Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla canımız cektıkce gecelerı ugruyoruz burgera tanısırız en kısa zamanda
    tamam hocam görüşelim mutlaka bu gün bide dün gnybrky isimli Günay abimiz ziyarete geldi bizleri uzun uzun muhabbet felan ettik iyiydi. Uğrayın yani konuşuruz motor konuşluruz :d
    Asla pes etme !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Gecen degırmenderedeydım gozlerım aradı hyoyuda gorememıstım satıldı demek hayırlısı olsun
    sorma vallahi abimin kurbanı oldu motor,ilan verdi sahibindene sonra müşteriyi çağarmış ben kahvaltı yaparken şortla indim kapıya gelen adam aldı gitti =) arkasından bakakaldım.. nasıl arıyorum anlatamam az yakan SS imi =) Allahtan jinlun varda motorsuz kalmadım. gerçi onuda isteyenler var sanırım onuda satıcam gibi =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:58 ----------

Alıntı erhan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yaa satilir mi be o makine yaa daha iyisini alirsin insallah bende moskovali oldum burdan kopartirim bi makine ins. temelli donusumde sinirdan motorla gecmeyi istiyorum cok fenaaaa :D
    sorma erhan ya gitti motor =) ama araba alıcam şimdilik jlnlunla devam edicem,malum kış geliyor araba şart.belimi dogrultunca girek 600 cc bi makna alıcam. kışın şu lanet kredi borcumu bi ödesem =)
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    Kısmetse
    aha hyo gitmiş artık göremicez nese özgür var hergün görüyorum görmediğim bi gün olursa hatim indircem İstiklal caddesinde sağ tarafta bekleyen D.dere otobüslerinin olduğu kaldırımda duruyor her seferinde :D
    Asla pes etme !

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı ayktcnknyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha hyo gitmiş artık göremicez nese özgür var hergün görüyorum görmediğim bi gün olursa hatim indircem İstiklal caddesinde sağ tarafta bekleyen D.dere otobüslerinin olduğu kaldırımda duruyor her seferinde :D
    evinin önü orası =) bende yan sitede oturuyorum =) ya gitti hyo da hayırlısı olur inş,işten ayrıldım 2 tane motor var bakımları vergileri benzinleri vs vs bitirdiydi zaten şimdi bi araba alayım bide jinlunum var yeter bana ama belimi dogrulttugumda güzel bi makina çekicem inş.. artık 600f mi olur FZ6 mı olur =)
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    Kısmetse
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evinin önü orası =) bende yan sitede oturuyorum =) ya gitti hyo da hayırlısı olur inş,işten ayrıldım 2 tane motor var bakımları vergileri benzinleri vs vs bitirdiydi zaten şimdi bi araba alayım bide jinlunum var yeter bana ama belimi dogrulttugumda güzel bi makina çekicem inş.. artık 600f mi olur FZ6 mı olur =)
    Fazerlere bende hastayım ama güvenli değil diyorlar manevra felan ne racing ne naked ya pek iyi değilmiş öle duydum...
    Asla pes etme !

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Fazerlere bende hastayım ama güvenli değil diyorlar manevra felan ne racing ne naked ya pek iyi değilmiş öle duydum...
    rüzgarda rahatsız eder ama napalım =) 2005 ini 8 bine buldum geçen alamadım sinir oldum.o fiyatlara başka motor bakıyorum adam gib ibişey yok. ya 15 -17 bin tl arası para olcak adam gibi bişey alıcam yada 7-8 bin e fazer bakıcam =) herşey duygusal yani =)
    Karadeniz - Giresun.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Suzukı gsr 600 dıyorumhastasıyız

Motosikleti
    gecici bi sureligine yok
    agalar onu bunu bilmem biz sikalim kafamiza bugun santiyeye giderken bi hisimla R1 gecti ilerdeki sapakta durmus bekliyodu bide baktik ki hatun kullaniyo bizim sef de hyo gt 250r kullaniyo sakaryali zaten buraya uyemi bi sormak nasip olmadi da aksama kadar moto sohbeti donduruyoz burda da :D sanirim alicam burdan bi makine :D
    [B]İmza burda değil yollardaki lastik izlerinde[/B]

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Serkancım walla üzüldüm sattığına motorunu ama yapacak bişey yok gitmiş bir kere. İnşallah bir daha ki sezona 600 ile girersin, bende alırım ifadeni ) Gelicem bi ara akşam yemeğine falan değirmendere taraflarına cebini yollada ararım görüşürüz... mertdizdaroglu@gmail.com

Yokmu kocaeli de kiralama yapan bir yer arkadaşlar scooter felan olsada uyar brug400 felan

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    uzun zamandır giremiyordum arkadaslar selamlar başiskeleden mavi jinlun 150 chooper var bende
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı mearth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkancım walla üzüldüm sattığına motorunu ama yapacak bişey yok gitmiş bir kere. İnşallah bir daha ki sezona 600 ile girersin, bende alırım ifadeni ) Gelicem bi ara akşam yemeğine falan değirmendere taraflarına cebini yollada ararım görüşürüz... mertdizdaroglu@gmail.com
    şimdilik cruiser la devam ediyorum =) birde araba bakıyorum dizel malum benzin çok yakında 5 tl olacak önlem olarak.. cebimi pm attım =)

Arakdaşlar bu arada 2009 APRİLLA RS125 var satılık,çok güzel motor hyosung 250R dan daha hızlı 33 beygir =) almayı düşünen varsa yabancıya gitmesin.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1568245/detay/
    Karadeniz - Giresun.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Merhabalar arkadaslar
    Kocaelı mt uyelerınden bır kısı olacagım ıns ayın 20sınde
    motorumu alacagım pendıkten
    hayırlısı ıle kocaelıye getırebılırsem sag salım polıse yakalanmadan sızlerle bulusmayı dılerım )

Motosikleti
    Kısmetse
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaslar
    Kocaelı mt uyelerınden bır kısı olacagım ıns ayın 20sınde
    motorumu alacagım pendıkten
    hayırlısı ıle kocaelıye getırebılırsem sag salım polıse yakalanmadan sızlerle bulusmayı dılerım )
    Nerdensin hocam ? Motorun hayırlı olsun şimdiden ne alıcaksın ?
    Asla pes etme !

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    merkez bayındırlıkta oturuyorum fakat su an canakkaledeyım
    bır sure daha tatıl yapıp ıstanbula gıdecegım orada motorumu yenı kasa cbr 125 alıp kocaelıye gecmeyı planlıyorum ama motor deneyımım en alt duzey oldugundan dolayı ve de plaka bıraz gec cıkacagından dolayı nasıl yapacagım bılmıyorum )
    Allah hayırlısını gosterır ınsallah

Motosikleti
    Kısmetse
    Kocaeli MT büyüyor sanki git gide ses seda gelmeye başlamış :D

---------- Post added at 01:48 ---------- Previous post was at 01:45 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merkez bayındırlıkta oturuyorum fakat su an canakkaledeyım
    bır sure daha tatıl yapıp ıstanbula gıdecegım orada motorumu yenı kasa cbr 125 alıp kocaelıye gecmeyı planlıyorum ama motor deneyımım en alt duzey oldugundan dolayı ve de plaka bıraz gec cıkacagından dolayı nasıl yapacagım bılmıyorum )
    Allah hayırlısını gosterır ınsallah
    Hayırlısı olsun dostum yeni kasa CBR 125 hiç çıplak gözle görmedim al gelde görelim hayırlısıyla belkide Kocaeli'de tek olursun :D
    Asla pes etme !

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Kocaeli MT büyüyor sanki git gide ses seda gelmeye başlamış :D

---------- Post added at 01:48 ---------- Previous post was at 01:45 ----------

Hayırlısı olsun dostum yeni kasa CBR 125 hiç çıplak gözle görmedim al gelde görelim hayırlısıyla belkide Kocaeli'de tek olursun :D
    yenı kasa tek ama abısı cbr 250r var) bugun burgerın ordan gectım 9 gibi acelem vardı uğrayamadım dışarda bi racing tarzı motor vardı

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    hayırlısı olsun
    hep beraber dolanırız ins bir gün
    bende 2-3 hafta önce yeni cuma parkının orada yzf 125 gördüm beyaz renkte
    sahibi buralarda mı acaba?

Motosikleti
    Kısmetse
    yenı kasa tek ama abısı cbr 250r var) bugun burgerın ordan gectım 9 gibi acelem vardı uğrayamadım dışarda bi racing tarzı motor vardı
    Had ya iftar saatinde ortalarda dolanan şapkalı kurye benim haberin olsun :D O racing De 1000rr repsoldür Can can gökhanın motor ;)
    Asla pes etme !

Motosikleti
    gecici bi sureligine yok
    of of of Kocaeli MT baya guzel canlanmis valla ozledim yaa ordaki motorumu babama birakmistim sat diye satmis sonunda kapi onunde curumekten iyidir burda da piyasaya giriyorum yavas yavas cok iyi motorlar var ama rus ehliyeti almam gerekiyo onun da arastirmasina baktim bi kac ay sonra alabilirsem alcam

aykut dun aksam aradigimda carsiya gidiyodum cumartesi gunu degisik bi kac yerde polisten izinli araba ve motor yarislari oluyo caddeyi kapatiyolar komple cok super oluyo tayfanin tamamina selam soyle
    [B]İmza burda değil yollardaki lastik izlerinde[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler