Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    sapmura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa TS 350/638
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga hızırı iyi bilirim. pek dağınık çalışır, yarım gün bekletir!
    O konuda haklısın, zaten herşeyi tam usta bulmak zor ama yavaş çalışsa da insan olan ustayı tercih ederim.
    “Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind. Flee from hate, mischief and jealousy. Don't bury your thoughts, put your vision to reality. Wake Up and Live!” - [B]Bob Marley[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı sapmura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O konuda haklısın, zaten herşeyi tam usta bulmak zor ama yavaş çalışsa da insan olan ustayı tercih ederim.
    öyle canım. hızır usta yarım günde asgari ücret kadar para kaldırmaz kimseden, severim üstümüzden vole vurmayan tarafını. ama tükkanı bi derleyip toparlasa, işleri bi düzene oturtsa çok daha temiz işçilik çıkartıp daha iyi müşteri çeker şu yoklukta
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Kawasaki Er5
    Alıntı seannnnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesajları uçurmuşlar. Arada benim mesaj da uçmuş...

Yok benim ki kırmızı gri. Bu arada sen neler yapıyorsun sky, başladın mı ufak ufak turlamaya?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:53 ----------

Bu arada motorumun 8000 bakımı geldi. Ankara'da bildiğim tek tamirci yiba çarşısındakiler. Babama dedim yağını alalım bujisini alalım ben takayım dedim, heveslendim ama ikna edemedim. Bildiğiniz bir usta var mı? Ya da Efe Honda'da kaça patlar?
    Yine Gimat'ta Metin Usta diye biri var,Ankara'da bilinen bir usta.Ustalığını ve insanlığını bilmiyorum,hiç işim düşmedi.Yalnız bir kere merak edip dükkanına gitmişliğim var.Kalabalıktı,o nedenle bire bir fazla diyaloğum olmadı.Ancak,bir tanıdığıyla gitmedikten sonra çok ilgilenmediğini duymuştum.
    "[B]SÖYLESEM TESİRİ YOK , SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL[/B]"[I][/I]

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı sapmura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eryaman 5. Etap civarlarında Süper Spor sesi duymaya başladım son günlerde, o senmisin? Bugün 1 - 2 saat önce duydum hatta en son.
    Üstad senin motorun kırmızı mı? Pazar günü akşam üzeri ben otoparkta motorun üzerini örterken kırmızı javayı çalıştırıp giden sen miydin? Eğer öyle ise aynı otoparkta duruyor motorlar diyeceğim. Büyük tesadüf...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:46 ----------

Bu arada yalnız oldu yine ama geçen pazar ankara-ayaş-polatlı-ankara dairesi çizdim. güzel bir güzergah özellikle de ayaş-polatlı arası...
    Dur yolcu, bilmeden gelip bastığın
    Bu toprak, bir devrin battığı yerdir
    Eğil de kulak ver bu sessiz yığın
    Bir vatan kalbinin attığı yerdir!

gurami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAY SUPERLIGHT 150
    Ben de Eryaman'da oturuyorum arkadaşlar; ama benim motor super sport değil. 150'lik Keeway
    :queen:

selam bende ankaraa oturuyorum. motosiklet kullanmaya yeni başladım. ama alışacağım yavaş yavaş. tekrardan herkeze merhaba . bu arada adı. rıza

gurami bende eryamanda oturuyorum kaçıncı etaptasın

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    eryamanlı arkadaşlar;
    aramızda müsayit bir gün belirleyelim ve tanışalım. anlaşılan sayımız birhayli çok

Motosikleti
    Jawa TS 350/638
    Alıntı ubuhur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad senin motorun kırmızı mı? Pazar günü akşam üzeri ben otoparkta motorun üzerini örterken kırmızı javayı çalıştırıp giden sen miydin? Eğer öyle ise aynı otoparkta duruyor motorlar diyeceğim. Büyük tesadüf...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:46 ----------

Bu arada yalnız oldu yine ama geçen pazar ankara-ayaş-polatlı-ankara dairesi çizdim. güzel bir güzergah özellikle de ayaş-polatlı arası...
    Evet kırmızı, pazar günü motoru çalıştırıp gidende bendim, demekki otoparkta aşağıda duran üstü örtülü motorda senin. Aynı otoparktayız netten tanışdık, oda iyi valla. Bidahakine bi yerlere gidersen benide çağırırsın, benzin durumuna göre belki gelebilirim. Bu arada sen hafta sonu benim motorun yanına gelip şöyle bir göz gezdirdinmi? Ben pencereden dışarı bakarken, şansa birini gördümde benim motorun yanına geldi ve şöyle bir göz gezdirip aşağı doğru gitti. Bizim otoparkta bi ara baya motor vardı, şuan 5 tane var galiba, ön taraftakileri saymıyorum. Senin motor, benim motor iki tanede karavancı amcanın var bide direğin dibinde bağlı eski bir moped var.

Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eryamanlı arkadaşlar;
    aramızda müsayit bir gün belirleyelim ve tanışalım. anlaşılan sayımız birhayli çok
    Bana uyar valla.
    “Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind. Flee from hate, mischief and jealousy. Don't bury your thoughts, put your vision to reality. Wake Up and Live!” - [B]Bob Marley[/B]

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Aynı apartmanda oturuyorlar, buradan tanışıyorlar, çok güzel
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

Motosikleti
    Jawa TS 350/638
    Alıntı dombay35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harbi ya şehrin en garip yanı bu heralde. 16 katlı apartmanda olunca insan herkesi tanıyamıyor, 8 senedir Eryamanda olduğum halde bizim apartmanı bile doğru dürüst tanımıyorum. Bide etrafımızdaki diğer 16 katlıları sen düşün artık, 16 katın herbirinde 4 daire var, buda 64 daire eder, her bir dairede 4 kişi otursa, çoluğuyla çocuğuyla, yaşlısıyla genciyle 256 kişi sırf bizim apartmanda var.

Alıntı dombay35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Huu huu sesimi duyan varmı bizim binadanda birileri çıksın

Yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişsiniz, sefalar getirmişsiniz
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    honda cbr 600f
    gezi yok mu gezi gezi

banada uyar olur. yeri ve zamanı söylemeniz yeter :D

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eryamanlı arkadaşlar;
    Fatih nasıl oldu lastikler ? Görüşemedik o günden sonra ? Baya uzun sürmüş Evrenden duyduğum kadarıyla.

Motosikleti
    Kawasaki Er-5
    merhaba arkadaslar Ankara Mt grubuna yeni abone oldum, bundan sonra yakindan takip etmeye calisacagim. ankara ve cevresinde gunubirlik veya kampli etkinlikler olursa katilmak isterim.
    selamlar herkese,
    evren deniz

Motosikleti
    Kawasaki Er5
    Alıntı ahmetrasim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar Ankara Mt grubuna yeni abone oldum, bundan sonra yakindan takip etmeye calisacagim. ankara ve cevresinde gunubirlik veya kampli etkinlikler olursa katilmak isterim.
    selamlar herkese,
    evren deniz
    Hoş geldiniz
    "[B]SÖYLESEM TESİRİ YOK , SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL[/B]"[I][/I]

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Hoş geldiniz.

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih nasıl oldu lastikler ? Görüşemedik o günden sonra ? Baya uzun sürmüş Evrenden duyduğum kadarıyla.
    sorma ya. usta bi gitti gidiş o gidiş neyse lastikleri taktı. muratla çıktık yola.
    motosiklet zevkini tekrar yaşadım. daha önce motoru yatırmak için ciddi bi efor sarfediyormuşum. şimdi sanki viraja gireceğimi anlıyor hemen kendiliğinden yatıyor gelirken çevre yolundan geldim. ilk otobana çıkışta 200 km/sa yaptım çok güvenliydi. ayrıca fren mesafesi bayağa kısaldı diyebilirim.
    kısacası iyiki değişmiş ve ben bu kadar farkedeceğini bilmiyodum. sen olmasan kim bilir ne zaman değiştirecektim.
    bide yarın müsayitsen akşam 18:00 gibi eryaman'da turlayalım. belki foruma yeni katılan arkadaşlarlada tanışırız. murat ve caner abi'ye de haber veririz. ne dersin?

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    fırat ( racer2000) in motoru...1 haftadır ugrayamamıstım yanına...bugun yanındaydım...beraber dagıttık motoru...yarın parca sıparıs verecek...
    balanser de sorun varmıs....hemde sılındır taşlatıp sılındır hacımını buyutecek...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Biliyordum uzun süre durmayacağını.... Bu nu da perte çıkaracak en sonunda kurcalaya kurcalaya.....

Öğrenemedi gitti şu işi....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 66 kullanıcı var. (0 üye ve 66 misafir)

Bu Konudaki Etiketler