Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Jinlun_250_Elegance
    Alıntı korsanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ankara sincan bölgesinde bisan senatör marka gri scooterım çalınmıştır. plakası 06BP8202 görenlerin bana ulaşmasını veya sincan karakoluna bildirmelerini rica ederim.

0554-361-18-00
    çok geçmiş olsun arkadaşım... Ben de Sincandayım... Hangi çevrede çalındı acaba biliyorsun Sincan çok büyük... Bir de ayırt edebileceğimiz bir özelliği var mıydı? Çizik, granajda kırık vs vs...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    korsanx, kardeş çok geçmiş olsun ihşallah tez zamanda bulunur. çalanlarında eli kırılır ihşallah

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Ankara Ahalisi Kemal Merkit Rider motora geliyormuş bugün gidecek olanınız var mı acaba?
    ANGARAJ

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Arkadaşlar yazın yapmıs oldugum karadenız gezımı ayrı bır lınkte paylastım bakabılırsınız
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...os-2010-a.html
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı korsanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ankara sincan bölgesinde bisan senatör marka gri scooterım çalınmıştır. plakası 06BP8202 görenlerin bana ulaşmasını veya sincan karakoluna bildirmelerini rica ederim.

0554-361-18-00
    geçmiş olsun ,gerekli merciilere başvurdunmu? aracın plakasını, eşgalini, senin telefonunu kaydettim kardeşim rastlarsam direk polisi ve seni arıyım. Ha bu arada motorların çalınamaması için teknolojik bir çalışma içerisindeyim. Gerçekleştirince ayrıntılarıyla burada paylaşacağım.

ankaradan zeynep duygu

bir ankaralı olarak bende burdayım yakın zaman da bir motor alıp içinize karışacagım fakat hangi marka motor alsam bilmiyorum ilk başlangıç için bisan roadstar sizce uygunmudur bir bilen varsa bana yardım etsin

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı zdcevik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ankaralı olarak bende burdayım yakın zaman da bir motor alıp içinize karışacagım fakat hangi marka motor alsam bilmiyorum ilk başlangıç için bisan roadstar sizce uygunmudur bir bilen varsa bana yardım etsin
    merhaba duygu hosgeldin,
    şimdi tecruben nedır hıc motor kullandınmı naptın bılmıyorum bıraz bılgı verırsen ona gore tavsıyeler verebılırız ayrıca ehlıyet hepsınden onemli, yoksa eğer gecikmeden ilk onu almalısın daha sonra egıtım daha sonrada motosıklet ve koruma ekıpmanları sonrada Türkiye turu

korsanxxx cok gecmıs olsun bende motora guzel bır alarm alcam ya calınırsa korkusuyla yasamakta cok zor
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    hoşgelmişsin hocam. çin malı çapırlar 3 aşağı 5 yukarı aynı kalitededir, küçük olsun capon olsun derseniz yuvarlak farlı yamaha ybr 125 en ideal "ilk motosiklet"tir. haydi hayırlısı.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Vayy anasınıı sayın seyircilerr topik canlanmış birden neyse hazır ortalık biraz canlanmışken bir toplantı buluşma yapalım derim ben havalar iyi gidiyo gibi yarının en yüksek sıcaklığı 11 derece pazar günü daha soğuk olacak gibi yarın akşam için Bahçeli tarafında buluşmaya ne dersiniz? ona göre bi plan program yapalım.

Yeni arkadaşa da hoşgeldin bu arada bisanlar roadstar güzel aletler yamaha virago kopyası tel jantlı olması daha hoş bence muadillerine nazaran.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    geçen sene fırsatım olmadı ama yakında bende katılcam aranıza. siparişettiğim tulumum yeni geldi. memlekete(zonguldak) motorumu garajdan çıkarmaya gideceğim çok heyecanlıyım tüm kış yattı.tatlı su motorcusuyumda
    herkese saygılarımla

Motosikleti
    xt 600

Motosikleti
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır abi imageshack'i kendince protesto mu ediyorsun yousa?
    ANGARAJ

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır abi imageshack'i kendince protesto mu ediyorsun yousa?
    .

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    Önceden motor tecrüben varmı bilmiyorum ama cbf150 'yi düşünebilirsin..

merhaba gençlik....uzun zaman oldu herkese teker teker tekteker selamlar nasılsınız iyimisiniz.umarım iyisinizdir hayatınızdaki tüm olumsuzlukları bir kenara bırakıp kendinizi bu yaz rüzgara bırakacaksınız tek teker üzerinde eminim..scuderia güzel gezi olmuş tebrik ederim zaten bir sen yapardın böyle geziyi) yeni gelen katılan arkadaşlar motor almak isteyen yada ehliyeti yeni almış olan arkadaşlar başlarken küçük motorlarla başlayıp tecrübe edinin tecrübenin sonu yok çok dikkatli olun riskli motor kullanmayın abilerinizi dinleyin size bişey olmasın..hepinize kolay gelsin görüşmek üzere..
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    abi merhabalar nasılsın? bulamadın mı kafana göre bi iki teker daha?
    ANGARAJ

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Gri Başkentin, haşin motorcuları nasılsınız ?!

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi merhabalar nasılsın? bulamadın mı kafana göre bi iki teker daha?
    merhaba yunus nasılsın son zamanlarda kafama takılan bi motor var ama düşünmedeyim bilemiyorum kararsız kaldım belki bana masraf çıkarmayacak bir motor aramamdan dolayı olabilir tabiki büyük cc motor isterim 800 cc mesela ama ikinci elde var hani parasal olarak..ama şu alttaki linke bakarsan düşünüyorum bakalım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36808273/detay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:13 ----------

Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gri Başkentin, haşin motorcuları nasılsınız ?!
    merhaba neo sen nasılsın
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba yunus nasılsın son zamanlarda kafama takılan bi motor var ama düşünmedeyim bilemiyorum kararsız kaldım belki bana masraf çıkarmayacak bir motor aramamdan dolayı olabilir tabiki büyük cc motor isterim 800 cc mesela ama ikinci elde var hani parasal olarak..ama şu alttaki linke bakarsan düşünüyorum bakalım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:13 ----------

merhaba neo sen nasılsın

Çok Şık motor mature ama kullanlara bi danışmak lazım derim ben yalnız binilip palatılacak bolca kromajı mevcut sanki
    ANGARAJ

skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster

merhaba neo sen nasılsın
    Bu motora ben de bakmıştım,güzel motor.Çok hoşuma gitmişti benim de,kaliteli gözüküyor epey de.Kullanıcı yorumlarını almak lazım kesinlikle,fakat maalesef pek satıldığını sanmıyorum bu motorun. Ama bence hazır ÖTV düşmüşken GV250 ye falan da bakılabilir belki. Fiyatı başa baş oldu bu regalle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler