Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    hangi motora ait hangi bilgiyi istiyorsunuz?

kuvvetmiranın dediği gibi o konular zaten gerektiği zaman yüzyüze ya da buradan konuşuluyor. sizinle de yol yapalım, siz de kendinizi burayı msn gibi kullanırken bulacaksınız. hayat yeterince ciddi. hafta boyu farklı yollarda mücadele eden insanlar burada şakalaşarak haftanın planlarını yapıyorlar. gülümsemeden hayat mı geçer değil mi?

herkesin motoru farklı olunca teknik bilgi paylaşımı fazla olmuyor. model başlıkları bu konuda daha iyi de olsa, sorunsuz modellerin başlıkları (bakınız cıbıf 150 ) da bir noktadan sonra bizim başlığa dönüyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:41 ----------

serdar bi daha gidersen anahtarı bırakır mısın
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaslar düsük cc'de ve plakasi cikabilecek bi cross motor ariyorum.aklimda yamaha wr 125 x war,fakat bu zamana kadar %90 scooter ile yol yaptim,cross tecrübem yoktur,olan biraz bilgilendirirse sevinirim.uzun yol yapmiycak bu motor,ve nadiren cift kisi binilcek.yasadigim yerde trafik yok gibi,sessiz sakin bi ege tatil yöresinde yasiyorum.ara sokaklar haric yollar asfalt zaten.sifir 4.600 euro fln gördüm az önce bi sitede.yakit-vergi-bakim gibi masraflardan da kisaca bahsedildi mi,sahane derim,bi de tskr ederim

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Gözün mü kaldı motorumda? lol :D

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    söz lam ben de giderken sana bırakcam

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Gençler,
    Ankara Mt ekibini bir süredir iburadan izliyorum.
    Anlamaya çalışıyorum. Ama hayal kırıklığı içersindeyim.
    Burasını msn neye çevirmişsiniz. Motor ile ilgili bir tecrübe yok. Bilgi paylaşımı yok.
    olmaz böyle kayıtsızlık. Yazık.
    Hemde çok yazık..
    sana da merhaba hoşgeldin

Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Burda Regal Raptor, Hyosung GT250, Honda Today ile takıldım gün boyu. Kendi motorumla ilgili şikayetlerim vardı son zamanlarda ama şimdi motorumun kıymetini daha iyi biliyorum. Geldiğimde bir test sürüşü ayarliyim istersen sana Evren. :D

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı Tenebrosus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda Regal Raptor, Hyosung GT250, Honda Today ile takıldım gün boyu. Kendi motorumla ilgili şikayetlerim vardı son zamanlarda ama şimdi motorumun kıymetini daha iyi biliyorum. Geldiğimde bir test sürüşü ayarliyim istersen sana Evren. :D
    bende isterim bende isterim. sen gel hele pazar günü en kötü dediin gibi çay kahve ile yaparız buluşmayı
    hellrider

Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Sertaç'ım tamam sana da veririm anahtarı, hem ne tarz almak istediğinden emin değildin fikrini değiştirir belki gene chopperdan devam eder beni yalnız bırakmazsın. :p Bu arada o Hyosung ile alt geçite bi girdim yattım, insanın canı şöyle bi racing olsun yatsın yardırsın istemiyor değil hani.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    herkesin derdi başka..masraf etmeyip motorları değişelim zaman zaman

Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Gençler,
    Ankara Mt ekibini bir süredir iburadan izliyorum.
    Anlamaya çalışıyorum. Ama hayal kırıklığı içersindeyim.
    Burasını msn neye çevirmişsiniz. Motor ile ilgili bir tecrübe yok. Bilgi paylaşımı yok.
    olmaz böyle kayıtsızlık. Yazık.
    Hemde çok yazık..

ne zamandır izliyorsun Ankara Mt yi ?

neyi anlamaya çalışıyorsun ? motorsiklet sitesindesin

neden hayal kırıklığı içindesin ? buradaki birbirini tanıyan insanlar konuşmasınmı birbirleriyle onumu istiyorsun ?

burası msn değil burası forum ve ankara mt sorunlarını sohbetlerini burada yapıyor eğerki soracağın bir konu varsa zaten konu açılmıştır seni yönlendirirler.

motor ile ilgili tecrübe olmadığının kanaatine nasıl vardın bu forumda herkesin motorsikletle ilgili tecrübesiz olduğunumu sandın ?

bilgi paylaşımı olup olmadığını geçmiş sayfalardan gelerek okuyabilirsin ?

YAZIK OLAN NE ? HEMDE ÇOK YAZIK OLAN NE ? DİKKAT ÇEKMEK İÇİNMİ BU ŞEKİLDE KONUŞUYORSUN KİMSEYİ TANIMADAN

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:43 ----------

merhaba ankara mt

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    selam murat abi. pazar 3-4 gibi isteyen arabayla isteyen motorla gelsin toplanalım çayyolunda derim ben.

Evrencim bi bakıyım bi proğram yapıyım olur tabi zevkli de olur ben haber veririm sana

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    Alıntı abrakobra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar düsük cc'de ve plakasi cikabilecek bi cross motor ariyorum.aklimda yamaha wr 125 x war,fakat bu zamana kadar %90 scooter ile yol yaptim,cross tecrübem yoktur,olan biraz bilgilendirirse sevinirim.uzun yol yapmiycak bu motor,ve nadiren cift kisi binilcek.yasadigim yerde trafik yok gibi,sessiz sakin bi ege tatil yöresinde yasiyorum.ara sokaklar haric yollar asfalt zaten.sifir 4.600 euro fln gördüm az önce bi sitede.yakit-vergi-bakim gibi masraflardan da kisaca bahsedildi mi,sahane derim,bi de tskr ederim
    Merhaba,Cross sürmek scooterdan çok farklı bunun farkında olduğunuzu varsayıyorum...tepkimeleri oldukça farklıdır...alışana kadar artçı almamnızı tavsiye ederim...sakin bir yerde yaşadığınızı söylemişsiniz alışma süreniz 1 haftayı geçmez hergün kullanırsanız...model olarak ise size tavsiye edebileceğim Zealsung marka crosslar ama önce formlardan iyi bir araştırın genelde sorunlu motorlar olarak bilinir ancak 2005 yada 2006 üretimleri oldukça sorunsuz onu biliyorum bir arkadaşımın vardı...sanırım 1.5-2 bin tl. arasında bulabilirsiniz başlangıç için hem ekonomik hemde iyi bir motor...umarım yardımcı olabilmişimdir...

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Keşke bende Ankarada olsaydımda arabayla arkanızdan gelseydim, sizi bekletseydim trafikte.. :( Yemek bulduğun yere yerleşmek ne kadar kötü birşeymiş.
    Tüm renkler aynı anda kirlenmeye başladı. Birinciliği beyaz'a verdiler...

ersinkecis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 model Honda CB750 Hornet
    merhaba arkadaslar,

gecen hafta senenin son kursuna yazilmis bulunuyorum. kizilaydaki ozkizilay surucu kursuna B den A2 ye fark icin kaydoldum. 26 aralik 2009 da teorik sinav var. 12 ocak 2010 da direksiyon sinavi. akabinde de insallah ehliyetimizi alacagiz.

gordumki burda aksiyon var.
    ben de ankara etlikte yasiyorum, kocatepe de calisiyorum...

olaylara dahil olalim dedim. 2010 un ilk aylarinda da bir 125 veya 250 lik motor ayarlayabilirsek gonlumuze gore. bu dahiliyeti teorikten pratige de tasiyabilirim.

selamlar...

ps. kendimizi tanitmayi unuttuk bu arada: 34 yas, evli+3cocuk, cuz-i derecede 2 teker tecrubesi, kulli derecede 4 teker tecrubesi (15+ B sinif ehliyet ve yol), bilgisayar programcisiyim. kayseriliyim. falan filan...
    https://ersinkecis.blogspot.com

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    hoşsgeldin ersin bey sefalar getirdin nerden bulastın bu hastalıga
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam murat abi. pazar 3-4 gibi isteyen arabayla isteyen motorla gelsin toplanalım çayyolunda derim ben.
    Anlaşılan akşama bişey yok. Pazar günümü buluşuluyor şimdi ?

Alıntı ersinkecis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar,

gecen hafta senenin son kursuna yazilmis bulunuyorum. kizilaydaki ozkizilay surucu kursuna B den A2 ye fark icin kaydoldum. 26 aralik 2009 da teorik sinav var. 12 ocak 2010 da direksiyon sinavi. akabinde de insallah ehliyetimizi alacagiz.

gordumki burda aksiyon var.
    ben de ankara etlikte yasiyorum, kocatepe de calisiyorum...

olaylara dahil olalim dedim. 2010 un ilk aylarinda da bir 125 veya 250 lik motor ayarlayabilirsek gonlumuze gore. bu dahiliyeti teorikten pratige de tasiyabilirim.

selamlar...

ps. kendimizi tanitmayi unuttuk bu arada: 34 yas, evli+3cocuk, cuz-i derecede 2 teker tecrubesi, kulli derecede 4 teker tecrubesi (15+ B sinif ehliyet ve yol), bilgisayar programcisiyim. kayseriliyim. falan filan...
    ersin hoşgeldin ben motorumu satıyorum 250 süpershadow keeway ilgilenirsen bende etlikteyim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 ----------

13-08-2009 da muayenesi yapılmış

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ne alıyoruz murat abi sana? cubuf mu?

yok evrenim belki bi enduro yada honda shadow

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:49 ----------

evrenim toplu sürüşlerde lazım olur diye bunumu alsam acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 155 kullanıcı var. (0 üye ve 155 misafir)

Bu Konudaki Etiketler