Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    inşallah gidersiniz manyak reklam olur da, bence beypazarı gibi bir yola 2 katı çoğunlukla gidilir.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF 150
    nasıl cumhuriyet çocuğusunuz yahu bi kortej yapmadınız

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    korteje izin almak gerekirdi önceden... sorun olmaz diyorsanız çıkalım.. bayrağı kapar gelirim

Motosikleti
    CBF 150
    kortej olması için kaç motor olması gerekir acaba

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    sen geliyor musun gürkan yarın?

bunu akşam yazacaktım da yeri geldi.

aslında toplasan 3-5 motor oluyoruz. Kortej için biryerden biryere planlı sürüş gerekiyor. biz öyle turlayacağız, kalabalık da değiliz. ben takacağım bayrağımı. bunlar çok önemli şeyler. bayram havasında geçmesi gereken günler böyle günlerdir. dimdik yürümemiz gerektiğini anımsamamız gerekli, burada birşeyin kutlandığını herkes bilmeli. camdan bayrak sarkıt, oturup evde 5 dakika tankları falan izle sonra sıkıl kapat. her bayram çuvalla mesaj atarken, kutlanması, hatırlanması gerekenleri unutuyoruz. ne hale geldik

yarın serbest bile gezecek olursanız lütfen bayrağınız takılı gezin, belki de küçük bir çocuk, babasının arabasının camından sizi görüp, ilerisi için birşeyler yapmaya karar verir.

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen geliyor musun gürkan yarın?

bunu akşam yazacaktım da yeri geldi.

aslında toplasan 3-5 motor oluyoruz. Kortej için biryerden biryere planlı sürüş gerekiyor. biz öyle turlayacağız, kalabalık da değiliz. ben takacağım bayrağımı. bunlar çok önemli şeyler. bayram havasında geçmesi gereken günler böyle günlerdir. dimdik yürümemiz gerektiğini anımsamamız gerekli, burada birşeyin kutlandığını herkes bilmeli. camdan bayrak sarkıt, oturup evde 5 dakika tankları falan izle sonra sıkıl kapat. her bayram çuvalla mesaj atarken, kutlanması, hatırlanması gerekenleri unutuyoruz. ne hale geldik

yarın serbest bile gezecek olursanız lütfen bayrağınız takılı gezin, belki de küçük bir çocuk, babasının arabasının camından sizi görüp, ilerisi için birşeyler yapmaya karar verir.
    her kelimesine katılıyorum
    yarın daha bi göğsümü gere gere süreceğim bayrağımı dalgalandıracağım

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    nerde bu millet nerde bu fatihhoca
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    CBF 150
    internete pek giremiyo heralde

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    iyi akşamlar beyler. kusura bakmayyın. işlerim vardı. arkadaşım eryamana taşındı. onun eşyaları taşıdım ve çok yoruldum. erman aslında ben de beypazarı düşünuyodum yarına ama yarın da malesef arkadaşın yanında olmam gerekiyor. kusura bakma.

Motosikleti
    Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar beyler. kusura bakmayyın. işlerim vardı. arkadaşım eryamana taşındı. onun eşyaları taşıdım ve çok yoruldum. erman aslında ben de beypazarı düşünuyodum yarına ama yarın da malesef arkadaşın yanında olmam gerekiyor. kusura bakma.
    ok sorun degil

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    bir aksilik çıkmazsa haftaya kampta görüşürüz. bide uyku tulumu alıcam. nereden alayım? uygun fiyatlı olanından. bide ben daha önce kamp yapmadım. neler lazım?

Motosikleti
    Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir aksilik çıkmazsa haftaya kampta görüşürüz. bide uyku tulumu alıcam. nereden alayım? uygun fiyatlı olanından. bide ben daha önce kamp yapmadım. neler lazım?
    şimdi havalar kış kadar soguk olmadıgı için büyük hipermarketlerde satılan tulum sana yeter birde yanına mat denilen tulumun altına serilen seni yerden gelen nem ve rutubetten koruyan şey var ondanda alman lazım ayrıca dogada olanacagı için el feneri yedek pil agrı kesici c vitamini plastik bardak tabak çatal,çakı yada bıçak , uzun olmasada bir miktar ip ,çadır olayını hafta içi ayarlarız bakalım kaç kişi geliyor kimlerde çadır var ona göre ayarlama yaparız...ben hafta içi genel bir liste yapıp gruba postalarım kimseler bir şey unutmaz

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişey yemiyoz toplantısı

murat ben ceyda yarın 11de panora önündeyiz. söz bişey yemeyeceğiz muhabbet etmek, motora binmek ruzgarla falan yüz-göz olmak isteyen olursa oradayız önümüzdeki haftanın planını yaparız. 1130da mobil hale geçeriz. o saatten sonra sıkılan telden ulaşsın, şahane fıkralarım var, anlatırım
    yarın saat 10.00 da yıldız da bir kahvaltı randevum var, farklı bir şey olmazsa 11.15 gibi panorada olabilirim, sonra da mobil hale geçeriz
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi havalar kış kadar soguk olmadıgı için büyük hipermarketlerde satılan tulum sana yeter birde yanına mat denilen tulumun altına serilen seni yerden gelen nem ve rutubetten koruyan şey var ondanda alman lazım ayrıca dogada olanacagı için el feneri yedek pil agrı kesici c vitamini plastik bardak tabak çatal,çakı yada bıçak , uzun olmasada bir miktar ip ,çadır olayını hafta içi ayarlarız bakalım kaç kişi geliyor kimlerde çadır var ona göre ayarlama yaparız...ben hafta içi genel bir liste yapıp gruba postalarım kimseler bir şey unutmaz
    sağol kardeşim. bende çadır var. mat ve uyku tulumu alıcam ozaman.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:42 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:39 PM ----------

ZAFER BAYRAMI (30 Ağustos)

Türk tarihi zaferlerle doludur. Ama 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Dumlupınar Savaşı, Türk ulusunun yeniden dirilişidir.

Malazgirt Savaşı’yla (1071) 26 Ağustos’ta Anadolu’nun Türklere kapıların açan kahraman ordumuz; Başkomutanlık Meydan Muharebesi’yle de Anadolu topraklarının Türk Vatanı" olduğunu önünde durulmaz bir iradeyle düşmana ispatlamıştır. Ve yine ulusumuzun iradesiyle Cumhuriyet kurulmuştur.
    Atatürk, ünlü "Nutuk"unda Kurtuluş Savaşı’nı anlatır. Her Türk yurttaşının okuması gereken Nutuk (Söylev)’da Atatürk savaşa nasıl hazırlandığımızı da anlatmaktadır.

O’ndan öğrendiğimize göre: Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Paşa, Batı Cephesi Komutanı ve İnönü Savaşları kahramanı İsmet Paşa ve Genelkurmay Başkanı Fevzi Çakmak Paşa büyük bir gizlilik içinde taarruz planlarını hazırlarlar.

1922 Ağustos ayında Türk Ordusu taarruza geçmek için, Kurmay heyeti’nce karar verilir. Mustafa Kemal, İsmet Bey, Fevzi Çakmak ve diğer paşalar ile kurmaylar; savaşı yönetmek üzere Kocatepe’ye gelirler.

26 Ağustos sabah, saat 05.30’da Türk topçu birlikleri Afyon’un güneyinden düşman siperlerini ateşle vurmaya başlar. Ardından piyadeler hücuma geçerler. Planlandığı gibi Büyük Taarruz devam eder ve düşman gerilemeye başlar, bozguna uğrayarak ikiye ayrılır.

30 Ağustos’a kadar düşman ordusu çembere alınır. 30 Ağustos sabahı, 1. Ordu ve avcı hatlarını ile 4. Kolordu’yu denetleyen Başkomutan Mustafa Kemal Paşa; saat 14.00’da Aslıhanlar yakınındaki "Komuta Karargâhından taarruz emrini verir. Dumlupanır’da ordumuz düşmana son darbeyi vurur. Düşman askerleri kaçmaya başlar. Mustafa Kemal Paşa; kaçan düşman askerlerini kovalamak için, "Ordular, ilk hedefiniz Akdeniz’dir. İleri!" komutunu verir. Yunan Başkomutanı General Tikopıs dâhil çok sayıda esir alınır.

Şahlanan Türk Ordusu düşman güçlerini İzmir’e kadar kovalar. 9 Eylül 1922 günü Türk Ordusu İzmir’e girer. Batı Anadolu’yu yakan yıkan düşman kuvvetleri canlarını zor kurtararak, geldikleri gibi gemilere binerek giderler.

30 Ağustos 1922 tarihi, Türk ulusunu esir etmek isteyen emperyalist güçlere karşı; kadınıyla çocuğuyla, ordusuyla topyekûn verdiği bir savaşın ve ulusal benliğini kurtardığı ve Zafer Destanı’nın yazıldığı gündür.

Bu mutlu günde, zaferi bize yaşatan Atatürk ve silah arkadaşları ile kahraman Türk Ordusu’na şükran ve minnetlerimizi sunarken, ulusumuza da Zafer Bayramı kutlu olsun...
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    SAĞOL

Motosikleti
    arkadaşlar ben yarın beypazarına yol alcam geze geze ,gelmek isteyen olursa saat 11 de optımumda bekleyebilir..

Motosikleti
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben yarın beypazarına yol alcam geze geze ,gelmek isteyen olursa saat 11 de optımumda bekleyebilir..
    Aslında benim de biraz canım istiyor ama, ramazandan mıdır veya miskinlikten midir nedir, bu hafta sonunu biraz kısa turlarla geçiştirmek daha cazip geliyor,
    SKU cum sana iyi gezmeler

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    erhan abi sevindim gelecek olmanıza.

saat 11de panora önündeyiz. 1130da hareketle otobana serbest sürüş. sürüş kolu düşünmüyoruz. tamamen serbest bir gün olsun. takılırız çay may içeriz.

evo&ceyda
    murat
    erhan abi
    özgü
    gürkan

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    [sıze="7"]1283
    [/sıze]
    [sıze="7"] izindeyiz[/sıze]

d.a.g

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 47 kullanıcı var. (0 üye ve 47 misafir)

Bu Konudaki Etiketler