Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işe gidiş geliş toplu taşımayla mecburen
    bi topcase al sende hazır orta sehpan da var nasılsa çok süper bi ikili olur
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    amannnnn topcase al taktır falan derken en iyisi onun yerine bi traktör ya da neydi diğer adı f650 falan bişey alayım daha iyi
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Selam Arkadaşlar, motorum olmasa da bu yaz almayı planlayan biri olarak ben de aranızdayım

Motosikleti
    amannnnn topcase al taktır falan derken en iyisi onun yerine bi traktör ya da neydi diğer adı f650 falan bişey alayım daha iyi
    yok ona leopar deseni gitmez ama
    ANGARAJ

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar, motorum olmasa da bu yaz almayı planlayan biri olarak ben de aranızdayım
    sende endurocu ol chopercı cok burda umarım önce ehlıyetını alırsın motor demek para demek biritirmek gerek malzemeleri korumaları kendisi ıvırı zıvırı bitmez
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende endurocu ol chopercı cok burda umarım önce ehlıyetını alırsın motor demek para demek biritirmek gerek malzemeleri korumaları kendisi ıvırı zıvırı bitmez
    Korumalara gerekli parayı ayırıp kalan motora gidecek şekilde ayarlamaya çalışacağım Chopper'ı daha ilerde düşünüyorum ;) Şu an için ama Ankara ile ilgili bazı sorularım olacak:
    http://www.motosiklet.net/forum/supe...tiyac-var.html

Özellikle sizlerin yardımına ihtiyacım var

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumalara gerekli parayı ayırıp kalan motora gidecek şekilde ayarlamaya çalışacağım Chopper'ı daha ilerde düşünüyorum ;) Şu an için ama Ankara ile ilgili bazı sorularım olacak:
    http://www.motosiklet.net/forum/supe...tiyac-var.html

Özellikle sizlerin yardımına ihtiyacım var
    Merhaba. Konunuza şöyle bir göz attım. Naçizane tavsiyem motor olarak Nimja250. Geçen hafta bir arkadaşımın motorunu kullandım. Başlangıç. için harika. 125 cc olması şart değil bilakis sizin yaşınızda biri için 250cc daha uygun ve mantıklı.
    Ninja 250 ile tecrübelendikten sonra (ki bence bu en kötü ihtimalle 10bin km. şehir içi ve dışı sürüş demektir) çok rahat 4 silindirli 600cc segmentinde supersporta geçilir.
    kurs olarak ulusan motorun eğitimi okulu var bir de rider da özel eğitim mevcut.
    ehliyeti almadan önce motoru alıp trafiğe çıkmadan (düşük yoğunluklu yerleri kastediyorum) pratik yapmakta fayda var. Sonuçta B sınıfı ehliyeti olan ve trafikte otomobil kullanan birisi, eğitim aldıktan ssonra A2 ehliyeti olmamış olması bir şey ifade etmez.
    bunları en sağlıklı yüzyüze görüşürüz. toplantılar bekleriz. hayırlı olsun şimdiden.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    20 haziranda bir etkinlik var.herkes işe motoruyla gidecek.yağmur çamur binenlere söylemiyorum benim gibi tatlı su motorcularına duyurum.(www.ridetowork.org)

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    3-4 gün önce ankaraya geldim motorumla tuzgölü yaptım ilk olarak keyifli bir yol değil ama fena değildi ankara da 5-6 ay kalacağım olursa bir organizasyon takip ediyorum burdan yarın da hava bulutlu da olsa sanırım çıkarım yine durulmaz artık
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3-4 gün önce ankaraya geldim motorumla tuzgölü yaptım ilk olarak keyifli bir yol değil ama fena değildi ankara da 5-6 ay kalacağım olursa bir organizasyon takip ediyorum burdan yarın da hava bulutlu da olsa sanırım çıkarım yine durulmaz artık
    hoşgeldin üstadım...
    organizsayonlarda muhakkak bekleriz bu ara buluşamadık hava muhalefetinden dolayı ama artık yapalım diyorum ben bi organizasyon..
    ankara ahalisi bu konu hakkında ne diyorsunuz???

hoş aramızdaki bazı arkadaşlar bizden habersiz voodoo da buluşuyorlarmış falan bilemiyorum ilk fırsatta baskın yapıcam kendilerine!!!
    ANGARAJ

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ara buluşamadık hava muhalefetinden dolayı ama artık yapalım diyorum ben bi organizasyon..
    ankara ahalisi bu konu hakkında ne diyorsunuz???

hoş aramızdaki bazı arkadaşlar bizden habersiz voodoo da buluşuyorlarmış falan bilemiyorum ilk fırsatta baskın yapıcam kendilerine!!!
    Ben geçenlerde ekipmanım olmadan arkadaşın motorunu kullanmak zorunda kaldım geçen gün... Yağışlı bir günün gecesinde, gece saat 00:30 sularında Kazan'dan Batıkent'e üzerimde mont olmadan gelince o gecenin hatırası olarak bronşit oldum, bir haftadır çekiyorum... Ciğerler iltihap toplamış...

Öte yandan, motorumun da yüksek devirde yağ kaçırdığını fark ettim... Yani motorumda hasta bende... Ama yapılacak bi organizasyonda kendimi iyi hissedersem katılmayı çok isterim... Ne zamandır buluşuyosunuz ve ben katılamıyorum... Özledim sohbetinizi... Saygılar sunuyorum...

Bu arada Hüseyin Abi de kayıplara karışmış, bi süredir yazmıyor, nerelerde acaba ?

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Selamlar dostlar, 30 Haziran 3 Temmuz arası Eskişehirde Musaözü göletinde EMOK festivali var, gidecek olan varsa haberleşelim beraber gidelim, bi aksilik olmazsa ben gitmeyi düşünüyorum, ayrıntılı bilgi için:

http://www.emok.org/index.php?kat=95

Motosikleti
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçenlerde ekipmanım olmadan arkadaşın motorunu kullanmak zorunda kaldım geçen gün... Yağışlı bir günün gecesinde, gece saat 00:30 sularında Kazan'dan Batıkent'e üzerimde mont olmadan gelince o gecenin hatırası olarak bronşit oldum, bir haftadır çekiyorum... Ciğerler iltihap toplamış...

Öte yandan, motorumun da yüksek devirde yağ kaçırdığını fark ettim... Yani motorumda hasta bende... Ama yapılacak bi organizasyonda kendimi iyi hissedersem katılmayı çok isterim... Ne zamandır buluşuyosunuz ve ben katılamıyorum... Özledim sohbetinizi... Saygılar sunuyorum...

Bu arada Hüseyin Abi de kayıplara karışmış, bi süredir yazmıyor, nerelerde acaba ?
    Sayın ve pek muhterem Mehmet bey geçmiş olsun dileklerimi en içten duygularımla ve samimiyetimle sizlere iletiyorum

cidden geçmiş olsun mehmet hocam keşke bi yerde dursaydın da bekleseydin diyeceğim ama iş işten geçmiş en kısa zamanda iyileşmen dileklerimle!
    Motorununda en kısa zamanda yaptırırsın inşallah nerden yağ kaçırdığını anlamadım ama umarım büyük birşey değildir.

Hüseyin abiye gelince kaç gündür aklımdaydı kendisi arayacaktım ve bugün demincek aradım görüştüm kendileri şuan ÇEŞME'de ve hepinize bol bol selamları var daha birsürü yere gitmiş ama ben buraya yazarak hepinizden küfür yemek istemem baya bi gezmiş daha da devam ediyor gezmeleri keyfi hali çok yerinde valla bende sevindim onun sesini öle duyunca ne yalan söleyim
    ANGARAJ

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Bu haftaiçi bir organizasyon planlanmadı sanırım.. Olursa ben de katılmak istiyorum
    [B]Rüzgara karşı koşmadıysan onla esmeyi bilemezsin, henüz motora binmediysen ben yaşıyorum diyemezsin :wiinkk:[/B]

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    heyt be sonunda güzel havaların nasibini aldım eve gelirgelmez fırladım sokağa eryaman içi gezdim 2-3 saat yarın biraz daha uzaklara gitmeyi planlıyorum batıkente falan giderim

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    düzeldi artık sanırım havacağız 2 gündür güneşli ve önümüzdeki 5 gün 30 derece gözüküyor,full güneş
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    çarşamba akşamı bi oturalım muhabeet edelim

Motosikleti
    çarşamba akşamı bi oturalım muhabeet edelim
    işim olmazsa muhakkak gelirim nerde buluşalım ne yapalım önerisi olan var mı?

Mehmet Bey! konuyu okuyorsunuz sizleride aramızda görmekten büyük sevinç duyarızzz!!
    ANGARAJ

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Sayın ve pek muhterem Mehmet bey geçmiş olsun dileklerimi en içten duygularımla ve samimiyetimle sizlere iletiyorum

cidden geçmiş olsun mehmet hocam keşke bi yerde dursaydın da bekleseydin diyeceğim ama iş işten geçmiş en kısa zamanda iyileşmen dileklerimle!
    Motorununda en kısa zamanda yaptırırsın inşallah nerden yağ kaçırdığını anlamadım ama umarım büyük birşey değildir.

Hüseyin abiye gelince kaç gündür aklımdaydı kendisi arayacaktım ve bugün demincek aradım görüştüm kendileri şuan ÇEŞME'de ve hepinize bol bol selamları var daha birsürü yere gitmiş ama ben buraya yazarak hepinizden küfür yemek istemem baya bi gezmiş daha da devam ediyor gezmeleri keyfi hali çok yerinde valla bende sevindim onun sesini öle duyunca ne yalan söleyim
    Yunus, Dostum, motoru parçaladım, kaçak olduğunu tahmin ettiğim bi yer vardı, gevşemiş bi vida, onu sıktım diğer bütün yerleri de elden geçirdim... Garaj içinde kısa bi test sürüşü yaptım, kaçak durmuş gibi görünüyor ama uzun mesafeli sürüşte kendini belli eder... Umarım sorun çözülmüştür... Toplamadığım bi kaç parça kaldı, onları da bugün akşam saatlerinde yaparım... Yarına hazır olur motor...

Hüseyin Abi'ye bende sevindim, morale çok ihtiyacı vardı... Yaşadığı şeyler kolay değil... Allah bi daha hiç birimize bu tip şeyler yaşatmasın inşallah...

işim olmazsa muhakkak gelirim nerde buluşalım ne yapalım önerisi olan var mı?

Mehmet Bey! konuyu okuyorsunuz sizleride aramızda görmekten büyük sevinç duyarızzz!!
    Çok mersi Yunus Bey...
    Hastalığımdan dolayı dün ve bugün istirahatliyim, yarın aksilik olmazsa işe giderim... Akşam 20:00'dan sonra buluşmaya da gelebilirim... Motora binecek durumda olursam motorla gelirim, yoksa toplu taşıma araçlarıyla gelirim... Buluşma yerini de belirlersek erkenden insanlar kendini buna göre ayarlar... Ben, Kızılaydan ziyade A.o.ç. bölgesi veya bahçeli evlerden yanayım... Hem herkese eşit mesafe sayılır hemde bence daha önemlisi otopark ve trafik sıkıntısı olmaz...

Bence Bahçeli 3. cadde tarafı olabilir... Leman Kültür filan güzel, sakin... Yada Gazi Diş'in arkasında Seyir cafe filan var oralar daha sakin, oralarda olabilir... Tigem olabilir, Parkcenter tarafı olabilir... İlla Kızılay olacaksa bi yer seçin gidelim işte ne fark eder... İyice kafayı yedim, bana fark etmez...

Yanımda taze bi motorcu da getireyim sizinle tanışsın, ortam görsün...

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus, Dostum, motoru parçaladım, kaçak olduğunu tahmin ettiğim bi yer vardı, gevşemiş bi vida, onu sıktım diğer bütün yerleri de elden geçirdim... Garaj içinde kısa bi test sürüşü yaptım, kaçak durmuş gibi görünüyor ama uzun mesafeli sürüşte kendini belli eder... Umarım sorun çözülmüştür... Toplamadığım bi kaç parça kaldı, onları da bugün akşam saatlerinde yaparım... Yarına hazır olur motor...

Hüseyin Abi'ye bende sevindim, morale çok ihtiyacı vardı... Yaşadığı şeyler kolay değil... Allah bi daha hiç birimize bu tip şeyler yaşatmasın inşallah...

Çok mersi Yunus Bey...
    Hastalığımdan dolayı dün ve bugün istirahatliyim, yarın aksilik olmazsa işe giderim... Akşam 20:00'dan sonra buluşmaya da gelebilirim... Motora binecek durumda olursam motorla gelirim, yoksa toplu taşıma araçlarıyla gelirim... Buluşma yerini de belirlersek erkenden insanlar kendini buna göre ayarlar... Ben, Kızılaydan ziyade A.o.ç. bölgesi veya bahçeli evlerden yanayım... Hem herkese eşit mesafe sayılır hemde bence daha önemlisi otopark ve trafik sıkıntısı olmaz...

Bence Bahçeli 3. cadde tarafı olabilir... Leman Kültür filan güzel, sakin... Yada Gazi Diş'in arkasında Seyir cafe filan var oralar daha sakin, oralarda olabilir... Tigem olabilir, Parkcenter tarafı olabilir... İlla Kızılay olacaksa bi yer seçin gidelim işte ne fark eder... İyice kafayı yedim, bana fark etmez...

Yanımda taze bi motorcu da getireyim sizinle tanışsın, ortam görsün...
    Kızılay için voodoo derim, bahçeli 3 için beer garden derim, çiftlik için uyar derim, yol yapalım diyorsanız mogan derim, derimde derim =)=)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler