Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    canyerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    Arkadaşlar Pazar günkü geziden sizin için özel olarak hazırladığım küçük bir video...

Bilgisayarınıza indirmek için:

http://rapidshare.de/files/36248166/...Slayt.wmv.html
    Can YERLİ
    06 YC 502

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    CAN
    süper olmuş ya müzik zaten bitirmiş olayı ama çok kısa
    125 ZN
    06 ZN 181

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    çok iyi olmuş tebrikler.
    bri dahakine daha uzun çekimler yapacak donanımla yola çıkalım. bu iş iyi oluyor.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ehehheh super abi, babam güzel bi fotograf makinesi almayi planlamakta video da çekebilen. alirsa ben de onun kapip kameraman artçı olarak gelirim artık bundan sonra

Motosikleti
    Yamaha XT660ZA
    Arkadaşlar, foruma yazı yazan üyelerin sayısı bu kadar çokken pazar günü en fazla 5 motorla dolaşmak Ankara MT' ye yakışmıyor . Bu Pazar hava iyi olursa güzel bir sezon kapanışı yapmak adına büyük bir buluşma yapalım bence. Hatta 11 yerine biraz daha geç buluşalım ki isteyen sabah ailesiyle zaman geçirsin ve sonrasıda 3-4 saat bile olsa bir tur yapalım.
    Serdar
    Ankara
    CRF 250L

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pazar günü bu sefer ben de gelicem inşallah.. Biraz geç yapılması mantıklı gibi geldi,uyanmam garanti olur Can Yerli,harika olmuş,ellerine sağlık

Motosikleti
    Mts 950
    peki bu durumda hemen liste yapayim

pazar günü yoğun istek üzerine bu sefer saat 12.30 da anatolia da bulusuyoruz. 13.00 gibi de fazla oyalanmadan çıkarız.

katılacaklar
    1) mithrelios(maalesef artçı olarak yine yeniden.)
    2) topatapan(güzel cbr 125 i ile)
    3) chimeaby(yakından bi de superlight görelim nasil oluyormuş)
    4) cano(sanirim o da dellenip motoru depodan çıkartmazsa artçı gelecek)
    .
    .
    .

gezi önerilerinizi ve katilip katilamayacaginizi bildirin güzel listemiz olsun herkes gelsin bi 15 kişi olalim bu sefer en az ehliyetimi de alayim da bu pazara kadar, ehliyetsiz bi kişi gönül rahatligiyla gelebilsin.

canyerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    @mito
    şeytana uymak istiyorum ama bi yandan da dur diorum kendi kendime.offf offf içi gidio.mitocum şu senin 2. kaskı zahmet olmassa getirebilrmisin pazara
    Can YERLİ
    06 YC 502

Motosikleti
    125 zn
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gezi önerilerinizi ve katilip katilamayacaginizi bildirin güzel listemiz olsun herkes gelsin bi 15 kişi olalim bu sefer en az ehliyetimi de alayim da bu pazara kadar, ehliyetsiz bi kişi gönül rahatligiyla gelebilsin.
    zuhahah sanki kulaklarım çınladı valla benim motorla gemem çok zor zaten 1.40 da dersim var nasl yetişicem onu bile bilmiyorum dersaneye ama anatolyaya gelicem mithrelious abicim sana söz 29 ekim pazar dersanemde okulumda yok alalım benim motoru açalım bayragımızıda bütün ankarayı turluyalım
    125 ZN
    06 ZN 181

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bir aksilik olmaz ise yarın ehliyet tamam, belki geziye katılamam ama pazar 12:30 da sizlerle tanışmak için anatolia da olucam

caya104 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Honda Today-99 Honda Transalp vardı
    bende geliyorum

Motosikleti
    125 zn
    eskişehir yolu bilkent köprüsünden geçecek olanvarsa artcısı olabilirmiyim???
    125 ZN
    06 ZN 181

Motosikleti
    Yamaha XT660ZA
    Ben pazar günü Aydınlıkevlerde sınavda görevliyim. 09:30'da başlıyor en geç 12:30'da biter ve ben de 13:00 gibi Anatolia'da olurum. Ama eğer yetişemezsem Mito ile haberleşir yerinizi öğrenirim. Bu sefer 10 tane motor olacak mı bakalım.
    Serdar
    Ankara
    CRF 250L

Motosikleti
    Mts 950
    Alıntı canyerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mito
    şeytana uymak istiyorum ama bi yandan da dur diorum kendi kendime.offf offf içi gidio.mitocum şu senin 2. kaskı zahmet olmassa getirebilrmisin pazara
    abi kusura bakma o kaskı verdim motoru sattigim arkadaşa. kask alacak parasi kalmamis düşüp öğrenirken kafasını patlatsın istemedim. benim işim olur da gezi kısmına gelemezsem benim kaskı veririm sana nasil olsa benim pek işime yaradigi yok şu sıra onu kullanırsın.

@topatapan

bekleriz abi seni çıkmadan, en kötü arasın.

@redragon

abi ehliyet yetisirmi bilmiyorum ama bu hafta olmasa bile haftaya kesin yetistirticem. bu hafta ruhsat işini hallederken aklima gelmedi motoru satiyorum siniriyle. 29 ekim de buralarda olursam yapalim abi mutlaka ben de scooter a binmiş olurum hayatimda ilk kez.

bu arada cbf 150 gördüm bugün bence o fiyata bedava o motor, şu sıralar fiyatı da çok uygun yaza kesin artacak dedi ordaki amca. düşünen varsa kaçırmasın, ybr 125 ile alakasi yok resmen cbf 600 ün yavrusu gibi duruyor.

bi de listemizi güncelleyelim.

1. mithrelios
    2. cano
    3. topatapan
    4. redragon
    5. caya104
    6. r3n
    7. chimeaby
    -------------

artık gupilya ve arnova kesin gelir gençleri birbaşlarına birakmazlar. regal eagle arkadasimiz iyileşmiştir umarim onu da bekleriz. açıkyol, ninya ve setr74 artik kaç bulusma kaçırdı bunu kaçırmaz diye düşünüyorum.

boylece baya kişi oluruz sanirim.

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Mithrelios ben şu aralar pazar günleride saat 4-5 sularına kadar çalışıyorum hafta içi en erken 20.00-21.00 suları işten çıkıyorum yoksa hiç kaçırmam emin ol.

Motosikleti
    Mts 950
    abi bu tempo nedir? nasil dayaniyorsun? umarim yakın zamanda insancıl çalışma saatlerine döner haftasonları cruiserda artçı olma keyfini bana yaşatırsın

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    1. mithrelios
    2. cano
    3. topatapan
    4. redragon
    5. caya104
    6. r3n
    7. chimeaby
    8.E_M_R_E_sen
    ..................
    ( beni unuttun )
    ANKARA MT

Motosikleti
    Mts 950
    kusura bakma abi şöyle bi hızlıca son iki sayfayi taradim da gözümden kaçmış. baya kişi oluyoruz sanirim bu hafta umarim havalar kötü olmaz.

chimeraby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaşlar biriniz cebini verebilir mi? Ben o gün gelmek istiorum ama geç kalabilirm.. topatapan gibi ben de sonradan katılmak isterim eğer makul bi saatte işim biterse.. Yada bi sonraki haftaya artık,kısmet.. Superlight ı da öbür haftaya görmüş olursunuz

has_adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 2005
    Alıntı regal_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba, dün buluşmaya giderken sağda park halinde olan bir araba sinyal vermeden, ama daha önemlisi aramızda benim durma mesafemden kısa bir mesafe varken yola çıktı.frene asıldım ve tekerler kitlendi. sol kolumu yastık yapıp düştüm, kafamı çarpmadım ama sol bacağı motordan kurtaramadım. birisi motoru benim kaldırdığımı söylemiş ama yok öyle birşey. bacağımın ağrısından kalkacak halim bile yoktu. tam kalkacakken de millet gelip kalkma dedi. sonra ambulans geldi. ambulansa yeni binmişken cihat abi aradı, olayı söyleyince koşup geldi sağolsun. motoru hastaneye getirdiler, beklediler, polislerle konuştular. onlar olmasa ne yapacaktım bilmiyorum. tabii onların gezi planlarını da bozduk.şu an sol bacağımda cilt kesisi nedeniyle 4 dikiş var, onun dışında her iki dizimdede bir miktar soyulma varki kesilen yerden daha çok sızlıyor hareket ettikçe.
    bu arada, şanslıyım, kaskın korumasına gerek kalmadı, ama iyi ki montum ve eldivenlerimi giymiştim. sol kolum ve elim yırtılmaktan öyle korundu. dizliğim olsa bacağım da kurtulurmuş demekki.
    bugünden beri adli tıpla falan uğraşıyorum.yarın motoru gösteririm ustaya.
    cihat abi ve beni bekleyen diğer tüm arkadaşlara çooooooooooooooook teşekkürler, motorcu dayanışmasını gösterdikleri için.
    çok geçmiş olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 102 kullanıcı var. (0 üye ve 102 misafir)

Bu Konudaki Etiketler