Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    motorla yaa genç bi çoçuk artislik yaparken geldi yaa tam karşıdan çarptı bize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    REsimler cidden güzel ellerine sağlık jr.

Aksilik yaşayan arkadaşlara geçmiş olsun, umarım önemli bir hasar yoktur ne motorda ne sizde.
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

Motosikleti
    HONDA 1000RR
    çok teşekkür ederim motorda biraz vardı hasar sertaç gördü bende bileğim çatladı ve egsoz yanıgı var ayagımda o kadar

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    geçmiş olsun umut. umarım iyisindir.

sağol gürsel abi..parfumume amele parfumu demişin reklamı kestim..boykot ediyorum

gürsel abi parfumlerini sakın kullanmayın..bir süre sonra çürük yumurta gibi kokuyo
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı septimus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende düşündüm aslında ............ diye yazayım ama işte..Anladınız siz..
    serkanım geçmiş olsun valla allah korumuş
    hellrider

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Alıntı umutt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim motorda biraz vardı hasar sertaç gördü bende bileğim çatladı ve egsoz yanıgı var ayagımda o kadar
    Çok geçmiş olsun. Gerçekten üzüldüm. Bileğin alçıda her halde ? Yeni motorla oldu o zaman bu olay..Ne büyük talihsizlik

Sertaçcım sağol..Az kaldı Umut gibi beni de arızanın bir buluyodu. Ama ben bir bilek çatlağıyla kurtulamazdım eğer çarpsaydı..Acayip moralim bozuldu eve dönerken sorma..

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    aslında olayı gören bir tane artçın ya da başka motorda birisi olursa, bu tip adamlardan mahkemeye gidecek kadar şikayetçi olabilmen gerek. vereceksin plakayı," şahidim de var resmen üzerime sürdü" diyeceksin. bolca da vaktin olacak uğraşacaksın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:49 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:44 AM ----------

serkan bu safkan "orrrrrrrrrrrrrrrrrrr............................. ........" kırmızıda mı geçti?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Aynen öyle oldu..Kazan'ın çıkışındaki düzlüğü biliyosun..Arkadaş basmış basmış sonra da duramayınca kırmızı da asıldı kornaya..Ne mantıksa, motor sanki 2 saniye de kanatlanıp uçacak. Benim korna sesini duymamla yanımda bitmesi arasında 2 - 3 saniye vardı. Sonra yetiştim arkadan beni görünce yanaştı sağa..Şimdi ne desem de anlayacak bu salatalık ne yaptığını dedim kendi kendime bastım gittim..

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    geçmiş olsun hepinize yaa biz nekadar dikkatli olsak da karşıdan zeka yoksunu birileri bulaşabiliyor malesef
    çok şükür kimsede bişey yok..

yanımda şahit veya artçı olursa ne mahkemeye gidicem abi orada almak lazım ifadesini

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Sağol Yasin..

Gürcell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Zat tı. :P
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol gürsel abi..parfumume amele parfumu demişin reklamı kestim..boykot ediyorum

gürsel abi parfumlerini sakın kullanmayın..bir süre sonra çürük yumurta gibi kokuyo
    Yok be dostum. Murat abi ile konuşurken gel jr ı kızdıralım bağmında öyle birşey söyledim. O da leopara bakıyordu sonra başka bir parfüm aldı. Dedim zaten parfümün kralı budur, leoparda neymiş? (Ne aldığını hatırlamıyorum orası da ayrı bir komedya)

Reklamların için çok teşekkür ederim, düşünmen bile yeterliydi...
    Nerede bu hayatın restart düğmesi? Kasmaya başladı artık, Yeniden başlatmam lazım...

sefakarhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt660r
    o salaga ne desen bos zaten.. bide usste cıkar.. basacan sopayı.. baska bisiden anlamaz bunlar... gecmis olsun..

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Sagol Fatih..Haklısın ama böyleler dayağı da çabuk unutur.

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    http://img6.imageshack.us/slideshow/...=pic00035y.jpg

Bu kadar foto'dan sonra benimkiler oldukça kıytırık tabi.. Evren sabrına hayranım arkadaşım.

Beyler dün dönüşte ayrılmak zorunda kaldım, kusura bakmayın. 5'te evde olmam gerekliydi, 5'te evdeydim bu arada

Kazan çıkışındaki ışıklarda az kaldı son gezim oluyodu arkadaşlar. Kırmızıda durdum, bi kaç saniye sonra deli gibi korna sesi gelmeye başladı. N'oluyoz yav, demeye kalmadı, kırmızı Golf'lü ....'nın biri 2 santimle sıyırıp sağımdan geçti. Allah korudu beyler..

Umut günaydın bu arada..
    Serkan geçmiş olsun....akşam söylemedin...plakasını alsaydın totoşun....adresini bulurduk plakadan....sonrası malum

Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Yav zaman olmadı ki Murat. Akşam anlatırım dahasını..

Valla bende düşündüm aslında ............ diye yazayım ama işte..Anladınız siz..
    Geçmiş olsun septimus. Sana bişey olmaması sevindirici.
    Bu 4 tekerli canavarlar heryerde görevdeler.

Alıntı umutt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorla yaa genç bi çoçuk artislik yaparken geldi yaa tam karşıdan çarptı bize
    Geçmiş olsun umut.

septimus ve umut büyük geçmiş olsun ikinizede umutcum telefonlara bakmıyorsun küstükmü?? sana bişey olmasında gerisi önemli değil septimus sanada büyük geçmiş olsun canım kardeşim

size bişey olmasın paylaşacak daha çok kobit ekmeğimiz ve sucuklarımız var
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    Serkan... Hakan iftardan sonra çaya bekliyormuş bizi....benim 21:00 a dek vaktim var....ablamı havaalanına bırakacağım...inersen konuşuruz....

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    evde misafir var yoksa size bi süpriz yapardım abi, hakanda çay içerken...

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    ramazan boyunca iftar sonrası bizim çay olayı sürecek...ne zaman istersen...bekleriz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 96 kullanıcı var. (0 üye ve 96 misafir)

Bu Konudaki Etiketler