Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    F650 GS
    Alıntı Tenebrosus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba hoşgeldiniz, ilk motorunuz mu F650 yoksa başka motorlarda tecrübe edindiniz mi?
    hosbulduk

ilk motorum. aslinda basta düsüncem daha ufak bir seyle baslamakti, acaba baslangic icin cok mu agir gelir diye de epey tereddüt etmistim ama simdi ne kadar iyi yapmisim diyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Hayırlı olsun. Bana da millet demişti başlangıç için alma diye ama ben de gittim 270 kiloluk motor aldım, anlıyorum yani halinden. Ben de bunun yerine V-Strom alayım diyordum ama pek boylu poslu değilim o yüzden yanaşmadım yüksek enduroya, zaten bunun kontağı açtığım anda enduro falan yalan oldu.
    Intruder Alert!

Motosikleti
    F650 GS
    Hayırlı olsun. Bana da millet demişti başlangıç için alma diye ama ben de gittim 270 kiloluk motor aldım, anlıyorum yani halinden. Ben de bunun yerine V-Strom alayım diyordum ama pek boylu poslu değilim o yüzden yanaşmadım yüksek enduroya, zaten bunun kontağı açtığım anda enduro falan yalan oldu.
    Masallahi varmis 270 kilo Fakat ne yalan söyleyeyim cok tatli makina, nazarim degmesin..

Neyse, gözüm yok. Mart ayinda BMW'de baslangic egitimine katilmistim. Öyle bir beynim yikandi ki adamlarin endurolarindan baskasini gözüm görmüyor artik

Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Heheh BMW iyi güzel hoş da benim beğendiğim modeli K1300R olunca hiç bulaş(a)mıyorum.

Yalnız bu aralar biraz daha konforlu bişeyler arıyorum işte, Aprilia Mana mı alsam diyorum ama çok farklı bir sistem olduğu için cesaret edemiyorum. Kararsızlık kötü bişey...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:03 ----------

Hatta, bilgisi olan var mı Aprilia Mana ile ilgili?
    Intruder Alert!

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Heheh BMW iyi güzel hoş da benim beğendiğim modeli K1300R olunca hiç bulaş(a)mıyorum.

Yalnız bu aralar biraz daha konforlu bişeyler arıyorum işte, Aprilia Mana mı alsam diyorum ama çok farklı bir sistem olduğu için cesaret edemiyorum. Kararsızlık kötü bişey...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:03 ----------

Hatta, bilgisi olan var mı Aprilia Mana ile ilgili?

hiç duymadım desem yeridir hocam.
    cruiser mi?
    italyanlardan hep çekinmişimdir.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Özelliklerini bildiğim kadarıyla sayayım;

850cc V-Motor, 78 beygir
    7 vites otomatik, tiptronik ve manuel seçenekli şanzıman.
    Deposu kuyrukta ve deponun olması gerektiği yerde 12V priz olan bagaj gözü var.

Bütün özellikleri bunlar değil tabi ama ilgimi çeken tarafları bunlar.
    Motor naked/roadster tipinde ve uzun yol için gayet kullanışlı camı/çantası falan var.
    Ben biraz daha süratli ve konforlu bişey istiyorum cruiserdan öte, motorumu çok seviyorum ama kullanışlı değil malesef.

Bu motor acayip şık ve kullanışlı gözüküyor fakat işte şanzıman sistemi falan farklı o yüzden cesaret edip atlayamıyorum. İnsanlara sorduğumda tepkileri "çok elektronik bi arıza verse Italya'ya kadar gider" benzeri oluyor ama emin olamadım işte.
    Intruder Alert!

Motosikleti
    F650 GS
    Daha önce ben de hic duymamistim ama sekil semal de cok güzel, teknoloji de muazzam. Özellikle CVT otomatik modunda biraz turlamak isterdim

Benim de ilk aklima gelen soru o oldu acikcasi, parcaydi servisti... Borusan bile stok tutmaktansa en basit parcayi Almanya'dan getiriyor. Otomatik makinayi sanayide ustaya gösterecek halin yok ya

Motosikleti
    xt 600
    ooo güzelmiş motor.
    yamaha mt01'i andırıyor.
    ama dediğin gibi, italyan parçası aramak beklemek ızdırap olabilir.

Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Valla servisleriyle konuştum ve her türlü parçayı getirtiyoruz falan diyorlar ama sonuçta getirtmeyiz diyecek halleri yok ya, müşteriyim sonuçta.

Hiçbir servis basit parçalar hariç elinde parça tutmuyor, ellerinde kalıyor yoksa.

Benim memleketim Antalya ve sık sık gidip geliyorum, dümdüz yolda tek başıma giderken 100'le gitmek baya bi sıkıcı oluyor. Şu anki motorum 200 görüyor fakat malum cruiser olduğu için pek rahat olmuyor, çantası da yok ki yük taşıyayım. 5 vites de bana yetmiyor, bu yüzden V-Strom'a geçmeyi düşünüyordum malum asfaltımız bile arazi gibi. Fakat V-Strom'un da çekici gelen tek tarafı konforu. Aprilia Mana bana şekil/şemal olarak daha çok hitap ediyor, gerek bagajı olsun gerek otomatik vitesi de acayip çekici fakat bilmediğim bir teknoloji olduğu için şüphe içindeyim. Motor Ankara'da yok ki bulup deniyim, İstanbul'da var sadece...
    Intruder Alert!

Motosikleti
    xt 600
    selam olsun aziz hemşehrilerim

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    ankara sayfası 2. sayfaya düşmüş kurtarayım dedim

emokaan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 250 CRUISER

Deri Çanta - Ankara

Ramzey 250 kullanıcısıyım ve plastik çantaları çıkartıp deri çanta almak istiyorum yanlara, ve belki bi tanede arkaya sosis.. internetten biraz pahalıya geliyo gibi geldi,yan çantalar 150-200 civarı iyisi, daha ucuza Ankarada özellikle görerek alabileceğim Yıba harici yer bilen var mı? YIBA da deri çanta yok bildiğim kadarıyla..

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı emokaan82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramzey 250 kullanıcısıyım ve plastik çantaları çıkartıp deri çanta almak istiyorum yanlara, ve belki bi tanede arkaya sosis.. internetten biraz pahalıya geliyo gibi geldi,yan çantalar 150-200 civarı iyisi, daha ucuza Ankarada özellikle görerek alabileceğim Yıba harici yer bilen var mı? YIBA da deri çanta yok bildiğim kadarıyla..
    yibada deri çantalar görmüştüm
    daha hesaplısı yok ankara'da.
    internettede ucuz seçenekler bulabilirsin sanıyorum.

http://www.motobakkal.com/pinfo.asp?pid=350

Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Yiba'da bikaç çanta var ama hem çok kalitesiz hem çeşit imkanın yok. Hudsonderi'de gördüğüm kadarıyla baya seçenek var ve uygun fiyatlar, orayı deneyebilirsin...
    Intruder Alert!

Motosikleti
    RAMZEY QM 250 CRUISER
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yibada deri çantalar görmüştüm
    daha hesaplısı yok ankara'da.
    internettede ucuz seçenekler bulabilirsin sanıyorum.

http://www.motobakkal.com/pinfo.asp?pid=350
    Yiba'da bikaç çanta var ama hem çok kalitesiz hem çeşit imkanın yok. Hudsonderi'de gördüğüm kadarıyla baya seçenek var ve uygun fiyatlar, orayı deneyebilirsin...
    tesekkürler,

nettense fiziki olarak görerek alabilecğim bi yer var mı acaba? büyüklük kapasite deri kalitesi falan anlasılmıyo netten motomax var galiba orana giderken,oraya bi giderim,onun haricinde var mıdır acaba ankarada görerek alınabilecek,YIBA de hariç..

Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Motomax'ta da heybe yok pek, ben de ordan yan çanta aldım ama spor tekstil aldım lakin deri olan da TEX marka ve güzel değildi. Diğer motor dükkanlarına uğrayabilirsin, yok efendim MotoAnkara ya da Ulusan gibi. Zaten Ulusan da Motomax'tan 50-100 metre uzaklıkta, olmadı biraz daha aşağıda Redline Motor var oraya da bakabilirsin.
    Intruder Alert!

Motosikleti
    RAMZEY QM 250 CRUISER
    Motomax'ta da heybe yok pek, ben de ordan yan çanta aldım ama spor tekstil aldım lakin deri olan da TEX marka ve güzel değildi. Diğer motor dükkanlarına uğrayabilirsin, yok efendim MotoAnkara ya da Ulusan gibi. Zaten Ulusan da Motomax'tan 50-100 metre uzaklıkta, olmadı biraz daha aşağıda Redline Motor var oraya da bakabilirsin.
    hudson deriden bi çanta bulum, ölçüleri de yazıyo, benim plastik çantalarla bi karsılastırayım bakayım, yeterli gelirse büyüklüğü alırım onları sanırım,fiyatı da iyi gibi..

http://www.hudsonderi.com/?urun-deta...torsiklet.html

Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Evet uygundur genelde fiyatları, ben de o siteden gözlük ve diz/dirsek koruma aldım 1-2 gün içinde geldi. İstanbul'da fuar stantlarına da uğramıştım, baya çeşitli ürün yelpazeleri var.
    Intruder Alert!

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Alıntı emokaan82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hudson deriden bi çanta bulum, ölçüleri de yazıyo, benim plastik çantalarla bi karsılastırayım bakayım, yeterli gelirse büyüklüğü alırım onları sanırım,fiyatı da iyi gibi..

http://www.hudsonderi.com/?urun-deta...torsiklet.html
    Merhaba,

Ben de aksesuar için Ankara da hatta İzmir de bir çok mağazayı gezdim, ya fiyat çok uçuk geldi ya ürünleri beğenmedim. Hatta İzmir deki arkadaşlar okadar toklardı ki yerlerinden bile kalmadılar Ankara'da adını vermeyeyim firmanın mont için elinde kalan ve biraz deforma olmuş bir mont için sana 380 euro ya bırakırım diyen bir adam da vardı

Sonra Hudson Deri firmasının reklamına tıkladım ve ürünleri araştırdım. Yorumları okudum güvendim. Fiyatlar neredeyse Ankara daki fiyatlardan %50 den daha uygun.. 3 e kadar sipariş verirsen bir sonraki gün elinde oluyor. Ürünler geldi ve inanılmaz güzel, şık ve kaliteli bana göre.. Mont, kask, eldiven, bellik vb gibi toplu sipariş vermiştim.

Eğer beğenmezsen değiştirme şansında var tek sorun tekrar kargo yapman gerekiyor.. Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.
    Saint Rider
    Kanatlarım olmasada hissediyorum olduklarını. Bu nedenle seviyorum uçurum kenarlarını..

Motosikleti
    RAMZEY QM 250 CRUISER
    Evet uygundur genelde fiyatları, ben de o siteden gözlük ve diz/dirsek koruma aldım 1-2 gün içinde geldi. İstanbul'da fuar stantlarına da uğramıştım, baya çeşitli ürün yelpazeleri var.
    Alıntı SaintOzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Ben de aksesuar için Ankara da hatta İzmir de bir çok mağazayı gezdim, ya fiyat çok uçuk geldi ya ürünleri beğenmedim. Hatta İzmir deki arkadaşlar okadar toklardı ki yerlerinden bile kalmadılar Ankara'da adını vermeyeyim firmanın mont için elinde kalan ve biraz deforma olmuş bir mont için sana 380 euro ya bırakırım diyen bir adam da vardı

Sonra Hudson Deri firmasının reklamına tıkladım ve ürünleri araştırdım. Yorumları okudum güvendim. Fiyatlar neredeyse Ankara daki fiyatlardan %50 den daha uygun.. 3 e kadar sipariş verirsen bir sonraki gün elinde oluyor. Ürünler geldi ve inanılmaz güzel, şık ve kaliteli bana göre.. Mont, kask, eldiven, bellik vb gibi toplu sipariş vermiştim.

Eğer beğenmezsen değiştirme şansında var tek sorun tekrar kargo yapman gerekiyor.. Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz.
    denemeden olmuyo bazı seyler, alacam bende burdan heybe canta bakalım nasıl cıkacak,plastik çanta kırıldı, orta derece bi kaza yaptım da bugun,acil ihtiyacım olustu yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 24 kullanıcı var. (0 üye ve 24 misafir)

Bu Konudaki Etiketler