Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı ilkER5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün dört motosiklet Ankara-Gölbaşı-Haymana-Yenice-Ankara güzergahı yaptık.
    Güneşli, ancak yol boyu hafif serin ve rüzgarlı bir yolculuktu.Trafik ve yol durumu müsaitti.Yaklaşık 200 km. civarı yol yapmışız.Tabi arada 10-15 dk.lık molalarımız da oldu.
    Yollarda pek çok iki teker vardı.Havayı gören dışarı çıkmış.Ankara canlanıyor...
    Evet..
    İyi yapmışsınız.. Kimler katıldı organizasyona..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Er5
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet..
    İyi yapmışsınız.. Kimler katıldı organizasyona..
    Ankara MT'den şahsen tanıdığım kimse yok. İşyerimden beraber takıldığımız 4-5 kişilik motorcu grubumuz var.Genelde onlarla beraber dolaşıyoruz...
    "[B]SÖYLESEM TESİRİ YOK , SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL[/B]"[I][/I]

skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Bugün ben de Gölbaşındaydım. Eğitim tüm hızıyla devam ediyor. Yarın da kendi motorumla kampüste şöyle bir tur atayım diyorum bakalım nasıl olcak

Motosikleti
    Kawasaki Er5
    Alıntı skyblade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün ben de Gölbaşındaydım. Eğitim tüm hızıyla devam ediyor. Yarın da kendi motorumla kampüste şöyle bir tur atayım diyorum bakalım nasıl olcak
    Bu gün öğleden sonra 15:30-16:00 gibi oradan geçtik,eğitimdekileri gördüm.Hatta bizim dörtlüden bir arkadaş oradan geçerken bizden ayrılıp sizin oraya, Özgür hocanın yanına geldi (Mavi Kawasaki Z750),belki görmüşsündür.

Motosikleti
    Yok
    Benim dersim 15.00 da bitti. Denk gelemedim maalesef. Fakat bir tane mavi Z750 kullanıcısı biliyorum mivv egzoz takılı. Teoriği alırken sohbet etme imkanımız olmuştu. Fakat isim hafızam çok kötü:( Aynı kişi mi ki Yarın da 12-2 arası ordayım

Motosikleti
    Kawasaki Er5
    Alıntı skyblade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim dersim 15.00 da bitti. Denk gelemedim maalesef. Fakat bir tane mavi Z750 kullanıcısı biliyorum mivv egzoz takılı. Teoriği alırken sohbet etme imkanımız olmuştu. Fakat isim hafızam çok kötü:( Aynı kişi mi ki Yarın da 12-2 arası ordayım
    Aynı kişi olmayabilir,bizim arkadaşın motoru 3-4 gün önce geldi Kuşadası'ndan.Ama Ulusan'da aynısından var,biliyorum...

Motosikleti
    Yok
    Alıntı ilkER5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı kişi olmayabilir,bizim arkadaşın motoru 3-4 gün önce geldi Kuşadası'ndan.Ama Ulusan'da aynısından var,biliyorum...
    Hımm o zmn o diğer motordu evet 2 haftadır falan görüyorum çünkü

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    bugün bizde ankara MT den 7 motor yollardaydık.. gölbaşı, incek, eymir taraflarında görülmüş olabiliriz

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün bizde ankara MT den 7 motor yollardaydık.. gölbaşı, incek, eymir taraflarında görülmüş olabiliriz
    Ya da duyulmuş. :p
    Intruder Alert!

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Vay vaay geri dönüş başlamış anlaşılan..Serdar duyan adam bi tek seni duymuştur zaten..
    Yasin bujiler tamam, yarın lastikleri değiştirtiyorum..Sonra görüşeli bi senle (Taktım kafaya )

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    vallaha bende akdereden dışarı çıkamıyorum henüz ehliyet yok buralarda ufaktan ufaktan kullanıyoruz

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Aman dikkat bu ara çevirmeler oluyor..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay vaay geri dönüş başlamış anlaşılan..Serdar duyan adam bi tek seni duymuştur zaten..
    Yasin bujiler tamam, yarın lastikleri değiştirtiyorum..Sonra görüşeli bi senle (Taktım kafaya )
    bi değişemedi şu lastiklerde

sonra da lastikler motora alışmadı dersin

emokaan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 250 CRUISER

Raptor sürüş

Mrb arkadaşlar,nisan ayı itibariyle ben de bir regal raptor kullanıcısı olacam bi aksilik olmazsa ama daha once sadece scooter kullanmıstım ve vitesli debriyajlı bir motor kullanmadım hiç henüz. Motorumu almaya gittiğimde evmide dönerken kendim kullanıp gitmek istiyorum Ankarada, hayrına küçük bi sürüş denemesi yaptırabilecek bir raptor yada baska bir motor kullanıcısı var mıdır diye merak ediyorm. hem bilgi edinme açısından da iyi olur,dikkat etmem gereknlerle ilgili. Buluşma falan olursa bende gelmek isterim.

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    serdar hocam dediğiniz gibi ara çevirmeler oluyor ama ne yapayım sürücü kursuna yazıldım sınavı geçmek için ara ara kullanmam gerekir

emokaan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 250 CRUISER
    Alıntı emokaan82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb arkadaşlar,nisan ayı itibariyle ben de bir regal raptor kullanıcısı olacam bi aksilik olmazsa ama daha once sadece scooter kullanmıstım ve vitesli debriyajlı bir motor kullanmadım hiç henüz. Motorumu almaya gittiğimde evmide dönerken kendim kullanıp gitmek istiyorum Ankarada, hayrına küçük bi sürüş denemesi yaptırabilecek bir raptor yada baska bir motor kullanıcısı var mıdır diye merak ediyorm. hem bilgi edinme açısından da iyi olur,dikkat etmem gereknlerle ilgili. Buluşma falan olursa bende gelmek isterim.
    altı üstü tek ihtiyacım küçük bi test sürüsü ya,adamlar para istiyo kurs için,hayrına yardım edecek yok muu

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi değişemedi şu lastiklerde

sonra da lastikler motora alışmadı dersin
    Bak bak ...Dün takıldı lastikler. (Jantlar hala arabada = )

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    arkadaşlar haftasonu buluşma falan var mı? foto makinası ayarlıycam da ödevim için motosiklet ve motorcu çekimi yapmam lazım.

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak bak ...Dün takıldı lastikler. (Jantlar hala arabada = )
    hayırluı olsun. darısı başıma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:45 ----------

Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar haftasonu buluşma falan var mı? foto makinası ayarlıycam da ödevim için motosiklet ve motorcu çekimi yapmam lazım.
    olabilir. ayrıntıları buradan takip edebilirsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:46 ----------

Alıntı emokaan82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altı üstü tek ihtiyacım küçük bi test sürüsü ya,adamlar para istiyo kurs için,hayrına yardım edecek yok muu
    öncelikle hoş geldin arkadaşım. öncelikle şunu belirtiyim; foruma yeni katılıyorsun ve insanlardan motorlarını kullanmak istiyorsun. sen de motorunu alınca fark edeceksin ki onlar bizim kıymetlilerimiz. daha önce hiç vitesli motor tecrübesi olmayan, daha da önemlisi tanımadığı insanlara motorlarını emanet etmezler.
    sen en güzeli vitesli motor kullanan bir arkadaşınla mototunu teslim almaya git. acemiliğini kendi motorunun üstünde at.
    regalin şimdiden hayırlı olsun...

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Sağol Fatih..Daha almadın heralde lastikleri.. Benim de henüz deneme fırsatım olmadı. Motor dağınık vaziyette. Bahar temizliği var Dün gece 9'a kadar başındaydım. Toparlayamadım hala. Cuma'ya yetiştirmeye çalışıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 45 kullanıcı var. (0 üye ve 45 misafir)

Bu Konudaki Etiketler