Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Hakan sana fazer6 iyi gider. Bu motor seni çapırdan soğuttu gördüğüm kadarıyla cbf600 de güzel motor onada bak derim
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Hoşbuldum abilerim kardeşlerim...

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Bende değiştirmek istiyorum, 70-80 den sonra SM 250-4 yetersiz kalıyor, ayrıca 110 km den sonra vibrasyon inanılmaz artıyor.
    Motorumu satabilirsem hedefim Hyosung GV 650 alabilmek. Birinci tercihin Cruiser almak ama nakit durumuna göre Kawasaki Er-5, Hyosung gt250 Comet vb Naked türü alabilirim.
    Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin ferhatkars .

Kenan bende motoru yenilemeye karar verdim. Kredi çekip alıcam motoru dayanamıyorum artık uzun yolda canım cıkıyo titreşimi geçtim 70-80 le tırlar bile taciz ediyo :S Neyse Aklınızda bulunsun ABS li motor bakıyorum tercihen Er6 f veya Fazer6, honda varaderoda geçioda aklımdan büyük mü gelir acama . Bu arada senin VN 800 ün fotolarını hala göremedik paylaşta gözümüz gönlümüz açılsın

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende değiştirmek istiyorum, 70-80 den sonra SM 250-4 yetersiz kalıyor, ayrıca 110 km den sonra vibrasyon inanılmaz artıyor.
    Motorumu satabilirsem hedefim Hyosung GV 650 alabilmek. Birinci tercihin Cruiser almak ama nakit durumuna göre Kawasaki Er-5, Hyosung gt250 Comet vb Naked türü alabilirim.
    gv650 güzel tercih ama bi kullanıp bakmanda fayda var ama iyi makinadır =) ama motordan soğumamak adına şu sm250 leri değiştirmekte fayda var dostlar, en azından bi gv250 olsa tam süper olur =)

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin ferhatkars .

Kenan bende motoru yenilemeye karar verdim. Kredi çekip alıcam motoru dayanamıyorum artık uzun yolda canım cıkıyo titreşimi geçtim 70-80 le tırlar bile taciz ediyo :S Neyse Aklınızda bulunsun ABS li motor bakıyorum tercihen Er6 f veya Fazer6, honda varaderoda geçioda aklımdan büyük mü gelir acama . Bu arada senin VN 800 ün fotolarını hala göremedik paylaşta gözümüz gönlümüz açılsın
    ya müdür adamakıllı bi fotoğraf makinem yok daha daha ona sıra gelmedi, ama yarın bakacağım artık bi kaç resim çekip atarım buraya sanırım =) bende er6 düşünmüştüm bi aralar ama çıplak konusunda taşkınla konuş onun uzmanlık alanı =)

Motosikleti
    Herkese nice bayramlar....
    Ayrıca 30 Agustos Zafer Bayramımız da kutlu olsun....

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Ankara MT HAyırlı Bayramlar.. Bayramlaşma düzenlesek mi?

Motosikleti
    Varadero
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara MT HAyırlı Bayramlar.. Bayramlaşma düzenlesek mi?
    Süper fikir ama bizim ekip toplanana kadar kurban bayramı gelir zaten

İyi bayramlar

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese nice bayramlar....
    Ayrıca 30 Agustos Zafer Bayramımız da kutlu olsun....
    Sana da mutlu bayramlar Ferhat, her ikisi içinde =)

Motosikleti
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana da mutlu bayramlar Ferhat, her ikisi içinde =)
    teşekkürler abi...bugun pek mutlu değil gibi...yağmur yağıyor iyikide gezmeye çıkmadım...yoksa sucuk olup gelecektik....hava güzel diye sadece kaskı alıp çıkıyoruz....

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:42 ----------

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Merhaba Ankara bugün şekerleri çift alın;) Çifte bayram var bugün. Bayramlarınız kutlu olsun.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    '10 GV 250
    beyler okumadım yazılanları yokluğumda ama kısacık yazayım gene..

öncelikle kenan motor almış, motoru görmüştüm önceden zaten, hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah...

yolculuğu özetleyeyim kısaca, daha sonra uzun uzadıya yazarım bir ara..

250cc motor, 4200 km, 7 ülke, yalnız başına..

bunu niye böyle özetledim? kendinize güvenin beyler.. korkmayın böyle planlar yapıyorsanız.. hayatımın en güzel günlerinden 15ini bu yolculukta geçirdim. yayında ve yapımda emeği geçen herkesi çok seviyor ve öpüyorum.

bayramınızı da kutluyorum. öpenziiiiiii
    it's a long way to the top...

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı WTP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler okumadım yazılanları yokluğumda ama kısacık yazayım gene..

öncelikle kenan motor almış, motoru görmüştüm önceden zaten, hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah...

yolculuğu özetleyeyim kısaca, daha sonra uzun uzadıya yazarım bir ara..

250cc motor, 4200 km, 7 ülke, yalnız başına..

bunu niye böyle özetledim? kendinize güvenin beyler.. korkmayın böyle planlar yapıyorsanız.. hayatımın en güzel günlerinden 15ini bu yolculukta geçirdim. yayında ve yapımda emeği geçen herkesi çok seviyor ve öpüyorum.

bayramınızı da kutluyorum. öpenziiiiiii
    Hoşgeldin müdür tekrar, teşekkür ederim ayrıca, iyi cesaret sendeki açık söylüyorum benim yemezdi müdür o yüzden seni çooook içten tebrik etmek istiyor, başarılarının devamını "beraber" diliyorum =) o uzuuuuuun yazıyı da okumayı bekliyorum ayrıca, hayde öpüyore, görüşürüz =)

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Arkadaşlar 4.44 motorda 2008 model Hyo GV 650 var. Fiyatı yaklaşık 12.000 TL. İnternet üzerinde 2007-08 Model GV 650 ler hemen hemen aynı kilometrede ve temizlikte olamalarına rağmen fiyat skalası oldukça geniş.

8000 ile 12.500 Tl arasında geziyor fiyatlar. Nedir bu işin aslı normalde olması gereken fiyat nedir motor için.

Bu arada 4.44 Motor nasıldır forum üyelerine yönelik indirimler olur mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------

bu arada 4.44 de bahsettiğim motor http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7611380/detay/ bu adreste

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    hiçbir hyosungun 12000 lira etmeyeceğini etmemesi gerektiğini düşünüyorum. bu paraya çok temiz dragstar alınır shadow alınır, istediğin herşey alınır. Sırf harley davidson v-roda benziyor diye 12bin lira verilmez ama.

hyosung kullanan arkadaşlar yanlış anlamasın makul fiyat skalasına göre hyo iyi bi seçenek ama 12bin liralık makine değil istediği kadar da 80 hp olsun.

iyi bayramlar
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Aynı fikirdeyim ama piyasa koşuları şimdilik böyle.
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiçbir hyosungun 12000 lira etmeyeceğini etmemesi gerektiğini düşünüyorum. bu paraya çok temiz dragstar alınır shadow alınır, istediğin herşey alınır. Sırf harley davidson v-roda benziyor diye 12bin lira verilmez ama.

hyosung kullanan arkadaşlar yanlış anlamasın makul fiyat skalasına göre hyo iyi bi seçenek ama 12bin liralık makine değil istediği kadar da 80 hp olsun.

iyi bayramlar
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    Varadero

iyi bayramlar
    Çok yerinde bir tespit olmuş tebrikler

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara'da hyodan az çok anlayan bi ustanın telefon numarasını bilen var mı? Bayram sonrası ankara üzeri istanbul seyahatim var 1 gün ankara konaklamalısından Ne olur ne olmaz yol üstünde bi kaç tamirci telefonu almaya çalışıyorum ilk defa bu kadar uzun yola çıkacam neler olacak bilmiyorum

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da hyodan az çok anlayan bi ustanın telefon numarasını bilen var mı? Bayram sonrası ankara üzeri istanbul seyahatim var 1 gün ankara konaklamalısından Ne olur ne olmaz yol üstünde bi kaç tamirci telefonu almaya çalışıyorum ilk defa bu kadar uzun yola çıkacam neler olacak bilmiyorum
    Bahçelievler 4. caddede 4.44 motor var, bora abi var, zaten hyosung yetkili servisi her türlü yardımcı olurlar herhangi bir sorun olursa

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800

iyi bayramlar
    valla iyi dedin emir ya 12000 tl fiyat koyulmuş nice vn800ler nice intruderlar nice volusia lar var ya, shadowu dragstarı at çöpe yaa =)=)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 57 kullanıcı var. (0 üye ve 57 misafir)

Bu Konudaki Etiketler