Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ER6ha-n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sattım dostum hemde baya iyi bi fiyata,şimdi motorsuzum fakat bi kaç hafta içinde 2007 model CBF 1000 alacağım ama ankarada siyah rengi bulunmadığı için istanbuldaki hondadan alacağım,tabi gideceğim güne kadar satılmazsa
    oncelıkle hayırlı olsun,,kazasız belasız kullan ınsallah, bende satılığa cıkardım motoru.. kaça sattıgını sormamda sakınca varmı ve kaç km deydi? nereye sattın? sahibinde.com a verdım ben
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ER6ha-n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelıkle hayırlı olsun,,kazasız belasız kullan ınsallah, bende satılığa cıkardım motoru.. kaça sattıgını sormamda sakınca varmı ve kaç km deydi? nereye sattın? sahibinde.com a verdım ben
    Sağolasın dostum Darısı senin başına
    Motoru 11.000 YTL ye sattım zaten yenisi de 15.000 civarında,kilometresi de 4.700 dü galiba,aslında ilginç bi satış oldu ; artçımla ben Honda Efe ye gitmiştik bundan 3 hafta önce,CBF ye bakmak için,o sırada da motor hondanın park yerindeydi bi baktım millet sarmış etrafını,şeytan tüyü var herhalde sora da showrooma bi genç geldi,acemiymiş bizim motoru baya beğenmiş ,numaramı aldı işte bikaç gün sonra da sattım tamamen şans diyebilirz sen kaça satıyosun?

hadi yaww,,ana valla şansmış he.bende 11500 fiyat koydum .benımkıde 5100 kmde.saatarsam 600f alcam inşallah.ilanı verdim ama ses çıkmadı hala. pazarlık yaptımı alıcı? yoksa 11000 sabıt fıyat mı cektın

Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    hadi yaww,,ana valla şansmış he.bende 11500 fiyat koydum .benımkıde 5100 kmde.saatarsam 600f alcam inşallah.ilanı verdim ama ses çıkmadı hala. pazarlık yaptımı alıcı? yoksa 11000 sabıt fıyat mı cektın
    Aslında ben de senin gibi 11.500-12.000 istedim,zaten baya acemi iki arkadaş kredi alacaklardı bende 11.000 e verdim ama tabi Ankara Kawasaki ye sordum11.000 e çok iyi satmısşın dediler zaten Honda en fazla 10.000 veriyodu
    Seninki ne renkti ? 2007 de turuncusu çıkmış ER6-n nin,jantlar da siyah..

turuncumu?? ohoo her renkten var he,,benimki siyahtı. kısmet ıste ıı satmışsın.. hayırlı olsun tekrar yenı motorunda.fuarı bekleseydın keske

Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    Evet süper olmuş ya siyah jantlar ER6-n ye sportif bi hava katmış resmi Kawasaki nin Almanya sitesinde var da buraya alamadım,benimki de siyahtı zaten 2. elde renk de çok önemli resmen siyah olduğu için beğendik dediler

Fuarı bekliicektim de o zamana kadar yani fuardan sonra CBF 1000 in siyah rengi kalmazdı zaten Türkiye stoklarında bir tane kalmıştı siyah bi de o fiyata zor bulurdum motosiklet almanın tam zamanı aslında
    Senin alacağın CBR 600f Hornet dimi?

ewet ,kısmetse hondacı olcam bende,2 . el alcam ama,bende geziniyim hondanın oralarda belkı bı talıbı çıkar
    600 ile 1000 lik arasında güç olarak çok fark varmı? yani "ohaa" derdirtiyomu?

Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    ewet ,kısmetse hondacı olcam bende,2 . el alcam ama,bende geziniyim hondanın oralarda belkı bı talıbı çıkar
    600 ile 1000 lik arasında güç olarak çok fark varmı? yani "ohaa" derdirtiyomu?
    Dostum henüz denemek nasip olmadı ama görünüş ve ebatlar olarak 600 lüğe çok benziyo ama 1000 lik bi makinanın FZ6 Fazer la aynı beygir gücüne sahip olması şaşırtıcı,cumartesi plakayla istanbula gidip motorla döneceğim otoyolda alışırım herhalde fazlasıyla ,ilk izlenimlerimi de haftasonu aktarırım

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Er6ha-n iyiyolculuklar kazasız belasız sürüşler Bolu'da dikkatli ol

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    @Er6ha-n
    evet iyi yolculuklar bol bol foto istiyoruz.şimdiden hayırlı olsn kazasız belasız binersin umarım.
    125 ZN
    06 ZN 181

Motosikleti
    hyosung 250r orange thema

bende gelllldim

selam arkadaşlar ben Ankara dan Ali bugun yarın zealsun gs 200 ile aranızdayım
    banada yer varmıı????????????

uye olmaya çalışıyorumm

Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    setr74 ve redragon sağolun dostlarım umarım yol boyunca havalar da bana güler..
    Bu arada adamınbiriyim,aramıza hoşgeldin yeni motorun hayırlı olsun

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    ER6ha-n hayırlı yolculuklar.

Alıntı adaminbiriyim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uye olmaya çalışıyorumm
    öncelikle motorun hayırlı ugurlu olsun.ankara mt hoşgeldin. 19 kasımda tanışmak üzeree..
    ANKARA MT

Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    Emre,abicim sen ne alemlerdesin valla kaza haberlerin hepimizi üzdü,19 kasımda gelcek olanlar kimler arkadaşlar bende katılabilrm belki artçımla ama kesin değil o yüzden kesin gelebilecek olanlar haber versinler ki bende gelemesem de en azından listenin hazırlanmasına yardımcı olayım

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    Emre,abicim sen ne alemlerdesin valla kaza haberlerin hepimizi üzdü,19 kasımda gelcek olanlar kimler arkadaşlar bende katılabilrm belki artçımla ama kesin değil o yüzden kesin gelebilecek olanlar haber versinler ki bende gelemesem de en azından listenin hazırlanmasına yardımcı olayım
    valla ben hep burdayım nedendir bilmiyorum ama her hafta kaza yapıyorum
    19 kasımda gelecekler
    1-E_M_R_E_sen
    2_?
    3-?
    ANKARA MT

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn

uye olmaya çalışıyorumm
    aramıza hoşgeldin hayırlı olsn motorun
    125 ZN
    06 ZN 181

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Dostum henüz denemek nasip olmadı ama görünüş ve ebatlar olarak 600 lüğe çok benziyo ama 1000 lik bi makinanın FZ6 Fazer la aynı beygir gücüne sahip olması şaşırtıcı,cumartesi plakayla istanbula gidip motorla döneceğim otoyolda alışırım herhalde fazlasıyla ,ilk izlenimlerimi de haftasonu aktarırım
    Erhan hayırlı olsun diyelim şimdiden. Hava güzel olur rahat rahat gelirsin inşallah.

uye olmaya çalışıyorumm
    Hoşgeldin birader, doğru yere geldin

Alıntı E_M_R_E_sen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben hep burdayım nedendir bilmiyorum ama her hafta kaza yapıyorum
    19 kasımda gelecekler
    1-E_M_R_E_sen
    2_?
    3-?
    Geçen haftaki gezinin tadı damağımda kaldı ama bu haftasonu yoğun olucam sanırım, artçı bile olamıcam
    İyi gezmeler size.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    pazar günkü yarışmaya bende geleceğim. Emre yarışmanın yapılacağı yer senin mahalle programı sen yap artık nerede buluşacağız. hep bereber gidelim.

Motosikleti
    hyosung 250r orange thema

tekrar slm

hoşgeldin diyen ve demeyi düşünen herkeze teşekkür 19 kasımda görüşmek üzre demişsiniz ama o gün ne var bilmiyorum ayrıca motoru alıyorum ama daha ehliyet yok piyasada biraz bilgi lütfen olmazsa arabayla gelirim ehliyeti alana kadar

arnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    Selam Arkadaşlar,
    Adamınbirine hoşgeldin diyorum. Yarış saat kaçta başlıyor,nerede buluşuyoruz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 35 kullanıcı var. (0 üye ve 35 misafir)

Bu Konudaki Etiketler