Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    Tüh be evimin dibinde buluşma yapmışsınız hiç haberim yok ne şanssızım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı eko29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüh be evimin dibinde buluşma yapmışsınız hiç haberim yok ne şanssızım
    herseyın hyrlısı =)))

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Sabah baya soğuktu ama tarıkla eskişehir yolunda güneşin doğuşuna doğru keyifli bir sürüş yaptık Gece muhabbet çok koyuydu anlatılan hikayeleri yazsak kitap olur gülmekden yarıldık doyamadık bidaa yapalım...
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N

20.08.2011 Ankara MT Sahur Buluşması - Gölbaşı

Arkadaşlar merhaba. Süper güzel gecemizden bize hatıra kalacak fotoğraflarımızı ekliyorum

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:36 ----------

---------- Post added at 22:47 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    yunus fotoğraflarda bi hayli tedirgin çıkmışsın.. fatih hocamla alakalı deildir umarım =)
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Unutamayacağım günlerden birisi) herkese teşekkürler. Daha nice buluşmalara.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    bende işten dolayı gelemedım arkadaşlarla Carrefourda tanışma şerefine nail oldum umarım başka zaman(bayramdan sonra) musait olursam bende katılmak ısterım ...

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    aranızda şadan abi yokmuydu

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Arkadaşlar, dün gece ki toplu sürüş, yemek ve sohbet tek kelime ile harikaydı... Öncelikle Hüseyin Abi ve Selma Ablaya emeklerinden dolayı, sonrasında da tüm arkadaşlara hoş sohbetlerinden dolayı çok teşekkür ederim... Fotoğraflarda çok güzel çekenlerinde elleri dert görmesin... Özellikle benim altına kaçıran Macit çok hoş çıkmış, fotoğrafları gören de gerçekten motor sanacak... Bi daha ki buluşmayı iple çekiyorum...

Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SAbah eve dönüş yolu süperdi soğukve istanbul yolunun kapalı olması bizimde ısrarla istanbul yoluna cokmaya calımamız baya güzledi. akşama zaten bişi demiyorum süperdi
    Abicim, ben sizi çok güzel bi noktaya çıkarıcaktım pat diye döndünüz vedalaşamadık bile, çıkış yolu bulabildiniz mi bari İstanbul yoluna...?! Neyse kazasız belasız eve ulaştınız ya gerisi mühim değil...

taşkıncım süper ötesi fotoğraflar için teşekkürler.bende beim makinamdakileri yarın atacağım.videolar vardı,onları klip yaptım.yüklenince link vereceğim... çok güzel bir geceydi katılan tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım daha nice buluşmalara...

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, dün gece ki toplu sürüş, yemek ve sohbet tek kelime ile harikaydı... Öncelikle Hüseyin Abi ve Selma Ablaya emeklerinden dolayı, sonrasında da tüm arkadaşlara hoş sohbetlerinden dolayı çok teşekkür ederim... Fotoğraflarda çok güzel çekenlerinde elleri dert görmesin... Özellikle benim altına kaçıran Macit çok hoş çıkmış, fotoğrafları gören de gerçekten motor sanacak... Bi daha ki buluşmayı iple çekiyorum...

Abicim, ben sizi çok güzel bi noktaya çıkarıcaktım pat diye döndünüz vedalaşamadık bile, çıkış yolu bulabildiniz mi bari İstanbul yoluna...?! Neyse kazasız belasız eve ulaştınız ya gerisi mühim değil...

Bizde ordan gidecektik bi anlaşmazlık oldu bi anda kendimizi erciyes sanayisinde bulduk sonra tırmalıya tırmalıya çıktık istanbul yoluna orayada asfalt atmışlar yol kaymak gibiydi test sürüşü yaptık süer olmuş benden tam not
    Somebody Else Is Lover

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizde ordan gidecektik bi anlaşmazlık oldu bi anda kendimizi erciyes sanayisinde bulduk sonra tırmalıya tırmalıya çıktık istanbul yoluna orayada asfalt atmışlar yol kaymak gibiydi test sürüşü yaptık süer olmuş benden tam not
    Aman iyi bi sakatlık çıkmasında gerisi önemli değil...Ben de Erciyes'e niyetlendim önce, sonradan gece gece köpek vardır diye vazgeçtim... 3-5 km için risk almanın gereksiz olduğunu düşündüm... Ne demişler ; Önce Emniyet, Sonra Hareket...

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Mukavemeth geçen bolu gölcüğe gelmiştiniz fotolardan tanıdım seni Güzel etkinlik olmuş tebrikler.
    HONDA

evet arkadaşlar videomuz hazırlandı izleyebilirsiniz

http://www.youtube.com/watch?v=prvnQlwUB7Y

kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    çok guzel bir gezi öncelikle Hüseyin Abi ve Selma Ablaya teşekkürederiz böyle bir oragnızasyon yaptıkları için
    neo kusura bakma ben oralarda baktım sola donuluyo dondum valla

yeni organizasyonda tekrar bulusmak dilegi ile .............

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mukavemeth geçen bolu gölcüğe gelmiştiniz fotolardan tanıdım seni Güzel etkinlik olmuş tebrikler.
    Evet boluyada gitmiştim
    Somebody Else Is Lover

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Hüseyin abi video 10 numara olmuş ya eline sağlık valla izlerken sürekli suratımda bi mutlu eşek ifadesi vardı
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Bu arada Bayram tatilinde Ctesi sabahın ilk ışıklarıyla Safranbolu üzerinden AMASRA ya gidiyorum, Kesin bir rota yok kafa nereye biz oraya gelmek isteyen, giderken yanına bunu al diyen veya orda şuralara uğra şunları yap diyenler varsa dinliyorum. ilk kez günübirlik olmayan bir seyehate çıkacağım yanıma gereken aletleri falan da söyliyebilirsiniz.
    Somebody Else Is Lover

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 106 kullanıcı var. (0 üye ve 106 misafir)

Bu Konudaki Etiketler