Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı umutt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi olur ama herkesi topliyabileceğimiz gün olsun hafta sonu mesela herkesin gelebilecegi herkesin ulaşımı kolay olucak biyer kızılay olabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    tamam bana uyar bu haftasonu mesela hangi gün olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı alpayyuce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam bana uyar bu haftasonu mesela hangi gün olsun
    bana her yol parıs,bahama adaları falan filan...
    ama aksam olsun...

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Cuma buluşmalarımız Ümitköy Arcadium yanındaki Bahçemiz denilen mekanda oluyor ama belki bu hafta Kızılay civarlarında yapabiliriz, daha kolay olabilir bazı arkadaşlar için.
    Intruder Alert!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    Alıntı Tenebrosus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma buluşmalarımız Ümitköy Arcadium yanındaki Bahçemiz denilen mekanda oluyor ama belki bu hafta Kızılay civarlarında yapabiliriz, daha kolay olabilir bazı arkadaşlar için.
    valla hocam bi gün belirleyelim saatide izin almak sorun oluyo ancak yerini yapmak lazım..

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    cumartesi günü çok iyi olabilir saatinide çalışma saatlerimize göre ayarlarız kızılayda kendimize bi yer buluruz ve her hafta orda toplanırız ve ertesi günde pazar gezi planları konuşmalarımızı çok güzel yapacagımız bi gün

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    ya arkadaşlar facebook yokmu ordan dah rahat planlıcaz gibi burdan birbirimizden çok bağımsız ve kopuğuz nedersiniz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:50 ----------

varsa bi düzen ona uyalım yada yeniliyelim kış sezonunda kızılay yazın ümitköy gibi bilmiyorum nedersiniz. Hoca aramızda bir çavuş belirleyelim böyle olmuyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    arkadium süper abi...orda bulusalım...

benim oraya gelmem 5 dak sürmez...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    FIRAT Dünsana bişey sordum ama cevap alamdım sanırım kaçırdın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:05 ----------

motorum regal dd250e-9 yağı suyu tuzu benzini var aletin aküde dolu ama üşüyünce canına yandığım çalımıyo. geçen tam 3.5 km vurdurdum çalışmadı enson arabanın birine taktım kabloları 10 dakika marş sonra çalıştı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    FIRAT Dünsana bişey sordum ama cevap alamdım sanırım kaçırdın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:05 ----------

motorum regal dd250e-9 yağı suyu tuzu benzini var aletin aküde dolu ama üşüyünce canına yandığım çalımıyo. geçen tam 3.5 km vurdurdum çalışmadı enson arabanın birine taktım kabloları 10 dakika marş sonra çalıştı
    abi 4 dak sonra msj eklemisssin ben öncekini gördüm...eklenti yoktu ozaman...
    böyle bisey diyemem abi...binip bakmak lazım...
    bide subap ayarı yapıldımı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:14 ----------

motorun gidisinde bi sıkıntı varmı...120 rahat görüyor musun...
    acaba hava ayarı mı bozuk...
    onun startörde okuyuculu dimi abi...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    subap ayarı falan tamamdı. Benim motorcu; motorda sadece hava filtresi ve bujilerin değişmesi lazım demişti kışa girdiğimiz için bakım falan yaptırmadım sökebilsem bujileri telfırcayla temizlicem ama takım taklavat yok. startörde okuyuculu olup olmadığınıda bilmiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:21 ----------

yazın rahat görüyodu şimdilerde biraz tuhaf sanırım bayadır bakım yapmadım ondandır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    subap ayarı falan tamamdı. Benim motorcu; motorda sadece hava filtresi ve bujilerin değişmesi lazım demişti kışa girdiğimiz için bakım falan yaptırmadım sökebilsem bujileri telfırcayla temizlicem ama takım taklavat yok. startörde okuyuculu olup olmadığınıda bilmiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:21 ----------

yazın rahat görüyodu şimdilerde biraz tuhaf sanırım bayadır bakım yapmadım ondandır
    abi senin tamırcın kim...inş tahmin ettiğim kisi değildir...
    abi bujileri bi değistirelim...
    2 tane buji al bi tanede buji anahtarı 20 ytl bile tutmaz abi...cumartesi burdan bi abiyle dıs kapıya yedek parça almaya gidecez sende oraya gelirsen dediğim saatte 2 dak söker yenileriyle değistiririz...bende her türlü takım taklavat var...

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Benim de ön fren ötüyor, ne yapmak lazım?
    Intruder Alert!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Benim de ön fren ötüyor, ne yapmak lazım?
    abi ben önceki kullandığım is yerinin scooteri vardı onunda ön disk fren ötüyordu...
    söktüm bayataları üstünü bi güzel zımparaladım...taktım ses kesildi...
    ama 1 hafta sonra gene ötmeye basladi...bazen o sesi duymamak için frene basmıyom yaw..
    bi türlü kesemedim o sesi...
    o sesin sebebide balatanın cok süper kalite bi marka olmasından kaynaklanıyormis...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:51 ----------

motor kap kap kanuni hüssar 125
    balata özelliğini yitirmeye basladığında gelir o ses...balata sertlesir hiç balatada asınma olmaz...ama diski çizer...bi elini sürtün bakalım diskin iç ve dıs taragına tek hat halınde çizikler var mı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    mamakta harita komtanlığının yukarısında motorcu var gerçi gençten çocuklar baktı ama motoru hiç elletmedim onlara. çankayadaki regalin servisinde sadece bi yağ değişimi yaptırdım. cumartesi dışkapıda yiba çarşısınamı gidecen oraya gelebilirim ama motor çalışırmı bilmem.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:11 ----------

ön fren ötmesi balatanın sertleşmesinden kaynaklıyo dayımda dizel motor tamircisi onların yaptığı balataları pudralıyorlar nedenini hiç sormadım bazan yeni balata bile ötebiliyo.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:13 ----------

Yeri ve saati 05054040460 ı çaldır ben seni ararım kardeşim benim.

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    mamakta harita komtanlığının yukarısında motorcu var gerçi gençten çocuklar baktı ama motoru hiç elletmedim onlara. çankayadaki regalin servisinde sadece bi yağ değişimi yaptırdım. cumartesi dışkapıda yiba çarşısınamı gidecen oraya gelebilirim ama motor çalışırmı bilmem.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:11 ----------

ön fren ötmesi balatanın sertleşmesinden kaynaklıyo dayımda dizel motor tamircisi onların yaptığı balataları pudralıyorlar nedenini hiç sormadım bazan yeni balata bile ötebiliyo.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:13 ----------

Eğer başka bir neden yoksa tozdan ses yapar.. WD-40 alıcaksın.. Sıkacaksın..
    Bir süre ses kalmaz.....
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    Bide arkadaşlar bu toplaşma mevzuu noldu kimseden ses çıkmıyo..

Bana kalırsa kızılayda eski gimanın ptt girişi tarafında toplaşalım. yarın saat 19:30 veya 20:00 uygunmu? akşamda buluşma günlerini ve yeri hepbirlikte yüzyüze kararlaştırırız. arkadaş listenize bildirirsek daha fazla kişi toplaşmış oluruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:19 ----------

mete hocam senin dediğin yağ gibi bişi ya fren tutmazsa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:20 ----------

Hocam yarın akşam konuşuruz. Sen yarın geliyomusun ondan haber ver

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc

Bana kalırsa kızılayda eski gimanın ptt girişi tarafında toplaşalım. yarın saat 19:30 veya 20:00 uygunmu? akşamda buluşma günlerini ve yeri hepbirlikte yüzyüze kararlaştırırız. arkadaş listenize bildirirsek daha fazla kişi toplaşmış oluruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:19 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:20 ----------

Mert, mete değil.. wd-40 yağ değil çok iyi temizler. . Büyük marketlerde Realde bile var 8-9 TL.. kullanıyorum..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200

sitelerin içinde ulubey lisesinin arkasında değil dimi abi...
    evet abi yıbaya gidecem ismini unuttum ondan yazamadım...
    tel kayıt ettim cumartesi gecerken ararım abi....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:34 ----------

o yağ değil abi pas sökücü...bende 2 kutu vardı sanırım...dur bi deneyim...
    önce çöplüğümden onu bulmam lazım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:37 ----------

çöplük ( yük damı )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    mert abi özür hep yapıyorum klavye hatası.

Fırat tlfnu bekliyeceğim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 74 kullanıcı var. (0 üye ve 74 misafir)

Bu Konudaki Etiketler