Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV650
    ben de son dakikada aldım haberi. yeni insanlar tanımak, yeni dostlukları başlatmak güzeldi. bir sonraki organizasyonda yine görüşmek dileğiyle ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Fotoğrafların devamı...

Sayfayı çok fazla kasmasın diye küçük boyutlu yolluyorum, isteyen olursa özel mesaj atsın, normal boyutta yollarım...

Bu arada bazı fotoğraflar karanlık çıkmış, bazıları aceleyle çekildi pek düzgün olmadı kusuruma bakmayın artık, bi daha ki sefere daha iyi bi iş çıkartırım inşallah...

ellerine sağlık mehmet kardeşim gayet başarılı olmuş fotoğraflar sağolasın düşünüp çekmiş olman yeter

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı sapmura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehehe iyi eğlenmişiniz bakıyorumda. Bu arada saat 16 gibi Eryaman 5 köprünün orda selamlaştığımız arkadaş kimdi acaba? Dikkat etmedim ama Raptor vardı gibi sanki altında.
    Buluşmada tek raptor bende vardı ama ben saat 16:00'da işteydim... Ama Batıkent carrefour'un oradaki köprünün geçişinde bende biriyle selamlaştım buluşmaya gelirken aynı olaydan mı bahsediyoruz bilemiyorum... Yanlız saat 19:30 civarıydı... O selamlaştığım arkadaş sen olmasan bile burdan sana selam olsun o zaman...

Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerine sağlık mehmet kardeşim gayet başarılı olmuş fotoğraflar sağolasın düşünüp çekmiş olman yeter
    Sağolasın Abi...

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Mehmet teşekkürler fotoğraflar için.. Bu yağmur da dursun artık, yoksa sonraki buluşma botlarla olacak

Ne oldu kurudunuz kaldınız
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

tatlı su motorcusuyuz biz kardeşim

sapmura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa TS 350/638
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşmada tek raptor bende vardı ama ben saat 16:00'da işteydim... Ama Batıkent carrefour'un oradaki köprünün geçişinde bende biriyle selamlaştım buluşmaya gelirken aynı olaydan mı bahsediyoruz bilemiyorum... Yanlız saat 19:30 civarıydı... O selamlaştığım arkadaş sen olmasan bile burdan sana selam olsun o zaman...

Sağolasın Abi...
    O zaman başka birisiymiş o, bendende sana selam olsun. Selamlaştığım çok büyük ihtimalle burdan biriydi ama kim?
    “Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind. Flee from hate, mischief and jealousy. Don't bury your thoughts, put your vision to reality. Wake Up and Live!” - [B]Bob Marley[/B]

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    arkadaşlar buluşma günü öğlen cam sehbanın üzerine düştüm. kafamda atardamar kesiği var sağ şakkata. acil ambulansla hastaneye kaldırdılar dünyanın dikişi var 2 gündür evde yatıyorum. Çok üzüldüm gelemediğime ama mutlaka bir sonrakine geleceğim ölümden döndüm tabiri caizse. ilkyardım bilen komşu olmasaydı kan kaybından öbür taraftaydım...
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar buluşma günü öğlen cam sehbanın üzerine düştüm. kafamda atardamar kesiği var sağ şakkata. acil ambulansla hastaneye kaldırdılar dünyanın dikişi var 2 gündür evde yatıyorum. Çok üzüldüm gelemediğime ama mutlaka bir sonrakine geleceğim ölümden döndüm tabiri caizse. ilkyardım bilen komşu olmasaydı kan kaybından öbür taraftaydım...
    Çok büyük geçmiş olsun. Üzüldüm.
    İyiki kan kaybı vs. çok yaşanmamış
    Allah acil şifalar versin
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Çok geçmiş olsun...Tekrar buluşacağız. Gaccall'dan hala bir carting yeri bulmasını bekliyoruz

Ama şans açısından bence hala artıdasın
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

çok geçmiş olsun

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    allah korumuş , talihsiz bir kaza , geçmişler olsun.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    teşekkürler arkadaşlar. Kafamda file ile gezmekten gına geldi herkes tip tip bakıyor. şans olarak hala artıdasın lafı da beni güldürdü sabah sabah

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    hocam gerçekten geçmiş olsun allah korumuş yine..Carting konusunda da Neo ya bi pm attım ama okumadı galiba haberleşemedik sonrasında olmadı bugün bi arayım onuda..

Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Carting konusunda da Neo ya bi pm attım ama okumadı galiba haberleşemedik sonrasında olmadı bugün bi arayım onuda..
    Usta, ben bu aralar iş yerinden giriyorum nete o da sadece öğlen arasında fakat msn engelli... Evden eklemem lazım o yüzden görüşemedik... Karting olayı kolay zaten bu havada pek kalabalık olmaz bi buluşma ayarlanır ordan toplu halde geçilir...

Benim bahsettiğim yer Batıkent'teki hipodrumun içinde... Aynı adamların bi tane de gimatta yerleri var ama ben Batıkent'teki yeri seviyorum... Yanlış hatırlamıyorsam 6 Beygirlik araçlar 10 TL, 9 Beygirlik araçlar ise 15TL... Bu da linki : http://www.ariesarena.com/ Siz bakın zamanını ayarlayın benim üzerime bi görev düşerse seve seve yapmaya hazırım...

Bu hafta sonu mesela pazar akşam 17:00'den sonrası için hava da uygun olursa olabilir mesela... Yada bu akşam buluşabiliriz bu taraflarda hava açık şu anda... Ama önümüzdeki hafta çalışma saatlerim değişecek ben katılamayabilirim ama size güzergahı tarif edebilirim... Zaten linkte herşey yazıyor... Sormak istediğiniz bişey varsa yine de cevaplarım...

Motosikleti
    Jawa TS 350/638
    Baba geçmiş olsun, iyi kurtarmışsın valla. Hayat ne garip demi, evde gitme ihtimalin bile bazen motosiklet üzerinde gitmekten daha yüksek olabiliyor.
    “Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind. Flee from hate, mischief and jealousy. Don't bury your thoughts, put your vision to reality. Wake Up and Live!” - [B]Bob Marley[/B]

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta, ben bu aralar iş yerinden giriyorum nete o da sadece öğlen arasında fakat msn engelli... Evden eklemem lazım o yüzden görüşemedik... Karting olayı kolay zaten bu havada pek kalabalık olmaz bi buluşma ayarlanır ordan toplu halde geçilir...

Benim bahsettiğim yer Batıkent'teki hipodrumun içinde... Aynı adamların bi tane de gimatta yerleri var ama ben Batıkent'teki yeri seviyorum... Yanlış hatırlamıyorsam 6 Beygirlik araçlar 10 TL, 9 Beygirlik araçlar ise 15TL... Bu da linki : http://www.ariesarena.com/ Siz bakın zamanını ayarlayın benim üzerime bi görev düşerse seve seve yapmaya hazırım...

Bu hafta sonu mesela pazar akşam 17:00'den sonrası için hava da uygun olursa olabilir mesela... Yada bu akşam buluşabiliriz bu taraflarda hava açık şu anda... Ama önümüzdeki hafta çalışma saatlerim değişecek ben katılamayabilirim ama size güzergahı tarif edebilirim... Zaten linkte herşey yazıyor... Sormak istediğiniz bişey varsa yine de cevaplarım...
    ewt neo bütün açıklamayı yazmış zaten pazar günü 18:00 da buluşup gidilebilir gözüküyor ama hava muhalefeti ne olur onu bilemem hava tahmni çok bulutlu demekte şuda var bugün sabah kızılay tarafında hava güneşlliydi işe geldim aradan yarım saat geçmedi sağnak başladı ve daha demin sigara içmeye indiğimde gene sağnak yağıyordu şimdi pc başına geçtim yağmur durmuş ve hava açmakta bugün yaklaşık 3 defa yağmur durup durup başladı sabahtan beri bilginiz olsun..

Ne yapalım Ne Dersiniz??
    Listeyi oluşturalım mı?

Motosikleti
    Jawa TS 350/638
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewt neo bütün açıklamayı yazmış zaten pazar günü 18:00 da buluşup gidilebilir gözüküyor ama hava muhalefeti ne olur onu bilemem hava tahmni çok bulutlu demekte şuda var bugün sabah kızılay tarafında hava güneşlliydi işe geldim aradan yarım saat geçmedi sağnak başladı ve daha demin sigara içmeye indiğimde gene sağnak yağıyordu şimdi pc başına geçtim yağmur durmuş ve hava açmakta bugün yaklaşık 3 defa yağmur durup durup başladı sabahtan beri bilginiz olsun..

Ne yapalım Ne Dersiniz??
    Listeyi oluşturalım mı?
    Çok garip bugün Eryaman günlük güneşlikti, hiç yağmur yağmadı daha. Aslında güzel bir motor havasını kaçırdım bugün. Uydu görüntülerine bakacak olursak, yarın büyük ihtimalle yağacak.

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    uzun zamandır sessizdim bi yazayım artık buralara...
    valla yarın yağsa da yağmasa da ben duca yı çıkartırım gezintiye!!! aaa araba araba bunaldım valla!!!
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

Motosikleti
    Hipodromun oradaki cartingi tavsiye ederim oraya takılabiliriz pist ve araçlar oldukça güzeldi zevkli bi yarış olmuştu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler