Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    bence de günahını alma. benim ustamdır cengiz. 1o numaradır. sen yat kalk bulunduğuna şükret

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    evet spreadnarrow'a katılıyorum cengiz benimde ustamdır sanmam yapmaz öyle bir şey daha 2 hafta olmadı yanına gittim geldim senatör görmemiştim bilmiyorum sen ne zaman aldın motorunu ordan ama.
    ANGARAJ

Motosikleti
    '10 GV 250
    Alıntı spreadnarrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence de günahını alma. benim ustamdır cengiz. 1o numaradır. sen yat kalk bulunduğuna şükret
    cengiz'i az çok ben de tanırım, kendi halinde etliye sütlüye bulaşmayan, gördüğüm kadarıyla da temiz bir adam..

onun dışında ben adamı coşkun cengiz zannedip 1 sene coşkun dedim bir şey demedi, sonra ordaki gençlerden biri dedi cengiz coşkun diye
    it's a long way to the top...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    africa twin jantını güzel boyadı hacı.
    o tür işleri güzel yapıyo. ama fiyat bağlayıcı olmasın ha, salladım yani yaklaşık
    benim sticker'cı var bosna iş merkezinde. ostim metro durağına yakın. yankı reklam.

http://www.yankireklam.net
    çok sağol patron. çok iyi oldu bu bilgiler. azcuk modifiyeye bulaştım yine bu bilgiler iyi olacak hakkaten

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:25 ----------

Alıntı WTP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    döşeme işini yiba'da moruk var kime sorsan gösterir eşi derya ablayla birlikte çalışıyorlar, motosiklet döşeme işi yapıyorlar, uzmanlığı deri tabi ki, hukukçu, çapırcı, yakışıklı, karizmatik, süper Ertan'ın selamı var dersin, müsait olursam beraber gidelim bana haber et gideceğin zamanı, fiyatı gayet iyi bir şeyler yapar, kendi de motorcudur zaten..
    eyvallah ama senin bahsettiğin Ertan'ı tanımıyom ben arkadaşım şimdi adamın adını kullanmayalım ayıp olur
    döşeme yaptıracağım deriyi bulayım gidelim bi fikrini alalım bu ustanın.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    emir paşa motorun tam apaçi motoru olcak analsıldı
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emir paşa motorun tam apaçi motoru olcak analsıldı
    görene kadar bekle çakma raceçi acemi endurocu
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

korsanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çeşitli motorlardan sonra Gölgeyele Titanic 20
    Alıntı spreadnarrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır canım kesinlikle o yaptı demiyorum kendisiyle muhabbeti kurduk iyi biri sakin sessiz ve işinde oldukça ehli birisi allah var yukarıda. yanlış anlaşılma olmasın sakın ustanın kalbi kırılmasın allah razı olsun başka motorcuya bıraksalardı çokta parça halinde satıştaydı valla.

bana hak verin 2 ay motorsuz dolandım durdum işten çıktım motor olmadığından dolayı ümidi kestiğim anda bulundu insan ister istemez şüphelere kapılıyor benim içimde cengiz ustaya karşı bir gram şüphe netleşseydi o motoru orada teslim almaz şikayetçi olur işinde usta tanıdığım olay yeri incelemeyi çağırttırır motorun her yanını incelettirirdim. kimse yanlış anlamasın lütfen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:45 ----------

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet spreadnarrow'a katılıyorum cengiz benimde ustamdır sanmam yapmaz öyle bir şey daha 2 hafta olmadı yanına gittim geldim senatör görmemiştim bilmiyorum sen ne zaman aldın motorunu ordan ama.
    bu geçen salı günü öğleden sona yunus polisler beni aradı akşamında gittim işte bende salı günü orası polis kaynıyordu adamında başı ağrıdı hiç yoktan yere. şimdi zorlu bir mahkeme var önümüzde işin kötü tarafı olay yeri inceleme kıllandı duruma ilk başta motoru garaja çekin orada inceleyeceğiz polis gelsin vs vs dedi sonra biz konuştuk siz bilirsiniz dedi parmak izi alırken adam iyice kıllandı yağlı bezle neden silinmiş felan dedi umarım ne ustanın ne benim başım ağrır motoru çalan esas karaktersizler yakalanır.
    insan su gibi olmalıdır konduğu kabın şeklini almalı gittiği heryere istediği şekli verebilmeli B.T.

kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    korsanxxx Arkadaşım Cengiz Coşkun benim. Sağolsun bir arkadaş bu forumda hakkımda birşeyler yazıldığını habr verdi ve bu sayfayı buldum.
    Ayrıca spreadnarrow,GaCCaLL ikinizide net üzerinden tanımıyorum ama Allah razı olsun tşk.

şimdi kardeşim sende nasıl bir vicdan var ben anlamakta zorlanıyorum. Diyelimki öyle ya da böyle farzetki dediğin şekilde olsun bu motosiklet benim elime geçmiş ve ben Allah rızası için polise haber vermişim ve motosikletinin bulunmasını sağlamışım bana bir teşekkür bile etmedin!!!!!! ve gelmişsin birde hakkımda burada yazılar yazıyosun. ben seni tanımam ve o motoru senin için değil Allah ın rızasını alabilmek için polise bildirdim. ben o motoru parçalayıp şasesini hurdaya verip diğer herşeyini kullanabilirdim. (Allah göstermesin) motor yağlı bezle silinmiş diyorsun motoru silen benim zaten heryerine parmak izim bulaşmış silmedenmi teslim edeyim. yunus arkadaş "eğer motosiklete ellediysen sil" dedi bende bezle sildim bunda şüphe duyulacak birşey varmı? hem günümü senin motorun için harcadım,hem binadaki komşularımın şaşkın bakışlarına maruz kaldım hemde senin için mahkemelere gidip geleceğim senin konuştuğun lafa bak yazıklar olsun. Aklın olsa buraya yazıp gülünç duruma düşmesin. ne kadarda günahını almayayım ama diyerek başlasanda laflarına, günahımı alıyorsun.
    "Usta biraz tedirgindi" diyosun yanımda 6 tane Polis komşuların yoldan geçenlerin gözü hep bende nasıl rahat olabilirimki kimbilir insanlar ne düşündü.

Arkadaşlar hepinize ders olsun Allah rızası içinde olsa bu devirde yardım etmek yaranmıyor o yüzden dertsiz başınızı derde sokup kimseye insanlık yapmayın hayvan olun Allah ın rızasını canlılara iyilikde değil ibadetle arayın. Bu güne kadar 3 motosikletin bulunmasına yardımcı olsum ve kendimi riske attım karşılığında bir teşekkür bile almadım. Allah kabul etsin yeter. Bu son olsun......
    ---TURKISH STUNT---

korsanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çeşitli motorlardan sonra Gölgeyele Titanic 20
    Alıntı kont88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korsanxxx Arkadaşım Cengiz Coşkun benim. Sağolsun bir arkadaş bu forumda hakkımda birşeyler yazıldığını habr verdi ve bu sayfayı buldum.
    Ayrıca spreadnarrow,GaCCaLL ikinizide net üzerinden tanımıyorum ama Allah razı olsun tşk.

şimdi kardeşim sende nasıl bir vicdan var ben anlamakta zorlanıyorum. Diyelimki öyle ya da böyle farzetki dediğin şekilde olsun bu motosiklet benim elime geçmiş ve ben Allah rızası için polise haber vermişim ve motosikletinin bulunmasını sağlamışım bana bir teşekkür bile etmedin!!!!!! ve gelmişsin birde hakkımda burada yazılar yazıyosun. ben seni tanımam ve o motoru senin için değil Allah ın rızasını alabilmek için polise bildirdim. ben o motoru parçalayıp şasesini hurdaya verip diğer herşeyini kullanabilirdim. (Allah göstermesin) motor yağlı bezle silinmiş diyorsun motoru silen benim zaten heryerine parmak izim bulaşmış silmedenmi teslim edeyim. yunus arkadaş "eğer motosiklete ellediysen sil" dedi bende bezle sildim bunda şüphe duyulacak birşey varmı? hem günümü senin motorun için harcadım,hem binadaki komşularımın şaşkın bakışlarına maruz kaldım hemde senin için mahkemelere gidip geleceğim senin konuştuğun lafa bak yazıklar olsun. Aklın olsa buraya yazıp gülünç duruma düşmesin. ne kadarda günahını almayayım ama diyerek başlasanda laflarına, günahımı alıyorsun.
    "Usta biraz tedirgindi" diyosun yanımda 6 tane Polis komşuların yoldan geçenlerin gözü hep bende nasıl rahat olabilirimki kimbilir insanlar ne düşündü.

Arkadaşlar hepinize ders olsun Allah rızası içinde olsa bu devirde yardım etmek yaranmıyor o yüzden dertsiz başınızı derde sokup kimseye insanlık yapmayın hayvan olun Allah ın rızasını canlılara iyilikde değil ibadetle arayın. Bu güne kadar 3 motosikletin bulunmasına yardımcı olsum ve kendimi riske attım karşılığında bir teşekkür bile almadım. Allah kabul etsin yeter. Bu son olsun......

cengiz usta sana defalarca teşekkür ettim duacıyım sen yanlış anlıyorsun beni seni suçladığım felan yok öyle olsa yanlış anlama olmasın diye hemen mesaj atmam yanlış anlamayın lütfen diye. kalbinin kırılmasını istemem keza istemeden bilinçsizce yapmışsam affola dediğin gibi hiç haber vermeden güzelce satışınıda yapabilirdin pekala. Ben sana güvenmemiş olsam çağırırdım bir araba çektirirdim garajıma baştan aşağı yapardım motoru az çok senin kadar olmasada yapıyorum biliyorum motor tamirinden ıvırından zıvırından.
    bizim aile biraz köklüdür maalesef herkes baskı kurdu motorcudan şikayetçi ol diye ne diye olacağım dedim adamın suçu haber vermekmi deyip ailemle çatışma içerisine girdim allah korkusu var yüreğimde ustam öyle ha deyince bazı şeyleri yapmam zira mahkeme olacak hiç olmasını istemediğim halde olacak bir kez gideceğiz ikimizde bir dahada gitmeyeceğiz.

tekrar yazdığım şeylerin yanlış anlaşılma yoluna girdiği için senden tüm forum önünde özür diliyorum allah bin kere razı olsun hakkını helal et ve tadımızı kaçıran bu yazıdan dolayı 1kg baklavamı kabul et sonraki zamanlarda tatlı tatlı konuşalım insanız ne zaman birbirimize ihtiyaç duyarız bilinmez.
    insan su gibi olmalıdır konduğu kabın şeklini almalı gittiği heryere istediği şekli verebilmeli B.T.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bi dahaki toplantı ne zaman ?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

herkeze saygılar sonunda çocukluk haylime kavuştum artık aranızdayım çok araştırdım ve keeway super shadow umu aldım umarım mutlu eder beni. aranıza alırsanız sevinirim tanışmak dileğiyle

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Merhabalar adım Soykan Dil ve Tarih-Coğrafya fakültesinde öğrenciyim.Motorumu alalı daha 1 ay oldu.Aranıza katılmak istiyorum.GaCCaLL'la muhabbetimiz var başka bir topik sayesinde.Öyle kendine müslüman gezmek olmaz diye düşündüm

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar adım Soykan Dil ve Tarih-Coğrafya fakültesinde öğrenciyim.Motorumu alalı daha 1 ay oldu.Aranıza katılmak istiyorum.GaCCaLL'la muhabbetimiz var başka bir topik sayesinde.Öyle kendine müslüman gezmek olmaz diye düşündüm

ooo hacı hüsrev biz sana te ne zaman dedik buluşuyoz çık gel diye

neyse hoş geldin diyelim..

herkeze saygılar sonunda çocukluk haylime kavuştum artık aranızdayım çok araştırdım ve keeway super shadow umu aldım umarım mutlu eder beni. aranıza alırsanız sevinirim tanışmak dileğiyle
    hocam sende hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun motosikletin buluşmaları burdan bildiriyoruz topiği takipte ol numaranı da bana pmlersen buluşmalarda arar rahatsız ederim buluşuyoruz diye.
    ANGARAJ

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    tamamdır takip etmeye başlıyacağım.Çevremde motorsiklet tutkunu kimse yok son hep tek başıma geziyorum düşündüm ki neden bende gezilere katılmayayım

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    gene aynı yerde bi f gördüm ama gördüğüm aynı motor muydu bilemedim konurdaki
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gene aynı yerde bi f gördüm ama gördüğüm aynı motor muydu bilemedim konurdaki
    bendim evet

Motosikleti
    YZF R25
    pazar günleri dersane çıkışında ordan geçiyorum hep.
    Haftaya da görürsem affetmem artık
    isim neydi bu arada

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    gel kardeşim gel sen de gel
    e senin motorunu görmedik orda hiç. yeni kasa 125 değil mi avatarındaki ?

Motosikleti
    YZF R25
    evet hocam yeni kasa, hava kötü olduğundan yatışlarda bu ara daha 1000 i bile tamamlayamadım 700 lerde.
    Haftaya görürsem gene konusuruz, memnun olurum

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet hocam yeni kasa, hava kötü olduğundan yatışlarda bu ara daha 1000 i bile tamamlayamadım 700 lerde.
    Haftaya görürsem gene konusuruz, memnun olurum
    hava kötü ama motorla çıkılmayacak kadar değil en azından soğuk sayılmaz ara sıra hafif yağış geçişleri var o kadar.tanışalım bi dahaki sefere. ismim Emir görüşmek üzere.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 111 kullanıcı var. (0 üye ve 111 misafir)

Bu Konudaki Etiketler