Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Kimsenin "bizim istediğimiz olsun" benzerinde bir dayatma uygulaması söz konusu değil ki. Sadece, zaten var olan rutin toplantıların olduğundan haberdar etmek istedik yeni arkadaşları, "bizim toplantımıza gelin siz kendi aranızda toplaşmayın burda bizim borumuz öter" tarzında laflar edilmedi. Zaten havalar ve insanların işlerinin yoğunluğu sebebiyle rutin cuma toplantıları da daha nadir olmaya başladı, bunun dışında toplanmak/tanışmak vs isteyen arkadaşları durduracak değiliz hatta yeri gelir ben de gelirim mahsuru olmazsa. Yanlış anlaşılmalar ve varsayımlar silsilesi yaşanmış belli ki, uzatmanın lüzumu yok tatsızlık yaşanmamasıdır dileğim...
    Intruder Alert!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alpay, iyi iyi şu autocad çizimi bir aşamadım. Ölçekli çizim yani.. Bana öğretirsin.. Fazla zorlamam seni bir iki bişey sorarım.. Birgün buluşalım iyi olur gerçi ben ihtiyar siz genç ama ruhumuz genç..

" I know what it is to be young,
    But you don't what it is to be old....."

Dostça kalın..
    hiç hoş oladı hocam hem böyle diyosun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:25 ----------

Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynı düşüncedeyim. Baktığınızda motorculukla ilgili bilgi aktarım olayından ziyade msn de yapılabilecek yazışmalar yapılmaktadır. Ancak isteyen duyuru yapıp istediği organizasyonu istediği yerde yapabilir.. Katılan katılabilir..Veya Scunun dediği gibi 2-3 arkadaş bir yerde buluşabilir.. İlla biz buluştuk görün bakın şeklinde aktivite içerside olduğunu göstermek zorunda hissetmesin arkadaşlar..
    hemde böyle

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:26 ----------

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekip nerdesiniz ya? son 1 aydır o kadar sessizleştik ki yeni gelen arkadaşlar kulüp kuralım diyor

yeni gelen arkadaşlar, hoşgeldiniz.

haliyle, il grupları sayfalarında geriye dönüp okumak akıl işi değil, çok sayfa var. ancak hazirandan beri, haftalık toplantılarımız dışında neler olup bittiğini, en parlak 2-3 gezimizle anlatmak gerekirse aşağıdaki link bizim albümümüz

http://www.motosiklet.net/forum/etki...agrisidir.html

geziler havalar nedeniyle tükendi. haftalık toplantılara ise katılım azaldığından dolayı artık 2 ya da 3 haftalık toplantılara dönüştü hatta gecen haftaki toplantıda yeni arkadaşları tanırız demiştik ancak katılım olmadı. toplantılar genelde (eryaman tarafında da hatırı sayılır bir bölümümüz ikamet ettiğinden dolayı) merkezi olsun diye çayyolu arkadyum yanı "bahçemiz"de cuma akşamları saat 7de oluyor. (mekanda ne park sorunu oluyor ne de gürültü ve kalabalık sorunu) toplantı olacağı zaman buradan ilan ediliyor.

en yakın zamanda tanışmak dileğimizle.
    bunu yazdı evren

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:31 ----------

cevap olsun diye aynen şuydu ettiğim laf

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:32 ----------

Alıntı alpayyuce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahahocam ben heryere gelirim ancak dediğim gibi kızılay öneri sadece, kopmamak lazım..

kışın motorla değilde buluşmak için muhabbet için uygun. Tamam yazın herkes gelir bence çayyolu arkadyum "bahçemiz"deye ancak kış malum soğuk motor üstünde zor.

Kışın kızılay yada bahçeliyi mesken tutmak lazım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:32 ----------

haaa fatihcim gelyeter arkadaşım. Yarın gelenler bi elkaldırsın

Evren hocam yarın sizide beklerim. arkadaşlarıda çağıralım konuşalım be Abi
    gibi hadi eyvallah dediğim gibi yarın 19:30 dan itibaren kızılay eski gimanın arkasındaki ptt nin önünde bekliyeceğim geleceklere şimdiden teşekkürlerimi sunarım

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Neyse anlaşılan ettiğim laflar ya yanlış anlaşılıyor ya da hiç anlaşılmıyor, daha fazla uğraşmanın lüzumu yok madem. Nasıl biliyorsanız öyle yapın, kolay gelsin.
    Intruder Alert!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    eyü geceler herkese.

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Hayırlı Cumalar Olsun herkese....

Alpayyüce, benim 2 farklı yazım arasında ne çelişki var anlamadım.. İstersen bir daha oku Hoş olmadı hocam filan.. Duyuru yapıp insanları getirebiliyorsan ne ala.. Ee daha merhaba dedin sonrada ben işten çıkınca kızılaydan geçiyorum orada buluşalım hadi gelin.. diyorsun kimseden ses çıkmayıncada veryansın ediyorsun...Samimi olabilirsin tamam bende ona inandığım için senin çoşkuna katıldım... Ne var yani..

Arkadaşlar, tartışacağız tabi farklı düşünceler duygular içinde olacağız ancak hiç gerek yok birbirimizi üzmeye kırmaya.. Fazla uzatmaya gerek yok...bunlarla beni uğraştırmayın...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    günaydın

Hocam bak şimdi kesinlikle kızılayda buluşalım benbaşka yere gelmem demedim. bu bir

ikincisi senden alıntı; "Bende aynı düşüncedeyim. Baktığınızda motorculukla ilgili bilgi aktarım olayından ziyade msn de yapılabilecek yazışmalar yapılmaktadır." samimiyet kurmadan, kimde nevar görmeden nasıl bir paylaşım yapabiliriz.

Ayrıca üzülmeye yada üzmeye elbette gerek yok.

Aranıza yeni girdim nedir ne değildir bilmem? Neyse hocam uzun lafın kısası varsa bir düzeniniz kabul ederseniz bende sizlerle beraber olmak isterim, dayanışmalardan mutluluk duyarım.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    günaydın

Hocam bak şimdi kesinlikle kızılayda buluşalım benbaşka yere gelmem demedim. bu bir

ikincisi senden alıntı; "Bende aynı düşüncedeyim. Baktığınızda motorculukla ilgili bilgi aktarım olayından ziyade msn de yapılabilecek yazışmalar yapılmaktadır." samimiyet kurmadan, kimde nevar görmeden nasıl bir paylaşım yapabiliriz.

Ayrıca üzülmeye yada üzmeye elbette gerek yok.

Aranıza yeni girdim nedir ne değildir bilmem? Neyse hocam uzun lafın kısası varsa bir düzeniniz kabul ederseniz bende sizlerle beraber olmak isterim, dayanışmalardan mutluluk duyarım.
    Bu msn yazışmalarının senle ne alakası var... Genel olarak herkese daha önce de demiştim şimdide dedim..Amma didikliyorsun sen ya herşeyi nasıl bişey bu ...,dedim dedin.. filan yeter kardeşim...

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    dünden beri baya bi olaylar olmuş ...yeni arkadaşlar malum ilk defa gerdikleri için bizim ne zaman ne yapacagımızı bilemezler bu yüzden bir an önce hevesle herkesle tanışmak isterler onlara baha uygun bi şekilde günlerimiz anlatsak çalışmalarımızı konuşmalarımızı anlatsak yediğimiz içtiğimiz yerlerden bahsaderek grubumuza katmak amacımız ... bazı arkadaşlarımız bende dahil ümitköyü pek bilmem çok gelmek istedim ama işten zaten 7 de çıkıyorum otobüsle okadar yolu gitmek kaç saat sürer bide dönüşü var bunun ama merkezi yerler toplu taşıma araçları dahl yarım saat sürer ..bizim burda evrenin dediği gibi zorlama yok grup lideride yok sadece bi ateşlemeye ihtiyaç var bunuda genellikle jr. arkadaşımız yapar fikrini sunar bizde katılırız durum bundan ibaret

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulusmak isteyen özelden haberlesıp ıstedıgı bulusmayı yapabılır ancak burda bır bulusma organıze edılcekse yer zaman saat ayrıntılarla ilan edilip yapılabilir bu kadar tartısmaya gerek yok organıze edersınız kac kisi gelir bakarsınız ,şu var biz kac aydır emek veriyoruz bu foruma bir seyler yapmaya calısıyoruz yaptıkta, ancak foruma yenı gelenlerın balıklama dalıp direk toplantı olayları felan ayarlamasını dogru bulmuyorum...Herkes bireysel bulusmasını yapmakta özgürdür.Özelden yazarsınız yada msnlerinizi alır haydi bulusalım dersınız bulusursunuz grubu gereksiz yere işgal edip sayfa kirliliği yapmayalım.
    Biz atarız yeniyiz sizde düzenimiz var dersiniz varsa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:51 ----------

konu benden çıkmadımı abi? alınırım tabi.

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    bizim düzenimiz elbette var bunu en iyi şekildede yapıyoruz havalar düzelince daha iyi anlıcanızdan eminim malum havalar yağışlı işler yoğun hava erken kararıyo bu yüzden motorlarda kış uykusunda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    varsa hatam özürdilerim herkesden.

Umut konuyu çok güzel anlattın eline sağlık

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    burda benim iyi anlatıp anlatmam belki kimseyi ilgilendirmicek ama aramıza sadece yeni gelen arkadaşımız sen değilsin daha binlerce arkadaşımız bu forumu okuyup yaptıklarımızı paylaştıklarımızı görüp begenicek bize katılmaya çalışıcak burda amacımız gruplaşmak değil kitlesel olarak bir bütün olabilmek tek tek hiç birimiz bişey yapamıyoruz sadece kendimizi kandırıyoruz asıl amacımız hep beraber birlik bütünlük olmak bunun çabası içindeyiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    tamam ağabey kapatalım. ben anlıcamı anladım. forumdan bakarız biri bi ateş yakarsa dumanıda görürsek geliriz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:59 ----------

aynen umut katılıyorum.

Hepinizden ayrı ayrı özür dilierim lütfen kabul edin.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Biz atarız yeniyiz sizde düzenimiz var dersiniz varsa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:51 ----------

konu benden çıkmadımı abi? alınırım tabi.
    Burda düzen var merak etme... Ancak tüm bireyler olarak herkes hürdür..
    Düşüncelerini açıklayabilir.. Düzen derken nasıl bir düzen olacak.. Burada amaç bilgi paylaşmak, yardımlaşmak bunları yaparkende büyüyüp çoğalmaktır..Bu aralar fazla daralmışsın sen bence..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    Bibilsen Hocam Nelerle uğraştığımı...?

Kafayı yemek üzereyim, Sizlerle tanışıp yeni şeyler yapıp kafayı dağıtmak istiyorum. Hayat mücadelesi insanı Yaya çeviriyo gerdikçe geriyo.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:07 ----------

Arkadaşlar bu benim düldülü satıp hyo gv650 almak istiyorum. Sitede Forumuna dahil oldum arkadaşlar güzel bilgi verdiler, Fakat koreli olması kafa karıştırıyo. Siz nedersiniz nasıl motordur alsam pişman olurmuyum.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    kalitesi performansı pişman etmez hyo gv650'nin.
    gezginmotor'da satılık bi tane var.
    bilgi almak için gidip bakabilir bi üzerine oturur yaylanırsın.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    gezgin motor nersi.? fatih hocam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:25 ----------

googlede çıkarmı sitesi falan bi bakam

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    şu anki motorun nasıl peki

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    çiğdem mahallesi-fen lisesi yolunda. cumartesi uğrayacağım öğlen, buluşuruz orda istersen.
    http://www.gezginmotor.com/

gv650 iyi amma çapır işte yapcak bişey yok
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    fıratla konuştuk umut cumartesi ararsa buluşup benim motora bi bakım yatıracağız, soğukta çalışma probleminin dışında genel olarak iyi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 105 kullanıcı var. (0 üye ve 105 misafir)

Bu Konudaki Etiketler