Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ben yatıyorum herkese iyi geceler. şimdilik plan bu. öneriniz olursa alalım. yarın bugünden güzel olsun hepimize
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...yarın bugünden güzel olsun hepimize
    amin.. pek öyle görünmüyo hepimiz için ama

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    suku gene mıcıra sokacan bizi ya.. ne biçim yer öneriyosun abicim? mis gibi gıriğnpark varken (bak şimdi öneriler havada uçuşacak )

serdar abi hoşgeldiniz. çok keyif alırız sizinle tanışmaktan. motorunuz gezilerimiz için yeter de artar. önemli olan korumalarınızın tam olması. 3 abimiz vardı 4 olsun daha iyi. sukutır iyidir güzeldir. dönüşte murat abi ya da yasin gaza gelmediği sürece 70-90 gidiliyor zaten.

hem bu gezide sertaç da olacak o yuzden 50 diyelim sertaç wiğlawyu abicim.

ben honda beat kullandım. mondialim olmadı. mondialin ankaradaki en büyük servisleri altınparkın olduğu caddenin başında ve yiba çarşısında diye biliyorum.
    ayrıca lütfen 50 deil 80-90la gidiorum bende

evrencim evet gelicem bi aksilik çıkmassa. mesela aksiliklerden biri sertifikayı verip ehliyetede dönüştürme süresi. bide rica etsem bozuk olmayan yollar bulsak
    hellrider

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Yav Sertaç senin olayı çözemedim ben? Sen motoru satmamış mıydın ? Ne geri mi aldın ?

ismail ya bozuk derken senin şu eski resimlerden bir iki örnek koyar mısın? bi görelim ne kadar bozuk
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ol-gezisi.html

Yukarıdaki linkte bir kaç resim olacak yollarla alakalı.
    Aslında o stabilize yolda dahi 50 km/h ghibi hızlarla gidilir.
    Benim jantı yamultacak kadar hızlı düşmemin sebebi ise o anda başka bir arabanın arkasından yaklaşık 5-10 dakika gidiyordum. e haliyle tozunu yutuyorduk adamın. Geçiyim ve kurtulayım derken hızlandım ve çukura yaklaşık 90km/h ile girdim. Yani tamamen benim yanlış kullanmamdan ötürü olan birşeydi.
    Yavaş olsam birşey olmazdı diye düşünüyorum.

Karagöl mekan olarak çok güezl. Bence mangal yeri olarakta çok güzel olur

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ol-gezisi.html

Yukarıdaki linkte bir kaç resim olacak yollarla alakalı.
    Aslında o stabilize yolda dahi 50 km/h ghibi hızlarla gidilir.
    Benim jantı yamultacak kadar hızlı düşmemin sebebi ise o anda başka bir arabanın arkasından yaklaşık 5-10 dakika gidiyordum. e haliyle tozunu yutuyorduk adamın. Geçiyim ve kurtulayım derken hızlandım ve çukura yaklaşık 90km/h ile girdim. Yani tamamen benim yanlış kullanmamdan ötürü olan birşeydi.
    Yavaş olsam birşey olmazdı diye düşünüyorum.

Karagöl mekan olarak çok güezl. Bence mangal yeri olarakta çok güzel olur
    Sagol Aydogan bilgiler için tırt motorcuları ikna etsek cok zevkli bir gün gecircekler bakalım ikna edebilcekmiyiz ,aydoganın fotoları incelersek Oynat Uğurcum yolun taşssız ince stablize oldugu gözüküyor daha önce gittiğimiz yollardan sonra kaymak asfalt kalır
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sertaç senin ibreye göre mi 80-90, bizim ibreye göre mi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:51 PM ----------

ismail saolasın abicim. yollar fena görünmüyo bizim yollardan sonra harbiden kaymak.
    suku, çakıllı viraj çok sakat duruyo ama benim için sorun yok. ama sen biraz daha tırtlı mırtlı konuşursan kawalarla üzerinden geçecekler. en son da erhan abi patenaj çekecek göbeğinde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:55 PM ----------

ben de biğtle asfalt bitince geri dönerdim. şimdi huzura erdim. motor dediğin özgürlük sunmalı. arabadan bile esnek olmalı..arabayla gidebileceğin yolda motorla gidilmiyorsa olmaz ki satın birer cıbıf alın..ya da satmadan alın
    şimdi konunun uzmanı, çılgın motorcu lakaplı fatih stüdyomuzda bizlerle. kendisiyle "motosiklet ve kullanım alanları" konulu bir söyleşi yapacağız

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar ankara. anlaşılan yol bozuk gibi.

Tenebrosus aksesuar alarak ne düşündüğünü yazarsdan daha yardımcı olabiliriz. motorun için mi yoksa kendine mi bişeyler alacaksın?
    Fatih hocam ben motora sissybar ve canta takimi almayi dusunuyorum uzun yol icin. File depo cantasi olsun benzer aksesuarlar da cabasi. Yalniz Ankara'da hic buna benzer malzemeler satan biyer goremedim, gerci pek bilmiyorum burda o tip dukkanlar nerede olur. Yol gosterebilirseniz cok mutesekkir olurum. Bu arada pazar gunku geziye katilmamin sakincasi olur mu? Gerci motorum uygun olur mu pek emin olamadim ama fotograflarda o kadar da kotu gozukmuyor.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    yeni katılacak tüm arkadaşlar. sormayın, gelin tanışmak iki dakika, dostluk bir ömür

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:47 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:44 PM ----------

ulus yiba çarşısı ucuz ve idare edecek mallar satar. kalite isterseniz, yıldız ulusan motor var. emek 4,44 var. iki türden de mal olsun ben seçeyim derseniz de çiğdem mahallesi gezginmotor var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:48 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:47 PM ----------

netten alışveriş de çok kullanışlı..buralardan bulamazsanız www.feyizoglu.com var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:48 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:48 PM ----------

deri malzemeler için www.hudsonderi.com var

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Eyvallah hocam iyi güzel hoş diyorsun da ne getirmek lazım nasıl hazırlanmak lazım bi yazabilir misin? Lakin bu benim ilk gruplu uzun yok deneyimim olacak.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:49 PM ----------

Bu gezginmotoru duymuştum, ama işin kötü yanı ben bu Çiğdem Mahallesi nerede ve nasıl gidilir bilmiyorum.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    dolu benzin deposu, sucuk (ya da ne yerseniz), kola, biber, yere yayıp üstüne oturulacak birşey, bir de ekmek..ızgarayla kömürü biz ayarlıyoruz. güvenli grup sürüşü bilgileri de bu başlığın ilk sayfasında

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:55 PM ----------

bi de full koruma tabi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:57 PM ----------

gezgin motorun vepsitesinden adresini alıp, gugıldan haritalardan yerini bulabilirsiniz.

Motosikleti
    Karagöl Sonbaharda Bir Başka Güzel

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    teşekkürler suku.

masanın üstüne yapraklar dökülmüş..benim domatesime biberime düşer ben gelmem.

hep yaprak çok pis motor düşürür..ben gelmem.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:20 PM ----------

şaka bir yana da daha yaprak dökülmedi ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:31 PM ----------

geçen haftaki gibi cuma akşam saat 8de panora avm önünde çaylı kahveli motor muhabbetimiz var. gecenin süprizi, yoğun istek üzerine, kaçıranlar için, yasinin motorun sukuyu üzerinden atmasını tekrarlıyoruz kaçırmayın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:37 PM ----------

suku hepimize hayrına köfte hazırlayacakmış. bir tanecik grubumuz var diyo.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:49 PM ----------

koskoca lokantalar zinciri veliyahtıyız diyo..köfteler de benden olsun diyo

Motosikleti
    geziye gelcek olanlar kişi başı 5 tl köfte parası toplanacaktır haberiniz olsun yoksa köfte yok ona göre lütfen bozuk hazırlayınız beni uğrastırmayınız o kadar köfteyi yuvarlamasıda var damarıma basmayınız bu duruma karsı olanda varsa cıksın yoksa ömür boyu sussun kişi sayısını cuma akşamı netleştirmemiz lazım ona göre köfte hazirlicam bol tükürüklüsünden

pazar günü cumhuriyet koşusuna katılacağımdan gelemeyeceğim

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Ankarada böyle yerler varmı ya :( Güya Ankarada yaşıyorum.. Ayıpladım kendimi böyle güzellikleri bilmediğim için..
    Pazar gününü iple çekiyorum =)
    Tüm renkler aynı anda kirlenmeye başladı. Birinciliği beyaz'a verdiler...

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Fotolar çok güzel Erman. İnşallah geliriz. Bu arada naptın sen ? Gerçekten Yasinin motordan düştün mü ? Ben de tam bi de benim motoru dene dicektim bi ara, artık zor

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    SERKANIM SAKIN HA!! ben cıbıfı denetecektim vazgeçtim motorlar kabul etmiyo bunu atıyo paso üstünden. varsın suku da cıbıfçı olmasın

Brs., sorma biz nereler bulup çıkardık ankaranın etrafından. biz bile şaşırdık eymiri görmemiş olabilir misin?

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Jr.cım adam gidip ER-6 alıcam diyo, 125 -150 artık kesmez beni diyo, siz tırt motorcusunuz diyo..Sen ne cıbıf'ından bahsediyosun

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    yha bırakın bu işleri abicim yhaaaaaa ağır geliyo "göbek + motor"

tırtsınız çekiyo er6yı alınca 1 nolu tırt kendi olacak.

adam diyo ki bugun er6fnin direksiyonu cevirince farı da dönüyomuş hıhahahah lem suku geberttin yaaa. motorun neresine baktın da beğendin sen daha ön grenajı farketmemişsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler