Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Kenan Flood yapma olm bide IT ci olucan çoklu alıntı yapsana şu mesajlara cıks... cıkss... herkezin bayramını kutluyorum arkadaşlar anca vaakit bulup yazabiliyorum ankara ahalisi kusuruma bakmayın! Ertanda dönmüş memlekete hayırlısıyla hadi gözümüz aydın.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler RamuthRa

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Ankara MT merhaba, yarın (02.09.11) muayene için randevu aldım. İstanbul yolu muayene istasyonun yerini bilen; daha önce motoru muayeneye hiç götürmedim ne yapmak gerekir bilgisi olan; veya beraber gidelim yardımcı olayım diyen, arkadaşlara şimdiden yardımları için teşekkürler.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    motor temiz olsun.... tüm elektrik tesisatı çalışır vaziyette olsun....ön fren lambası arka fren lambası ayrı ayrı yansın.... buna dıkkat et...ikisini de ayrı ayrı denettiriyorlar...bende 3-4 sefer muayeneye gittim....uzun kısa far, arka park lambası, plaka aydınlatma....lastik diş derinlikleri de iyi ise gecersınız 10 dakıka bile sürmez....en önemlisi de motor şase numaralarının yerini gör ve okunacak şekilde temiz olmasına dikkat et....kolay gelsin...

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler RamuthRa
    Rica ederim dostum

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan Flood yapma olm bide IT ci olucan çoklu alıntı yapsana şu mesajlara cıks... cıkss... herkezin bayramını kutluyorum arkadaşlar anca vaakit bulup yazabiliyorum ankara ahalisi kusuruma bakmayın! Ertanda dönmüş memlekete hayırlısıyla hadi gözümüz aydın.
    Yaparım olm flood da yaparım herşeyi de yaparım sanane lan! =)=)

Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor temiz olsun.... tüm elektrik tesisatı çalışır vaziyette olsun....ön fren lambası arka fren lambası ayrı ayrı yansın.... buna dıkkat et...ikisini de ayrı ayrı denettiriyorlar...bende 3-4 sefer muayeneye gittim....uzun kısa far, arka park lambası, plaka aydınlatma....lastik diş derinlikleri de iyi ise gecersınız 10 dakıka bile sürmez....en önemlisi de motor şase numaralarının yerini gör ve okunacak şekilde temiz olmasına dikkat et....kolay gelsin...
    Ya istanbul yolundaki tüv türk nerede bilmiyorum eryaman tarafı ya da çıkışa doğru olabilir, ama ben muayeneye gittim bi farlara baktılar, bi şase numarasına, bi girip fren yaptım arka stop lambası patlamış, tamam değiştiririm deyip 3 dk da çıktım muayeneden lastik derinliği vs. vs. hiç bakmadılar bana. Bilmiyorum artık yani =)=)

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    kişiye değişebilir...ben de en son geçen yaz muayene yaptırmıştım... gene de tüm elektrik aksamı sorunsuz çalışsın...10 dakikalık iş için 1-2 saat tekrardan sıra beklemeye gerek yok....

Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Benim muayene 26 Ağustos da dolmuştu. Yolda sorun olur mu?(olsa da olmasa da bir şekilde idare edeceğim ). İşin kanuni yönünü öğrenmek için.

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Slm herkese bende Kampdan dönüm 3 motor 5 kişi 1300km 4 gün ve çinlilerle :S yol sounda bitti yağmur çamur güneş şiddetli rüzgar hepsine mağruz kaldıkama mükemmel bir yolculuktu. hala titreşimin etkisinden çıkamadım :D fotoları titreşimden çıkınca ekleyeceğim.

Bu arada aileme fazeri , fıyatını ve hızını söyleyince 100km üstü hız yapan motor alamamı söylediler :S Tavsiyeleri bekliyorum Taşkın özellikle senden.
    Somebody Else Is Lover

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    1300 km yolu Salcano SM 250 ile yaptığını söyleme sakın ). Ben bazen işyerine motorla gidiyorum (Ev iş arası 45 km) 30 dakika yoldan sonra yaklaşık 15 dakika titremem geçmiyor )

Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm herkese bende Kampdan dönüm 3 motor 5 kişi 1300km 4 gün ve çinlilerle :S yol sounda bitti yağmur çamur güneş şiddetli rüzgar hepsine mağruz kaldıkama mükemmel bir yolculuktu. hala titreşimin etkisinden çıkamadım :D fotoları titreşimden çıkınca ekleyeceğim.

Bu arada aileme fazeri , fıyatını ve hızını söyleyince 100km üstü hız yapan motor alamamı söylediler :S Tavsiyeleri bekliyorum Taşkın özellikle senden.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1300 km yolu Salcano SM 250 ile yaptığını söyleme sakın ). Ben bazen işyerine motorla gidiyorum (Ev iş arası 45 km) 30 dakika yoldan sonra yaklaşık 15 dakika titremem geçmiyor )
    aynen öyle eşik eden motorlarda regal raptor 250 dd9 ve dd10 du :D bu arada hala tiiitttriyyyyoorrummm :D
    Somebody Else Is Lover

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ

Hoşgeldin... Sağ salim dönmene de çok sevindim... Gezinden keyif de aldıysan yağmur çamur çok sıkıntı değil bence...

Uzun yolda motoru dinlendirdin mi, şişme v.b. bi sıkıntı yarattı mı ? Regal kullanan arkadaşlar senden biraz daha az yorulmuşlardır diye tahmin ediyorum, spydercı arkadaş hariç... İnsanın boyu uzar o gidona yetişicem diye... Regal Raptor şu ana kadar kullandığım çinliler arasında en az titreşim yaratan motor olduğundan bunu söyledim yanlış anlaşılma olmasın...

Ama yolda dostlarla olduktan sonra titreşim, kıpraşım sorun değildir herhalde... Merakla ve imrenek fotoğrafları bekliyorum...

Fazer'i al, sizinkiler alışana kadar Salcano'nun göstergelerini kullan, sonra arada kaynatır, orjinalini takarsın...

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero

En kısa zamanda gezinin ayrıntılarını senden canlı olarak dinleme imkanımız olur umarım
    Salkanoyla 1300 km yapan fazerle dünya turuna çıkar. Fazer deli bişey
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800

Hoşgeldin dostum aramıza tekrar, regallerde iyi titremişlerdir ya sıralı silindir kasar abicim o kadar yolu iyi çekmişsiniz valla helal olsun =) Faser falan boşver dostum ya biz sana chopper alalım devam et chopperla =)

Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Ankara MT uyuyor mu? yoksa kendi aranızda grup kurup mu? dolaşıyorsunuz. Bu arada muayene den geçtim. Baya bi uğraştırdılar. muayene anına kadar yanan stop lambası muaeyene esnasında yanmadı. Şase numarasının üzerindeki küçük bir çizikten dolayı 1 sayısını L olarak okumakta ısrar ettiler.Son 7 dakkaya kadar istanbul yolu TÜV tesislerini aramakla geçti.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara MT uyuyor mu? yoksa kendi aranızda grup kurup mu? dolaşıyorsunuz. Bu arada muayene den geçtim. Baya bi uğraştırdılar. muayene anına kadar yanan stop lambası muaeyene esnasında yanmadı. Şase numarasının üzerindeki küçük bir çizikten dolayı 1 sayısını L olarak okumakta ısrar ettiler.Son 7 dakkaya kadar istanbul yolu TÜV tesislerini aramakla geçti.
    Geçmiş olsun o zaman kurtulmuşsun muayene den =) Pek çok insan şehir dışında ancak bayram tatilinden sonra sanırım toplanıp görüşebiliriz =)

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Hayırlı olsun muayeneniz
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada muayene den geçtim. Baya bi uğraştırdılar. muayene anına kadar yanan stop lambası muaeyene esnasında yanmadı. Şase numarasının üzerindeki küçük bir çizikten dolayı 1 sayısını L olarak okumakta ısrar ettiler.Son 7 dakkaya kadar istanbul yolu TÜV tesislerini aramakla geçti.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

hakan hoş geldin kardeşim sağ salim geldiğinize sevindim ..
    ünal senin de muayenen hayırlı olsun ...hatta geçmiş olsun

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Hüseyin abi yoksa yarın buluşmamı var?
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

yarın, daha doğrusu bu gün oldu kızılcahamam'a gitmeyi düşünüyoruz geçenlerde amasraya gittik yanınca tekrar deri değiştirme olayı başladı. bi kese bi masaj çok iyi gelecek ama önümüzdeki hafta yaparız.

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    Eyy Ankara!!!! herkese tekrar selam!!!! epeey uzun bir süredi askerlik sebebiyle yazamıyorudk, artık geri dönüşe az kaldı... sadece 13 şimdilik hoşcakalın... :D
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 135 kullanıcı var. (0 üye ve 135 misafir)

Bu Konudaki Etiketler