Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Bak şimdiii..V-strom'la dön sen, bırak şu şopperi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    Alıntı Tenebrosus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abi dönücem bu haftasonuna doğru, ama V-Strom'la mı dönsem yoksa Intruder'la mı bilemedim... :D :S
    oy oy oy

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:37 ----------

Alıntı ubuhur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen o gün motorla gitmeden seslenecektim sonra yaw yok artık bu kadar tesadüf olmaz diye düşününce seslenmedim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:42 ----------

Mesajları yeni gördüm.... Eşeğimi Niğde ye doğru sürüyüm artık. üstad hava da bir düzene oturmadı ki bugün çıkıp aküyü şarj edeyim dedim üşüdüm biraz. Bellik te şart oldu artık. ilk açık havalı günde tanışma tekrarı inşallah.
    mayıs gelecek ve havanın haline bak. bugün göksuda öğrencilerimle piknik yaptık. ve dondukkk

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:39 ----------

Alıntı kivanckitapc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, tanışma forumuna mesaj atmıştım bir de buraya yazayım. Motorum geçen hafta geçti elime alışma turlarındayım. Emektar 99 model suzuki marauder 250 Gezelim, tozalım, yiyelim, içelim.. Konutkentte oturuyorum bi süre de bu civarlardan çıkamayacağım sanırım. Ehliyet mayısda geliyo çünkü. Saygılar sevgiler.
    hoşgeldiniz. ehliyet olayına dikkat edin. bu aralar çevirmeler yoğunlukta...

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay Yasin'im Mesai 7:30 da başlar benim. Naber ? Bitti mi sınavlar ? Sattın mı motoru ?
    motor duruyo abi, satasım da yok pek

Alıntı SUZİKİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar sizlere yeni katıldım .şu bisiklete uygulanan motor,un fiatı ne kadardı nerden temin edilebilinir bilgilendiren olursa sevinirim
    sahibindende aratırsanız rahatlıkla bulursunuz. silindir hacmine göre 375-400 lira arası bi fiyatı vardı

Selamlar, tanışma forumuna mesaj atmıştım bir de buraya yazayım. Motorum geçen hafta geçti elime alışma turlarındayım. Emektar 99 model suzuki marauder 250 Gezelim, tozalım, yiyelim, içelim.. Konutkentte oturuyorum bi süre de bu civarlardan çıkamayacağım sanırım. Ehliyet mayısda geliyo çünkü. Saygılar sevgiler.
    arasıra konutkent taraflarında buluşuyoruz, görüşmek dileğiyle

Motosikleti
    Kawasaki Er5
    Hoş geldiniz
    "[B]SÖYLESEM TESİRİ YOK , SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL[/B]"[I][/I]

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Harbi felaket kafamı bulandırdı şu V-Strom, ne yapsam bilemedim. Mantıklı düşüncek olursak V-Strom her halükarda avantajlı ama Intruder'ı uzaktan bile görsem "işte bu" dedirtiyor. V-Strom mantığa ve fiziksel sebeplerle kazanıyor ama Intruder duygusal ve yaşattığı histen kazanıyor. Bu gidişle 2. motoru alıcam o olucak. :p Sizce ne yapmalı?
    Intruder Alert!

sapmura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa TS 350/638
    Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oy oy oy

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:37 ----------

mayıs gelecek ve havanın haline bak. bugün göksuda öğrencilerimle piknik yaptık. ve dondukkk

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:39 ----------

Evet hocam bugün çok soğuktu harbi, bende bi Optimum yapiym dedim dondum şurdan şuraya valla.
    “Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind. Flee from hate, mischief and jealousy. Don't bury your thoughts, put your vision to reality. Wake Up and Live!” - [B]Bob Marley[/B]

Motosikleti
    Suzuki Marauder 250
    Hepinize teşekkürler, ehliyeti almadan güvenli bölgelerin dışana çıkmam zaten Bu cmt yazılı sınav var, sanıyorum mayıs 15-20 gibi alabilirim ehliyeti. Sonra atıyorum kendimi dışarıya.

@ Tenebrosus: Forza Suzuki ;) Tanışmak dileğiyle.

@ _HK_ : Gelmeden önce haberdar edin, takılayım peşinize

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Alıntı Tenebrosus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harbi felaket kafamı bulandırdı şu V-Strom, ne yapsam bilemedim. Mantıklı düşüncek olursak V-Strom her halükarda avantajlı ama Intruder'ı uzaktan bile görsem "işte bu" dedirtiyor. V-Strom mantığa ve fiziksel sebeplerle kazanıyor ama Intruder duygusal ve yaşattığı histen kazanıyor. Bu gidişle 2. motoru alıcam o olucak. :p Sizce ne yapmalı?
    Bütçe meselesi Serdar. V-strom çok şık, sağlam ve eğlenceli bir makina(ymış. Hiç kullanmadım ama araştırmıştım bi sürü yabancı sitede. Ortak kanı..). İmkanım olsa kesinlikle her kategoriden 1 tane alırdım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:53 ----------

Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oy oy oy

Fatih senin bujilerin çifti malum sitede 25 Euro.

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Denedim bugün V-Strom'u, iyi güzel hoş motor ama çok mekanik ruhsuz bi motor. Varsa yoksa Intruder, kafanızı şişirmeye devam edicem heh.
    Intruder Alert!

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Hmm dışardan görüldüğü gibi değil diyosun yani. Bi denemek lazım

sapmura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa TS 350/638
    Bugün yağmurda şöyle bir Optimum yapıp geldim, çıktığımda pek yağmıyordu ama gelirken baya yağıyordu.
    “Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind. Flee from hate, mischief and jealousy. Don't bury your thoughts, put your vision to reality. Wake Up and Live!” - [B]Bob Marley[/B]

erdily - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selam arkadaşlar.
    Havalarla birlikte motor duyguları daha bi ön plana çıkıyor insanın.
    Ben henüz bir motora sahip değilim uzun zamanda olmayacak gibi (malum maddi sebepler)
    Arkadaşlar ankarada nerede ve nasıl motor sürebilirim ? Kiralayan yerler var mı ? Pek bilmiyorum beni aydınlatırsanız sevinirim.
    Bu arada A2 ehliyetim var.
    Özellikle chopper-cruiser tarzı veya büyük scooter. Amacım hız değil yani.
    motor=”zgrlk

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Eger videodaki gibi surebiliyorsaniz, artik motorcusunuzdur

http://www.sahibinden.com/motosiklet...item?tab=video
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Fatihhoca'm bunu sana atfediyorum. Bu motorun aynısını gördüğümüzde, " Yav bunu bizim motorlar gibi zaptedemeyiz, çok ağır görünüyor" demiştin hatırlarsan. BMW bu...Al bak işte

Erhan abi bunu deneyelim bi ara, etkinlik baabında. Bakalım motorcumuymuşuz

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatihhoca'm bunu sana atfediyorum. Bu motorun aynısını gördüğümüzde, " Yav bunu bizim motorlar gibi zaptedemeyiz, çok ağır görünüyor" demiştin hatırlarsan. BMW bu...Al bak işte

Erhan abi bunu deneyelim bi ara, etkinlik baabında. Bakalım motorcumuymuşuz
    Valla ben de en kısa zamanda denemeyi (kendimi test etmeyi) düşünüyorum.
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Tamam o zaman. Havalar biraz toparlasın. Ben de katılırım sana.

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Yeni Kana ihtiyaç var mı bir sorayım dedim. Çok uzun zaman olmadı yeni Sayılırım alırsınız bi şopper ci daha aranıza dimi , işi resmiyete vurmadan katılmak istemedim bugun kızımla sınava girdik.
    İnş. D.gunumle brlikte b mizi A2 yapıyoruss Sonra ilk buluşmada ben de varım tabi kabulse )

Bu arada bugun KENTPARK da motosiklet fuarı yada show u varmış katılamadım çok üzüldüm ama kısmetse yarın kesin gidiyorum )).
    Gidenler varsa anlatsınlar bize ballandıra ballandıra

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Hoş geldiniz. Öyle miymiş ? Hiç haberim yok. Arkadaşlardan da bişey duymadım. Nası bir showmuş acaba ?

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    İşt bende onu diyorum nymiş göremedim ama arkadaşımdan duyduğum kadarıyla bisürü marka model fuarı sanırım.

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Hmm anladım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler