Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    hexagonfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun emre

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    cok sagolun arkadaşlar...ilk işim motoru yaptırıp ankara mt toplayıp. yemek ısmarlıyacagım.
    mangal keyfi nasıl olur sizce !
    ANKARA MT

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Alıntı E_M_R_E_sen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok sagolun arkadaşlar...ilk işim motoru yaptırıp ankara mt toplayıp. yemek ısmarlıyacagım.
    Çok iyi fikir. Geçen yediğimiz köfte ekmeklerden sonra. iyi bir organizasyon barajda yapılabilir. orada mangal yaktırıyorlar mı?

dj_umit151rs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emre kardeş çok geçmiş olsun umarım sen iyisindir takma grenajı filan-

ya bi gezi yapalım bu haftaya çünkü önümüzdeki haftadan itibaren havalar 8-10 derece soğuyacakmış

BU ARADA BİŞİ SORCAM benim motorla seri kalkış yaparken sanki patinaj sesi gibi bir ses geliyo kayışta mı bişey var acaba ne yapayım deiştireyim mi ne kadar dayanır motor bu halde geziye çıkabilirmi???

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    Alıntı E_M_R_E_sen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper olur süper bugn bnde gezdim biraz bilkente flan gittim,babamda vardı güzl geçti
    125 ZN
    06 ZN 181

Motosikleti
    magal keyfini bayındır barajında yapıyoruz. yarın motoru servise yapılması icin bırakcam. (kırıklar degişecek.cizikler boyanacak )

Alıntı dj_umit151rs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre kardeş çok geçmiş olsun umarım sen iyisindir takma grenajı filan-

ya bi gezi yapalım bu haftaya çünkü önümüzdeki haftadan itibaren havalar 8-10 derece soğuyacakmış

BU ARADA BİŞİ SORCAM benim motorla seri kalkış yaparken sanki patinaj sesi gibi bir ses geliyo kayışta mı bişey var acaba ne yapayım deiştireyim mi ne kadar dayanır motor bu halde geziye çıkabilirmi???
    cok sagol kardes" motorun durumu kayışda zayıflama olmus yanı her an kopabılır kontrol ettır.
    ANKARA MT

Hadi ya uyudunuz mu bişeyler yapalım bu hafta ankarada

Motosikleti
    125 zn
    valla bn sadece cumartesi öglenden snra boşum başkada yok
    millet bide şu toplu sürüş kurallarının oldugu topicin linki:http://www.motosiklet.net/forum/show...FE+kurallar%FD
    125 ZN
    06 ZN 181

yav olsun cmt olsun pazar olsun prş cuma olsun yiterki olsun yaw hiç mi isteğiniz yok bu aralar şöyle grup halinde gezmeye

ER6ha-n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000(simsiyah)
    Arkadaşlar motorumu satıyorum,ankara mt kullanıcılarından da bilgi almak istedim

www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24102

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya havalar düzelsin yaaaa,en azından bi günlüğüne.. Çok özledim motorumuuuuuuuuuuuuuuu

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    Alıntı ER6ha-n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu satıyorum,ankara mt kullanıcılarından da bilgi almak istedim

abi bana sat tam 1000 YTL veririm :D bol bol da dua ederim sırtın 2 dünyada yere gelmez.

Motosikleti
    Yamaha XT660ZA
    Arkadaşlar bu haftasonu Ankara dışında olacağım. Eğer ben yokken bir piknik düzenleyipte Bayındır'da ekmek arası köfteleri yerseniz bir tane de benim için yersiniz artık. Haftaya göreüşmek üzere.
    Serdar
    Ankara
    CRF 250L

canyerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    Alıntı ER6ha-n adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abi bende 1.500 veririm .Mito nun edeceğinin de 2 katını ederim.Sırtın hiçbiyerde yere gelmez
    Can YERLİ
    06 YC 502

Motosikleti
    arkadaslar motoru kırık olan yerlerıını yaptırdım.:(cok para tuttu cook)ne zamaan mangal yapalımm.
    ANKARA MT

Motosikleti
    125 zn
    ben üzülerek katılamayacagım,dersler çok yogun sınavlar var offf offf
    125 ZN
    06 ZN 181

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi kaza haberi de benden arkadaşlar, dün ilk kazamı yaptım İki şeritli yolda sol şeritte bi araba sağ şeritte ben ilerliodum,yaklaşık 5 metre gerisinde çaprazındaydım yani..

Neyse sürücü arkadaş,kaldırım kenarında boş park yerini görünce aynaya bakma gereksinimi duymadan kırdı direksiyonunu sağa.. Tabi refleksle asıldım frenlere,motor saniyesinde yattı yere,ben de asfalta kapaklandım,çok diil 1 metre falan sürüklendim,motor da benden 2-3 metre sonra durdu..

Tüm korumalarımı motorla birlikte almıştım (kask-mont-eldiven-dizlik ve bellik) ama kaza anında üstümde sadece kask ve eldivenim vardı.. Korumalı montum yerine deri montum vardı.. Herkes forumlarda bas bas bağırıo "kısa mesafe demeyin takın korumalarınızı" diye.. Eşeklik bendeki takmadım,üstelik her zaman da takardım,"aman zaten arka sokağa geçicem" dedim ama kaza beni arka sokağa geçemeden yakaladı arkadaşlar.. Ben de bas bas bağıranlar arasına katıldım böylece dün.. AMAN ARKADAŞLAR KORUMALARINIZI TAKMADAN KONTAĞI DAHİ AÇMAYIN!!!

Neyse bir musibet bin nasihattan iyiymiş,ben artık dikkat ederim ama trafikten korkmaya başladım.. Çünkü dünkü kazamda potansiyel hiç bir tehlike yoktu,ben bi şeritte, adam diğer şeritte,hızımız makul.. Eve dönerken inanın bana gaz vermeye korktum,yanımdan geçen her arabada yavaşladım,hiç bi tarafa yanaşamadım.. Umarım atarım bu tedirginliği üstümden..

Hasara gelince,ayak tırnağım kırıldı(botum olmasına rağmen bu nasıl oldu bilmiyorum),sağ dizimde çok hafif sıyrıklar var,sağ dirseğimde sürtünmeden 2 cm çapında bi yara oldu.. Başka bişi yoktu ama geceden itibaren kolumda ağrı başladı,dayak yemiş gibiyim.. Motora gelince çizik dahi yok..

Uzun yazdım başınızı ağrıttım,özür dilerim ama hem çıkardığım dersleri paylaşıyım hem de çevremdekilerin vıdı vıdıları olmadan gönül rahatlığıyla kazamı anlatayım istedim.. Malum insanlar hemen "e işte motor tehlikeli" demeye başlıo,sizin de acınız sinirinizin içinizde kalıo..

Allah kimseye daha büyüğünü yaşatmasın arkadaşlar.. Çok dikkatli olun,kendinize iyi bakın..

(Not: Yarama pansuman yaptırmak için hemen oradaki eczaneye girdim,kazadan 5 dk sonra,üstüm başım toz toprak.. Adama pansuman yapar mısınız dedim,biz yapmıyoruz dedi.. Açık yaram var az önce kaza yaptım dedim,bi ilaç verdi 3,3 ytl dedi.. Dedim sürün bari.. Beyefendinin(!) bankaya yetişmesi gerekiomuş.. Allah insanlıktan nasibini alamamış bu insanları bildiği gibi yapsın! Üstelik insana yardımcı olması gereken en önemli mesleklerden.. İyi ki doktor olmamış sedyede bırakırdı dedim kendi kendime.. Neyse eczacı müdahale etti de sürdü adam! Bunu da paylaşıyım istedim)

caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    Geçmiş olsun

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun,, allah korusun herkezii..
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Geçmiş olsun. Ankara'dan peşpeşe kaza haberleri geliyor bu aralar. Hani dikkat edin diyeceğim de dikkatsizliği yapan karşı taraf olduktan sonra ne yapsanız boş.
    May the Force be with McLaren Mercedes

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 84 kullanıcı var. (0 üye ve 84 misafir)

Bu Konudaki Etiketler