Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    egsoz şık eyvallahda bana pek narin geldi.
    mt03 tasarımı çok hoşuma gidiyor esasen. o tasarımda er-6 motoru olsa tadından yinmeyecekti.
    yamaha tasarımcılarına sesleniyorum, not alın bi tarafa

enjeksiyon beslemeli 600cc paralel çift silindir
    arkadan yukarı doğru yandan çift egsoz
    yerden 260 mm yüksek
    17-17 jantlar
    164kg kuru ağırlık
    sarı-siyah renk kombinasyonu

kaça malolur, ne zaman teslim alırım?
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    abi mt03 benm de çok hoşuma gidiyordu taa ki fuarda üstüne oturana kadar.. gidon çok yakın yada gidondan sonrası mı çok yakın diyeyim.. bisiklet gibi yaa üstündeyken anlamıyo insan bişey

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ben bi tur attım mt03 ile. oturumu duruşu hoşumada gitti açıkçası. ivmelenmesi filanda fevkaladeydi.

sesi kötü
    enjeksiyonda kronik problemleri var sanırım
    yakıt sarfiyatı fazla
    ikinci eli ölü (motoru herşeyiyle beğendiğimde bu maddeyi es geçerim)
    tek silindir, az bi titreşimli
    gidon fazlaca geniş
    önden rüzgar sarsıcı boyutlarda

sahibinden.com'u ezberledik yau ilan numarası söyleyin marka model kilometre fiyat söyleyeyim
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egsoz şık eyvallahda bana pek narin geldi.
    mt03 tasarımı çok hoşuma gidiyor esasen. o tasarımda er-6 motoru olsa tadından yinmeyecekti.
    yamaha tasarımcılarına sesleniyorum, not alın bi tarafa

enjeksiyon beslemeli 600cc paralel çift silindir
    arkadan yukarı doğru yandan çift egsoz
    yerden 260 mm yüksek
    17-17 jantlar
    164kg kuru ağırlık
    sarı-siyah renk kombinasyonu

kaça malolur, ne zaman teslim alırım?
    mt3 bana küçük geldi sana hiç olmazdı. kollarımı nerden kırıp tutacağımı bilemedim gidonu. sen nasıl kullandın kine rahatlıkla? acaba bende mi bi tasarım hatası var
    er6 nın bi kafası bi egsozu kafama takılıyor, onun dışında cillop.. metin abşde bi tane var. ama biraz hasarlı geçenlerde murat benim için telefon açmış fiyat için. gidip bi konuşmak lazım. ah ulen.. çekcen krediyi..
    naked tarzı yanlış yorumlanmış zannımca en kısa zamnada bi yorum ekleyeceğim

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Waay şenlenmiş ortalık. Nasılsınız millet?

Asvaltımın meleği, nerelerdesin sen yafuuu?
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    2-3 gündür buradaydım lakin geri gidiyorum. bişiler yiyip az dinlenip yola çıkacağım. duydum ki unutmuşsun gözleirmin rengini, satıp savıyormuşsun herşeyi.. nedir ne değildir bilemedim. kaç kere dedim sana.. gel bırakalım herşeyi açalım bi küçük kafe bi motosiklet mağazası diye.. şimdiye iki yılı çoktan geride bırakmıştık. dinlemedin kine.. bende anasını sattıımın nasıl bir borçsa iki yıldır bitiremedim. bi düze çıksam bi daha borçlananı .... .

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Ankara Mt! yarın turlayalım mı?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:32 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:25 AM ----------

>>> Kusursuz Motor Cıbıf <<<'a disk kilidi uygulayan var mı? Pim çapı ne olmalı?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Sezon bitti Ankara MT işe güce daldı anlaşılan jr'ım.

Abi sen niye hala pim çapı vs. diyosun, alıp motoru gitsene Yiba'ya, ya da nerden alcaksan oraya. Deneyerek alsana.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sen yoksan bir kişi eksiğiz serkanım.

şimdi abicim şöyle..forumda bi başlıkta adamın motoru çalımışlar. yerde de ikiye ayrılmış disk kilidi duruyordu. yibadan alasım gelmiyor. ulusanda da kazık. internetten 35 kaada mastırlok alayım dedim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:13 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:09 PM ----------

ben hiç kullanmadım da görmedim de. şimdi mesela delikler diskin dısına cok yakınsa, delikten pimi gecirince kilidin boyun kısmı diski sarmamış olacak. bunun bir sakıncası yok değil mi? pim delikten geçmiş, ama kilik lamır lumbur oynar bu durumda...yoksa boyun kızmının diski tamamen icine mi alması lazım?

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]>>> Kusursuz Motor Cıbıf <<<'a disk kilidi uygulayan var mı? Pim çapı ne olmalı?
    Daha öncede söylemiştim. Oxford 5 mm. Disk kilidi kullanıyorum.
    Feyizoğlundan almıştım.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sağlam bir kilit mi? masterlock daha mı iyidir?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:07 PM ----------

bir de sen bol geliyor demiştin yanlış hatırlamıyorsam. tam uyanı varsa onu alayım. mesela 6lık satılanı var

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    yarın turlayalım. sukuyla biz çıkacağız. sertaçımı da birisi artçı alsın. motorunu elden çıkarttı don gömlek kaldı

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    bugun murat souvarine ve gürkan kardesimizle kısa ama faydalı bir tur yaptık foto yok maalesef bazı arkadaslar yaslanmıs hafıza kartlarını unutmaya baslamış yogun trafikte 3 motorcu olarak trafigi yara yara kızılay ulustan hoplaya zıplaya sıcraya yibaya ulastık..sonra gürkan artcısını cok düsündüğünden nazi kaskı aldı bir adet bende yıbırıma canta aldım aldım ama nasıl takacaktık yibanın dısında yogun ugraslar sonucu 3 kişi bi cantayı takmayaı becerdik Gürkanın becerikli ve ufacık parmakları her deliğe giriyor masallah sonrasında acıkmısız cok murat hacım bizi kalede köfteciye götürdü sonrası malum pis ankara trafiginde hoplaya zıplaya eve dönüş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:20 PM ----------

yarın turlayalım. sukuyla biz çıkacağız. sertaçımı da birisi artçı alsın. motorunu elden çıkarttı don gömlek kaldı
    Yarın nereye gidek kardeş yakın yer olmasın çok hava güzel motor güzel benzin var greenpark otele dogru uzanalımmı cok guzel bır yer orda demlenırız yuruyus yapar döneriz ne diyorsun? bu arada yagmurlukta aldım armode 40 kagıt alt üst
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Erman Greenpark dediğin tahmin ediyorum Gerede'den önceki Kaya Otel. Eskiden Greenpark diye geçerdi. Ben eve yakın olduğu için 2 kez motorla gittim oraya. Yaklaşık 45 dakika sürüyo benim evden. Havanın güzel oluşana bakma. Çamlıdereden sonra hava birden soğuyu veriyor. Muhakkak tam teçhizat gidin. (Bottan- eldivene) Yoksa ...'nüz donar. (Tecrübeyle sabit) Eğer yarın zaman bulabilirsem, saat 2 - 3 gibi bende o tarafa hareket etmek istiyorum. Otoban acaip zevkli oluyor.

sağlam bir kilit mi? masterlock daha mı iyidir?

bir de sen bol geliyor demiştin yanlış hatırlamıyorsam. tam uyanı varsa onu alayım. mesela 6lık satılanı var
    Masterlock hiç kullanmadım kalitesi nasıl bir yorum yapamayacağım.

1 yıl oldu sanırım alalı. Kilit mekanizmasındada hiçbir problem olmadı.
    Kilit, beton zemine 1 metre civarından 3-4 defa düştü şimdilik sorun yok.
    Çok şükür çalmaya çalışan hırsızda olmadı.

Resimde görülen 1 numaralı yerden kilidi takınca biraz dışı bolda kalıyor lambır lumbur oynuyor.
    Ama 2 numaralı yerden kilidi takınca tamamen oturuyor ve hiçbir oynama yapmıyor. Ben genelde 2 nolu delikten takıyorum kilidi.

6mm yada 7mm olurmu bilmiyorum.
    Yarın metreyle ölçüsünü alıyım. Belli olur o zaman

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erman Greenpark dediğin tahmin ediyorum Gerede'den önceki Kaya Otel. Eskiden Greenpark diye geçerdi. Ben eve yakın olduğu için 2 kez motorla gittim oraya. Yaklaşık 45 dakika sürüyo benim evden. Havanın güzel oluşana bakma. Çamlıdereden sonra hava birden soğuyu veriyor. Muhakkak tam teçhizat gidin. (Bottan- eldivene) Yoksa ...'nüz donar. (Tecrübeyle sabit) Eğer yarın zaman bulabilirsem, saat 2 - 3 gibi bende o tarafa hareket etmek istiyorum. Otoban acaip zevkli oluyor.
    biz seni tutmayalaım abi yagmurlugumuda aldım techizat tamdır olmayanlar düsünsün
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    İyi o zaman.İyi eğlenceler sana.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ermanım yarın 3 yere kuş teslimatı yapıcam motorla . 1 tane beysukent 1 tane cayyolu 1 tane de emek. gelirim dersen 12de bizden hareket ediyoruz. yok dersen 230 gibi anca boşa düşeriz nasıl uyarsa sana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:06 PM ----------

ismail çok sağol abicim bilgiler için

ermanım yarın 3 yere kuş teslimatı yapıcam motorla . 1 tane beysukent 1 tane cayyolu 1 tane de emek. gelirim dersen 12de bizden hareket ediyoruz. yok dersen 230 gibi anca boşa düşeriz nasıl uyarsa sana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:06 PM ----------

ismail çok sağol abicim bilgiler için
    Rica ederim Evren.

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    karizmanıza karizma, ışıltınıza ışıltı mı katmak istiyosunuz.
    dandik dundik motorlarla gezmekten bıkıp usandınız mı?
    yeter artık! nereye kadar normal yaşayacağım mı diyorsunuz?

çözüm hemen yakınınızda!!!

çıkan ermanı ya da beni arasın, hayatı rengarenk olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:48 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:45 AM ----------

5055863007

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler