemde mükemmel duruyor..bunu gerçek hayata yansıtabiliriz gençlik
    slm dostum ihtiyarlara yer yokmu ) bende kıçı kırık viragomla gelirim olmazmı

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    bugün gölcükte 3-3.5 gibi 3 tane chopper tarzı motorlu geçti biri sarıydı motorların birsinin arkasında bayan artçı vardı bir elemanda simit sarayının önüne parketti burdanmı acaba )) yakında herkes birbirini bulucak bu gidişle :D

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı gnybrky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la sen benden habersiz kimlere el sallıyorsun ) Aykut bende gördüğüm motorlu arkadaşlara korna çalıyorum işin şakası. Bir ara toplaşalım konuşup

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

slm dostum ihtiyarlara yer yokmu ) bende kıçı kırık viragomla gelirim olmazmı
    ah be abi olmaz mı... buradan duyuruyorum...ilk havaların iyi olması ile birlikte bir toplaşma yapacağız..hafta sonuna denk getirmek katılım açısından daha mantıklı..gezmek istemeyen arkadaşlar olabilir..malum havalar soğuk..ama bi mekana gidip orada da sohbet edebiliriz...hava durumuna bakıp ilk güzel olan bir günde toplaşma yazacağım..2 tekeri olan herşey kabul..

---------- Post added at 10:49 ---------- Previous post was at 10:09 ----------

Sitenin gezi bölümüne de KÖRFEZ GENÇLİK diye bi konu açtığım zaman tadından yenmez.. tarız fotoları millet göz banyosu yapar

---------- Post added at 11:43 ---------- Previous post was at 10:49 ----------

yazında kalmalı olarak ağva veya şile yaparız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler