Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Sağnak yağış olacak bayağı bir.. Benim için zor olur..Yağmurluk yok..
    Burada ilan ederler eğer iptal ise veya telefonlar vardı onları arayıp sormak lazım..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı mRCARiZMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize merhaba adım oktay batıkentdeyi,m regalim var 250 cc lik . bi sıkıntım var 1.5 aydır motor yatıyordu kar kış ihmal derken hiç çalıştırmadım bile motoru. doğal olarakda şimdi havalar düzelmişken biraz süreyim dedim ancak alet çalışmadı gittim iki buji aldım onları değiştirdim. tekrar bastım marşa ııh yemedi uğraştım didindim vurdurdum motoru ancak gene olmadı acaba neden çalışmıyor olabilir.? yardım edebilirseniz sevinirim
    hosgeldınız efenım....kalıcı olursunuz insallah...
    motorda atesleme var mı bı bakın...sız ona marsa basa basa benzıne bogdunuz kesın...
    dolu bı aku ıle araba akusu de olur benzın muslugnu kapatıp marsa basın ...sonra benzın muslgunu acıp 1-2 dak bekleyın...muslugu kapatıp tekrar marsa basın...tabı bu sırada hava fılıtresının hava gırıs yerını kapatın...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    iptal edilmez, sanmam yani. birazdan çıkıyorum. yoluda bilmiyoz, gezgin motorun önünde birileri olacak galiba onlara takılacam.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı toprakozz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]racer2000 birde komşu olacaz.senin motorun yatıyo benim motorla gidelim falan hiç demiyon varyaaaaaaaaaaaaa
    ne bılıım ben abı senın motorun yattgını...hiç sıteye gırıp sohbet mohbet etmıyonkı....

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    EMOK-Ankara Çalışma Grubu
    Mehmet Binli mehmetbinli@gmail.com .... 532 4112191
    Mehmet beyden bilgi aldım.

Etkinlik İptal değil arkadaşlar...Tenteler varmış ama yağmurluk mutlaka gerek...

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, yoğun hava muhalefeti ve kışlık ekipmanımın yokluğun dolayı bende gelemiyorum. Çok heveslenmiştim kısmet değilmiş demek...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    hacettepe köprunun ordan yenı geldım...
    gelen olmadı zaten...olsada ben sadece onlara yol gösterecektım...bende gıtmıyorum....

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacettepe köprunun ordan yenı geldım...
    gelen olmadı zaten...olsada ben sadece onlara yol gösterecektım...bende gıtmıyorum....
    Ee sen gitse idin.Sana çok yakın orası Fırat..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ee sen gitse idin.Sana çok yakın orası Fırat..
    yagmur yagıyo abı...hacettepe köprunun orda 15 dk bekledım sırılsıklam oldum...sonrada ndaha da hızlandı...
    gıtsem napacamkı...kımseyı tanımıyom...
    aha sımdıde kesıldı yagmur...gıtmıyom

skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Selam Ankara MT.Oran taraflarında 1 tane motosiklet konvoyu gördüm çayyolu istikametine gidiyolardı. Sanırım gidenler var. Ben eve geldim güneş açtı :(.

Bu arada rüzgardan dolayı motorun üstüne serdiğim tente açılmış motor yağmur altında kalmış epey. Praktikerden yeni kılıf almıştım. Yağmurdan dolayı kurulaymadan onu serdim. Yarın güneş açarsa çıkıp kurulayacam motoru umarım pas tutmaz bir günde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:49 ----------

Alıntı MsAlpeRM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan kazasız belasız. Yarın geleceksen görmek isterim ama yağmur dolayısıyla gelmiyorsun sanırım...

Bu arada aksaklık nedir hayır olsun inşallah...
    Sağolasın abi. Aksaklık şu, motora binmeme izin verilmiyor şimdilik. Temel eğitimi aldıktan sonra anca binmeye başlayacağım sanırım

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    way bee koca AnkaraMT den kimseyi göremedik emokta.. bende biraz durup döndüm zaten..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı skyblade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Ankara MT.Oran taraflarında 1 tane motosiklet konvoyu gördüm çayyolu istikametine gidiyolardı. Sanırım gidenler var. Ben eve geldim güneş açtı :(.

Bu arada rüzgardan dolayı motorun üstüne serdiğim tente açılmış motor yağmur altında kalmış epey. Praktikerden yeni kılıf almıştım. Yağmurdan dolayı kurulaymadan onu serdim. Yarın güneş açarsa çıkıp kurulayacam motoru umarım pas tutmaz bir günde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:49 ----------

Sağolasın abi. Aksaklık şu, motora binmeme izin verilmiyor şimdilik. Temel eğitimi aldıktan sonra anca binmeye başlayacağım sanırım
    öyle cabuk paslansaydı benım motor suan pas yıgınına dönerdı...

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    öyle cabuk paslansaydı benım motor suan pas yıgınına dönerdı...

SEn her akşam ofise sokuyon ya motoru..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    SEn her akşam ofise sokuyon ya motoru..
    her aksam ofıse sökmuyom motoru abii...sadece arızası oldugunda gunduz mesaı saatı ıcınde yapamıyorum aksam halledebılıyorum...o zaman ıcerı alıyorum motoru...
    benım onu söylememdekı neden...her hafta motoru yıkıyorum...aha sımdı gene yıkayacagım....

Motosikleti
    Yok
    Hımm iyi ozmn Bu sefer sağlam paketledim ama bişi olmaz umarım . Fotoğraf da çekemedim hala yağmur yağıyodu

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    her aksam ofıse sökmuyom motoru abii...sadece arızası oldugunda gunduz mesaı saatı ıcınde yapamıyorum aksam halledebılıyorum...o zaman ıcerı alıyorum motoru...
    benım onu söylememdekı neden...her hafta motoru yıkıyorum...aha sımdı gene yıkayacagım....

Evet...ama sen yinede şanlısın yer olarak..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:39 ----------

Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    way bee koca AnkaraMT den kimseyi göremedik emokta.. bende biraz durup döndüm zaten..
    Evet haklısın..Bu Ankara MT nin toparlanması lazım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:40 ----------

Hımm iyi ozmn Bu sefer sağlam paketledim ama bişi olmaz umarım . Fotoğraf da çekemedim hala yağmur yağıyodu
    Bi kaç günde olmaz ama sürekli kalan motorun sağında solunda az da olsa paslanma olur... Ama düzenli temizlik bakım paslanmayı engeller..

Motosikleti
    Yok
    Evet...ama sen yinede şanlısın yer olarak..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:39 ----------

Evet haklısın..Bu Ankara MT nin toparlanması lazım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:40 ----------

Bi kaç günde olmaz ama sürekli kalan motorun sağında solunda az da olsa paslanma olur... Ama düzenli temizlik bakım paslanmayı engeller..
    Düzenli temizlik yaparım zaten her gün gittiğimde açıp bakıyorum sağına soluna ıslak yerleri siliyorum kuruluyorum ama bugün ıslak örtmek zorunda kaldım brandayı yarına kurularım artık

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Düzenli temizlik yaparım zaten her gün gittiğimde açıp bakıyorum sağına soluna ıslak yerleri siliyorum kuruluyorum ama bugün ıslak örtmek zorunda kaldım brandayı yarına kurularım artık
    Dün motorunla ilgili bazı aksilikler çıktı demişsin? Hayırdır...!

Motosikleti
    Yok
    Dün motorunla ilgili bazı aksilikler çıktı demişsin? Hayırdır...!
    Babam motorun çok büyük olduğunu(boyut olarak, motor gücü olarak değil) ve bunu kullanamayacağımı belirtti. İzin vermedi yani. Önce sattırıp sıfır vespa almaya kalktı. Pek yanaşmadım tabi ki. Şimdi Temel sürüş eğitimini alana kadar motor bekleyecek. Daha sonrasında da yavaş yavaş sürmeye başlarım herhalde. Bu arada da alıştırma için bir tane scooter almaya niyetli sanırım. Kısacası artık motorum var ama binemiyorum abi

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Seninki zaten alışma motoru gibi bişey, alacağınız scooter ın sana pek bi faydası olmaz zaten. (vites)
    Intruder Alert!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 60 kullanıcı var. (0 üye ve 60 misafir)

Bu Konudaki Etiketler