Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Buluşma yeri ve zamanı, 22 Haziran 2011 Çarşamba, Saat 19:30, Bahçelievler Seyir Cafe olarak kesinleşti mi arkadaşlar...?

Gelecek arkadaşlar için de küçük bi liste yapalım isterseniz...

1 - Gaccal (Yunus)
    2 - ~~NEO~~ (Mehmet) % 80
    3 -
    4 -

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    beni yazmıssınız ama ben ancak 12 ye doğru orda olabilirim arkadaşlar birde motorum yok bugün :( ibrahim abime verdim bi günlüğüne motorsuz almıyorsanız hiç gelmeyim yani
    ANGARAJ

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    1 - Gaccal (Yunus)
    3 - Chopperrider (Emir)
    4 -

Gece 12'den sonra benim motorum balkabağına dönüşeceği için Yunus seni bekleyemeyebilirim
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 - Gaccal (Yunus)
    3 - Chopperrider (Emir)
    4 -

Gece 12'den sonra benim motorum balkabağına dönüşeceği için Yunus seni bekleyemeyebilirim
    belliydi bişiler sakladığın zaten demek cantlarında ondan sarımsı bişidi sırf kamuflaj için birde hiç 12ye kadar kaldığını görmedik hakketen
    ANGARAJ

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    1 - Gaccal (Yunus)
    3 - Chopperrider (Emir)
    4 -kuzen84 (azime)

belki birazcık gecikebilirim ama bugün ben de ilk defa katılacağım organizasyonlara
    [B]Rüzgara karşı koşmadıysan onla esmeyi bilemezsin, henüz motora binmediysen ben yaşıyorum diyemezsin :wiinkk:[/B]

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seyir cafe de ne seyredıyorsunuz

endurocular pazar günü biraz tozlanalım diyorum....
    Şu buluşmaları illa geç saatlerde yapacaksınız benim otopark kapanıyor.Aslında pazar tozlanma fena olmaz gibime geliyor ben varım.

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni yazmıssınız ama ben ancak 12 ye doğru orda olabilirim arkadaşlar birde motorum yok bugün :( ibrahim abime verdim bi günlüğüne motorsuz almıyorsanız hiç gelmeyim yani
    Valla sırf sen gel dedin diye geliyorum... Göksu dedik, oraya 12'ye doğru gelirim dedin, Bahçeli dedik oraya da 12 diyosun şimdi ayıp değil mi ?

Ben hastayım motora binmiyorum ama araba ile de olsa gelicem yani... Bi arkadaş da var yanımda kabul ederseniz... O da taze motorcu...

Hatta Yunus istersen sen de benim motoru al, sıkıntı olmaz dostum...

Bende rahatsızlığımdan dolayı erken saatlerde kaçarım büyük ihtimal... Sanırım çok kalabalık da olmayacağız bu sefer... Neyse, az olsun da öz olsun...

19:30 da Bahçeli de görüşmek üzere...

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Buluşmaya gelen herkese teşekkür ederim, güzel bi akşam geçirdik...Az katılımla ama öz oldu bu buluşma... Emir Hocam ve arkadaşının sohbetleri çok keyifliydi, ilk kez görüştük ama hiç yabancılık çekmedim ve tanıştığıma da memnun oldum... Azime hanım'la da tanıştığımıza memnun oldum... Yeni motoruyla kazasız, belasız sürüşler diliyorum...

Biz biraz erken ayrılmak zorunda kaldık, kusurumuza bakmayın... Bi daha ki buluşmada daha uzun kalmaya çalışıcaz...

Zaten saate baktım, Yunus'un gelme saati yaklaşıyor, hemen kaçalım dedik Yunus gelmeden...

Ertan beni aramıştı birlikte gidelim diye ben araba ile gittiğim için birlikte çıkamadık yola... Sanırım işi çıktı gelemedi yada biz ayrıldıktan sonra geldi, bilemiyorum... Onunla da görüşebilseydim iyi olurdu... Evlerimiz çok yakın ama görüşemiyoruz...Neyse artık başka sefere...

Motosikleti
    Benim işim 11 gibi bitti ama ertanı ve Emir üstadı aradım ikiside bakmadı telefona sonradan toprağımın motor üzerinde olduğu anlaşıldı geri dönüş yaptı fekat siz dağılmışsınız yapacak birşey yok katılım gerçekten az olmuş pazar günü buluşulabilinir ama, ama işte...
    ANGARAJ

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşmaya gelen herkese teşekkür ederim, güzel bi akşam geçirdik...Az katılımla ama öz oldu bu buluşma... Emir Hocam ve arkadaşının sohbetleri çok keyifliydi, ilk kez görüştük ama hiç yabancılık çekmedim ve tanıştığıma da memnun oldum... Azime hanım'la da tanıştığımıza memnun oldum... Yeni motoruyla kazasız, belasız sürüşler diliyorum...

Biz biraz erken ayrılmak zorunda kaldık, kusurumuza bakmayın... Bi daha ki buluşmada daha uzun kalmaya çalışıcaz...

Zaten saate baktım, Yunus'un gelme saati yaklaşıyor, hemen kaçalım dedik Yunus gelmeden...

Ertan beni aramıştı birlikte gidelim diye ben araba ile gittiğim için birlikte çıkamadık yola... Sanırım işi çıktı gelemedi yada biz ayrıldıktan sonra geldi, bilemiyorum... Onunla da görüşebilseydim iyi olurdu... Evlerimiz çok yakın ama görüşemiyoruz...Neyse artık başka sefere...
    Ben de sizlerle tanıştığıma memnun oldum.. Güzel ve keyifli bi akşamdı, herşey için teşekkürler ayrıca güzel dilekleriniz için de.
    [B]Rüzgara karşı koşmadıysan onla esmeyi bilemezsin, henüz motora binmediysen ben yaşıyorum diyemezsin :wiinkk:[/B]

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    bu sefer az kişiydik ama keyifli bir sohbet ortamımız oldu.
    katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Honda
    Gelemeyen arkadaşları gözlerimiz aradı belirtmeden edemeyeceğim
    Ride it Like You Stole it...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    arkadaşlar buluşma yeri ve saati aynı gün belirlendiği ve konu biraz karışık gittiği için gelip sizlerle tanışmak nasip olmadı..!Bu pazar günü için bir organizasyon yaparsanız şimdiden daha iyi olur diye düşünüyorum.

Ankara için hava durmuna baktığımda hava pazar günü için yağışlı görünüyor.(Bir türlü gelmedi şu yaz,, ağaç da meyve tarla da ekin harap eder oldu bu yıl gökyüzü)
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Arkaşdaşlar merhaba, hepinizi çok içten bir şekilde selamlıyorum.

Ankaraya yeni tanıştım daha 3 hafta oldu. Daha önce Bursa'da yaşıyordum. Ankarada hiç arkadaşım yok malesef. Eğer müsade ederseniz sizinle tanışmak isterim. Keyifli gezi ve sohbetlerinize bende katılmak isterim.

Sağlıcakla kalın

Taşkın

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

merhaba

merhaba arkadaşlar 1,5 yıldır forumu takip etmekteyim. epey şey öğrendim. buradan aldığım gazla ehliyetimi aldım. motosikletim yenge vizesine takıldı. izin verinceye kadar bekleyeceğiz.
    kendimi tanıtayım.
    ben fatih. doğma büyüme ankaralıyım. inşaat mühendisiyim. özel bir şirkette çalışıyorum. iş yerim dikmen cad. 30 yaşındayım.motora gençliğimden beri sevdalıyım. aile baskısı yüzünden adım atamamıştım. evlendim eşim ehliyete bir şey demedi ama motora şimdi zamanı değil diyor. onu üzmek istemediğim için beklemedeyim.
    ankara grubunuza katılmak istiyorum. yarışmacı arkadaşlara başaılar dilerim.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ankaraya yeni tanıştım daha 3 hafta oldu. Daha önce Bursa'da yaşıyordum. Ankarada hiç arkadaşım yok malesef. Eğer müsade ederseniz sizinle tanışmak isterim. Keyifli gezi ve sohbetlerinize bende katılmak isterim.

Sağlıcakla kalın

Taşkın
    Ankaraya hoşgeldiniz. Buluşmaları bu sayfadan takip edebilirsiniz. Tanışmak ümidiyle.

Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar 1,5 yıldır forumu takip etmekteyim. epey şey öğrendim. buradan aldığım gazla ehliyetimi aldım. motosikletim yenge vizesine takıldı. izin verinceye kadar bekleyeceğiz.
    kendimi tanıtayım.
    ben fatih. doğma büyüme ankaralıyım. inşaat mühendisiyim. özel bir şirkette çalışıyorum. iş yerim dikmen cad. 30 yaşındayım.motora gençliğimden beri sevdalıyım. aile baskısı yüzünden adım atamamıştım. evlendim eşim ehliyete bir şey demedi ama motora şimdi zamanı değil diyor. onu üzmek istemediğim için beklemedeyim.
    ankara grubunuza katılmak istiyorum. yarışmacı arkadaşlara başaılar dilerim.
    Sayın meslektaşım ben de motosiklet kullanmaya geç başlayan biriyim. Ama şunu bilinki ertelemek bile bu tutkuyu engel olmuyor. Benim de yakınlarım A2 ehliyetimi alınca birşey dememişlerdi taa ki kapının önüne hondamı çekince ama sonra zamanla alıştılar güvendiler. Motorunuz olmasa bile buluşmalara gelin derim. Tanışmak ümidiyle..
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    tüh herkes buluşmuş kaçırdım mı şimdi çarşambayı :S 2 gündür mesayideyim foruma giremedim :S neyse artık sonrki buluşmaya. ama 1-2 gün önceden ayarlasak daha güzel olur bence

Bu arada mühendis sayısı git gide artıyo

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankaraya hoşgeldiniz. Buluşmaları bu sayfadan takip edebilirsiniz. Tanışmak ümidiyle.

Sayın meslektaşım ben de motosiklet kullanmaya geç başlayan biriyim. Ama şunu bilinki ertelemek bile bu tutkuyu engel olmuyor. Benim de yakınlarım A2 ehliyetimi alınca birşey dememişlerdi taa ki kapının önüne hondamı çekince ama sonra zamanla alıştılar güvendiler. Motorunuz olmasa bile buluşmalara gelin derim. Tanışmak ümidiyle..
    vay arkadaş, bi tane imla hatası yap be
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay arkadaş, bi tane imla hatası yap be
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sağlıcakla kalın

Taşkın
    Ankara'ya hoşgeldin.Buluşmaları buradan takip edebilirsin.Hangi tarafta oturuyorsun?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 116 kullanıcı var. (0 üye ve 116 misafir)

Bu Konudaki Etiketler