Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ramzey Qm250
    arkadaşlar biraz yardıram 15kişi yapamazmıyız vede nereye gitcez bide alkollu olsun ya gitceğimiz yer:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    Alıntı vw.bora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet 19.30 da çarşamba gününe kaç kişiyiz
    1.vw.bora = şadan
    2.metalic = ozan
    3.gaccall
    4.cem
    5.trgyem
    6.emothep
    7.

emothep=ilter diyelim
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    spreadnarrow
    unalx
    ve
    kızılbere
    hocam sizlerinde katılımını bekliyoruzz!!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:18 ----------

Alıntı metalic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar biraz yardıram 15kişi yapamazmıyız vede nereye gitcez bide alkollu olsun ya gitceğimiz yer:D
    biz ekseriyete bahçelide buluşup gideceğimiz yeri buluştuğumuzda kararlaştırıyoruz ama Geçen çayyolu tarafına gidecektik bahçelide buluştuktan sonra havanın azizliğine uğradığımız için kaldı bu sefer öle yapabiliriz aslında alkollu biyere gittikten sonra nasın dönücez birde onu tartışmak lazım

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    evet 19.30 da çarşamba gününe kaç kişiyiz ayrıca buluşma mekanı neresi olacak
    1.vw.bora = şadan
    2.metalic = ozan
    3.gaccall
    4.cem
    5.trgy
    6.emothep = ilter
    7.

Motosikleti
    ramzey Qm250
    AZ ALKOLLU OLSUN BARİ:d YADA NARGİLE OLSUN NEBİLİM OLSUN ZARARLI BİŞEYLER:d YA HERYER UYAR BANA

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:43 ----------

Gölbaşı olmasında ümitköy fln olur nebilim kızılay bile olur ama benim sigortamın günü geçmiş ona göre

Motosikleti
    '10 Monster 696
    AZ ALKOLLU OLSUN BARİ:d YADA NARGİLE OLSUN NEBİLİM OLSUN ZARARLI BİŞEYLER:d YA HERYER UYAR BANA

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:43 ----------

Gölbaşı olmasında ümitköy fln olur nebilim kızılay bile olur ama benim sigortamın günü geçmiş ona göre

nargile fena olmaz aslında

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    evet gaccall siz nereyi öneriyorsunuz ve buluşmanın organizasyonunu yapmanızı bekliyoruz .........saygılar..............

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    gaccall takip ediyorum forumu yarın dönerim ancak gelip gelemeyeceğimi.saygılar

Motosikleti
    '10 Monster 696
    eeeeEEEeee eski üyeler neden sesleriniz çıkmıyor???? geçen hafta herkes buluşm düzenlensin diyordu, şimdi kimsecikler yok??? nerdesiniz?

korsanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çeşitli motorlardan sonra Gölgeyele Titanic 20
    ahh ahh tüm gün dolu olacağım günümü buldunuz a dostlar yauvv neyse gidin eğlenin gezin tozun.
    size tavsiye yerler sunayım

1. doğa harikası çamlıdere ankaradan 110km 1.15dkda orada olursunuz motorlar büyükse dahada kısa olabilir
    2. Ankaranın hiç bilinmeyen gizli bir yeri altındağ belediyesi güzergahından dikimevine giderken sağ tarafınıza bakarak gidin saat kulesinin orada durun ve oradaki caddelere dalın harika fasılların nargilelerin nezih kafelerin olduğu bir sürü caddelere dalın
    3. hüseyin gazi dağının maden tarafına çıkın ankara manzaralı güzel bir mangal yakıp buz gibi biralarınızı yudumlayın ( ahh ahh)

hepinize bol eğlenceli keyifli geziler

Motosikleti
    Alıntı EmoTHEp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eeeeEEEeee eski üyeler neden sesleriniz çıkmıyor???? geçen hafta herkes buluşm düzenlensin diyordu, şimdi kimsecikler yok??? nerdesiniz?
    e siz adamlar gezi yaptığında gitmezseniz adamlar niye gelsin Şaka bi yana haftasonu için biyerler kararlaştıralım eski üyelerde gelsin hep beraber bi ankara MT yapalım diyorum ben kendimce bilmiyorum arkadaşlar ne düşünür??Cevap Bekleniyorr
    gaccall takip ediyorum forumu yarın dönerim ancak gelip gelemeyeceğimi.saygılar
    Hocam yarın için hayırlı haberlerini bekliyorum aman ha hanımı kandır gel
    evet gaccall siz nereyi öneriyorsunuz ve buluşmanın organizasyonunu yapmanızı bekliyoruz .........saygılar..............
    Şadan Hocam Bahçeli metrosunun önünde buluşup çayyolu tarafına gitmek düşüncesindeyiz.... Şimdi Turgay Hocamla görüştüm yarın o tarafa gidiyoruz arkadaşlar Park caddesinde güzel yerler varmış hepinizin bilgisi olsun konvoy halinde gideriz artık

ahh ahh tüm gün dolu olacağım günümü buldunuz a dostlar yauvv neyse gidin eğlenin gezin tozun.

1. doğa harikası çamlıdere ankaradan 110km 1.15dkda orada olursunuz motorlar büyükse dahada kısa olabilir
    2. Ankaranın hiç bilinmeyen gizli bir yeri altındağ belediyesi güzergahından dikimevine giderken sağ tarafınıza bakarak gidin saat kulesinin orada durun ve oradaki caddelere dalın harika fasılların nargilelerin nezih kafelerin olduğu bir sürü caddelere dalın
    3. hüseyin gazi dağının maden tarafına çıkın ankara manzaralı güzel bir mangal yakıp buz gibi biralarınızı yudumlayın ( ahh ahh)

hepinize bol eğlenceli keyifli geziler
    Hocam 1. seçeneği haftasonu için çok güzel olur aslında onun üzerinde duralım bence senide bekleriz yarın kaç gibi müsait olursun acaba?? yarın olmadı haftasonu gezi planlıyoruz onun için gelebilirsen çok güzel olur

2.seçenek ise bildiğim kadarıyla hastanelerin arka tarafı orasıda güzel

Arkadaşlar Tekrar belirtiyorum Yarın Saat 19:30 da bahçeli metrosunun orda buluşuyoruz ve herkezi bekliyoruz burdan!!

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Gaccal - Yunus kardeşim bana telefon etti. yarın bir buluşmaya söz vermiştim o iptal oldu az evvel ben de geliyorum arkadaşlar. Yunus hocama çayyolu park caddesini önerdim. saat 19:30 da bahçelievler metrosunda görüşmek üzere bugün de motorumu cilalayıp temizlemiştim iyi denk geldi
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    valla ben yeni kafa grenajı ile sinyaller almıştım takamadım eve geç geldiğim için :( artık başka bi zamana kaldı...

Motosikleti
    '10 Monster 696
    takınca yine görürüz sıkıntı yok

Motosikleti
    ramzey Qm250
    Ya biriniz telinizi werinde geç kalabilirim neredeyseniz ararım ben

G3C3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben çayyolunda oturuyorum motorum yok ama alacam size park caddesinde güzel yerler önerebilirim nargile için narqulaya gidebilirsiniz alkol istiyorsanız THE BLACK diye bi mekan war oraya gidebilirsiniz iyi eğlenceler şimdiden seneyeki buluşmalarınızda bende yanınızda olurum...
    ''Öldürme yetkisine sahip olup da öldürmüyorsan güçlüsündür. Evet işte güç budur.''
    Oscar Schindle...

Motosikleti
    ramzey Qm250
    Dostum sende gel

G3C3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    akşam işim erken biterse park caddesine uğrarım zaten motorlarınız görürüm kapıda o mekana girerim konuşuruz orda isim neydi oraya gelince söyleyeyim..
    ''Öldürme yetkisine sahip olup da öldürmüyorsan güçlüsündür. Evet işte güç budur.''
    Oscar Schindle...

Motosikleti
    ramzey Qm250
    ozan de beni tanırlar:D

Motosikleti
    '10 Monster 696
    ozan de beni tanırlar:D
    cool

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 52 kullanıcı var. (0 üye ve 52 misafir)

Bu Konudaki Etiketler