Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Benim MCTnin, Polatlı'ya gelmeden cortlayacağını düşündüğüm için uzun yola cesaret edemiyorum... Yoksa zevkle size katılırdım...

Gidecek arkadaşların yolu açık olsun...Bol bol eğlenin, güzel fotoğraflar çekin, bizimle paylaşın da biz de gitmiş kadar olalım bari...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim MCTnin, Polatlı'ya gelmeden cortlayacağını düşündüğüm için uzun yola cesaret edemiyorum... Yoksa zevkle size katılırdım...

Gidecek arkadaşların yolu açık olsun...Bol bol eğlenin, güzel fotoğraflar çekin, bizimle paylaşın da biz de gitmiş kadar olalım bari...
    niye cortlasın ki? ben hiç sanmam zira daha yeni orasına burasına bakmadınmı sen? hocam ben benim eski motorla gayet gidip geliyordum aşşağı yukarı aynı mesafeyi
    ANGARAJ

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kim hangi gün gideceğini yazarsa organize olmak kolay olacaktır.
    Ben bir ya da iki arkadaşımla birlikte cuma öğleden sonra yola çıkacağım.
    Keşke herkes işini ayarlayabilse de Cuma öğleden sonra hep beraber yola çıksak ama malesef işler var o yüzden mecbur cumartesi sabahtan gidebilirim ancak ben. Eğer olurda cuma öğleden sonra gitmekten vazgeçerseniz cumartesi beraber gidelim mutlaka.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:47 ----------

Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ertan ve ben sarıcakayadaki festivale gitmiştik, gayet güzeldi gayet eğlendik, bu festivalede gelmek istiyorum ancak ekürüm ertan gelemiyor =( ama cidden gitmeyi düşünüyorum, şu an istanbuldayım ama cuma akşam ankaraya geliyorum, eğer planlarda bir değişiklik olmazsa pazartesi sabah tekrar istanbula gelmem gerek, cumartesi sabah erkenden gidip, bir gece kalabilirim yani, yol konusunda ben yaklaşık 100 km/h ( max ) hızla seyredebilirim, malum gv250miz yok bizim =) muhtemelen sizin hızınızı kesmiş olurum, dediğim gibi kesin birşey yok ama biz sana ayak uydururuz derseniz sizlere katılmak, bir gece kamp atıp, ertesi gün basıp gelmek isterim şahsen
    Zaten otaban olmadığı için bizde maksimum 90-100 ile seyrederiz diye düşünüyorum. O zaman kesinleşince haber verirsen berbaber gidelim. Şimdilik 3 kişi olduk gibi cumartesi sabah için.

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    benim salcano emin ol senin mct den kötü durumdadır. 2. el ve1.5 yıldır yatıyodu zaten ayrıca benim ve motorun ilk uzun yol denemem olacak cortlayacağını sanmam beraber 70-80 gideriz acelemiz yok sen gel yeter bide daha önce çadır kapına gitmedim ama çadır, uyku tulumu ve sinek ilacı alsam yeterli olur mu

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Bolkar toros dagları bır haftalık gezıye gittiğim icin emoka katılamıyorum :(

Sizlere önerim var eskişehire sıkıcı ana yol uzerınden sakın gitmeyin derim hem radarlar hemde dumduz yol cok sıkıcı.

Sizlere tavsiyem beypazarı nallıhan üzerinden gidin muhtesem doganın icinden gecen bol virajlı yollar var bana tesekkur edersiniz google map ten dediğim yolu bulabilirsiniz.Yol tamamen asfalttır.Herkese iyi eglenceler.
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bolkar toros dagları bır haftalık gezıye gittiğim icin emoka katılamıyorum :(

Sizlere önerim var eskişehire sıkıcı ana yol uzerınden sakın gitmeyin derim hem radarlar hemde dumduz yol cok sıkıcı.

Sizlere tavsiyem beypazarı nallıhan üzerinden gidin muhtesem doganın icinden gecen bol virajlı yollar var bana tesekkur edersiniz google map ten dediğim yolu bulabilirsiniz.Yol tamamen asfalttır.Herkese iyi eglenceler.
    bu iyi oldu Erman.
    yalnız anlamadığım şey ana yoldaki radarlar seni niye rahatsız etti ki
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    bu iyi oldu Erman.
    yalnız anlamadığım şey ana yoldaki radarlar seni niye rahatsız etti ki

şimdi endüro kardeşliğine başlayabiliriz sanırsam
    ANGARAJ

loeReNzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    arkadaşlar kim hangi gün gideceğini yazarsa organize olmak kolay olacaktır.
    Ben bir ya da iki arkadaşımla birlikte cuma öğleden sonra yola çıkacağım.
    bize söylemiyorsun burdaki arkadaşlara söylüyorsun emir abi anlamadım ben bu işi sıfır organize şekildeyiz şuanda burda görmesem cuma sabahtan eskişehir yoluna çıkıp beklicektim :D

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı loeReNzo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bize söylemiyorsun burdaki arkadaşlara söylüyorsun emir abi anlamadım ben bu işi sıfır organize şekildeyiz şuanda burda görmesem cuma sabahtan eskişehir yoluna çıkıp beklicektim :D
    Erenim panik yok gideriz yahu bi şekilde. Erman'ın söylediği alternatif rotayı inceleyeceğim, fikir hoşuma gitti, eskişehire kadar dümdüz gaz açmanın fikri bile cazip değil.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

loeReNzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    tabiki ben de katılıyorum kesinlikle.. barışın paylaştıgı rotaya bak güzel olmuş..

haaaaa bu arada unutmadan erman diyince, bugun birini cinnahın gaddar yokuşunda 20yle ve ta plakalı bi kırmızı seleli transalple paketçilik yaparken gördüm

sentepeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    Slm arkadaşlar bol muhanbbetler

Motosikleti
    Alıntı sentepeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar bol muhanbbetler
    eyvallah buyur hoşgeldin.
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    yokmu başka cumartesi EMOK a gelecek olan.. yavaş konvoy halinde gidelim. NEO seni bekliyorum yavaş yavaş gideriz bende hız yapamıyacağım çünkü. motoriderrr
    ı biraz yavaşlatırım gibi geliyor ama gidelim derse beraber gideriz tek gitmeye cesaret edemiyorum malum şehirlerarası yol... süremiz daralıyor yol arkaşlarımızı belirleyelim

OrjinAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200
    Selamlar. Cuma günü (akşam veya öğlen) gitmek isteyen arkadaşlarla irtibata geçsek. tecrübeli bir emokcu olarak.vakit azaldı
    cbr125R (32,000 km) gt250R (20,000 km) mct250(5,000 km) gt250(4,000km) gt250R (1000km) cb125(1500km) NS200 (2.000km )

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Alıntı OrjinAli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Cuma günü (akşam veya öğlen) gitmek isteyen arkadaşlarla irtibata geçsek. tecrübeli bir emokcu olarak.vakit azaldı
    abi gel cumartesi sabahın ilk ışıklarıyla çıkalım tek başıma gitmek istemiyorum helede bu tecrubeyle . yol arkadaşı lazım muhabbet edecek

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokmu başka cumartesi EMOK a gelecek olan.. yavaş konvoy halinde gidelim. NEO seni bekliyorum yavaş yavaş gideriz bende hız yapamıyacağım çünkü. motoriderrr
    ı biraz yavaşlatırım gibi geliyor ama gidelim derse beraber gideriz tek gitmeye cesaret edemiyorum malum şehirlerarası yol... süremiz daralıyor yol arkaşlarımızı belirleyelim
    Arkadaşlar merhaba. Cumartesi sabah Emok'a gitmek için zamanımız daralıyor ben listenin son halini aşağıya ekliyorum başka gelmek isteyen varsa lütfen bildirsin. Bu arada beraber gideceğimiz arkadaşlar cumartesi günü saat kaçta ve nerede buluşalım. Malum yolumuz uzun Ankara'dan Eskişehir Musaözü 260 km. Ortalama 80 km hız ile seyredersek hiç durmadan 3 saat 15 dakika yapar. Benzin, dinlenme vs için durursak 4 saat diyebiliriz. Bu durumda en geç öğlen orda olmak için sabah en geç 08:00 da yola çıksak iyi olur diyorum. Sizin fikirleriniz nedir yada diğer arkadaşlarında tavsiyesi olabilir. Birde gideceğimiz güzargaha herkes baksın sonra kaybolmayalım Eskişehire kadar kolayda Eskişehir'e varınca Musaözüne gidecek yolu bulmamız gerekiyor.

1-motoriderrr
    2-Mukavemeth
    3 brody
    4-RamuthRa (kesin değil)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:43 ----------

Alıntı OrjinAli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sizde bize katılın hep beraber cumartesi sabahtan yola çıkalım.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    benm net değil ama bi süpürüz olabilir
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benm net değil ama bi süpürüz olabilir
    1-motoriderrr
    2-Mukavemeth
    3 brody
    4-RamuthRa (kesin değil)
    5-Bur-K@ (kesin değil)

Bu arada belki bilmeyen arkadaşlar olabilir Emok festivaline giriş ücretli 20 TL.

İkinci olarak yukarıda alternatif bir yoldan bahsetmiş arkadaşlar Beypazarı Nallıhan üzerinden. Çok daha güzel virajlı bir yol olduğunu söylüyorlar. Oradan gidersek mesafe 300 km oluyor tabi virajlı olunca hızımızda azalabilir yolculuk süremiz 1 saat kadar artabilir. Gitmek zorunda değiliz bilginiz olsun diye yazdım ama isterseniz bana o yolda uyar

Birde hava durumu şimdilik cumartesi gününü yağışlı gösteriyor ama yarın öğleden sonra veya akşam netleşir durum. Ben yağmur altında da giderim çok yol gittim yağmur altında ve uzun yoldu. Tabi yamurluklarım, çizmelerim vardı.

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    saat 5 de güneş doğuyor . saat 8 geç olur gibi bence en geç saat 7 gibi buluşmuş olalım. hem öğlen sıcağına maruz kalmamış oluruz. Güzergahı neresi seçtik şimdi nallıhan üzerinden mi yoksa eskişehir yolu üzerinden mi on göre buluşma programı yapalım ben eryamandayım eğer nallıhandan gidersek ayaş yolunda optimum sularında buluşurum sizinle eğer eskişehir yolundan gidersek .çevre yoluyla kesiştiği yerde beklerim sizi

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Sevgili Arkadaşlar, size motorumun durumundan bahsetmiştim zaten... Motorda çok dert değil ama yeni haberini aldım, çocukluk arkadaşım düğün yapıyormuş... Zaten ilk fırsatta motoru değiştiricem, ilanı da verdim... Düzgün bi motor alayım bolca uzun yol yaparız... Bu motorla sorun oluyor...Yine de tek sorun motor olsaydı gelirdim ama şimdi bir de düğün çıkınca olmadı maalesef... Adam bana da son dakikada haber veriyor iyi mi ?!... Neyse artık başka sefere...

Mukavemeth, dostum kusuruma bakma... Bende Batıkent'teyim, yakınız, seni yanlız bırakmaya gönlüm de razı gelmiyordu ama baktım ki yol arkadaşı bulmuşsun, sevindim...

Sağ salim gidin, bolca eğlenin bizim yerimize de, fotoğrafları da bekliyorum... Gelince burada yine buluşur, sohbet eder, kısa da olsa yol yaparız... Dikkatli gidin - gelin, yolunuz açık olsun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 133 kullanıcı var. (0 üye ve 133 misafir)

Bu Konudaki Etiketler