Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Arkadaşlar bi gezi planlanlayinda toplanalım.
    Hondaaaaaaaa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bi gezi planlanlayinda toplanalım.
    bende tekrardan aranıza katılıyorum arkadaşlar gezi değilde şöyle bi pazar günü sabahtan çınarcık felan yapalım ?
    Asla pes etme !

slm gölcük ten bende varım beni görmüşsündür virago 535

Motosikleti
    Kısmetse
    Alıntı gnybrky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm gölcük ten bende varım beni görmüşsündür virago 535
    hocam görmüşüzdür de hatırlamıyoruz hiç bende yakında ranıza dönücem inşallah
    Asla pes etme !

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Ramazan Gelmeden Aslinda bi deniz yapalım. kerpe uygun bence.
    Hondaaaaaaaa

dün çınarcık taydım güzeldi MD den arkadaşlarla.

Motosikleti
    Kısmetse
    Aslında kerpe olur ama çınarcık olsa yalovadaki arkadaşlarla toplanıp gideriz daha iyi olur
    Asla pes etme !

Motosikleti
    gecici bi sureligine yok
    Alıntı ayktcnknyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhanım kusura bakma ya bu gün aradın tam yoğunluğa denk geldin elimde paket tam zile basıyorum sen arıyosun 2 sinde de öyle denk geldi vallahi kusura bakma olum. arayabiliyosan akşam 10 dan sonra ara olum sana ulaşabileceğimiz numara yok mu msj felan atamıyon mu olum
    yaa olur oyle seyler onemli degil aksamlari akri kiza takilmaktan icmekten ayik olursam eger ararim :D bana ulasmak icin telefonu yaziyorum dagit bizim cocuklara : +8926 775 40 05 ama cok kontor gider demedi deme :D msj olabilir bak daha ucuz :D bu arada +89 kismi +79 da olabilir ikiside olmazsa + yerine 00 koyup oyle arayin :D bakiyorum da cinarcik falan geziyonuz bensiz hemde vay beeee :D moskova da yollar 10 numara trafik yogun ama asfalt kaymak gibi 6 seritli tam motorla gezmelik zaten burda da var makineler cayir cayir dolasiyolar :D hadi herkese selam
    [B]İmza burda değil yollardaki lastik izlerinde[/B]

Motosikleti
    Kısmetse
    Alıntı erhan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yaa olur oyle seyler onemli degil aksamlari akri kiza takilmaktan icmekten ayik olursam eger ararim :D bana ulasmak icin telefonu yaziyorum dagit bizim cocuklara : +8926 775 40 05 ama cok kontor gider demedi deme :D msj olabilir bak daha ucuz :D bu arada +89 kismi +79 da olabilir ikiside olmazsa + yerine 00 koyup oyle arayin :D bakiyorum da cinarcik falan geziyonuz bensiz hemde vay beeee :D moskova da yollar 10 numara trafik yogun ama asfalt kaymak gibi 6 seritli tam motorla gezmelik zaten burda da var makineler cayir cayir dolasiyolar :D hadi herkese selam
    Dostum burda da işler bildiğin gibi işte herzamanki gibi koşturmaca. Artık bi makinede sen alırsın Urusyadan :D sana msj atsak kaç kontör gider la acaba
    Asla pes etme !

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Tuncay nerelerde takılırısın. Gölcük Burger kingdeyim bende..
    sahile 300m uzaklıkta oturuyorum. daha yeniyim burda geçen d.dere sahile indim baya insan vardı ortam canlıydı motoru musait bir yere bıraktım şöyle bir gezdim geldim.Yani kısacası kimseyi tanımıyorum bir ortamımda yok
    ...::: HYOSUNG GV 250 :::...

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bleach_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahile 300m uzaklıkta oturuyorum. daha yeniyim burda geçen d.dere sahile indim baya insan vardı ortam canlıydı motoru musait bir yere bıraktım şöyle bir gezdim geldim.Yani kısacası kimseyi tanımıyorum bir ortamımda yok
    haberleşelim.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    merhaba arkadaslar benım motor gri cbf 150 gölcükteyim motor çarşıya geldiğimde kurtlar sofrasının önünde oluyor genelde durak marketin arka tarafı denk gelirseniz tanışalım
    birde yeşil ninjalı eleman kim ya hep gölcükte görüyorum arasıra değirmen derede 250lik olan.

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    arKardaşlar motorumu değiştirdim

4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

Motosikleti
    Kısmetse
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar benım motor gri cbf 150 gölcükteyim motor çarşıya geldiğimde kurtlar sofrasının önünde oluyor genelde durak marketin arka tarafı denk gelirseniz tanışalım
    birde yeşil ninjalı eleman kim ya hep gölcükte görüyorum arasıra değirmen derede 250lik olan.
    Dostum bende Gölcük burger kingde çalışıyorum. senin motoru hiç görmedim malesef kurtlar sofrasını biliyorum bi ara gelirim selam veririm =) O yeşil kawasaki ninja 250 lik elemanı bende tanıyorum bizim can can daki Gökanla Erdalın tanıdıklarıymış o çocuğu görmeyen yok gibi bişe zaten benim motorda kemalde hala toplancak parçaların siparişini verdim honda sitesini açmıyomuyş öyle diyo Ege honda :D:D

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

Alıntı ilkantek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arKardaşlar motorumu değiştirdim

Hocam hayırlı olsun...

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:18 ----------

Alıntı bleach_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bleach_1 hiç görmedi mseni dostum bende Gölcük Burger kingdeyim kurye aykut de ordakilere herkes tanır ;) gelirsen görüşelim bişiler planlarız. Benim motor daha kemalde toplanıyo toplansın bol bol görceksin benide :D
    Asla pes etme !

Motosikleti
    gecici bi sureligine yok
    oooo golcuk moto konusunda canlaniyo iyi iyi bende gelince alirim baba bi makine burda almayi dusunmuyom fiyatlar burda daha boru cinsinden giriyo :D ama alabilirimde cunku bu yollar kacmaz :D bi bakmisin temelli donus zamani motoyla gelmisim :D hadi siz orda toplanin bende bara gideyim anca toplanmistir hatunlar vs.

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Dostum bende Gölcük burger kingde çalışıyorum. senin motoru hiç görmedim malesef kurtlar sofrasını biliyorum bi ara gelirim selam veririm =) O yeşil kawasaki ninja 250 lik elemanı bende tanıyorum bizim can can daki Gökanla Erdalın tanıdıklarıymış o çocuğu görmeyen yok gibi bişe zaten benim motorda kemalde hala toplancak parçaların siparişini verdim honda sitesini açmıyomuyş öyle diyo Ege honda :D:D

---------- Post added at 23:18 ---------- Previous post was at 23:16 ----------

Hocam hayırlı olsun...

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:18 ----------

bleach_1 hiç görmedi mseni dostum bende Gölcük Burger kingdeyim kurye aykut de ordakilere herkes tanır ;) gelirsen görüşelim bişiler planlarız. Benim motor daha kemalde toplanıyo toplansın bol bol görceksin benide :D
    Eyvallah teşekkür ederim...
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    valla canımız cektıkce gecelerı ugruyoruz burgera tanısırız en kısa zamanda

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Yeşil kavasaki zxr250 li çocuk benim arkadaşım adı özgür =) çok iyi biridir ama pek takılmaz =) bu arada ben hyosungu sattım ya jinlunla kaldım yine :D
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Gecen degırmenderedeydım gozlerım aradı hyoyuda gorememıstım satıldı demek hayırlısı olsun

Motosikleti
    gecici bi sureligine yok
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeşil kavasaki zxr250 li çocuk benim arkadaşım adı özgür =) çok iyi biridir ama pek takılmaz =) bu arada ben hyosungu sattım ya jinlunla kaldım yine :D
    yaa satilir mi be o makine yaa daha iyisini alirsin insallah bende moskovali oldum burdan kopartirim bi makine ins. temelli donusumde sinirdan motorla gecmeyi istiyorum cok fenaaaa :D

gcen gece parkta cila atarken isikta 2 racing 1 chopper durdu gectim aralarina anlattim ingilizce olayi bende motosiklet tutkunuyum vs. falan neyse baktim zaman azaliyo yesil isik icin bi kizistirdim herifleri READY...SET....GOOOOOO.. :D yanimdaki turk arkadas koptu zaten supersin haci diyo :D

burda motosikletciler boy gostermiyo ilik ilik gidiyolar anca benim gibi psikolar cikinca cosuyolar demek :D rusca yi cozeyim bak ortama motosiklet ortamina akicam cok fenaaa :D neyse hadi size de iyi eglenceler ben taksiyle takilcam epeyce bi zaman sanirim burda :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler