Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençler,
    Şu abiniz 47 yaşından sonra acaip motor hastası oldu kendi çapında. Amatörüm şu anda Mondial 151 RS ile size takılsam kabul edermisiniz. Sizlerin tecrübelerinden yararlanmak isterim.. Ben Ankara'da Aydınlıkevlerdeyim. Selamlar..
    estağfirullah.. ne demek.. her zaman.. gerçi zaten ben gelemiyorum ama arkadaşlar adına söylemiş olayım bari

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:57 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:54 PM ----------

Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

nx4 falcon a ben de bakmıştım. evet yüksek ve fotoğrafta görüldüğünden çok daha güzel. tek sorun 400 cc için çok yakması ve top speed i az olması. ama nede olsa honda motoru. sağlamdır.
    eh bi de vibrasyon olayı iyiden vardır diye tahmin ediyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Gençler,
    Karagöl yolu şehirden 100 km uzaklıkta ve yol kalitesi çok iyi değildir. Bilginiz olsun..
    Selam

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    suku gene mıcıra sokacan bizi ya.. ne biçim yer öneriyosun abicim? mis gibi gıriğnpark varken (bak şimdi öneriler havada uçuşacak )

serdar abi hoşgeldiniz. çok keyif alırız sizinle tanışmaktan. motorunuz gezilerimiz için yeter de artar. önemli olan korumalarınızın tam olması. 3 abimiz vardı 4 olsun daha iyi. sukutır iyidir güzeldir. dönüşte murat abi ya da yasin gaza gelmediği sürece 70-90 gidiliyor zaten.

hem bu gezide sertaç da olacak o yuzden 50 diyelim sertaç wiğlawyu abicim.

ben honda beat kullandım. mondialim olmadı. mondialin ankaradaki en büyük servisleri altınparkın olduğu caddenin başında ve yiba çarşısında diye biliyorum.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suku gene mıcıra sokacan bizi ya.. ne biçim yer öneriyosun abicim? mis gibi gıriğnpark varken (bak şimdi öneriler havada uçuşacak )
    ben hava kara toprak mıcır camur balcık bataklık orman felan dinlemem her yerde giderim ben ybrman her yola gelirim sizler gibi cıbıfcı bitçi tırt motorculara benzemem hepinizi tekerde delerim
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    (eyvaaa apaçi ruhu canlandı lam yıbırla iki toprağa girince..suyuna gidelim) doğrudur abicim..yaparsın abicim

Motosikleti
    var.
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hava kara toprak mıcır camur balcık bataklık orman felan dinlemem her yerde giderim ben ybrman her yola gelirim sizler gibi cıbıfcı bitçi tırt motorculara benzemem hepinizi tekerde delerim
    Ney ney? Yıbırman'a apaçi ruhu bulaşmış
    Otobanda delerimmm

Pazar gününe kadar işlerimi yoluna koyabilirsem, bende katılabilirim.
    Yalnız karagöl yoluna dikkat etmek lazım. En son gidişimde dikkatsizliğim yüzünden sert bir çukura girdim ve arka jantı yenilemek zorunda kalmıştım. :(

Alıntı Curve adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ney ney? Yıbırman'a apaçi ruhu bulaşmış
    Otobanda delerimmm
    Curve, geçen gün ostime gidiyordum benim düldülle, sol dikizden bir baktım SS'in birisi sakin sakin geliyor. Bayağıda cüsseli gibi görünüyordu , yavaşladım iyice önümden devam etsin diye, yanımdan geçerken farkettim ki RS125, o önde ben arkada tın tın biraz devam ettik ostime kadar. Gerçekten güzel motor. Kıymetini bil makinenin.
    Yalnız önümden aprilia rs125 giderken, kaskımın içine kadar yağ kokusu geldi. Motordamı sorunu vardı yoksa senin makinede de geliyormu bu koku ?

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    iyi akşamlar ankara. anlaşılan yol bozuk gibi.

Tenebrosus aksesuar alarak ne düşündüğünü yazarsdan daha yardımcı olabiliriz. motorun için mi yoksa kendine mi bişeyler alacaksın?

Motosikleti
    var.
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Curve, geçen gün ostime gidiyordum benim düldülle, sol dikizden bir baktım SS'in birisi sakin sakin geliyor. Bayağıda cüsseli gibi görünüyordu , yavaşladım iyice önümden devam etsin diye, yanımdan geçerken farkettim ki RS125, o önde ben arkada tın tın biraz devam ettik ostime kadar. Gerçekten güzel motor. Kıymetini bil makinenin.
    Yalnız önümden aprilia rs125 giderken, kaskımın içine kadar yağ kokusu geldi. Motordamı sorunu vardı yoksa senin makinede de geliyormu bu koku ?
    Motor iki zamanlı olduğu için bol bol yağ yakıyor.1lt yağ deposu var,yaklaşık 600-700km'de doluyor.Ama şehir içinde de kullanılacaksa,çok pratik olmadığını düşünmeye başladım.Çünkü aynalar arkayı düzgün göstermiyor,gaz kolu baya hassas ve diğer 125'liklere göre biraz çok yakıyor.Ama olsun motorumu hiç birşeye değişmem şimdilik.Hatasıyla sevdim onu ben

Alıntı Curve adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor iki zamanlı olduğu için bol bol yağ yakıyor.1lt yağ deposu var,yaklaşık 600-700km'de doluyor.Ama şehir içinde de kullanılacaksa,çok pratik olmadığını düşünmeye başladım.Çünkü aynalar arkayı düzgün göstermiyor,gaz kolu baya hassas ve diğer 125'liklere göre biraz çok yakıyor.Ama olsun motorumu hiç birşeye değişmem şimdilik.Hatasıyla sevdim onu ben
    Performans olarakta kıyas bile kabul etmiyor ama
    Hani az önceki tabirlerle delip geçiyor
    YBR ve CBF kadar az yaksaydı 28Hp olmazdı o makine.

sefakarhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt660r
    neee yoll kötüümüü.... ben geliyorum ozaman beyylerrr:=))))

Motosikleti
    ankarada amma tırt grup oldu nerde eski günler yahu halımı serelim gideceginiz yerlere gencler

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ehahaha..kimi bozuk yol sever. cıbıfcıya farketmez. benzini koyar gider.

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    geçen hafta toprak yolda bile giderken dağa taşa vurdun kendini ztn biz havaalanı yolundan gitcez abi sen ovacıktan düz devam edip biyerden aşşağı inersin artık

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Yollar kötü diyorsanız benim bir kez daha düşünmem lazım
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Ben gelebilirim ama arabayla..=) Hemde sizlerle tanımış olurum
    Tüm renkler aynı anda kirlenmeye başladı. Birinciliği beyaz'a verdiler...

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    valla yol nedeniyle katılım az olacaksa başka fikir alalım. mangal bu her yerde yanar

Motosikleti
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla yol nedeniyle katılım az olacaksa başka fikir alalım. mangal bu her yerde yanar
    al sana tırtın kralı

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    brs.nin arabaya erhan abi fatih hocam ve serkanı oturtalım. konfor içinde gelsinler

son geziler ya katılımın olması önemli derim ben.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:08 PM ----------

sukucum erhan abisiz fatihhocasız mangal mı olur (tribünlere oyniym) çılgın fatih, sen ben kaleşnikof gibi motorlarımız var diye herkesi öyle mi sanacağız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:11 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:10 PM ----------

kızılca tarafında güzel biryer söylesin biri

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:11 PM ----------

ismail ya bozuk derken senin şu eski resimlerden bir iki örnek koyar mısın? bi görelim ne kadar bozuk

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:12 PM ----------

ya erhan abi orta refüjden o motorla nasıl "u" çekti? aklıma geldi şimdi helal valla (gaz verir gibi oldu ya )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:16 PM ----------

muratla biz ileriden dönelim diyorduk, erhan abi geçişi tamamlayınca utanıp peşinden dalıverdik

sefakarhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt660r
    bozuk yoll isterizz.. bozukk yoll isterizz beyler ben sizii toprakkdan takipp ederim.. benim motor asvalt sevmioo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler