Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Bence Gölbaşı uygun. Rahat oluruz keyfimize bakarız. Yalnız gece serin olabilir tişörtlerle gelmeyin arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Harley Davidson XL 1200
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kimseden ses seda çıkmıyor sahur yeri hakkında
    Abi mekandan cok cumartesi olması vesilesi ile alkol alınıcağım için alkollü bir şekilde yanınızda durmanın ayıp olacağını düşününerek ses cıkarmadım... (Bilmem başka alkol müzdaripi varmı.)

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    (sahurda alkolmü) mavi gölde güzel olabilir aoç da olabilir tigem kaçta kapanıyor sahura kadar açık değilmi

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı VİRAGON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi mekandan cok cumartesi olması vesilesi ile alkol alınıcağım için alkollü bir şekilde yanınızda durmanın ayıp olacağını düşününerek ses cıkarmadım... (Bilmem başka alkol müzdaripi varmı.)
    Benim için sorun olmaz. Herkes özgür değil mi sonuçta. Ayıp falan olmaz kimseye. Tabi bu benim fikrim.

mavi göl sabaha kadar açıkmıdır bilmem ... bide orada çok rahat olunur mu ! A.O.Ç de uygun gibi ...eğer gölbaşına gidilecek olursa saat 12 den önce giriş yapmamız gerektiğini söylediler giriş 12 de kapatılıyormuş içerideki olanlara bişey denmiyormuş.
    yarın akşam 22:00 de bahçelievler ankaray durağı önünde buluşalım nasıl olsa konuşur karara bağlarız

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Şehir merkezinden yana oyumu kullanıyorum... Gece geç saatte şehrin diğeri tarafına dönüş yolu sıkıntı olabilir mesafe açısından... Benim motorun canı eksozunda olduğundan her an yolda kalma korkusu yaşıyorum... Merkezi bi nokta olursa daha iyi olur, herkese eşit mesafe olur...Saygılar...

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    bende yenı motor aldım cbr 125 ama ehlıyet olmadıgından batıkent dışına cıkamıyorum bırgun bende sızlerle buluşmak ısterım ama seneye sanırım :S sizlere bol eglenceler şimdiden

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı Konuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yenı motor aldım cbr 125 ama ehlıyet olmadıgından batıkent dışına cıkamıyorum bırgun bende sızlerle buluşmak ısterım ama seneye sanırım :S sizlere bol eglenceler şimdiden
    Motorun hayırlı olsun... Bizde yarın buluşmaya Batıkent'ten gidicez, gelmek istersen artçı alabiliriz seni...

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Ben katılmak isterdim ama Çubuk tayım o yüzden Gölbaşına gelemem. Umarım Bayram sonrası Karagöl ve piknik organizasyonu olur. Şimdiden iyi eğlenceler.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir merkezinden yana oyumu kullanıyorum... Gece geç saatte şehrin diğeri tarafına dönüş yolu sıkıntı olabilir mesafe açısından... Benim motorun canı eksozunda olduğundan her an yolda kalma korkusu yaşıyorum... Merkezi bi nokta olursa daha iyi olur, herkese eşit mesafe olur...Saygılar...
    Yolda kalsan biz seni bırakıp gidecekmiyiz Ben MT ekibi olduğu sürece dünya turuna bile çıkarım ama kendim yolculuk ederken tedirgin oluyorum.
    Bende oyumu gölbaşı veya şehrin gürültüsünden uzak başka bir yer için kullanıyorum
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    Motorun hayırlı olsun... Bizde yarın buluşmaya Batıkent'ten gidicez, gelmek istersen artçı alabiliriz seni...
    İşten yarın akşam 11 de cıkıcam..avm de oldugum ıcın ramazan dıye 1 saat gec kapatıyorlar ben epey bı geç kaldıgım gıbı epeyde yorgun olurum..yoksa gercekden gelmek ısterdım...teklıfın ıcın tesekkur ederım

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Mehmet hocam sıkıntın olmasın yolda kalma konusunda sen sürekli bu korkuyla bir yerlere gittiğin için öyle oluyor kanımca en fazla senin motoru benzinliğe çekeriz ben bi akşam gider bakarım ayak üstü yapılacak birşeyse halleder geliriz getiririz yani.Zaten uzun zamandır seninlede görüşemiyoruz bir türlü.. Ayrıca şehirden uzak olmak düşüncesi beni fazlasıyla cezbetmekte....
    ANGARAJ

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    mavi göl sabaha kadar açıkmıdır bilmem ... bide orada çok rahat olunur mu ! A.O.Ç de uygun gibi ...eğer gölbaşına gidilecek olursa saat 12 den önce giriş yapmamız gerektiğini söylediler giriş 12 de kapatılıyormuş içerideki olanlara bişey denmiyormuş.
    yarın akşam 22:00 de bahçelievler ankaray durağı önünde buluşalım nasıl olsa konuşur karara bağlarız
    mavi göl 7/24 açık çokda güzel nezih bir yer bu seferde mavi göl yapalım :(

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Ben gölbaşından yana kullanıyorum kimse karışmaz rahat olur
    Somebody Else Is Lover

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    bizi beklemeden biyere kaybolmayın mesaim 22.00 da bitiyo 15 dk da gelirim ama hakanda gelecek bilemiyorum 30 dk da sürebilir
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    bu gidilecek mekanda yiyecek ve içecek var değilmi arkadaşlar yani sahurda aç kalmayalım bu arada benim gölbaşına aynı günün akşamında 2 sefer gelmiş olacağım iftarada ziraatin lokaline geleceğim hadi hayırlısı bakalım ünalx geliyormu bileniniz varmı

Motosikleti
    Tamam o zaman beyler 22.00 da bahçeli metrosunda buluşuyoruz tarkibi hareket saati 22.30....
    ANGARAJ

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolda kalsan biz seni bırakıp gidecekmiyiz Ben MT ekibi olduğu sürece dünya turuna bile çıkarım ama kendim yolculuk ederken tedirgin oluyorum.
    Bende oyumu gölbaşı veya şehrin gürültüsünden uzak başka bir yer için kullanıyorum
    Benim size güvenim sonsuz o konuda sıkıntı yok da sonuçta keyifli bi gece geçirmek varken motorla uğraşmayı kim ister ki... Sıkıntı çıkma ihtimali stres yaptırıyor bende... Çünkü hep olmayacak yerlerde kalıyorum son zamanlarda, bu da beni sinir ediyor... Yoksa ben şehrin gürültüsünden kaçmak için her yere tamam diyenlerdenim...

Alıntı Konuray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşten yarın akşam 11 de cıkıcam..avm de oldugum ıcın ramazan dıye 1 saat gec kapatıyorlar ben epey bı geç kaldıgım gıbı epeyde yorgun olurum..yoksa gercekden gelmek ısterdım...teklıfın ıcın tesekkur ederım
    Senin iş yorucu olur gerçekten, kolay gelsin... Aksi bi durum olursa seve seve seni götürürüm, bilgin olsun...

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet hocam sıkıntın olmasın yolda kalma konusunda sen sürekli bu korkuyla bir yerlere gittiğin için öyle oluyor kanımca en fazla senin motoru benzinliğe çekeriz ben bi akşam gider bakarım ayak üstü yapılacak birşeyse halleder geliriz getiririz yani.Zaten uzun zamandır seninlede görüşemiyoruz bir türlü.. Ayrıca şehirden uzak olmak düşüncesi beni fazlasıyla cezbetmekte....
    Eyvallah Yunus, o konuda bi sorun yok, yardımınızı esirgemeyeceğinize adım gibi eminim... Yukarıda da yazdım son zamanlarda çok çektirdi bu motor bana, bıktım yanii... Eğlenmeye gidelim derken yolculuk çileye dönmesin diye söyledim... Yoksa düzgün bi motorum olsa sizinle dünyanın öbür ucuna gelirim... Hele ki şehirden uzak olmak sadece seni değil hepimizi cezbetmekte ama şartlar malum...

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizi beklemeden biyere kaybolmayın mesaim 22.00 da bitiyo 15 dk da gelirim ama hakanda gelecek bilemiyorum 30 dk da sürebilir
    Biz Batıkent'ten iki motor gelicez... Batıkent bölgesi, Eryaman, Etimesgut v.b. yerlerden gelecek arkadaşlar, bi ortak nokta belirleyip, buluşup, beraber yola çıksak daha hoş olur diye düşünüyorum, Ne dersiniz ?!

tamam o zaman gölbaşında karar verildi sanırım.gün içerisinde mangallık malzeme alalım çünkü akşam o saatte açık yer bulamayız ...gönüllü olan varsa alsın buluşunca kime ne kadar düşüyorsa verir.
    mehmetcim merak etme motora bişey olursa ortada bırakmayız.sadece sen de değil kim olursa olsun ortada kalmaz...

Motosikleti
    tamam o zaman gölbaşında karar verildi sanırım.gün içerisinde mangallık malzeme alalım çünkü akşam o saatte açık yer bulamayız ...gönüllü olan varsa alsın buluşunca kime ne kadar düşüyorsa verir.
    mehmetcim merak etme motora bişey olursa ortada bırakmayız.sadece sen de değil kim olursa olsun ortada kalmaz...
    o değil benim motorun gaz teli koptu iyimi Cem sağolsun adamı motorla çok değil 2 dk başbaşa bıraktık çalışmayan motorun gaz telini kopardı gecenin bi yarısı nasıl başardı nasıl etti hala anlamış değilim işin aslı sadece kendisini burdan tebrik ediyorum cidden bravo yani..bugün gaz teli ayarlayabilirsem motorla gelicem olmadı hüseyin abi geçerken beni alırsınız artık napalım tabi yeriniz var ise yok ise arkadaşlardan birine artçı da olabilirim mesela buğra .... birinin mangallık malzemeyi alması hakikaten iyi olacak ben alırdım ama malum at yok araba yok :S ...

Listeyi tekrardan alalım ki alınacaklar ona göre alınsın..

1-) nezih77 selma hüseyin
    2-) Yunus
    3-) _pLay_06 ( eren ) gece 12ye kadar yanınızda kalırım yada en gec 1 e kadar =)))
    4-) motoriderrr - Taşkın
    5-) mukavemeth- Hakan
    6-) guitarmix - Ramazan
    7-) buberk - buğra
    8-) ~~NEO~~ ( Mehmet + Bahadır )
    9-)şadan abi
    10-) Ünalx
    11-)
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 55 kullanıcı var. (0 üye ve 55 misafir)

Bu Konudaki Etiketler