Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    yasin biz sabahtan akşama gitmediğimiz yer kalmadı da sen 1030 migros otobandan devam yazmışsın sabah ..dedik serkanlarla takılacak herhalde..çağırmayalım ankaranın diğer ucundan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:27 PM ----------

sertaçı aradık, arabanın motoru yakmış, muratın işi çıkmış, suku kamptan gelirken eskişehir yolunda bize el etmiş (görmedik) gezecek kimseyi bulamadık. bilsem seni arardım ya
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    1030 migros tamam da otobandan şehre aktık bu sefer
    eymir de yayıldık oturduk serkan abi bize katılamadı malesef

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:30 PM ----------

ya şu radar işi beni korkuttu.. eğer ist. yolunda varsa bugün yakalanmışımdır.. bakalım arkadan çekiyor mu gerçekten

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    evimin önüne gelin aramayın. TEESSÜF EDİYORUM YA OHA YA ben de çayyoluna geçerken eskişehir yolunda ceydaya göstermek için kameraya el salladım 50 km hızda..foto gelse çok komik olacak.

Motosikleti
    -
    sen eymire takılıyosun diye bi yanaşalım dedik ama olmadı
    eskişehir yolundaki tamam da başka nerde var bu meretlerden yaa...

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Merhabalar.. Bende Ank. Emek. 8.caddede oturuyorum.. Henuz bir motorum yok, ehliyetimde yok.. 26 ekim'de oya sürücü kursuna yazılacağım sanırsam.. Fiyatıda makul.. İnş, 2010'un ilk aylarından birindede bir motor alıcam.. Buda sanırsam cbr 125r olucak..
    Bende takip ediyorum bu başlığı ama net bir buluşma hiç göremedim =) Armadanın oraya 20dk içinde fln buluşmalar oluyormuş =) 1 gün gelmek sizleri tanımak isterim.. Motorum yok ama arabayla gelebilirim.. Tabiki kbl ederseniz..
    Tüm renkler aynı anda kirlenmeye başladı. Birinciliği beyaz'a verdiler...

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    turan güneştekini de gördüm ama sadece kameraydı. radar takılı değil. istanbul yolu ve konya yolunda da olması gerekiyor. gazetede öyle okudum. konya yolundaki en azından migrosa kadar yok. kepekli inişine hala standart radardan kurduklarına göre bence konya yolunda yok. istanbul yolunu hondaya kadar tarayabildim..bizim mabede gidiyordum kamera göremedim. sonrasından haberim yok.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:40 PM ----------

Hoşgeldiniz Brs. bahara geldiğimizden ötürü ankara mt sayfasında pek hareket yok. hazirandan beri forumu okursanız, olan biten buluşma ve geziler hakkında fikir sahibi olursunuz. ayrıca aşağıdaki link, gezilerimizi ilan edip, gezi sonrası fotoğraflarımızı koyduğumuz linktir. ilk 2den sonra, kurtboğazı gezimizde fotoları çeken arkadaşımız hala resimleri paylaşmadığından devamı gelmedi. geçen haftaki gezide de fazla fotomuz olmadığından koymadık. Bir dahaki geziye inşallah

http://www.motosiklet.net/forum/etki...agrisidir.html

Motosikleti
    -
    ist. yolundaki efe den sonraymış.. ama bende net olarak görmedim..
    konya yolunda da belirtilen yerde olmaması sevindirici yoksa motoru satıcam

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ist. yolundaki efe den sonraymış.. ama bende net olarak görmedim..
    konya yolunda da belirtilen yerde olmaması sevindirici yoksa motoru satıcam
    Yasin İstanbul yolunda ki Yenimahalle köprüsüne yaklaşırken sanırım ...orada mobese kameraları yaklaşık bir yıldır var...onlara ekleme yapmışlar galiba...ayrıca bugün bize katıldığın için teşekkürler...güzel bir gündü...iyi akşamlar

Serkanla akşam üzeri konuştuk... sanırım artık hafta sonu gezilerinde olamayacak ...kursu 14:00 da bitiyormuş...:(

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Toplantı yeri ve tarihiyle ilgili bilgileri nasıl edinebilirim acaba?

Bu arada ismim Serdar, 23 yaşındayım ve Ankara Üniversitesi'nde öğrenciyim. Motorum Suzuki Intruder M800 ve alalı yaklaşık 7 ay oldu. Aslen Antalya'lıyım ama Ankara'da okuduğum için sürdüm geldim bu yaban memlekete. Malesef buralarda fazla motorcu göremedim ve bu yüzden gelip burdan danışayım dedim.

Motosikleti
    -
    yaa nası bi iştir ama tabela koymaları lazım abi tuzak mı kuruyolar sanki..
    kurulan radarlarda da tabela oluyo.. mecburi zaten aksi taktirde yazamaz cezayı.. bizi tuzağa düşüremez yani..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:15 PM ----------

Tenebrosus, toplantı bilgileri bu başlık altında oluyo hafta sonlarına yakın...
    takip edersen görüşürüz

Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Toplantılar 15 günde 1 oluyor demişti bir arkadaş, önümüzdeki haftasonu olucak mı?

Motosikleti
    -
    muhtemelen olur.... düzenli bir işleyişi yok, ondan sayfayı takip etmenizi öneriyoruz.. bölüm ne buarada?

Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Fransız dili ve edebiyatı okuyorum. Bu arada bugün Bilkent kavşağında 6 motorluk bir grup gördüm ve feci imrendim yav...

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    yeni gelen arkadaslar hosgeldiniz sefalar getirdiniz umarım kalıcı olursunuz ve bir sürü gezi yapma imkanlarımız olur bu sene acılım yılı bizlerde yeni açılımlar yapabiliriz

Ayrıca cumartesi sabah baslayıp pazar günü akşam 5 gib ibiten yedigöller kamp faaliyetini yolda izde kalmadan vefakar yıbırımla tamamladım tık demedi güzel makinam toplam 500 km yol yaptım bu yolun 440 km si tamamen dip gaz düzde yüklü olarak yokuş aşağı ve komple göstergelere kadar yatmak üzere 120 km hızı gördüm daha gidermi bilmem :D otobanın sıkıcı yollarından sonra yedigöller yoluna girk yaklasık 30 km cok saglam stablize yol var oldukca bozuk yer yer çamur vardı ayrıca cok taslık yerden taş fışkırıyordu resmen lastik patlayabilirdi ancak inceledim çatlak bile yoktu ayrıca uzun toprak yolda kullanmak motor hakimiyetini oldukca geliştiriyor herkese tavsiye ederim kayan motoru zapt etmeye alışıyorsunuz ayrıca beraber yol aldıgım arkadas 80 bin km devişrmiş bmw 1200gs ile bbana yol arkadaşlıgı yapan yeni tanısma fırsatı buldugum ve iyiki tanımış dedigim Volkan dı.bu abimiz OMM bütün eğitimleri almış ayrıca OMM nin senede bir kere yaptıgı ve türkiyede yaklasık 65 66 kişini felan gectiği sınavı basarıyla gecen güvenli sürüş uzmanıdır.Onun sayesinde yanlıus yaptıgım cogu şeyi düzelttim ve motordan daha cok zevk aldım bulustugumuz bir zaman sizlerede anlatırım eski fotolarada dikkat ettim herkes gidonu yanlış tutuyor bende dahil bunu düzeltmek viraja girmeyi oldukça kolaylaştırıyor..yarın fotolarımıda eklerim çok fazla ayrıntılı degil ancak..herkese iyi geceler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:49 PM ----------

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankara ekibimizin en kanı deli motorcusu suku çıktı. cumartesi sabah başladığı kamplı gezisini bu akşam üzeri sağ sağlim tamamladı. kendisini tebrik ediyorum.
    tesekkur ederim junyor paşam beraber gitsek cok daha güzel olcaktı
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bir ben doğru tutuyorum bir de yasin

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Alıntı pinçir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yasin İstanbul yolunda ki Yenimahalle köprüsüne yaklaşırken sanırım ...orada mobese kameraları yaklaşık bir yıldır var...onlara ekleme yapmışlar galiba...ayrıca bugün bize katıldığın için teşekkürler...güzel bir gündü...iyi akşamlar

Serkanla akşam üzeri konuştuk... sanırım artık hafta sonu gezilerinde olamayacak ...kursu 14:00 da bitiyormuş...:(
    Günaydın arkadaşlar. Yeni gelenlere selamlar, hoş geldiniz.

Şimdi kursum başladı doğrudur ama..Peşinizi bırakmam arkadaşım. Arasıra sonradan katılarak, ara sıra kursu ekerek katılırım elimden geldiğince.

Jr.'ım sen şu "otabandan devam" olayına iyi takıldın yav..Bizi iyice oyun bozan ilan ettin valla, cık cık cık

Yasin dün gördüm seni saat 10'da İstanbul yolu üzerinde. Sol şeritte kapatmış gidiyodun. Tahmin ettim Muratlarla buluşacağını. Bu arada her gün kullandığım yol olduğu için eminim ; şuanda Opera kavşağından, Eryaman ayrımına kadar kesinlikle EDS kamerası yok (henüz). Arasıra Eryaman'dan gelişte Petrol Ofisi'nin önüne radar aracı koyuyolar, Şaşmazın girişine yakında çevirme yapıyolar. Bi kaç defa özellikle inceledim göremedim. Ayrıca arabanın muayenesini yeni yaptırdım, cezam olsaydı kesinlikle çıkardı.

Motosikleti
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir ben doğru tutuyorum bir de yasin
    fotolarda gördüm senide yanlışşşş

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotolarda gördüm senide yanlışşşş
    fotolar kaçıncı sayfada

Motosikleti
    Alıntı forumgrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotolar kaçıncı sayfada
    eski gezi fotolarından bahsediyordum,kendi gezimin fotolar face de mevcut aksamda buraya eklerim

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski gezi fotolarından bahsediyordum,kendi gezimin fotolar face de mevcut aksamda buraya eklerim
    anladım bn başka pc deyim ankata möt den bakacaktım fotolara o yüzden sordumudum face e ekliorm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler