Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    mavigöl samsun yolu tarafında biyer orayıda elden geçirmişler güzel bir piknik alanı var (geç gelen cevap için özür..)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaslar mondıal 125 zn bulamıyorum ,bayılerde znu var,ankaranın herhangı bıryerınde 125zn kırmızı bulabılecegım bır yer bılıyormusun .bayının elınde kalmıs olması gerekıyormus fabrıkada yokmus :(:(

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı sibella adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar mondıal 125 zn bulamıyorum ,bayılerde znu var,ankaranın herhangı bıryerınde 125zn kırmızı bulabılecegım bır yer bılıyormusun .bayının elınde kalmıs olması gerekıyormus fabrıkada yokmus :(:(
    Tek tek bütün mondial bayilerini arayıp sorabilirsin

http://www.mondialbayi.com/

Al sana bayi listesi
    ANGARAJ

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı sibella adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı modelin Asya vb. markalar altında satılan başka versiyonları da mevcut bildiğim kadarıyla. bulamazsanız onları da düşünebilirsiniz.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    CROSS
    Arkadaşlar arayı soğutmadan bi buluşma yapalım diyorum.. bu aralar öğrenci arkadşların ( ben dahil ) final dönemi olduğu için yol yapma şansımız yok gibi.. Ama oturup bir çay içicek kadar da vaktimiz olduğunu düşünüyorum.. Motoru olmayıp ta gelmek isteyen arkadaşlar lütfen siz de buluşmalara katılın hem çeşitli motorlar görüp fikir sahibi olursunuz hem de kaynaşmış oluruz.. Liste yapalım ve zaman ile mekana karar verelim..

1) gonyaulax ( bahadır ) 0505 644 26 01

2)

3)

4)

.......

gece buluşursakta eve dönüş problemi olanlar sıkıntı yapmasın ben bırakabildiğim kadar kişiyi evine bırakırım diğer arkadaşlar da aynı şeyi yapıcaklardır eminim şimdiden teşekkürler gençler

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    cumartesi sınavım var.ondan sonra pazar günlerim 2 ay boyunca boş olacak.istediğimizi yapabiliriz ama benim için son 4 gün .. :/
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi sınavım var.ondan sonra pazar günlerim 2 ay boyunca boş olacak.istediğimizi yapabiliriz ama benim için son 4 gün .. :/
    Haftaya sınavlarım var birde benim sorunum akşam 10'dan sonra otopark kapanıyor o yüzden akşam buluşmalarına katılmam biraz zorlaşıyor.

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı gonyaulax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar arayı soğutmadan bi buluşma yapalım diyorum.. bu aralar öğrenci arkadşların ( ben dahil ) final dönemi olduğu için yol yapma şansımız yok gibi.. Ama oturup bir çay içicek kadar da vaktimiz olduğunu düşünüyorum.. Motoru olmayıp ta gelmek isteyen arkadaşlar lütfen siz de buluşmalara katılın hem çeşitli motorlar görüp fikir sahibi olursunuz hem de kaynaşmış oluruz.. Liste yapalım ve zaman ile mekana karar verelim..
    1) gonyaulax ( bahadır ) 0505 644 26 01

2) al_pi(önder) 05418429282

3)

4)

.......

ben ismimi yazayım da zaman uygun olursa gelmeye çalışırım. İşler biraz yoğun..

Motosikleti
    CROSS
    arkadaşlar buluşma muhtemelen kızılayda veya kızılaya yakın biryerde olur.. uygun olduğunuz zamanlar hakkında bilgi verirseniz ayarlamak daha kolay olur.. ulaşım konusunda sıkıntısı olan arkadaşlar da belirtsinler o sıkıntıya da bi çare bulmak için kafa kafaya verelim..

Soykan otopark sıkıntın varsa motorunu benimkinin yanına koyabilirsin bi geceliğine evler yakın zaten.. şimdilik bukadar

potitocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 McT
    Herhangibir aksilik olmadığı sürece haftasonu etkinliklerine seve seve katılırım
    *Oyuna bir kap dolusu şans ve boş kapta deneyimle başlarsın.Amaç;
    dolu kaptaki şans bitene kadar,boş kaptaki deneyimi doldurmaktır.

Motosikleti
    CROSS
    arkadaşlar görünüşe göre hepimiz pazar günü uygun durumdayız.. Pazar günü buluşalım ozaman.. mekan hakkında önerisi olanlar söylesin ortak karara varalım.

Motosikleti
    YZF R25
    pazar günü full + full boşummmm.
    Yağmur olmazsa büyük ihtimalle seve seve gelirim

potitocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 McT
    pazar günü gezimi yapsak oturup sohbetmi etsek? km yapacaksak ayrı biryerde oturacaksak ayrı ekipman giyineceğim
    *Oyuna bir kap dolusu şans ve boş kapta deneyimle başlarsın.Amaç;
    dolu kaptaki şans bitene kadar,boş kaptaki deneyimi doldurmaktır.

Motosikleti
    CROSS
    Alıntı potitocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü gezimi yapsak oturup sohbetmi etsek? km yapacaksak ayrı biryerde oturacaksak ayrı ekipman giyineceğim
    aslında belli olmaz buluşunca hava iyi olursa yol yapmak istenebilir.. katılıma bağlı.. sen yine de çantana dizlik falan at belli olmaz .. ama tahminimce gezi olursa da çok uzun soluklu bir gezi olmaz.. busefer yakına gidilir.. yani tahminim bu
    bakalım fikirlere göre ortak kararı veririz

Motosikleti
    YZF R25
    motorum çamur içinde yahu hala temizleyemedim.sabah erkenden siler paklarım.öğleden sonra da paşalar gibi buluşmamızı yaparız olmazsa bana farketmez yol veya sade buluşma.ama mavi göl falan da olabilir..

Motosikleti
    CROSS
    olabilir tabiki herkes paslarını atmış olur .. buluşunca da karar veririz.. bana uyar ozaman pazar günü saat 13.00 da buluşalım derim .. görüşleri alalım

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]

Pazar günü hava yağışlı olabilirmiş meteorolojinin yalancısıyım eğer hava güzel olursa gelmeye çalışacağım. Herkes için Bahçelide bir cafede oturmak uygun gibi gelir diye düşünüyorum.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Pazar günü hava yağışlı olabilirmiş meteorolojinin yalancısıyım eğer hava güzel olursa gelmeye çalışacağım. Herkes için Bahçelide bir cafede oturmak uygun gibi gelir diye düşünüyorum.
    Hava güzel olursa bende gelebilirm.Bu yağışlar gitmek bilmedi bakalım hazirana girince de devam edecekmi.

Motosikleti
    CROSS
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hava durumuna göre yol yapıp yapmıcamıza karar veririz ozaman ama bahçeli uygundur...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    geziye söz veremem ama toplantıya gelirim,
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler