Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    !Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    egzoz için sevindim abi, ne olursa olsun orjinal elindeki ile oynatmaman en iyisi.
    Kılıf için çok şaşırdım abi ne oldu yahu
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    valla ne bileyim fazla iddialı olduğuna karar verdim toplumumuz henüz hazır değil bu tür modifiyelere
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

emir hocam keşke sökmeseniz seleyi. birilerinin hazır olmasından ziyade sizin beğenmeniz değilmi ?

Motosikleti
    CROSS
    Gençler buluşuyomuyuuuuuuuuuuz ?

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ne bileyim fazla iddialı olduğuna karar verdim toplumumuz henüz hazır değil bu tür modifiyelere
    ya ne yaptın sennn!!!Ben o selenin hayali ile yatıp kalkıyorum nice zamandır zaten geçen günde sırf senin motorun selesine binmeyelim kirletmeyelim diye gelmedin buluşmaya hep bu toplum baskısı sana bu kararı aldıran ya biliyorum ben
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emir hocam keşke sökmeseniz seleyi. birilerinin hazır olmasından ziyade sizin beğenmeniz değilmi ?
    hocam vallahi her gören burun kıvırınca ben de etki altında kaldım sanırım. şu an kararsızım açıkçası bi sökeyim diyorum bi dursun bi kaç gün daha diyorum.

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ne yaptın sennn!!!Ben o selenin hayali ile yatıp kalkıyorum nice zamandır zaten geçen günde sırf senin motorun selesine binmeyelim kirletmeyelim diye gelmedin buluşmaya hep bu toplum baskısı sana bu kararı aldıran ya biliyorum ben
    lafta atar tutarız insanların ne düşündüğü hiç önemli değil falan diye ama net yorumları neyse de motoru canlı görenlerin olumsuz bakışları etkiliyomuş valla insanı
    ama madem o kadar hayal ettin sen görmeden sökmeyeyim bari )
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Mehmet bey gittikçe çoğalıyoruz ayağınızı denk alınız lütfen bakın taraftarlarım topraklarım tertiplerim git gide çoğalmakta bilmem farkettiniz mi

tarık hocam da toprak çıktı iyimi
    Ben tırsmaya başladım birader, yokum diyorum...

buluşmalarda illa motoru olacak veya motorsuz gelenleri kovalıyoruz gibi bir durum yok almadan gelmesi kendisi için daha iyi bence aklındaki motorları görme imkanı vs olur
    Ya choopercı olsun yada motorsuz, başkasını kabul etmiyoruz, bi ekibe bu kadar crosscu yeter...

Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değil de artık karar verdim abicim.
    Birdahaki alacağım motorda üzerine binip, test edip, gazlamadan almayacağım.
    Gerekirse istanbula gidip 1 gün kiralayacağım, ondan sonra

Yaş ilerledikçe hız istiyor insanın canı
    Alınık CBR 125 R...

Motosikleti
    YZF R25
    vaay o da iyiymiş, hazır kıta bekliyorum diyosun.bu kadar olacağını bilmezdim. hehe

Motosikleti
    KAWASAKİ
    vaay o da iyiymiş, hazır kıta bekliyorum diyosun.bu kadar olacağını bilmezdim. hehe
    Efe'de motor olsaydı zaten alacaktım... Neyse ikinci el olsun bari... 3.000 TL'ye hayırlı olsun... Yarın alım satımı halledelim...

Motosikleti
    YZF R25
    250 lik kullanmış adamsın kardeşim.bence bekle şu 250 ler otursun iyice bayiye gelsin alırsın.Ciddi ciddi vuruyorum kafaya neden aldım diye bazen.Ama ben aldığımda da 250 muhabbeti yoktu aldıktan sonra ortaya çıktı.
    Nasiip kısmet bi süre benimkiyle idare edersin artık

Motosikleti
    KAWASAKİ
    250 lik kullanmış adamsın kardeşim.bence bekle şu 250 ler otursun iyice bayiye gelsin alırsın.Ciddi ciddi vuruyorum kafaya neden aldım diye bazen.Ama ben aldığımda da 250 muhabbeti yoktu aldıktan sonra ortaya çıktı.
    Nasiip kısmet bi süre benimkiyle idare edersin artık
    Fuarda baktım ikisine de küçük farklar var sadece iki motor arasında... Bir de fiyat farkı... Şu an olsaydı maksimum 5.000 TL çıkabilirdim... Zaten bu sene kısmetse düğün olayına giricem, artık durumlar ne zaman uygun olursa o zamanki bütçeme göre bi motor seçicem... Bi süre MCT'ye devam...

Ama yok ben MCT'yi alayım, takas yapalım dersen canın sağolsun...

Motosikleti
    YZF R25
    ağa chopper tipim değil yaa.Dur ama buluşmada bakalım belki bi elektrik alışverişi olursa dermişim Hayırlısı olsun düğün olayını bilmiyorumdum.Erkenden gidiyosun demek

mehmet gel sana regalin bobber'ını alalım çok deli görünüyor önceki sayfada link attım bi incelesene valla benim bile kafama yattı bide mondial 125 znu diye bi makina çıkmış çok güzel valla

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ya o bobber görünüm olarak hakikaten çok şık ama kalitesi falan nasıl acaba ? ankarada bayisi var mı??

var emir hocam redline da aslında bi yakından görmek lazım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8065392/detay/

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    hocam bütçe olacak bi harley davidson sportster 883 iron alıp bobber haline sokacaksın. mükemmel ötesi oluyo resmen.

Motosikleti
    CROSS
    arkadaşlar bir önerim var toplaşıp redline a bayi gezmeye gidebiliriz aslında motorları alacak arkadaşlar görmüş olur hem de biz yeni modelleri yakından görme fırsatı bulmuş oluruz... Nekadar cross/ enduro kullanmayı tercih etsem de diğer modelleri de tanımak fena olmaz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:55 ----------

daha sonra da bir yere oturup birşeyler içerken muhabbet ederiz tanışmış oluruz... keyifli olabilir.. Forumdan konuşmak bi yere kadar toplanmak iyidir...

illaki harley ama bakıyorum netten sürekli çok pahalı en ucuzu dediğin 14000lira şahsen bende olsa kıyıp da dağıtamam

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    hayyyattta redline a gitmem abicim yaa benim regalin ön çamurluk kırıldı, dedim alayım ben takarım, aradım ne kadar 100 tl dedi, dedim en son ne olur abi yaparsın birşeyler falan yok bu fiyattan ucuza bulamazsın dedi, bende 65 tlye buldum, çok ayıp yaa...

Ama akşam buluşmaya gelirim hava iyi olsa eymire falan giderdik bea pek bi güzel olurdu ama gök delindi sanki durmuyor yağmur :s

Motosikleti
    YZF R25
    benim de içimde felaket bir eğmir isteği var.orda balık ekmeğimizi yer, çıkar turlarız muhabbet ederiz iyi olur.Ama havaaa şartları bir müsade ederse tabii :( dediğiniz gibi..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 23 kullanıcı var. (0 üye ve 23 misafir)

Bu Konudaki Etiketler