Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende herkese çok teşekkür ediyorum. Tanışmak güzeldi. Fatih çayda güzeldi. Kesmedi evde devam ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Gelen ve bu gezide emeği geçen herkese tşk.ediyorum..Güzel ve çok keyifli bir gezi oldu..yorgunluğum yok ama sırtımın ağrıdığını hissediyorum..Yeni katılan arkadaşlarımız adına da umarım kefifli olmuştur.tekrar herkese teşekkürler

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    Alıntı tatarx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende herkese çok teşekkür ediyorum. Tanışmak güzeldi. Fatih çayda güzeldi. Kesmedi evde devam ediyorum.
    afiyet olsun.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    afiyet olsun.

Aboooooowwww laan kawasakiii li abi de burda..

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    yaaaaa..... kaç basıyo abi bu

Motosikleti
    Kawasaki VN800 Vulcan
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yola çıkmadan biz dedik ya mola verilirse biz devam ediyoruz diye. sertaça kafa selamı verdim gördü bizi giderken. biz de tamamdır dedik devam ettik. benden başka ayrılan olmadı mı ya
    abi ben onu devam ediorum anladım gidiorus diye düşünmemiştim... sonra ben seni geçmedimmi?:(
    hellrider

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı fatihhoca81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaaaa..... kaç basıyo abi bu
    o kare aklıma geldikçe gülüyorum fatih hala..

Bu gezide emeği olan herkese teşekkürler yeni arkadaşlarla tanışmak gerçekten mutluluk vericiydi
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    güzel gezi olmuştur eminim. sabah 10:15 gibi optimumdan geçtim, kimseyi göremedim, muhtemelen o saatte gitmiştiniz. kısmet bir dahaki sefere inşallah...

Motosikleti
    kawasaki Er-6n
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuştur eminim. sabah 10:15 gibi optimumdan geçtim, kimseyi göremedim, muhtemelen o saatte gitmiştiniz. kısmet bir dahaki sefere inşallah...
    saat 10:00 gibi hareket ettik. birdahaki gezide görüşmek üzere

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:02 PM ----------

Alıntı kızılbere adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gezide emeği olan herkese teşekkürler yeni arkadaşlarla tanışmak gerçekten mutluluk vericiydi
    seni tanımak da öyle

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Arkadaşlar ben de herkese teşekkür ediyorum, özellikle emniyetle gidip gelmemiz en sevindirici yanı benim için, şimdilik ayrılıyorum görüşmek üzere
    Hayat 3,5 ile 4 arasıdır;
    ya üçbuçuk atar, ya da dört dörtlük olursunuz.

yoldaki kazayı görmeseydik iyiydi ama adamlar sağdı yaşıyorlardı allahtan araba takla atmıştı.bizim acımızdan sevindirici helede en arkada ben olunca daha iyi oluyormuş erhan abi valla kimin ne yaptığını görüyorsun arkadan
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

duvpuduv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS125T-2005, SL150-2009
    motordan indim, evdeyim ama hala motor sürüyomuşum gibi geliyor herkese teşekkür ederim. güzel bir gezi oldu. ama uzak oldu yaa.
    sizlerle tanıştığıma sevindim. mesajıma burada son verirken küçüklerin gözlerinden, büyüklerin ellerinden öperim

Alıntı duvpuduv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motordan indim, evdeyim ama hala motor sürüyomuşum gibi geliyor herkese teşekkür ederim. güzel bir gezi oldu. ama uzak oldu yaa.
    sizlerle tanıştığıma sevindim. mesajıma burada son verirken küçüklerin gözlerinden, büyüklerin ellerinden öperim
    ee artık motoru salona parkedersin

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    biz gecerken kaza yoktu abi taze olmuş o
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz gecerken kaza yoktu abi taze olmuş o
    evet evrenim kazanı geçtik susuza yaklaşırken araba takla atmış yeni çıkarmışlar arabanın içinden yaralıları ambulans gelmişti el işareti ile yavaşla diye geriden gelen araçlara yavaşla işareti yaptım salak arabanın birtanesi karşı şerite geçiyordu allahtan bizim olduğumuz yere doğru kaçmadı kör adam ilerde kalabalığı görmüyormusun hala gaza basıyorsun sola kaçtı iyi toparladı yoksa oda karşı şeride geçiyordu kazan istikametine giden araçlardan birine bela olacaktı kazma

Arkadaşlar güzel bi geiydi teşekkürler..abi takla atan arabada bagaj full bira şişesiydi okadar içip yolamı çıkılır yaw allahtan yaşıyolardı..murat abi senin olayada adam panik yaptı az kalsın dediğin gibi karşıtarafa uçuyordu dengesiz herif!
    [B]' Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir! '[/B]

Alıntı umit06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar güzel bi geiydi teşekkürler..abi takla atan arabada bagaj full bira şişesiydi okadar içip yolamı çıkılır yaw allahtan yaşıyolardı..murat abi senin olayada adam panik yaptı az kalsın dediğin gibi karşıtarafa uçuyordu dengesiz herif!
    ümit adam allahtan bizim gruba doğru kırmadı toparlayamazdı bizide götürürdü dengesiz salak aptal 100 metre arkamda olan adama pembe yeleğimde var görmemesi salaklık el kaldırıyorum yavaşla diye öküz gibi gidiyor töbe töbe yaaa

septimus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 650 F
    Arkadaş sevindirici bi şekilde hepimiz sağ sağlim gezimizi yaptık ve evlerimize döndük. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim ben de...Tekrar görüşmek üzere..

Motosikleti
    S&T GV250
    ekmeğimizi aldık

koynumuza sakladık

çalı çırpı topladık

ateşi harladık

sucukları dizdik

etrafı dumana boğduk

sonraaa...yedik;

yedik

yedik;

döke saça

yan yana

parmaklarımızı yercesine

doya doya yedik

afiyet olsun ankara mt

oooh ne güzel gün...

değil mi çocuklar?

hepberaber elimize kolumuza sağlık...afiyet bal olsun...
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 47 kullanıcı var. (0 üye ve 47 misafir)

Bu Konudaki Etiketler