Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    havayı güzel yakaladığımız bir gün bi çay içelim derim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gv250
    slm arkadaşlar, motor arayışları devam ediyor
    geçen bi venox vardı izmitte 2005 model 11000 km de 5500 tl dediler, tatlı motor ama hem benim bütçeyi aşıyor hem de yedek parçada sıkıntı varmış sanırım. distirübütör sitesinden batım ön sağ sol amörtisör takım 1000 dolara geliyor...
    bu arada ilk adımı attım a2 için kursa yazıldım.

Kocaeli canlanmış bakıyorum selamlar arkadaşlar nasılsınız

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ustunh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar, motor arayışları devam ediyor
    geçen bi venox vardı izmitte 2005 model 11000 km de 5500 tl dediler, tatlı motor ama hem benim bütçeyi aşıyor hem de yedek parçada sıkıntı varmış sanırım. distirübütör sitesinden batım ön sağ sol amörtisör takım 1000 dolara geliyor...
    bu arada ilk adımı attım a2 için kursa yazıldım.
    yedek parçası olmayan motorlara bulaşma, çok başın ağırır..İzmitin motosiklet potansiyelini biliyorsun zaten, motorcu namına bişey yok..regal e bak istersen..bütçen ne kadar cbf veya ybr al derim.. gönlünce problem çıkarmadan gezersin..ehliyet için hadi tebrikler ,hayırlısı olsun

Alıntı gnybrky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kocaeli canlanmış bakıyorum selamlar arkadaşlar nasılsınız
    A.s artık takılmaya başladık ...kocaeliler buralarda..

cagriaksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Valla hocam, çay içme konusunda kesin bir toplanma yapalım derim, hep böyle konuşulup sözde kalıyor, hoş olmuyor. Koray hocam açık hava filtresine geçtiğim için, yağmurluk almadan ona yağmurda çıkamam dışarı ne yazıkki

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı cagriaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam, çay içme konusunda kesin bir toplanma yapalım derim, hep böyle konuşulup sözde kalıyor, hoş olmuyor. Koray hocam açık hava filtresine geçtiğim için, yağmurluk almadan ona yağmurda çıkamam dışarı ne yazıkki
    bi kaç gün önceden hava durumuna bakıp toplaşma yeri belirlemek lazım..en uygun manzaralı seka olur diyorum..mt ye atacağımız fotolardan dolayı hava filtresini de tehlikeye atma, hemen al istersen çünkü kış havanın ne olacağı belli değil

Motosikleti
    Gv250
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedek parçası olmayan motorlara bulaşma, çok başın ağırır..İzmitin motosiklet potansiyelini biliyorsun zaten, motorcu namına bişey yok..regal e bak istersen..bütçen ne kadar cbf veya ybr al derim.. gönlünce problem çıkarmadan gezersin..ehliyet için hadi tebrikler ,hayırlısı olsun
    teşekkür ederim, regal hoşuma gidiyor ama sıfırı 5900 tl yılbaşından zonra zamlı, hal böyle olunca temiz iknici elleri 4000 tl civarında olacak.. regale bu parayı vereceğime 5000 tl ye 15 yaşında en500 alırım daha iyi hiç olmadı ybr alırım diyorum.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ustunh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim, regal hoşuma gidiyor ama sıfırı 5900 tl yılbaşından zonra zamlı, hal böyle olunca temiz iknici elleri 4000 tl civarında olacak.. regale bu parayı vereceğime 5000 tl ye 15 yaşında en500 alırım daha iyi hiç olmadı ybr alırım diyorum.
    doğru düşünüyorsun..bilmem belki bana katılmayan arkadaşlar olur, ama motosiklette sıfır alacaksın..2000 lira varsa o kadarlık sıfır alacaksın..bu benim şahsi fikrim..istersen sen gel cbf veya ybr çek altına

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    YENİ YILINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR, YENİ YILIN SİZE SAĞLIK MUTLULUK VE PARA GETİRMESİNİ YÜCE RABBİM'DEN DİLERİM

Motosikleti
    Gv250
    yeni yılın sizlere ne istiyorsanız bana motor getirmesi dileğiyle

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Arkadaslar yeni yiliniz hayrli olsun

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Kafam iyi oldu bayaa ya arkadaslar yok mu bu saatte manyak

Alıntı ayktcnknyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafam iyi oldu bayaa ya arkadaslar yok mu bu saatte manyak
    ha ha ha kardeş ben nalları dikmiştim o saatte motoru bitirdim hazır artık ve sonunda kendi motorumla dolaşacağım

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Herkese merhaba, yılbaşı gecesi saat 22:00 gibi motorum değirmendere topçularda evimin önünden çalındı. 2 ay öncede evimize hırsız girmişti. artık sıkıntı geldi bana. O taraflarda oturanlarınız varsa sizde dikkatli olunuz.

Motorun bulunacağını sanmıyorum ama en azından gidip başka yeri soyarlar plaka görünür üstüme falan kalır diye polise bildirdim.
    41 HP 108 sarı-mavi cross motor.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, yılbaşı gecesi saat 22:00 gibi motorum değirmendere topçularda evimin önünden çalındı. 2 ay öncede evimize hırsız girmişti. artık sıkıntı geldi bana. O taraflarda oturanlarınız varsa sizde dikkatli olunuz.

Motorun bulunacağını sanmıyorum ama en azından gidip başka yeri soyarlar plaka görünür üstüme falan kalır diye polise bildirdim.
    Çok geçmiş olsun umarım motosikletiniz bulunur.

Motosikleti
    ATOM KARINCA

geçmiş olsun üzücü bir durum.. inşallah bulunur

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Geçmiş olsun. Umarım bulursunuz motoru. Hırsızlar cezalarını çekerler.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Valla çok geçmiş olsun artık bizim buralar çok karıştı önceden herkes birbirini tanırdı şimdi bir ton iti kopuk var.

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja

çok geçmiş olsun inşallah kısa zamanda bulunur

Motosikleti
    Gv250
    geçmiş olsun... inşallah bulunur motorun.

kapalı garaj olmadan motor işi sıkıntı. daha almadan nereye koyacağımızın derdine düştük..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler