Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 250 mct
    beyler foruma yenı katıldım.huseyın beye oncelıkle geçmıs olsun dıleklerımı ıletıyorum.

bnde bı mondıal 250 mct var akuyu yenı degıstırdım ama calısmıyor ankara bestepedeyım motosıklettende pek anlayan bırısı degılım lutfen yardım edın.motosıklet calısmadıından servısede goturemıorum.vurdurma desen bılmıorum calıstırabılıcek olan bı arkadas varmı lutfen ırtıbata gecelım 05375835131

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarık,yunus sağolun beyler irtibat kopmaz ,bu sayfa hep takibimde olacak
    turgay kardeşim, yeni hayatında mutluluklar dilerim... birgün sende duca'na kavuşursun insallah..., istanbul dediğin nedir: 3.5-4 saatlik yol... tekrar görüşürüz nasılsa
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı EmoTHEp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turgay kardeşim, yeni hayatında mutluluklar dilerim... birgün sende duca'na kavuşursun insallah..., istanbul dediğin nedir: 3.5-4 saatlik yol... tekrar görüşürüz nasılsa
    eyvallah kardeşim sağol iyi dileklerin için,duca hayalleri bir başka bahara kaldı artık sağlık olsun napalım=)

Çok geçmiş olsun :( Çok üzüldüm ya böyle lüzumsuz'lar yüzünden insanların başına gelmeyen yoktur valla.

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    turgay kardeşim sana yeni işinde sağlık başarı ve bol para dilerim hayırlı uğurlu olsun

Motosikleti
    var.
    Alıntı EmoTHEp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,Melih hocanın oğlu sizsiniz galiba?
    Ya da ben yanılıyorum

Motosikleti
    mondial 250 mct
    Beyler ankarada motosıklet modıfıyesı yapan bı yer varmı 250 mct var bende arka tekerı kalınlastırmak ıstıyorum

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı vw.bora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turgay kardeşim sana yeni işinde sağlık başarı ve bol para dilerim hayırlı uğurlu olsun
    çok teşekkürler şadan abi güzel dileklerin için

Motosikleti
    250 mct
    hava çok güzel gezmek için yılın son günleri artık

Motosikleti
    Bekleniyor !!!

Ankara Motosiklet Mağazaları !!!

Selamun Aleyküm Cümleten İyi akşamlar. Yeri burasımı bilmiyorum ve yeri burası değilse özür diliyorum. İnşallah Allah nasip ederse 2011 yılında motor almayı düşünüyorum internetten baktığım kadarıyla istediğim motoru uygun fiyata Ankarada bulamadım Eğer biliyorsanız 2.el motosiklet mağazaları nı söylermisiniz ? sağdece motosiklet değil Kask, mont vb. yani motorla ilgili bi yer varsa lütfen söyleyin internetten arattırdım bulamadım ve bu arada Yuan F5 vb. Motor satmak isteyen varsa lütfen msj atsın telimide bırakıyorum (0554 655 3510) ararsanız görüşelim peşin almayı düşünüyorun max fiyatım 2.000TL. Temiz bi motor arıyorum Ve Süper Sport Tipinde olmalı yani Cbr 125 diyecemde fiyata bulmak cok zor :( yuan f5 diyeyim ben kanuni racer 200 de var ama bildiğim kadarıyla kanunilerden uzak dur diyolar herkeze teşekkürler iyi akşamlar... Sağlıcakla ve Esen Kalın.

Motosikleti
    racer 200 almayı düşünüyorum
    beyler aranızda yeniyim motor almayı düşnüyüroum ki büyük ihtimalle alıcam

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Alıntı BorTeCinE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleyküm Cümleten İyi akşamlar. Yeri burasımı bilmiyorum ve yeri burası değilse özür diliyorum. İnşallah Allah nasip ederse 2011 yılında motor almayı düşünüyorum internetten baktığım kadarıyla istediğim motoru uygun fiyata Ankarada bulamadım Eğer biliyorsanız 2.el motosiklet mağazaları nı söylermisiniz ? sağdece motosiklet değil Kask, mont vb. yani motorla ilgili bi yer varsa lütfen söyleyin internetten arattırdım bulamadım ve bu arada Yuan F5 vb. Motor satmak isteyen varsa lütfen msj atsın telimide bırakıyorum (0554 655 3510) ararsanız görüşelim peşin almayı düşünüyorun max fiyatım 2.000TL. Temiz bi motor arıyorum Ve Süper Sport Tipinde olmalı yani Cbr 125 diyecemde fiyata bulmak cok zor :( yuan f5 diyeyim ben kanuni racer 200 de var ama bildiğim kadarıyla kanunilerden uzak dur diyolar herkeze teşekkürler iyi akşamlar... Sağlıcakla ve Esen Kalın.
    motor almanın en önemli kısmını halletmişsin ve karar vermişsin. bundan sonrası kolay.
    En basiti; Gimat'taki otomobil pazarı. şu pazar günleri yapılan. oraya motor da getiriyorlar. sonra Red Line var. daha önce Balgat'taydılar. internetten adresini alabilirsin.
    Son önerim: İmkanlarını zorla sıfır almaya çalış.

Motosikleti
    racer 200 almayı düşünüyorum
    beyler yeni toplantı ne zmn motoru alim gelim bende

Motosikleti
    250 mct
    14kasım da sanırım anıtkabir atayı ziyaret düşünülüyordu ne oldu bilmiyorum forumdan arkadaşların talebi vardı

ANKARA MT BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN..

[B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

merhaba gençler nasılsınız
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    oooo kimler gelmiş
    iyidir abi seni sormalı sen nasılsın??Daha bulamadın mı gönlüne göre bi makina?

ahmettekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250

Artık Ankarada'yım

8 yıllık Kastamonu yaşantımdan sonra Ankara'ya taşındım. Motorsiklet severim. Çocukluk yıllarımdan bu yana ufak tefek çeşitli motorlara bindim. Artık motor sevdamda zirveyi oynamak istiyorum.

Suzuki V-Strom DL650 arıyorum. 2007 model ve üstü olmalı. Abs ve Çift Bujili olanlardan... Temel aksesuarlara sahip olması tercihimdir. Yardımcı olursanız sevinirim.

vee bundan sonraki etkinliklerde (Sanırım 2011 yazına doğru olur) görüşmek dileğiyle...

Motosikleti
    250 mct
    tüm mt ankara ailesinin kurban bayramı mübarek olsun hayırlara vesile olsun sağlık sıhhat afiyet versin

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Sağolasın şadan abim seninde bayramın mübarek olsun..

ve tüm ankaralı motorcuların bayramını en içten dileklerimle kutluyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler