Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski üyelerden seslerin yükselmesi iyi oldu sanki. Bangır bangır bağırıyorduk nerde MT ciler diye demekki havaların iyicene ısınmasını bekliyorlarmış madem mangal sucuk diyoruz hepimiz temmuz sonu ağustos başı bi haftasonu gezi düşünüyoruz hertürlü fikire açığız nallıhandan bir arkadaş buralarıda güzel demiş o tarafda olabilir sizlerin de fikirlerini bekliyoruz...o değil guruplaşman oldu sanki eski MTciler Yeni MTciler diye
    burada gruplaşmalar oldukça buraların tadı kaçıyor ama şu varki birsürü insan geliyor buraya o yüzden hepsinin bir düşündüğünü söylemek saçmalık olur inşallah burada güzel dostluklar kurulur ve dostluklar sadece forumda kalmaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    çok uzak olmayan yerler olursa bende katılabilirim buluşmalara lakin benim motosiklet mondial mct 250 ne olur ne olmaz

Alıntı vw.bora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok uzak olmayan yerler olursa bende katılabilirim buluşmalara lakin benim motosiklet mondial mct 250 ne olur ne olmaz
    hiçbirşey olmaz korkma gidersen yolda bırakmazlar seni

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    bende gezilere katılmayı istiyorum henüz kimseyle tanışma fırsatım olmadı zaten...
    ağustos başı olursa benim için de uygun olur...

saygılar...
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gezilere katılmayı istiyorum henüz kimseyle tanışma fırsatım olmadı zaten...

saygılar...
    TAMAM FORMU TAKİP ET

Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

saygılar...
    Jason; bizim motorlarla büyük cc'leri geriden geriden takip ederiz artık.
    Tanışmak dileğiyle
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada gruplaşmalar oldukça buraların tadı kaçıyor ama şu varki birsürü insan geliyor buraya o yüzden hepsinin bir düşündüğünü söylemek saçmalık olur inşallah burada güzel dostluklar kurulur ve dostluklar sadece forumda kalmaz
    Bizde esasen bundan şikayetçiyiz işte böyle olmaması lazım.Ben şaka takıldım orda kimse üstüne alınmasın..tabiki herkezin düşüncesi farklı ben şimdiye kadar burdan 7-8 kişi ile tanıştım daha yüzyüze görüşemediğim arkadaşlarım var görüşemedik fırsat olupda daha da tanışacağımız arkadaşlar çıkacaktır eminim ve sadece forumda klavye başında değil normal hayatta da görüşüp birbirimize elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz telefonlaşıyoruz haberleşiyoruz ve herdefasında da yazıyoruz buluşacağımız gideceğimiz yerleri ki eski yeni kim olursa olsun gelsinler bizlerde buradayız iki tekere gönül vemiş kişileriz diye hatta motoru olmayanlar bile gelebilir diyoruz

saygılar...
    en kısa zamanda tanışmak dileğiyle o zaman

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    [/QUOTE]ismail, şöyle anlatayım. ön cama ihtiyaç duymadım(aslında olsa daha konforlu olabilirdi belki). onun dışında oturuş pozisyonu sebebiyle 300 km yoldan sonra malum yerler ağrı yapıyor. bu durumda selede gezinmek lazım ama fazla gezinecek alanım yoktu malesef(artçı faktörü). onun dışında performans olarak harika ötesi harika. gidiş-geliş yollarda sollamalar harika. lastikler yola yapıştığı için virajlar mükemmel(bu kadar yatabileceğini bilmiyordum. çok zevkli çoook). yakıt olayına gelince;2 kişi, yançantalar dolu ortalama 100 km de 4.3lt yaktı. en çok 5lt/100km oldu(ama bana sorarsan benzinde bi sorun vardı. çünkü ben şehir içinde bile okadar yakmamıştım. en az 3.99lt/100km. bu arada 110 km/sa hızdan hiç bir zaman düşülmedi. ve sık sık mola verildi
    anlayacağın, motoruma bir kez daha aşık oldum[/QUOTE]

hocam ben birşey soracağım... önelikle maşallah bayağı iyi yol yapmışsın :D benim toplam km. yi sen tek hamlede doldurmuşsun neredeyse :D yanlız takıldığım nokta 3.99lt/100km... benim tüketimim genelde 5-5.5lt/100 km oluyor bu kadar fark olması normal mi? ben mi çok yükleniyorum yoksa bi servise uğramam mı lazım???
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    er6 ların belkide en önemli özelliği yakıt tüketiminin düşük olmasıdır. şehir içi ben de ortalama 4.5 lt/100km yakıyorum. motorunuza alıştıkça yakıt tüketiminiz düşecektir. bence servise gitmenize gerek yok.

hailnkill, aynı olay sizin içinde geçerli. sanırım rodajı yeni bitirdiniz. bu zaman aralığında fazla yakması gayet normal.

Motosikleti
    '10 GV 250
    valla ben tanışmıştım bir kaç arkadaşla da unuttum doğrusu bir çoğunu... gerçi Intruder Alert devam ediyor sanırım hala

neyse sonunda 2 teker diyebildim ama sürüşüm gayet yeterli olsa da ehliyet ağustos diyeceğim için şimdilik beklemedeyim...
    it's a long way to the top...

Motosikleti
    Honda Cbr 125
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski üyelerden seslerin yükselmesi iyi oldu sanki. Bangır bangır bağırıyorduk nerde MT ciler diye demekki havaların iyicene ısınmasını bekliyorlarmış madem mangal sucuk diyoruz hepimiz temmuz sonu ağustos başı bi haftasonu gezi düşünüyoruz hertürlü fikire açığız nallıhandan bir arkadaş buralarıda güzel demiş o tarafda olabilir sizlerin de fikirlerini bekliyoruz...o değil guruplaşman oldu sanki eski MTciler Yeni MTciler diye
    Herkesi beklerim arkadaşlar beraber cızbız balık yaparız fikirlerinizi yazın arkadaşlar Nallıhan/Sarıyar Kasabası Netten araştırın isterseniz baraj,göl yeterince fotoğraf var beklerim tüm arkadaşlarımızı ağırlamak benden.
    [B][COLOR="Red"]Dörk Teker Bedenimi, İki Teker Ruhumu Taşır..!:cat:[/COLOR][/B]

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Havalar düzeldi buluşmalar kesildi
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Buluşmalar kesilmez de sizi toparlayacak adam yok piyasada herhalde ondan buluşmuyorsunuz

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Hadi buluşak yarın.yokmu kimseeeeeeee

bu pazar varmısınız arkadaşlar nallıhana gidelim herkes kendi yiyeceğini getirsin 10 gibi istediğiniz yerde buluşalım bu mamak köprüsü olabilir nebiliyim merkezi bir yer olabilir nerd isterseniz

Motosikleti
    Honda Cbr 125
    bu pazar varmısınız arkadaşlar nallıhana gidelim herkes kendi yiyeceğini getirsin 10 gibi istediğiniz yerde buluşalım bu mamak köprüsü olabilir nebiliyim merkezi bir yer olabilir nerd isterseniz
    Arkadaşlarım beklerim ağırlamak benden size buranın balığını yediririm.Gelin buyrun beypazara 60 km uzaklıkta Sarıyar kasabası doğa manzaraları çok güzel size rehberlik ederim yakınlarımızda çok güzel yerler var.

fatih hoca ne dersin

Motosikleti
    Honda Cbr 125
    Takımı ayarlayın gelin arkadaşlar isterseniz numaramı vereyim geleceğiniz zaman alo çekersiniz ben hazırlık yaparım.

Alıntı RmzXF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takımı ayarlayın gelin arkadaşlar isterseniz numaramı vereyim geleceğiniz zaman alo çekersiniz ben hazırlık yaparım.
    teşekkür ederiz

Motosikleti
    Honda Cbr 125
    teşekkür ederiz
    Ne demek görevimiz.Sizi buraya davet ediyorsak bakımı elbet yapmak zorundayız..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler