Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Selamlar Ankara MT . Direksiyon sınavını da geçmişim sonunda pek bi mutluyum .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı skyblade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Ankara MT . Direksiyon sınavını da geçmişim sonunda pek bi mutluyum .
    O hayırlı uğurlu olsun..Sevindim senin adına herşey yoluna giriyor bak işte..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:43 ----------

A2 tamam motor tamam...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    Yok
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O hayırlı uğurlu olsun..Sevindim senin adına herşey yoluna giriyor bak işte..
    Evet evet yavaş yavaş hepsi yoluna giriyor cidden. Birazcık sabırmış tek gereken . Ekipman ve eğitim kaldı sonrasında hazırız .

Resmimi de koyiiiim :D

Motosikleti
    Kawasaki Er5
    Alıntı karadeniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum. ankarada yaşıyorum, ankaralı dostlarımızın, buluştuğu toplaştığı bir mekan varmı sizlerle tanışmak görüşmek isterim MT gurubunuza bende katılmak isterim :D
    hoş geldiniz...
    "[B]SÖYLESEM TESİRİ YOK , SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL[/B]"[I][/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı Enduromania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OVVVVVVVVVVVVVVVV.....

Jeton geç düştü bende...

Yorumsuz.

(Sözü büyüklere bırakıyorum,ortalık karışacak gibi hafiften)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:01 ----------

Muhabbete daldık,Selamı eksik ettik kusura bakmayın.

Herkese Selam olsun,

Ben Hasan,doğma büyüme Ankara'lıyım,26 yaşındayım,küçüklüğümden beri kaçırabildiğim motorlarla bir iki tur atardım,aileden gizli aldığım falan da oldu...

Yaklaşık bir senedir Ehliyetli ruhsatlı ve koruma ekipmanlarımla,doğru tekniklerle motosiklet kullanmaya başladım.

Mekaniğe önem veririm,makinam tıkır tıkır saymazsa rahat etmem...

Önemli olan iç güzelliği diyenlerdenim yani...

Saygılar.
    tekrardan hos geldın abı
    caktırmayalım lutfenn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:28 ----------

Evet evet yavaş yavaş hepsi yoluna giriyor cidden. Birazcık sabırmış tek gereken . Ekipman ve eğitim kaldı sonrasında hazırız .

hayırlı ugurlu olsun abıcım...
    korumaları hallederız yaa....
    sen musaıt bı zamanda aksam 6 dan sonra gelırsen gene gıdıp bakarız korumalara

Motosikleti
    Yok
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrardan hos geldın abı
    caktırmayalım lutfenn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:28 ----------

hayırlı ugurlu olsun abıcım...
    korumaları hallederız yaa....
    sen musaıt bı zamanda aksam 6 dan sonra gelırsen gene gıdıp bakarız korumalara
    İşte korumaları almam biraz bekleyecek abi. Şu eğitim başladığı zaman gidip alırız sanırım öncesinde alırsam evde kıyamet kopabilir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Zs 200 Gy-2
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasan merhaba..Ben mert bende motora 30 yıl kadar ara verdim..Geçen sene kanım kaynadı.dayanamadım geri döndüm..Yavaş yavaş açılmaya başladım.
    Seni daha önce hiç görmedim burda bende burda yeniyim..Ehliyeti bende yeni aldım sayılır...
    nerde öğrencisin..Senin motoru geçen bir arkadaşta araştırıyordu..Memnunmusun..?
    Memnun oldum Mert abi,

Güzel günlerde binmenizi dilerim.

Benim makinayı 9000 kilometrede aldım şimdi 19000'e geliyor.

İnanırmısınız bugüne kadar ne zaman yolda kaldıysam ya benzin musluğunu çevirip devam ettim ya da benzinliğe kadar itmek zorunda kaldım...

Bazen dedim "Neden çalışmıyor bu???" baktım düğme kapalıymış...

Açıkcası;

İyi bakıldığı zaman,hassas olarak ilgilenildiği zaman diğer çin makinalarından çok çok üstün bir motosiklet olduğunu anlatmaya başlıyor,özellikle de uzun vadede...

İnanması zordur belki bazı genç arkadaşlar "yok,öyle şey olamaz!!" diyebilir.

19000 kilometreye kadar bir tane contası değişmeden,orijinal debriyaj balatasını bitirmeden geldi bu alet.

(Küçük kapakların O-ringleri değiştirdim sadece yağ tıpası vb... bölgelerde)

Tabii ki benim sıkça yağ değiştirmemin,filtremi temizlememin,resmen evcil hayvan besler gibi en ufak ses değişikliğinde ince ayrıntısına kadar girmemin etkisi büyük...

Bende satmak istiyorum aslında makinayı ama 5 aydır bi temiz boya atamadım,sürekli biniyorum üstünden inemiyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    OVVVVVVVVVVVVVVVV.....

Jeton geç düştü bende...

Yorumsuz.

(Sözü büyüklere bırakıyorum,ortalık karışacak gibi hafiften)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:01 ----------

Muhabbete daldık,Selamı eksik ettik kusura bakmayın.

Herkese Selam olsun,

Ben Hasan,doğma büyüme Ankara'lıyım,26 yaşındayım,küçüklüğümden beri kaçırabildiğim motorlarla bir iki tur atardım,aileden gizli aldığım falan da oldu...

Yaklaşık bir senedir Ehliyetli ruhsatlı ve koruma ekipmanlarımla,doğru tekniklerle motosiklet kullanmaya başladım.

Mekaniğe önem veririm,makinam tıkır tıkır saymazsa rahat etmem...

Önemli olan iç güzelliği diyenlerdenim yani...

Saygılar.
    hoşgeldin.benim adım baran 2 senedir ankaradayım.bende yeni başladım motora.daha 2400km oldugezilerde bol bol görüşmek üzere dostum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Memnun oldum Mert abi,

Güzel günlerde binmenizi dilerim.

Benim makinayı 9000 kilometrede aldım şimdi 19000'e geliyor.

İnanırmısınız bugüne kadar ne zaman yolda kaldıysam ya benzin musluğunu çevirip devam ettim ya da benzinliğe kadar itmek zorunda kaldım...

Bazen dedim "Neden çalışmıyor bu???" baktım düğme kapalıymış...

Açıkcası;

İyi bakıldığı zaman,hassas olarak ilgilenildiği zaman diğer çin makinalarından çok çok üstün bir motosiklet olduğunu anlatmaya başlıyor,özellikle de uzun vadede...

İnanması zordur belki bazı genç arkadaşlar "yok,öyle şey olamaz!!" diyebilir.

19000 kilometreye kadar bir tane contası değişmeden,orijinal debriyaj balatasını bitirmeden geldi bu alet.

(Küçük kapakların O-ringleri değiştirdim sadece yağ tıpası vb... bölgelerde)

Tabii ki benim sıkça yağ değiştirmemin,filtremi temizlememin,resmen evcil hayvan besler gibi en ufak ses değişikliğinde ince ayrıntısına kadar girmemin etkisi büyük...

Bende satmak istiyorum aslında makinayı ama 5 aydır bi temiz boya atamadım,sürekli biniyorum üstünden inemiyorum...
    aynen abıcım...
    banada racer200 u alma...kötu curuk bozulur kırılır...tamırcıyle akraba olursun falan fılan bı ton zırvaladı mıllet..aha sımdı aldım adam gıbı de kullanıyorum. bakımını şununu bununu yapıyorum...ben daha da 2-3 yıl kullanacagım motorumu
    tü tüü tüüüüü tüüüüü nazar degmesın....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150

harika duruyor baba motor.sendeki sabır hiç kimsede yok bence.takdir ettim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:01 ----------

fırat sen o motoru 2 sene kullanmazsın ben sana diyim.seneye sende gs 500 olur kanka.dayanamazsın sen.ben ışığı gördüm sende gs 500 alcan yine

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı baran06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:01 ----------

fırat sen o motoru 2 sene kullanmazsın ben sana diyim.seneye sende gs 500 olur kanka.dayanamazsın sen.ben ışığı gördüm sende gs 500 alcan yine
    kardes bende cok ıstıyorum gs500 de....malum ekonomık krız...suan ve bu sene öyle bı makıne almam cok zor yanı...
    pıyango cıkmadıgı surece....
    beni çölde kutup ayısı........
    bu kadar sanslı bırısı oldugum ıcın belkı cıkarbılır piyangoo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    fırat çarşamba akşamı bi gazlayalım toplanıp diyorum ne diyosun kardeşim?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    fırat çarşamba akşamı bi gazlayalım toplanıp diyorum ne diyosun kardeşim?
    nıye carsamba...pazar gunduz gazlayalım...daha ıyı olur...
    bızım 2 hjafta önce gıdıp sucuk yaptıgmız yere gıdelım....fazla uzakta degıl ank ya.....gıdıp bı sucuk daha yapalım...

Motosikleti
    Yok

Ahahah sağolasın abi. Elden bişey gelmeyince dişini sıkıp bekliyosun napcan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ya benim uzun yol işi pazar günü gerçekleşcek büyük ihtimalle.hava durumlarını takip ediyoruz.uygun olursa pazar günü sabahtan çıkıp afyon yapacağım arkadaşda izmir den gelecek.o gün kalacağız orada pazartesi sabahtan ankara tekrar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    ya benim uzun yol işi pazar günü gerçekleşcek büyük ihtimalle.hava durumlarını takip ediyoruz.uygun olursa pazar günü sabahtan çıkıp afyon yapacağım arkadaşda izmir den gelecek.o gün kalacağız orada pazartesi sabahtan ankara tekrar.
    gelmezsen gelme...bızde burda olanlarla gıderız...kımse gelmezse bı artcı bulur onla gıderım....
    hele bı persembe olsunda hava durumuna göre bakarız...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelmezsen gelme...bızde burda olanlarla gıderız...kımse gelmezse bı artcı bulur onla gıderım....
    hele bı persembe olsunda hava durumuna göre bakarız...
    artiz misin olm artiz ne arar la mt de

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Zs 200 Gy-2
    Hoşbulduk Baran,Gazlayalım inşallah bi dahaki buluşmaya...

Özellikle de şu Kanuni race 200'ün eline......... bi su dökmek gerek gibi...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Hoşbulduk Baran,Gazlayalım inşallah bi dahaki buluşmaya...

Özellikle de şu Kanuni race 200'ün eline......... bi su dökmek gerek gibi...

abooooooo
    aynı kanıdayım dostum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Zs 200 Gy-2
    Yani şimdi makinanın da isteklerini arzularını bi gözden geçirmekte fayda var...

Bizimki de cbr 125 gibi çıtır kızlardan ya da az daha etli hemşehrisi race 200'lerden hoşlanıyor...

Malum mart kapıda...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:56 ----------

Yanlış anlaşılmasın commuter delmekten sıkıldım artık,az da yarış motoru öpelim manasında söylenir gibiydi geçen sabah çalıştırırken...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 69 kullanıcı var. (0 üye ve 69 misafir)

Bu Konudaki Etiketler