Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    junyor paşa ben daha yeni eve geldim sabah gec kalırım buyuk olasılık uyandırsana beni :D
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    günaydın

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    :günaydın herkeşe. gidip azcık sibiyefimi seveyim. bineyim üstüne..vurayım kırbacı vurayım kırbacı
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Günaydın arkadaşlar, 45 dakika sonra motorumla yollarda olacağım
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parlattıysan motoru pasta + cila ile, pek de gerek kalmamıştır. ışıl ışıl olmuştur.

gencay bu konuya eğilelim abicim. cuma akşam etraflıca konuşuruz. seni de görmek isteriz aramızda. gelemesen de biz ayarlarız, planlarız, sana ulaşırız.
    amma ulaştınız

arkadaşlar gerçekten gidelim bu hafta sonu.. insanların yüzlerini görmelisiniz. duaları işe yararsa cidden ....
    neyse.. gevezelik bir yana, bu hafta sonu için konuşalım bir şekilde.

hafta içi genelde şehir dışındayım. haftasonuda işin doğrusu tezin başından kalkamıyorum kolay kolay. suç benim ben size ulaşamadım.

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Günaydın millet...
    Intruder Alert!

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    günaydın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :günaydın herkeşe. gidip azcık sibiyefimi seveyim. bineyim üstüne..vurayım kırbacı vurayım kırbacı
    abeyy ben gelirim sinemaya hem tanışmış oluruz!!

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Baran, arkadaşım biraz geç kaldın sinema teklifi dün içindi. Lakin her cuma buluşuyoruz, bekleriz...
    Intruder Alert!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    tamam umarım bu cuma uyar hocam da tanışma fırsatımız olur.görüşmek dileğiyle.

Ceyaarrr nerdesin ? , cbf'ciler çoğalıyor Ankarada.

Hoşgeldin Baran

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    nevet arkadaşlar, var mı bu haftasonu birkaç saatini ayırabilecek olan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:54 ----------

ya az önce bir haber okudum..

şerefsizim bi adam olmayız dedirtecek türden.. canım sıkıldı. bu kadar da dümbüklük düdüklük olmaz ki..

25 kg.’lık kayayla korkunç intikam!
    BURSA AA
    Bursa’nın Karacabey ilçesinde yol verme meselesinden tartıştıkları kişiye köy girişinde pusu kuran zanlıların 25 kilogramlık kaya attığı otomobilde bulunan anne öldü, 2.5 yaşındaki çocuğu ağır yaralandı.
    Sultaniye köyünde düğüne katılan Kamil Atış (23), eşi Burcu (22), kızları 2.5 yaşındaki Minel ve Figen (5) ile Bakırköy’deki evlerine gitmek üzere otomobilleriyle yola çıktı.

Levyeyle saldırdı
    Kamil Atış, yolda, aynı düğüne katılan ve uzaktan akraba oldukları öğrenilen H.K. (17) ve arkadaşı G.K. (17) ile yol verme meselesinden tartıştı. Atış, H.K.’nin kullandığı otomobile levyeyle vurmaya başladı. Bunun üzerine, H.K. ve G.K., otomobille kaçtı. H.K. ve G.K., arkadaşları İsmail E. (19), O.K. (17) ve Şükrü A’yı (29) arayarak, Hotanlı köyü girişine gelmelerini istedi. Hotanlı köyü girişinde yolu kesen ve pusu kuran zanlılardan biri, hareket halindeki Atış’ın otomobiline yaklaşık 25 kilogram ağırlığında kaya attı. Camı parçalayan kaya, otomobilin ön koltuğunda oturan Burcu Atış ile 2.5 yaşındaki kızı Minel’e çarptı. Hastaneye kaldırılan Burcu Atış, müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Minel Atış’ın ise durumunun ağır olduğu öğrenildi. Olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı.
    Zanlılardan H.K. (17), G.K. (17) ve O.K. (17), çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı, Ş.K. ve İ.E., serbest bırakıldı.

Motosikleti
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nevet arkadaşlar, var mı bu haftasonu birkaç saatini ayırabilecek olan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:54 ----------

ya az önce bir haber okudum..

şerefsizim bi adam olmayız dedirtecek türden.. canım sıkıldı. bu kadar da dümbüklük düdüklük olmaz ki..

25 kg.’lık kayayla korkunç intikam!
    BURSA AA
    Bursa’nın Karacabey ilçesinde yol verme meselesinden tartıştıkları kişiye köy girişinde pusu kuran zanlıların 25 kilogramlık kaya attığı otomobilde bulunan anne öldü, 2.5 yaşındaki çocuğu ağır yaralandı.
    Sultaniye köyünde düğüne katılan Kamil Atış (23), eşi Burcu (22), kızları 2.5 yaşındaki Minel ve Figen (5) ile Bakırköy’deki evlerine gitmek üzere otomobilleriyle yola çıktı.

Levyeyle saldırdı
    Kamil Atış, yolda, aynı düğüne katılan ve uzaktan akraba oldukları öğrenilen H.K. (17) ve arkadaşı G.K. (17) ile yol verme meselesinden tartıştı. Atış, H.K.’nin kullandığı otomobile levyeyle vurmaya başladı. Bunun üzerine, H.K. ve G.K., otomobille kaçtı. H.K. ve G.K., arkadaşları İsmail E. (19), O.K. (17) ve Şükrü A’yı (29) arayarak, Hotanlı köyü girişine gelmelerini istedi. Hotanlı köyü girişinde yolu kesen ve pusu kuran zanlılardan biri, hareket halindeki Atış’ın otomobiline yaklaşık 25 kilogram ağırlığında kaya attı. Camı parçalayan kaya, otomobilin ön koltuğunda oturan Burcu Atış ile 2.5 yaşındaki kızı Minel’e çarptı. Hastaneye kaldırılan Burcu Atış, müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Minel Atış’ın ise durumunun ağır olduğu öğrenildi. Olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı.
    Zanlılardan H.K. (17), G.K. (17) ve O.K. (17), çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı, Ş.K. ve İ.E., serbest bırakıldı.
    Bu ülkede olan hiç bir seye sasırmadıgım gibi bunada sasırmadım insanlar iyice delirmeye basladı

haftasonu cumartesi pazarmı yer saaat bilgisi verirsen durumuma bakcam gelmeye calışcam

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    selam ankara. selam evren. unutursun diye hatırlatayım dedim. özelden msj bekliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:06 ----------

unutmadan bugün bimden yağ sökücü aldım. aslında pek iş görüceğini sanmamakla beraber denedim. sonuç: beklentilerin ötesindeydi. cantlar için almıştım harika oldu ve zorlanmadan çıktı. cantlar için tavsiye edilir.

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Ne marka aldın ? Castrol'ün zincir temizleme ürünü var ondan mı aldın ?

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne marka aldın ? Castrol'ün zincir temizleme ürünü var ondan mı aldın ?
    yok. o var zaten. ben cantlar için almıştım. 2.5 lira. evde kurumuş yağları çıkaran temizlik mazemelerinden.
    sen nasılsın bu arada?hiç görüşemiyoruz

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    İyidir Fatih. Konya'dayım. Yarın dönücem inşallah. Görüşürüz hafta içi bi gün. Benim motorun bakımı var. Girişince haber veririm, gelirsin(iz), görüşürüz.

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyidir Fatih. Konya'dayım. Yarın dönücem inşallah. Görüşürüz hafta içi bi gün. Benim motorun bakımı var. Girişince haber veririm, gelirsin(iz), görüşürüz.
    tamam bekliyor olacağım.

Motosikleti
    ankarada honda nx4 falcon kullanıcısı bir tanıdıgınız varsa haberim olsum motoru görmem lazım

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Pazar günü. sanıyorum 2-3 civarı uygun olur. ama birkaç kişi olursak ben uyarım sizin saatlere.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler