Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

bayramdan sonra başlarız inşallah kardeşim.bu hafta içi evi taşıyacağız bakalım olmadı ev taşıma organizasyonu yaparız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayramdan sonra başlarız inşallah kardeşim.bu hafta içi evi taşıyacağız bakalım olmadı ev taşıma organizasyonu yaparız
    Önce senin evi taşıma organizasyonu yapalım, ardından da benim evi temizleme organizasyonu... Malum inşaat pisliği kolay temizlenmiyor...

hah tam üzerine bastın mehmet bizim evde de inşaat temizliği olacak vay anam vay bakalım nasıl temizlenecek yarın temizliğe girişiyoruz

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Yeni evleriniz hayırlı olsun arkadaşlar.

---------- Post added at 13:32 ---------- Previous post was at 13:25 ----------

Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geleneksel haftalık buluşmamız için hangi gün de karar kıldık beyler...?! Hüseyin Başkan, Yunus Başkan, Taşkın Başkan yok mu bi karar...?
    Sen geç dalganı bakalım Ben kendi kulübümü kurcam Naked severler kulübü Şaka bi yana Yunus Abi'nin dediği gibi bayramdan sonra başlarız bencede. Sahurda herkes Cumartesi akşamı için hemfikirdi sanırım. Bu arada sahura gelmeyen arkadaşlar bilmiyordur belki. Her hafta sabit bir gün ve mekanda buluşalım diye konuşmuştuk. Değişik fikirleri olanlar varsa söylesinler. Mekan konusu netleşmemişti.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    bi ertanımız vardı bizim ne oldu o yad ellere gitmişti en son??Şuan konuyu okuyorda yazma zahmetinde bulunur umarım?
    Bu arada buluşma için ekonomik bir mekan arayışı içerisindeyiz ve her türlü fikire açığız arkadaşlar bilginize...
    ANGARAJ

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    yunus buluşmalarada artçın olmaya talibim ne dersin? yoksa gelen teklifler değerlendirilecektir.. (motorun enduro olması tercih sebebidir)
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    cumartesi akşamı buluşmak için bence kötü bir seçim olur. cumartesi genelde herkes özel plan yapar, sevgilisiyle eşiyle vs. dışarıda olur, ya da onun dışındaki arkadaş davetleri, yani başlayan flörtler falan da hep cumartesi olur benden size söylemesi cumartesi kimse motosiklet toplaşmasına gelmez. Yok grup tam kadro geliyosa o gün o grupta bi sıkıntı vardır uzak durmak gerekir ))
    çarşamba felan daha bi mantıklı olabilir sanki.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi akşamı buluşmak için bence kötü bir seçim olur. cumartesi genelde herkes özel plan yapar, sevgilisiyle eşiyle vs. dışarıda olur, ya da onun dışındaki arkadaş davetleri, yani başlayan flörtler falan da hep cumartesi olur benden size söylemesi cumartesi kimse motosiklet toplaşmasına gelmez. Yok grup tam kadro geliyosa o gün o grupta bi sıkıntı vardır uzak durmak gerekir ))
    çarşamba felan daha bi mantıklı olabilir sanki.
    haklısın müdür bence cuma akşamı bi buluşma ayarlayalım bayram öncesi, bende vn800 ümle size eşlik etmekten gurur duyarım, küheylanı aldım geldim koydum garaja =)

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Yunus gene yaptı yapacağını ve "ekonomik bir mekan" projesiyle hislerimize tercuman olarak gönlümüzden kopan bütün puanları kaptı. Destekliyoruz
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi ertanımız vardı bizim ne oldu o yad ellere gitmişti en son??Şuan konuyu okuyorda yazma zahmetinde bulunur umarım?
    Bu arada buluşma için ekonomik bir mekan arayışı içerisindeyiz ve her türlü fikire açığız arkadaşlar bilginize...
    müdür ertanla bugün konuştum adam atinadaydı, cumartesi gelecekmiş türkiyeye ama çeşmede takılacakmış birazda ankaraya ne zaman geleceği bilinmiyor...

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın müdür bence cuma akşamı bi buluşma ayarlayalım bayram öncesi, bende vn800 ümle size eşlik etmekten gurur duyarım, küheylanı aldım geldim koydum garaja =)
    Kenan yeni motorun hayırlı olsun. Buluşmada deneyimlerini ve görüşlerini alacağım ona göre Bi çalıştırıp sesini dinlettirirsin bizlere. Videolarda pek fazla farkedemiyor insan.

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus gene yaptı yapacağını ve "ekonomik bir mekan" projesiyle hislerimize tercuman olarak gönlümüzden kopan bütün puanları kaptı. Destekliyoruz
    Haftada bir düzenli olarak buluşma fikri güzel, sonuna kadar destekliyorum.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Hemen de imza değişmiş. Aman sen değişmede
    Hayırlı olsun Kenan. İnsan bi tane bari fotoğraf koyar şuraya da forum şenlenir. Gerçi yeterince şeniz ama sen yinede koy
    Yarın akşam nereye takılcan yanına bi uğrayayım.

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Kenan naked severleri alma yanına şımarıyolar sonra
    Somebody Else Is Lover

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzeltiyorum "naked sever" değil "çıplak sever" diyelim...
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen de imza değişmiş. Aman sen değişmede
    Hayırlı olsun Kenan. İnsan bi tane bari fotoğraf koyar şuraya da forum şenlenir. Gerçi yeterince şeniz ama sen yinede koy
    Yarın akşam nereye takılcan yanına bi uğrayayım.
    Değişir tabi olm imzada değişir herşey değişir ben bile değiştim dün yozgattan ankaraya getirdim motoru =) Hacı ama hakkaten o motora binince acayip hissediyorsun kendini ya, görüştüğümüzde tarif ederim sana =)=) şirketteyim müdür resim koyamıyorum imageshack.us i kesiyor websense akşam çıkarız biryerlere takılırız dostum, muhtemelen voodoo olur, oradaki çocuklarıda özledim gidemiyorum ne zamandır =) akşamüstü yazarım tekrar ben ona göre görüşürüz dostum

Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar naked da sevse insan insandır hacı, biz taşkını böyle sevdik =)

kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    RamuthRa hayırlı olsunalmısın bır foto koyarsan guzel olurdu ya cıdden...

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan yeni motorun hayırlı olsun. Buluşmada deneyimlerini ve görüşlerini alacağım ona göre Bi çalıştırıp sesini dinlettirirsin bizlere. Videolarda pek fazla farkedemiyor insan.

Haftada bir düzenli olarak buluşma fikri güzel, sonuna kadar destekliyorum.
    Teşekkür ederim hacı ama daha ses istediğim gibi değil, üzerinde orjinal egzozu var, bugün bi susturucuları çıkarıp bakacağım olmadı bi egzoz şart makinaya =)

---------- Post added at 10:00 ---------- Previous post was at 09:52 ----------

Alıntı kahkahax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RamuthRa hayırlı olsunalmısın bır foto koyarsan guzel olurdu ya cıdden...
    Teşekkür ederim Hakan ama Kenan de yaa RamuthRa bi tuhafıma kaçıyo, Kenan demesende badi de bana herkes badi der =) Resim akşama falan koyabilirim dostum maalesef laptopuda almadım yanıma şirkete motorla geldim =)

Motosikleti
    Harley Davidson XL 1200
    Hayırlı olsun Biladerim kazasız belasız işallah...

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Selamlar;

Yaklaşık 3 sene önce 34 TZ 4523 plakalı Asya 150T 19a Kırmızı renkteki motosikletimi bi arkadaşıma sattım.. Sonra askerlik evlilk falan derken ardaş üzerine almadan başka birine satmış derken araştırmalarım sonucu motosikletin Ankara da olduğunu öğrendim. Eğer 34 TZ 4523 plakalı Asya 150T 19a Kırmızı renkteki motosikleti görürseniz lütfen beni yada polisi aramanızı rica ederim. 0533 741 74 82

Bu arada ruhsat bende olduğundan ve alan kişiler motosikleti üzerine almak istemediğinden aracı trafikten çektim. Şuanda hiçbir sorurumluk bana ait değildir ve ne vergisini nede muayne ücretini ödemek zorunda değilim. O yüzden gördüğünüzde lütfen haber veriniz.

Bu arada mesajı buraya yazmanın amacı Motosikletin Ankarada olduğundandır.
    Herkese kazasız sürüşler dilerim.
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    Resim akşama falan koyabilirim dostum maalesef laptopuda almadım yanıma şirkete motorla geldim =)
    tabi badi motor yeni aldın sürüş keyfi desen bomba motorla gidersin tabi...

ben motora izin verdim yatıyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 51 kullanıcı var. (0 üye ve 51 misafir)

Bu Konudaki Etiketler