Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    kışlık pantolon lazım. acilen. yoksa devam edemeyeceğiz.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışlık pantolon lazım. acilen. yoksa devam edemeyeceğiz.
    bacaklarına gazete sar koli bandıyla bantla biseycikler olmaz
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    günaydın ankara

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    günaydın arkadaşlar

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    (bu umut da paso günaydın diyo..icraat yok) sana da günaydın canım arkadaşım

gunaydın hocam. ne yaptın mülakat işini? ekip yeni geldi. görüşeyim mi?

heeeyt ülen!! var mı lem motoruna olan aşkı benimkini geçecek

"motosiklete olan güvenimi kaybetmektense, gider cıbıf alırım daha iyi" <rabırt boşş>

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    (bu umut da paso günaydın diyo..icraat yok) sana da günaydın canım arkadaşım

gunaydın hocam. ne yaptın mülakat işini? ekip yeni geldi. görüşeyim mi?

heeeyt ülen!! var mı lem motoruna olan aşkı benimkini geçecek

"motosiklete olan güvenimi kaybetmektense, gider cıbıf alırım daha iyi" <rabırt boşş>
    daha var mülakata. sen ekiple bir görüş istersen. içeriden yazacak çalışan lazım.
    bu arada burada halen bayağa sis var. umarım bayram dönüş yolunda kazalar olmamıştır

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    tamam konuşayım akşama.

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    o zaman başka bişey diyim nasılsınız peki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ankarada ki arkadaşlar her cuma mı toplanıyordunuz.öyleyse nerde görüşüyorsunuz?bu gece ankara ya dönüyorum.

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben burada hiç bir gezi çağrısı göremedim.. Bayramda Ankara MT organizasyonu yoktu..
    Özellikle 2 gün hava çok iyi idi.. Zayıf bir organizasyon Ankara MT...
    Olur elbet birgün, biraz sabırlı olun, burayı takip etmeyi ihmal etmeyin
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı dombay35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur elbet birgün, biraz sabırlı olun, burayı takip etmeyi ihmal etmeyin
    Tabi olurda nasıl ne zaman kimle?
    Yazık yani burada bir bütünlük yok.
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    Tabi olurda nasıl ne zaman kimle?
    Yazık yani burada bir bütünlük yok.
    arkadaşım burayı birbirinemi katmaya çalışıorsun?? her hafta cumaları toplanılıo. hemen her pazar toplanan arkadaşlarımız var.... rica ederim biraz daha seçtiğimiz kelimelere dikkat edelim. baştan beri enteresan eleştiriler yapıosun haksız yere. hayır okuyan başka bir il grubuda gerçek sanacak ben ona üzülüyorum...
    hellrider

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı CaptainKidd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım burayı birbirinemi katmaya çalışıorsun?? her hafta cumaları toplanılıo. hemen her pazar toplanan arkadaşlarımız var.... rica ederim biraz daha seçtiğimiz kelimelere dikkat edelim. baştan beri enteresan eleştiriler yapıosun haksız yere. hayır okuyan başka bir il grubuda gerçek sanacak ben ona üzülüyorum...
    Şimdi bu konuda daha çok fazla birşey yazmak istemiyorum. Ancak kelimeleri seçme konusunda uyaracak pek fazla kişi göremiyorum. Burası sosyal bir ortam birlik beraberlik içerisinde bir gezi veya etkinlik olsun dedim. Detaya girmek istemiyorum. Bir motorsever ve Ankaralı olarak bayramda havalar güzelken toplanıp olabildiğince uzak biryerlere gitmek istemenin entresan eleştiri ile bir alakası yok.. Siz şöyle düşünseniz daha sağlıklı olur..ve üzülmezsiniz.. Bu yaşta neden ben hiç eleştiri kaldıramıyorum.. Ve gerçekten Ankara Mt de neden 2 kişi yanına 3. kişi gelipte bir etkinlik yapamıyoruz...Çoğalıp büyüyemiyoruz.. Bakın bu eleştirileri de herkes yapmaz.. Çoğalıp büyümeye ve gelişmeye bakın..

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    Şimdi bu konuda daha çok fazla birşey yazmak istemiyorum. Ancak kelimeleri seçme konusunda uyaracak pek fazla kişi göremiyorum. Burası sosyal bir ortam birlik beraberlik içerisinde bir gezi veya etkinlik olsun dedim. Detaya girmek istemiyorum. Bir motorsever ve Ankaralı olarak bayramda havalar güzelken toplanıp olabildiğince uzak biryerlere gitmek istemenin entresan eleştiri ile bir alakası yok.. Siz şöyle düşünseniz daha sağlıklı olur..ve üzülmezsiniz.. Bu yaşta neden ben hiç eleştiri kaldıramıyorum.. Ve gerçekten Ankara Mt de neden 2 kişi yanına 3. kişi gelipte bir etkinlik yapamıyoruz...
    çok güzel bi noktaya değindiniz gerçekten. uzak yerlere de gidiliyor yakın yerlerede, ayrıca düzenli olarak her hafta cuma günleride toplanılıyor. yani anlatmak istediğim bir kere bile burada belirttiğimiz aktivitelerde sizi göremedik... neden bu kadar sert eleştiriye maruz kalıyoruz onu anlamadım.. yoksa eleştiride kaldırabilecek bir insanım....benim kızdığım konu bu... yoksa herkesin fikri kendinedir...

Not: konu yaş ise benimde diyeceklerim olabilir ama gereksiz uzar bu muhabbet...
    hellrider

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı CaptainKidd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bi noktaya değindiniz gerçekten. uzak yerlere de gidiliyor yakın yerlerede, ayrıca düzenli olarak her hafta cuma günleride toplanılıyor. yani anlatmak istediğim bir kere bile burada belirttiğimiz aktivitelerde sizi göremedik... neden bu kadar sert eleştiriye maruz kalıyoruz onu anlamadım.. yoksa eleştiride kaldırabilecek bir insanım....benim kızdığım konu bu... yoksa herkesin fikri kendinedir...

Not: konu yaş ise benimde diyeceklerim olabilir ama gereksiz uzar bu muhabbet...
    Ben birlik beraberlik güzellik tarafındayım..
    Buraya üye olma tarihim yenidir.
    O nedenle aktivitelere gelemedim.. Açıkcası ilk girdiğimde bir aktivite vardı.. Ondada 4 kişi Eymire, 5 kişi Karagöl- Çubuk tarafına gittiler dağılma oldu.. Bende kimseyi tanımadığım için nereye gideyim karar veremedim.. Sanırım ondan sonrada pek gezi olmadı diye biliyorum..

Amaç hoşca mutlu vakit geçirmek..Sağlıcakla kal..

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    bi bayramı boş geçirdik diye gezi yapılmıyor zannedilmesin.. hem bayram günü herkesin ayrı bir programı var hemde havalar biraz soğuduğundan ciddi bi organizasyon yapılmıyor doğrudur.. ama yinede bayramda hava güzeldi bişey yapılmadı demek yerine bayramda hava güzel olacakmış ne yapsak diyebilirdiniz..

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi bayramı boş geçirdik diye gezi yapılmıyor zannedilmesin.. hem bayram günü herkesin ayrı bir programı var hemde havalar biraz soğuduğundan ciddi bi organizasyon yapılmıyor doğrudur.. ama yinede bayramda hava güzeldi bişey yapılmadı demek yerine bayramda hava güzel olacakmış ne yapsak diyebilirdiniz..
    Ben buraya mesaj yazdım ve izledim. Siz galiba göremediniz..
    Başka arkadaşlarda napalım diye yazdılar. Hatta ben biri gezelim bayramda diye yazınca özelden mesaj attım. Bende geleyim dedim..

Ancak burada yeni olunca veya hiç karşılaşma tanışma olayı olmayınca siz birbirlerinizi tanıyan insanlar yeni insanları olaya katma çabanız yok gibi geldi bana...

HK bu konuda başka bişey demek istemiyorum.. Uzatmakta istemiyorum.
    Çünkü amaç dışına çıksın istemiyorum..Biz motorsevgisi olan insanları bulur bir yerlere gideriz. Merak etme...
    İyi akşamlar herkese..

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sevgili yol arkadaşlarım.

bildiğimiz ve sevdiğimiz üzere ankara mt, herkesin özgürce karar verdiği. bir etkinliğe katılmak zorunda olmadığı. bir liderin olmadığı gibi, abilerimizin tecrübe ve fikirlerinin hevesle ve saygıyla dinlendiği, katılımcı olmayana bir yaptırımın uygulanmadığı samimi bir platform. zaman zaman fikirler ortaya atılıyor. kim nereye isterse oraya gidiyor. ankara mt 2ye de bölünür 3e de. her grubun aklı da diğerinde kalır, telefonla bir diğerini de samimi bir şekilde kollar. çok kalabalık ve samimi gezilerimiz oldu. şu sıralar yaşanan durgunluk mevsimsel. farkettik ki havalar bozdukça bırakın gezileri, cuma toplantılarına bile katılım azaldı. hatta geçtiğimiz cuma da katılım bitti toplantı yapılmadı. bu nedenle arkadaşlarımdan da istek olmayınca biz büyük planlar yapmayı bıraktık. zaten havalar da uzun geziler için elverişli değil. ama devam etmek isteyenler olursa ya kendileri gezi ilan edebilir, ya da isterlerse yine biz yardımcı oluruz. gerginliğe gerek yok. bu kadar kısa sürede bu kadar sıcak ve samimi bir ekibi toplamak kolay bir şey değildi. gruptaki her karakterin mutlu olması, birbirini sevmesi, nasıl isterse öyle davranabilmesi sayesinde oluyor. herkes biliyor ki en ufak toplantı için bile bütün hafta herkesin kapısını aşındırıyorum. birşeyler yapılmamasından hoşnut olmayan arkadaşlarım varsa hevesli olduklarını gösterirlerse bize de hırs gelir. ama kış uykusu yapalım derseniz, cumaları gelenlerle toplanır, baharda kaldığımız yerden yolumuza devam eder, sucukları mangala dizeriz . tabi ki bu dönem, aramıza şu sıralar katılmak isteyen arkadaşlar için şanssız bir dönem.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    sevgili yol arkadaşlarım.

bildiğimiz ve sevdiğimiz üzere ankara mt, herkesin özgürce karar verdiği. bir etkinliğe katılmak zorunda olmadığı. bir liderin olmadığı gibi, abilerimizin tecrübe ve fikirlerinin hevesle ve saygıyla dinlendiği, katılımcı olmayana bir yaptırımın uygulanmadığı samimi bir platform. zaman zaman fikirler ortaya atılıyor. kim nereye isterse oraya gidiyor. ankara mt 2ye de bölünür 3e de. her grubun aklı da diğerinde kalır, telefonla bir diğerini de samimi bir şekilde kollar. çok kalabalık ve samimi gezilerimiz oldu. şu sıralar yaşanan durgunluk mevsimsel. farkettik ki havalar bozdukça bırakın gezileri, cuma toplantılarına bile katılım azaldı. hatta geçtiğimiz cuma da katılım bitti toplantı yapılmadı. bu nedenle arkadaşlarımdan da istek olmayınca biz büyük planlar yapmayı bıraktık. zaten havalar da uzun geziler için elverişli değil. ama devam etmek isteyenler olursa ya kendileri gezi ilan edebilir, ya da isterlerse yine biz yardımcı oluruz. gerginliğe gerek yok. bu kadar kısa sürede bu kadar sıcak ve samimi bir ekibi toplamak kolay bir şey değildi. gruptaki her karakterin mutlu olması, birbirini sevmesi, nasıl isterse öyle davranabilmesi sayesinde oluyor. herkes biliyor ki en ufak toplantı için bile bütün hafta herkesin kapısını aşındırıyorum. birşeyler yapılmamasından hoşnut olmayan arkadaşlarım varsa hevesli olduklarını gösterirlerse bize de hırs gelir. ama kış uykusu yapalım derseniz, cumaları gelenlerle toplanır, baharda kaldığımız yerden yolumuza devam eder, sucukları mangala dizeriz . tabi ki bu dönem, aramıza şu sıralar katılmak isteyen arkadaşlar için şanssız bir dönem.
    İşte olay bu.
    Birlik beraberlik kardeşlik dostluk türküleri söylenmeye başlandı.. Kesin bir aktivite yapılır..Sevgili JR çok güzel ve yapıcı özetledin.. Sucuk konusunda ilk tanıştığımızda sana öyle şeyler anlatacağım ki.. sonrasına sen karar vereceksin..

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    aman serdar abi sucuktan soğutmayın da beni. sevgili çılgın fatihin, (engebeli) cennet belpınarda bize tattırdığı sucuklardan sonra önümde eşeği kesip üzerine belpınar yazsalar yine de yerim

kopmalar olmasın. herkes bakkala gitse diğerlerini arasın. biz ankara mt diye bir kalıp sayesinde değil, bu çatının altındaki insan kalitesi ve samimiyeti sayesinde biraradayız.

ben de tatlı su motorculuğumu baya bir esnettim bu sene..demek ki pantolonumuz da olsa "all weather man" sukunun peşinde dere tepe gezeceğiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 79 kullanıcı var. (0 üye ve 79 misafir)

Bu Konudaki Etiketler