Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    niye bu geliler pazar olur hep?c.tesi müsaitimde o yüzden diyorum arkadaşlar. C.tesi olursa kesin gelirim?olmaz mı?çalışan varmı c.tesi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    cmtesi çalışıyorum özel sektör çalışanları vardır burda
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    Honda Cbr 125
    İstediğiniz zaman gelin arkadaşlar cumarteside uyar pazarda diğer günlerde yeterki haber verin bana şu gün geliyoruz diye ben sizi alırım çayırhandan sonra beraber peşpeşe gideriz.
    [B][COLOR="Red"]Dörk Teker Bedenimi, İki Teker Ruhumu Taşır..!:cat:[/COLOR][/B]

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih hoca ne dersin
    Valla biraz uzak gözüküyor, git-gel 320 km yi bile geçeriz, yoruluruz.
    Farklı bir teklifim var:
    Rota: Ankara-Akyurt-Kalecik-Elmadağ-Ankara
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Herkese selam. Yolların durumunu bilmiyorum ama 320 km çok değil. Zaten yaz bitti bir yere gidemedik.

Alıntı dombay35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı bir teklifim var:
    nasıl isterseniz beraber olduktan sonra benim için heryer uygun erhan abi biliyorsun

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    320 km birşey değil bence... hem tecrübe olur...
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih hoca ne dersin
    buradayım abi. bence erhan abi haklı. çünkü haritaya baktım, beypazarı yolundan gidiliyor ve çok fazla yol çalışması var. sıkıntı olabilir. eğer ayarlıyabilirsem pazar kesin yanınızdayım. maksat beraber olmak

Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buradayım abi. bence erhan abi haklı. çünkü haritaya baktım, beypazarı yolundan gidiliyor ve çok fazla yol çalışması var. sıkıntı olabilir. eğer ayarlıyabilirsem pazar kesin yanınızdayım. maksat beraber olmak
    haklısın beypazarı yolunda çalışma var yol kötü herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için ben nallıhan demesem milletin birleşeceği yok hadi o zaman bu pazar bişeyler yapıp biryerlere gidelim mangal yapalım karpuz keselim ne dersiniz
    yarın netleşir arkadaşlardan fikri olan varsa herkes fikrini beyan etsin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:47 ----------

Alıntı dombay35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı bir teklifim var:
    olur olurolurdeğişik yerler görersek daha iyi olur bu arada kalecikte pizza kulesimi yoksa eyfel kulesimi vardı tam anımsayamadımda))gidelim ben ciddiyim

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Ben Şehirdışındayım bu vakti mi beklediniz haftasonu gezisi için önümüzdeki haftasonu yapalım şu geziyi

Motosikleti
    ramzey Qm250
    sonunda tekrar geldim kış geldi aku bitti vurdur ittir derken bi baktım motor bozuldu gittim en yakın yere akderede mondial servisi var 2ay kaldı 300lira masraf cıktı derken dun aldım motoru ama adamlar içine etmiş ben böyle bi servis görmedim verdiğimde km 6000di aldıgımda 7800 artı hiç içime sinmedi heryeri falsolu herneyse yolda kalırsanız bile götürmeyin oraya götürürseniz iyice kalırsınız dımdızlak bu arada sezonu yeni açabildim sertaçla konusuyorum msnden murat abi sen nerdesin dier arkadaşların isimlerini unuttum gerçi eee ne yapıyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:56 ----------

abi uzak biyerlere gidelim

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    geçmiş olsun metalic kardeşim bende oraya götürüyorum motoru oranın sahibi fatih bey hakikaten ordaki ustalar pek anlamıyor ama maalesef garanti bozulmasın diye yağ değişimine gidiyorum yoksa akderede çeşme durağının ordaki ustaya götürüyorum ihtiyar amca var iyide anlıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:17 ----------

bu hafya sonu bende gelmek isterdim arkadaşlar ama geçen hafta planlamış olduğumuz istanbul yolundaki mangal keyfinde teamhondaclup olarak buluşmamız var oraya söz verdim

Alıntı metalic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda tekrar geldim kış geldi aku bitti vurdur ittir derken bi baktım motor bozuldu gittim en yakın yere akderede mondial servisi var 2ay kaldı 300lira masraf cıktı derken dun aldım motoru ama adamlar içine etmiş ben böyle bi servis görmedim verdiğimde km 6000di aldıgımda 7800 artı hiç içime sinmedi heryeri falsolu herneyse yolda kalırsanız bile götürmeyin oraya götürürseniz iyice kalırsınız dımdızlak bu arada sezonu yeni açabildim sertaçla konusuyorum msnden murat abi sen nerdesin dier arkadaşların isimlerini unuttum gerçi eee ne yapıyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:56 ----------

geçmiş olsun yarın netleşir gideceğimiz yer ben yazarım buraya

Motosikleti
    ramzey Qm250
    Hadi bakalım abi sizlerde saolun

Motosikleti
    Honda Cbr 125
    Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yol çalışması 2-3 km kadar var yollar açık arkadaşlar çalışmada okadar kötü değil sadece küçük mıcırlar var 2-3 km kadar daha geçen hafta ankaradaydım ben motorumla gitmiştim okadar kötü değil yollar.Yinede kendiniz bilirsiniz davet ettim ben gelmenizi isterdim ama...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:24 ----------

Geçmiş olsun dostum bende ramzey kullanıyorum vurdurmasaydın böyle bir sorun çıkmazdı o km'de vurdurmak motoru mahfediyor..Bizim arkadaşta vurdura vurdura krank milini kırdı.
    [B][COLOR="Red"]Dörk Teker Bedenimi, İki Teker Ruhumu Taşır..!:cat:[/COLOR][/B]

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Herkese selam. Arkadaşlar nereye gittiğimiz önemli değil . Önemli olan yaz bitmeden bir yere gitmek. Ben her yere gelirim. Birisi organizasyon yapsın tahminen 5-6 arkadaş gelir gibi görünüyor. Hadeee...

Motosikleti
    ramzey Qm250
    bence amasraya gidelim 300 km

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara MT size çok imreniyorum bizim konya MT sayfası bomboş ne tıkırtı var ne şıkırtı Arada bizim sayfaya takılsanıza biraz canlansın

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara MT size çok imreniyorum bizim konya MT sayfası bomboş ne tıkırtı var ne şıkırtı Arada bizim sayfaya takılsanıza biraz canlansın
    canlansınyarın gidiyoruz beyler duyan duymayana söylesin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:19 ----------

bence amasraya gidelim 300 km
    gidelimde çarşamba günü döneriz herhalde

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konya'ya gelin ben gezdiririm sizi (aslında ben de pek bilmiyorum ama bulurum biyerler )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:28 ----------

eğer yol düşünüyorsanız bizim burdaki motosiklet kulübüyle ortak bi şey ayarlayıp ortada bi yerde buluşabiliriz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 63 kullanıcı var. (0 üye ve 63 misafir)

Bu Konudaki Etiketler