Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    o zaman yapalım mı bir "Hani nerde bu Ankara ahalisi?" buluşması!? Hem chopperrider'ın uykun fiyat yüksek memnuniyet garantisi ile bize tavsiye etmiş olduğu mekanı kalite kontrolden geçirmiş oluruz? ne diyorsunuz?
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman yapalım mı bir "Hani nerde bu Ankara ahalisi?" buluşması!? Hem chopperrider'ın uykun fiyat yüksek memnuniyet garantisi ile bize tavsiye etmiş olduğu mekanı kalite kontrolden geçirmiş oluruz? ne diyorsunuz?
    ben varım. mekandan komisyonumu da alırım paşalar gibi ohhh
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    olabilir pazar günü akşam üzeri gelebilirim ancak sadece bi o gün boşum =)
    siz gene yapın planlamayı, başka bir gün olursa da kalbim sizlerle olur
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olabilir pazar günü akşam üzeri gelebilirim ancak sadece bi o gün boşum =)
    siz gene yapın planlamayı, başka bir gün olursa da kalbim sizlerle olur
    ne iş yapıyosun vallahi merak ettim.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    YZF R25
    hocam özel şirket adam 6 gün çalıştırıyor.7. günümüz yarısından çoğu da açık öğretim kursuna gidiyo geriye pek bişey kalmıyor işte heh

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    hocam özel şirket adam 6 gün çalıştırıyor.7. günümüz yarısından çoğu da açık öğretim kursuna gidiyo geriye pek bişey kalmıyor işte heh
    akşam yaparız zaten toplaşmayı sorun olmaz iş çıkışı takılırsın hepimiz öyle yapıyoruz yani buluşursak yapıciz

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    İlker, AÖF dedinde aklıma geldi... Nisanın başında yapılan ara sınava Gazi Üniversitesinde girdim, Cumartesi günü, öğlenden sonra... Orada sınav saatini beklerken hafif yağmur ciseliyordu, otoparkta üzeri örtülü bi motor gördüm... Jantlarından tahmin ettiğim kadarıyla 2011 CBR 125 R gibiydi... Aklıma bi an sen geldin, motorun başında biraz beklesem gelir mi acaba dedim kendi kendime... Sonrada o değildir dedim, gittim... Şimdi sen Açık Öğretim deyince aklıma geldi... Yoksa o sen miydin ? Bak şimdi aklıma takıldı...

Zaten biliyosun uzun zamandır bu motora niyetleniyorum, senle de konuşmuştuk bi ara inceleyecektim motoru... Eğer ki o motor senin motorunduysa güzel bi fırsatı kaçırıdm demektir...

Sen herkesi yakalıyorsun acaba bende seni yakalayabildim diye merak da ediyorum...

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    şöyle hafif doğayla karışık bir gezi düzenleseniz olmamı.Ankara'da doğa pek az rastlanır birşey ama siz iyi bilirsiniz rotaları

Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlker, AÖF dedinde aklıma geldi... Nisanın başında yapılan ara sınava Gazi Üniversitesinde girdim, Cumartesi günü, öğlenden sonra... Orada sınav saatini beklerken hafif yağmur ciseliyordu, otoparkta üzeri örtülü bi motor gördüm... Jantlarından tahmin ettiğim kadarıyla 2011 CBR 125 R gibiydi... Aklıma bi an sen geldin, motorun başında biraz beklesem gelir mi acaba dedim kendi kendime... Sonrada o değildir dedim, gittim... Şimdi sen Açık Öğretim deyince aklıma geldi... Yoksa o sen miydin ? Bak şimdi aklıma takıldı...

Zaten biliyosun uzun zamandır bu motora niyetleniyorum, senle de konuşmuştuk bi ara inceleyecektim motoru... Eğer ki o motor senin motorunduysa güzel bi fırsatı kaçırıdm demektir...

Sen herkesi yakalıyorsun acaba bende seni yakalayabildim diye merak da ediyorum...
    Aynen öyle hocam, bendim gazi de girdim sınava a2 kapısından.2dk uzaktaydı.Bu kadar olur valla birbirimizi kovalıyoruz

Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöyle hafif doğayla karışık bir gezi düzenleseniz olmamı.Ankara'da doğa pek az rastlanır birşey ama siz iyi bilirsiniz rotaları
    havalar düzelse de en kralından yapsak güzel birşey

Motosikleti
    Harley Davidson XL 1200
    Bende gelirim yeri ve zamanı bildirmeniz yeterli... (mesai saatlerini unutmamak kaidesi ile taibki)

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Herkese iyi geceler dilerim. Ben ara sıra buraya bakınanlardan birisiyim, tanıyacağınızı sanmam ) Geçtiğimiz cumartesi günü Cumhuriyet lisesinde motosiklet ehliyet sınavına girdim motordan. 20 soru üzerinde 17 tane doğru yaptığıma eminim (artık ne kadar eminsem hala içimde bir korku var) diğer 3 soruyda sallamasyon bir şekilde attım. 2 haftaya sınav sonuçları açıklanırmış. Sonuçlar açıklandıktan sonra ve kazandığım da ortaya çıkarsa 2. el arkadaşımın cbr 600f ini alacağım Allah izin verirse.. Tekrardan görüşmek üzere hoşçakalın..

Not: Bir kere baraj kenarına gidip piknik yapmıştık ben arabayla takip etmiştim.. Umarım yine böyle güzel organizasyonlar olur ve bende ''kendi'' motorumla katılırım

Not 2 : Biliyorum kızıcaksınız bana daha ehliyeti yeni alıyorsun 600 f de nerden çıktı diye ama kilolu birisi olduğum için 125 yada 250r kaldırmıyor bünyeyi
    Tüm renkler aynı anda kirlenmeye başladı. Birinciliği beyaz'a verdiler...

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Brs. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi geceler dilerim. Ben ara sıra buraya bakınanlardan birisiyim, tanıyacağınızı sanmam ) Geçtiğimiz cumartesi günü Cumhuriyet lisesinde motosiklet ehliyet sınavına girdim motordan. 20 soru üzerinde 17 tane doğru yaptığıma eminim (artık ne kadar eminsem hala içimde bir korku var) diğer 3 soruyda sallamasyon bir şekilde attım. 2 haftaya sınav sonuçları açıklanırmış. Sonuçlar açıklandıktan sonra ve kazandığım da ortaya çıkarsa 2. el arkadaşımın cbr 600f ini alacağım Allah izin verirse.. Tekrardan görüşmek üzere hoşçakalın..

Not: Bir kere baraj kenarına gidip piknik yapmıştık ben arabayla takip etmiştim.. Umarım yine böyle güzel organizasyonlar olur ve bende ''kendi'' motorumla katılırım

Not 2 : Biliyorum kızıcaksınız bana daha ehliyeti yeni alıyorsun 600 f de nerden çıktı diye ama kilolu birisi olduğum için 125 yada 250r kaldırmıyor bünyeyi
    600F ile idare edebilirsin ama fazlasıyla risk alıyorsun söyleyeyim.Madem fiziksel olarak kalıplıyım diyorsun enduro motorlarda sana uygun olabilir.Motorsiklet tecrüben nedir bilemem ama başlangıç olarak 600f düşünüyorsan herşeye hazırlıklı ol.

Motosikleti
    '10 GV 250

çok pis sallayasım geldi dostum, kızılay'da Eralp diye bir elemandan mi alacaksın? 13,000 civarına bırakacaktı?
    it's a long way to the top...

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]

Şimdiden hayırlı olsun. İlk motorunuz için eğitim almadan yollara çıkmak riskli diyebilirim. GT250R ve Cbr250R kilo olarak kötü göstereceğini de sanmam. Kendi görüşümdür. Tanışmak ümidiyle. Herkese kazasız mutlu sürüşler dilerim.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Herkese selamlar.
    Yeni GV250 aldım. Daha önce hiç tecrübem yok ama kolay kapıcam görüşündeyim.
    Ehliyetim de yok henüz. Sınav zamanına kadar tenha yerlerde şöyle takılayım biraz diyorum Acaba ankarada ehliyet kontrolü ne alemde?

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    hayırlı olsun gv250 ,ana yollardan uzak dur sehir icinden kacın kızılay ulus tunalı gibi daha cok cevre yollarında ara yollarda takıl...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı bozzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.
    Yeni GV250 aldım. Daha önce hiç tecrübem yok ama kolay kapıcam görüşündeyim.
    Ehliyetim de yok henüz. Sınav zamanına kadar tenha yerlerde şöyle takılayım biraz diyorum Acaba ankarada ehliyet kontrolü ne alemde?
    Ben motorsikletimi alalı 1 ay oldu Kızılay dahil çoğu yeri gezdim hiç çevirme olmadı.Genelde motorları pek çevirmiyorlar.Çevirdiklerinde de bir bahane sıkarsın sertifikayı almaya gidiyorum yarın çıkartacağım gibilerinden

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    tatlı su motorcuları ne alemde
    ben haftada 2 kez gölbaşı yapıp geliyorum yolda radar varmış geç farkettim o kameralar bizi arkadan yakalamıyo değil mi ?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tatlı su motorcuları ne alemde
    ben haftada 2 kez gölbaşı yapıp geliyorum yolda radar varmış geç farkettim o kameralar bizi arkadan yakalamıyo değil mi ?
    Bende haftada bir gidip geliyorum Gölbaşı yada İncek taraflarına dikkatle inceledim ön plakayı okuyacak şekilde dizayn edilmiş.Arka tarafta kamera yok yakalanma ihtimalimiz pek yok gibi.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motorsikletimi alalı 1 ay oldu Kızılay dahil çoğu yeri gezdim hiç çevirme olmadı.Genelde motorları pek çevirmiyorlar.Çevirdiklerinde de bir bahane sıkarsın sertifikayı almaya gidiyorum yarın çıkartacağım gibilerinden
    Walla henüz kendime o kadar güvenemiyorum cesaretimi toplar toplamaz ankarayı karış karış gezicem makinayla tabi havalarında düzelmesi lazım eğer çevirmeye falan takılırsam senin taktiği deniycem dostum teşekkürler Bu arada umarım işe yarar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 121 kullanıcı var. (0 üye ve 121 misafir)

Bu Konudaki Etiketler