Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    abi hava güzel ya yağmaz gibide kolay kolay, toplanabilirmiyizki şimdi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Ben şu anda forum ankara dayım. Yollarda çok rüZgâr var dikkatli olun. Bazen kontrolü rüzgâr alıyor diyebilirim

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    hayırlı olsan hocam ne aldın yoktum bı kac gundur ..

armani_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer 🏍💨
    Güzelim pazar günü meterolojinin saçma tahmini yüzünden rezil oldu ,keşke öğlene kadar uyumayıp sabahtan vursaydım kendimi yola ..
    qsTah bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Ben bugün saat 13:00 gibi Forum Ankara'ya doğru yola çıktım, Hava güneşli olmasına rağmen batıdan inanılmaz sert rüzgar esiyordu. Motorun kontrolu zorlaşmıştı haliyle. Saat 18:00 gibi Forumdan çıkı,p Çubuk'a yola çıktım. Esenboğa havalimanı civarında sağanak yağmura yakalandım. Botumun içi bile su oldu :(

Bu arada NEO (Mehmet) hayırlı olsun, güle güle kullan. Ne aldın bu arada?

Herkese tekrar selamlar....
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

armani_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer 🏍💨
    Aleykümselam fatih hocam..Akşam saatlerinde bekleniyordu demekki esenboğada başladı ,güzel başlamış keşke ıslanmadan dönebilseydin üzüldüm.Geçen gün 26 mart sanırım havaalanına gidiyordum akşam 20:45 civarlarında hasköy ve öncesinde dışkapıda gördüm seni hocam varyantta ben çıkarken sende devam ediyordun ..araba vardı sen olduğunu tahmin edemedim bir daha karışılalırsam korna çalar selam veririm

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Gördüğün ben olabilirim, genelde hafta sonları Ankara -> Çubuk turu yaparım.
    Kornanı ve selamını bekliyorum
    Görüşmek üzere
    Alıntı armani_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aleykümselam fatih hocam..Akşam saatlerinde bekleniyordu demekki esenboğada başladı ,güzel başlamış keşke ıslanmadan dönebilseydin üzüldüm.Geçen gün 26 mart sanırım havaalanına gidiyordum akşam 20:45 civarlarında hasköy ve öncesinde dışkapıda gördüm seni hocam varyantta ben çıkarken sende devam ediyordun ..araba vardı sen olduğunu tahmin edemedim bir daha karışılalırsam korna çalar selam veririm
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Biz de nata vega ya gittik buğrayla.eğlence merkezinde hakkaten eğlendik allahtan hiç ıslanmadım.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Evet bende öğlen saatlerinde yola çıkarken yağmur başlamak üzereydi ama hiç bişey beni vazgeçiremezdi. Bir ara yağmur yağar gibi oldu ama 1 dk bile sürmedi. Rüzgar özellikle nato vega avm ye giderken geçtiğimiz viyadükde baya bi kendini gösterdi. Hüseyin abiyide avm girşinde yakaladık zaten süper bir gündü benim için. O son makinaya binmeseydim iyiydi abi midem bulanıyor hala Akşam üzeri dönüşde de hafif yollar ıslandı ama yağdımı yağmadımı belli değil. Kızılcahamam organizasyonunu ileriki tarihlerde mutlaka yapmalıyız. Hevesimiz içimize kaçtı resmen
    nezih77 bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Valla biz de güzel eğlendik
    2 hafta sonra yaparız.önümüzdeki hafta sınav var sonraki hafta olabilir.

kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    ewet en eylenceli hafta sonunu ben geçirmişim su an saat 12 mesai yeni bitti bilgisayar basında harala hürele çizim ......

Hadi geçmiş olsun o zaman kardeşim.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler hasbel kadar bi yerden edindiğim montu ihtiyaç sahibi birisine verebilirim. medium beden..hem bana olmuyo hem de ben başka bi mont almıştım...muhtemelen gerçek deri...retro stayla

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Arkadaşlar, motorum Regal Raptor'un aynısı ancak Asya Pars adıyla satışa sunuluyor... 3000 km de motor için arkadaşla 3.000 TL'ye anlaştık... Kaporayı verdim... Hafta içi ustama göstericem, ondan da 'okey' alırsa alım satımı hemen yapıcaz... Zaten arkadaş da foruma üyeymiş... Yardımcı oldu sağolsun... Umarım sıkıntı çıkmaz da hayırlısıyla alırım motoru... Merak edenler için makine şu ;

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler hasbel kadar bi yerden edindiðim montu ihtiyaç sahibi birisine verebilirim. medium beden..hem bana olmuyo hem de ben baþka bi mont almýþtým...muhtemelen gerçek deri...retro stayla

http://img7.imageshack.us/img7/5913/img1800oa.jpg

http://img191.imageshack.us/img191/7104/img1801bu.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/70/img1802nc.jpg
    Erhan yengeye olmuyor mu o giyse ya

---------- Post added at 01:17 ---------- Previous post was at 01:15 ----------

Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaþlar, motorum Regal Raptor'un aynýsý ancak Asya Pars adýyla satýþa sunuluyor... 3000 km de motor için arkadaþla 3.000 TL'ye anlaþtýk... Kaporayý verdim... Hafta içi ustama göstericem, ondan da 'okey' alýrsa alým satýmý hemen yapýcaz... Zaten arkadaþ da foruma üyeymiþ... Yardýmcý oldu saðolsun... Umarým sýkýntý çýkmaz da hayýrlýsýyla alýrým motoru... Merak edenler için makine þu ;

http://img831.imageshack.us/img831/2...2011135549.jpg
    Hayırlısı olsun mehmetcim.artık daha sık görüşürüz.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler hasbel kadar bi yerden edindiğim montu ihtiyaç sahibi birisine verebilirim. medium beden..hem bana olmuyo hem de ben başka bi mont almıştım...muhtemelen gerçek deri...retro stayla
    Dostum mont güzel, ben şu an için olmasada ilerleyen zamanda bir deri mont almayı düşünüyorum, tabi hiç montu olmayan birisi varsa onun alması daha uygun olur ama talibi yoksa ben alabilirim

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhan yengeye olmuyor mu o giyse ya

---------- Post added at 01:17 ---------- Previous post was at 01:15 ----------

abi onu hiç düşünmedim ama olacağını zannetmiyorum...ayrıca motora töbe yaklaşmaz o

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Arkadaşlar, motorum Regal Raptor'un aynısı ancak Asya Pars adıyla satışa sunuluyor... 3000 km de motor için arkadaşla 3.000 TL'ye anlaştık... Kaporayı verdim... Hafta içi ustama göstericem, ondan da 'okey' alırsa alım satımı hemen yapıcaz... Zaten arkadaş da foruma üyeymiş... Yardımcı oldu sağolsun... Umarım sıkıntı çıkmaz da hayırlısıyla alırım motoru... Merak edenler için makine şu ;

Hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız, belasız.

Motosikleti
    tracer 900

hayırlı olsun...

havalar güzelleşsin her hafta sonu çıkarız inşallah
    TUĞR@ bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler