Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı al_pi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200-300 ayırabilirm diye düşünüyorum.
    o halde agv K serisi tavsiye ederim.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı al_pi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200-300 ayırabilirm diye düşünüyorum.
    Aşağıda linkini verdiğim kasktan bende (L) var, sadece birkaç kez kulandım, pırıl pırıl duruyor, 200 TL ye verebilirim (genelde açık-yarım kask kullandığım için pek alışamadım ve kullanmadım)

http://www.motoraksesuarlari.com/pro...roducts_id=299
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay buluşma yapılıyor, iki gün mesaiye kaldık diye haberimiz yok... Mekan olarak kızılay veya bahçeliye göre Tigem daha iyiydi aslında neden orayı da düşünmüyorsunuz bi ara hep oradaydık... Park derdi, trafik derdi de yoktu... Neyse karar sizin...

Akşam gelip gelemeyeceğim belli olur ona göre yazarım listeye adımı... saygılar...
    Evet yaa bencede bahçeli de buluşma yapıldıktan sonra da konuşuruz gerçi, tigem iyi olabilir, hava da güzel, açık havada da oturulur, hayet hoş olabilir, akşamda başka biryere gecebiliriz belki, bilmem artık

Motosikleti
    CROSS
    ozaman buuşma yeri belirleyelm ordan karar verir gideriz..

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı gonyaulax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman buuşma yeri belirleyelm ordan karar verir gideriz..
    Bahçeli 7.caddedeki Bp istasyonunda (sanırım öyleydi) buluşalım işte saat 13:00 de.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    tarık hocamın dediği gibi bahçeli 7.cadde milli kütüphane girişi tarafından geldiğinizde 7. caddeye girince benzinlik hemen sağ tarafınızda kalmakta orda görüşelim saat 13.00 da
    ANGARAJ

Motosikleti
    CROSS
    bana uyar

yunus sen nasıl geliceksin ? Almamı istersen gelip alayım...

Motosikleti
    bana uyar

yunus sen nasıl geliceksin ? Almamı istersen gelip alayım...
    Pisikedime atlayıp gelirim ben ya nolcek
    ANGARAJ

Motosikleti
    CROSS
    tamamdır ama yine de haber et alırım sıkıntı yok

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bahadır bende peşine takılsam bilmiyorum oraları

Motosikleti
    CROSS
    olur tabi pazarın orda buluşur çıkarız beraber..

PEKTAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bana ankarada güzel uygun hem A2 hemde B ehliyeti alabileceğim bi sürücü kursu önerebilirmisiniz ? motorumu yeni aldım 1 hafta oldu hala ehliyetim yok ve olana kadarda trafikten uzağım o yüzden bi an önce almam lazım. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi akşamlar.

Motosikleti
    CROSS
    ben başkent sürücü kursundan almıştım.. bir de bildiğim karanfil sokakta, karanfil sürücü kursu var..

peki fiyatları nasıldı başkent sürücü kursunun hatırlıyorsan çok hora geçer valla

Motosikleti
    CROSS
    200 lira kurs ücreti vardı.. geri kalan masraflar zaten heryerde aynı.. ama iki ehliyet birden alırsan indirim yaparlar bir de tavsiyeyle geldiğini söyleyince de indirim yapıorlar.. benim adımı verebilirsin Bahadır Bahçeli...

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı PEKTAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana ankarada güzel uygun hem A2 hemde B ehliyeti alabileceğim bi sürücü kursu önerebilirmisiniz ? motorumu yeni aldım 1 hafta oldu hala ehliyetim yok ve olana kadarda trafikten uzağım o yüzden bi an önce almam lazım. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi akşamlar.
    Kızılay'da sonnokta sürücü kursu var oraya gitme de nereye gidersen git kardeş..

Motosikleti
    bahadır bende a2 için başkente gitmiştim yalnız motorsiklet direksiyon eğitimini taaa ankaranın konyadan girişi tarafında tepede bi yerde dandik bi motorla veriyorlardı ulaşımınıda kendin yapıyordun sen gittiğinde de öylemiydi bilmiyorum ama gidecek arkadaşı bilgilendirirsen iyi olur bende 1 kere gittim 2.ye dedim kim gidecek oraya zaten biliyorduk motor kullanmasını sallamıştım git gel zulumdü yani
    ANGARAJ

Motosikleti
    CROSS
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahadır bende a2 için başkente gitmiştim yalnız motorsiklet direksiyon eğitimini taaa ankaranın konyadan girişi tarafında tepede bi yerde dandik bi motorla veriyorlardı ulaşımınıda kendin yapıyordun sen gittiğinde de öylemiydi bilmiyorum ama gidecek arkadaşı bilgilendirirsen iyi olur bende 1 kere gittim 2.ye dedim kim gidecek oraya zaten biliyorduk motor kullanmasını sallamıştım git gel zulumdü yani
    evet öyleydi benim de ama işin kötü tarafı bütün sürücü kursları orda yapıor ve aynı motoru kullanıyorlar 125 cc dandik mondial bi motordu .. mekan da kırk konaklarda.. geniş bi alanda .. ama dediğim gibi hepsi orada yapıorlar..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:33 ----------

bu arada sanırım belli bi saatte kursun ordan servis kaldırıyorlardı öyle hatırlıyorum yetkiliyle konuşunca ayarlıyorlar servis...

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Arkadaşlar, şimdi son olarak;
    bahçelievler 7.caddeye, milli kütüphane girişi tarafından geldiğimizde, caddeye girince hemen sağ tarafdaki benzinlikte saat 13:00 da mı buluşuyoruz...?!

Buluşma saati olarak öğleni seçmişsiniz yeni fark edebildim... Saat 13:00 'ü seçmenizin özel bi nedeni var mı bilmiyorum... Ben, akşam saatlerinde katılmayı planlıyordum... Eğer erken saatte buluşup uzun yol yapacaksanız ben büyük ihtimalle gelemem... Ama buluşup, bi yerlerde oturup, sohbet edicez derseniz, akşam da olsa katılırım... Gezi veya buluşma planını net bi şekilde belirlersek daha düzenli olur, zorlanmadan toplanırız, herkes de planını ona göre yapar diye düşünüyorum... Genel de bu başlığın uzmanı olarak her zaman ki gibi Yunus'dan bi aksiyon beklemekteyim bilginize... Saygılarımla arz ederim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:42 ----------

Buluşma Bilgileri :

29 MAYIS 2011 Pazar günü, Saat 13:00 da, Bahçelievler 7.caddeye, milli kütüphane girişi tarafından geldiğimizde, caddeye girince hemen sağ tarafdaki benzinlikte buluşuyoruz...

Bu arada güncel liste :

1) gonyaulax ( bahadır ) 0505 644 26 01

2) al_pi(önder) 05418429282

3) MotoGT

4) RamuthRa ( Kenan ) 5423871769

5) WTP ( Ertan ) ( Eğer sınavı olmazsa oda katılır aramıza )

6) GaCCaLL (Yunus)

7) Soykan67 (Soykan) 05345713667

8) !Lk£® 539 583 30 73 ilker

9) potitocuk (onur) 0541 408 19 19

10) ~~NEO~~ (Mehmet) (Duruma göre)

200 lira kurs ücreti vardı.. geri kalan masraflar zaten heryerde aynı.. ama iki ehliyet birden alırsan indirim yaparlar bir de tavsiyeyle geldiğini söyleyince de indirim yapıorlar.. benim adımı verebilirsin Bahadır Bahçeli...
    bugün bi gitmeyi düşünüyüorum çok sağol gidersem kesin veririm. size de iyi buluşmalar ehliyetimi bi alıyım aranızdayım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 53 kullanıcı var. (0 üye ve 53 misafir)

Bu Konudaki Etiketler