Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Er5
    Alıntı kaanelcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar jinlun sevisi varmı ankarada yardımcı olursanız sevinirim bugün kaza yaptım düştüm motorda hasar cok :(sagtaraftaki firen fida bölümünden kırıldı ,ön ayna kırıldı,menzin depozu para büyüklügünde icine eyildi,yantaraftaki motoru kapatan ücgen şeklindeki barca kırıldı,motorum benim elimden cok cekicek bu gidişte.hata bende yagmurlu havada motor sürmeyi örenmek icin cıkarsam sonucu bu olurmuş..allahtan yokuş aşagı giderken arabalara carpmadım.elimi gazdan cekemedim teker kaydı...
    arkadaşım,büyük geçmiş olsun.ben de senin gibi yeni başlayanlardanım (gerçi yaş 36 ama!).bu nedenle akıl vermek gibi olmasın ama,kesinlikle tecrübeli birinden veya bu konuda uzmanlaşmış bir yerden temel sürüş teknikleri kursu almanı tavsiye ederim (ben öyle yaptım,ihtiyacın olursa sana bir yer önerebilirim). dikkat edersen yıllarını bu işe vermiş bütün motorcular eğitimsiz bu işe girilmemesi konusunda hemfikir.hem senin hem de trafikte yol alan diğer insanların canı ve malı göz göre göre riske atılacak konular değil.ayrıca motora uzun yıllar keyifle binmek istiyorsan gel sen bizlere kulak ver.
    "[B]SÖYLESEM TESİRİ YOK , SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL[/B]"[I][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ya ankara da kizilay ve cevresinde motor temizlik bakim urunleri satan bi yer varsa adres alabilir miyim?

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı kaanelcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar jinlun sevisi varmı ankarada yardımcı olursanız sevinirim bugün kaza yaptım düştüm motorda hasar cok :(sagtaraftaki firen fida bölümünden kırıldı ,ön ayna kırıldı,menzin depozu para büyüklügünde icine eyildi,yantaraftaki motoru kapatan ücgen şeklindeki barca kırıldı,motorum benim elimden cok cekicek bu gidişte.hata bende yagmurlu havada motor sürmeyi örenmek icin cıkarsam sonucu bu olurmuş..allahtan yokuş aşagı giderken arabalara carpmadım.elimi gazdan cekemedim teker kaydı...
    geçmiş olsun. ankarada yok servis ama distribütörden her parçayı çok kolay getirtebiliosun. jinlun türkiye diye arat bulursun internetten. kocaelinde distribütör ama ertesi gün elinde oluo stokları varsa
    hellrider

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı baran06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ankara da kizilay ve cevresinde motor temizlik bakim urunleri satan bi yer varsa adres alabilir miyim?
    motoru yıkayacağın zaman getir buraya....jant tekizleyici,lastik parlatıcı,gögüs parlatıcı,döseme tekizleyici,zift sökücü daha sayıyı mı kanki...tanzikli su pompası...her türlü malzeme var...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:18 ----------

Alıntı CaptainKidd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun. ankarada yok servis ama distribütörden her parçayı çok kolay getirtebiliosun. jinlun türkiye diye arat bulursun internetten. kocaelinde distribütör ama ertesi gün elinde oluo stokları varsa
    arkadas parçaları istesin ben takarım....eskilerini yerinden sökmesin ama...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:19 ----------

dünkü yağmurda motora bindiğim yetmiyormis gibi kavak köyüne gittim yol denen bisey yok resmen racerla çamurun içinde cross yaptım...ama cok eğlenceliydi be...üstüm basım her tarafım çamur içinde kaldı...motorun halini söylemiyorum...yolda hiç düz gidemedim zaten bi o yanna bi bu yanna...aha düstüm düsecem derken...asağımı bile yere koymadan 1 km lik çamurun içinden nasıl cıktım hayret ettim valla...
    her ne kadar ss hastası olsamda toprak yolu seviyorum be...
    bugun motorum cillop gibi oldu bal dök yala yanı...

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    cumartesi akşama doğru bilkent şel benzinlik önünden konya yolu istikametine giden topkeyzli bir reysır gördüm sen miydin o?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi akşama doğru bilkent şel benzinlik önünden konya yolu istikametine giden topkeyzli bir reysır gördüm sen miydin o?

benim motorum bu abi...o ben değildim...cumartesi günü 2 de okaldan cıkıp aksam 7:30 a kadar sitelerder kavak köyüne gittim orda bi ark gördüm...birazda çamurda gürestim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:24 ----------

arkadyum taraflarında repsol racer ile bi paketçi var...bilkide odur abi gördügün...bide bilkentteki şel dede dominos var...belki o racerla paket yapan elemandır...

baskentli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Günaydın ahali
    baskentli

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    günaydın ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    günaydın guzel yurdumun güzel insanları

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    mutlu haftalar muhteremler.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    günaydın umarım güzel bi hafta olur:D

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Günaydın herkese, sizce kar yağar mı bu hafta?
    Intruder Alert!

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    işallah yağar artık yaa kış bitti motoru kaldırdık bir an önce yaz gelsin

Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Hiç karda binmedim motora, binsem nasıl olur acaba merak ettim. ^^
    Intruder Alert!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı Tenebrosus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç karda binmedim motora, binsem nasıl olur acaba merak ettim. ^^
    çok güzel oluyor abi...
    vitesi 1 e tak bıruk debriyajı teker oldugu yerde dönsün dursun...
    önce ki jawamla karda baya bi gezmistim...
    zincirini değistirmistim eski zinciride atmadım...eski zinciri 6-7 parçaya ayırdım ve tekere takmistim...cok deli olmustu...her yere cıkıyodu motor...zincirsiz yerinden kalkmayan motor zincirle resmen crossculara taş cıkartırdım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:57 ----------

hem düsünce biseyde olmuyor...yer yumusak...

Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Herkes gözümü korkutuyor "binilmez, deli misin" falan diye ama çok merak ediyorum millet böyle dedikçe, sanırım denemeden rahatlamicam. ^^ Yavaş yavaş gitsem falan olmaz mı ki?
    Intruder Alert!

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    Herkes gözümü korkutuyor "binilmez, deli misin" falan diye ama çok merak ediyorum millet böyle dedikçe, sanırım denemeden rahatlamicam. ^^ Yavaş yavaş gitsem falan olmaz mı ki?
    geçen sene cbf ile kara yakalanmıştım. inanılmaz bir heyecandı.ayrancı-eryaman arası. istanbul yolunda ha düşütüm ha düşecem derken eve kadar sağsalim geldim. seninki büyük motor karda zor olur .ayrıca kar yağarken kask olayı berbat. önün kapanıyor,açsan kardan göremiyosun,buğu falan derken tam bir işkence.

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    ben yağmurda bile sürmekten nefret ediyorum ya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    kar yağarken gittim bi arkadasında dediği gibi vizörün önü kapanıyor ikde bi yol elimle karı siliyorum....motorum beyazdı ...kar sayesinde bende bembeyaz oldum öyle uyumlu uyumlu gittim...
    daha sonra kar yağdıktan sonra bindim...yollar full kardı...asfalt yer yok...arka tekerde zincir varken rampa yukarı basıp cıkıyordumda...cok zevkli oluyor...her çıkısın bide yere yapısarak inisi var...motorla yan yana kaya kaya indik...beni geçti tabi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:26 ----------

yagmurda ayrı bi zevkli oluyor...hele basarak gitmesi ayrı bu zevk...o sekilde motora hakım olabilen birisi normalde de fazlasiyla iyi kullanır...

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sene cbf ile kara yakalanmıştım. inanılmaz bir heyecandı.ayrancı-eryaman arası. istanbul yolunda ha düşütüm ha düşecem derken eve kadar sağsalim geldim. seninki büyük motor karda zor olur .ayrıca kar yağarken kask olayı berbat. önün kapanıyor,açsan kardan göremiyosun,buğu falan derken tam bir işkence.
    Vay Fatih nereledesin yav ? Sesin çıkmıyodu ne zamandır ?

Benim motoru kaldırmak gibi bir durumum yok. Sadece aküyü eve aldım. Haftada bir çalıştırıyorum motoru. Hava müsait olduğunda (çok ıslak değilse, buz vs. yoksa) dolaşıyorum biraz. Şurda 2,5 - 3 ay zaten.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 118 kullanıcı var. (0 üye ve 118 misafir)

Bu Konudaki Etiketler